XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Znásilnění

Znásilnění

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
jak byste se k tomu stavěli??
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 67 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.04.2009 14:18:35 ... (583/663)
Re (5): Ahoj
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 13.04.2009 11:23:18:

Aha, bráška měl docela smůlu, ale dost se divim, že úřady poslechly tvoji matku. Měl makat do ústavu a následně do kriminálu, na léčení, na kastraci. A ano, prošlo mu to sakra lehce a podle mě to už párkrát udělal znova.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.04.2009 14:14:56 ... (582/663)
Re (7): To bylo ale až na následnou reakci...
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 13.04.2009 10:25:45:

Jj, Gietricha si pamatuju, to byl ultrakatolickej klerofašista....na ten jeho návrh rozdělení si pamatuju, chtěl zavést i školní uniformy....co se týče polských škol - před delší dobou jsme na vejšce měli nějakýho experta přes školství a ten taky říkal, že polský školy jsou neskutečnej průšvih, děcka agresivní a nezvladatelná a pořádně nevěděj Poláci, jak to řešit.
S tím obklopením křesťanskou morální výchovou - mno, ono samotný křesťanství je v dnešním světě dost směšný a podle mě spíš nahrává odmítnutí morality, protože pokud ti celou dobu někdo cpe do hlavy, že morální je něco, o čem jasně vidíš, že jsou to metafyzický řeči totálně vytržení z reality, tak začneš naopak za svoji přijímat amoralitu. A ne každej je zde schopnej stvořit vlastní morálku takhle rychle a v tomhle věku....
A respekt k dívkám - tohle není ani tak o respektu k dívkám jako spíše celkově o respektu k lidský bytosti, soukromí, autonomii, atd....další věc je ale ta, že pořád maj na tohle fungovat i oficiální úřední páky a má to bejt hlídaný. Děcka jsou děsná zvěř.
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 13.04.2009 11:23:18 ... (581/663)
Re (4): Ahoj
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 13.04.2009 02:18:1 Prasklo to tak,ze 2 dny po tom co se to stalo jsme ve skole mely tu prednasku o drogach znasilneni atd. A ja jsem se rozbrecela oni si me pak o prestavce vzaly stranou a tam sem jim to rekla. A oni se uz o vse postaraly zavolaly si zbytek rodiny a resilo se to tam.Kdyby nebylo mamy tak by byl zavrenej v napravnem ustavu to ano, takhle zustal doma ale navstevoval psichiatra docela dlouho tam potom chodil.Ale me to, ze zustal doma ten domov to zazemi a bezpeci sebralo.Vicemene si myslim, ze uz to nikdy neudelal, ale co jsem zjistila tak do budoucna jestli bude mit dceru tak mam obavy,ze se neudrzi a o neco se pokusi jelikoz nejen,ze to ma v genech ale prave,ze mu to celkem proslo. A jak psal Deletaur tak sice otec a matka zili spolu,ale otec byl porad pryc vse bylo dulezitejsi nez mi tudiz mama byla na nas sama ale slusny jsou a hodny jsou jen vedeli houby o vychove.
guest Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 13.04.2009 10:25:45 ... (580/663)
Re (6): To bylo ale až na následnou reakci...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 13.04.2009 02:35:46:

...přímo příčiny nikdo nezkoumal (kromě toho, že Anna byla kvůli své stydlivosti a strachu z hanby ideální oběť), tehdejší ministr školství přišel jen s návrhem větších represí. (Na wikihesle není přímo zmíněn návrh, který mu neprošel - rozdělit nejen třídy, ale i školy podle pohlaví, tedy nechtěné přiznání, že si umí představit, jak je podobné sexuální obtěžování na polských školách rozšířené).

To křesťanství jsem zmínil především proto, že jsou obklopeni (vyučuje se i na školách) morální výchovou (pokud rodinná selhala) a přesto mají k němu pohrdavý přístup - tedy jim to někdo vysvětluje špatně, nebo jedno hlásá a jiné dělá.

Též despekt k dívkám se asi nevydestiloval jen tak ze vzduchu.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.04.2009 02:35:46 ... (579/663)
Re (5): Někdo věří na geny a minulé životy...
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 13.04.2009 02:30:04:

Jo, ten případ si pamatuju. Je to otázka, no. Každopádně tam je důležitý to, co říkali odborníci, že ti šmejdi maj bejt co nejdýl a nejdál od rodin, co je budou dál ujišťovat, že neudělali nic špatnýho.....a je pak otázka, jakou roli tady ty rodiny hrajou, no...hodně těžko se to určuje....ale myslím ,že se shodnem, že v plno případech by se to určit dalo.
Mno, jinak si myslím, že se to hodně lidí snažilo ututlat i právě kvůli tomu, aby nepoškodili Polsko jako morální zemi plnou bezúhonných věřících.....přitom dle mého prakticky nemaj co tutlat, protože Poláci nemaj všude zrovna dobrou pověst....
guest Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 13.04.2009 02:30:04 ... (578/663)
Re (4): Někdo věří na geny a minulé životy...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 12.04.2009 22:43:28:

...já na sobectví usměrňované výchovou. Nevěřím tomu, že by laskaví a sluší rodiče vychovali bezohledného a agresivního spratka. Psycholog by přinejmenším poukázal na chybějícího otce a v důsledku toho nejspíš starostmi vytíženou matku (nemusí to být pravidlo, ale může to být v tomto případě vysvětlení).

Uvažoval jsem o tom v případě Anny Halmanové, kdy většina lidí vč. její rodiny byla zprvu přesvědčena, že dívka na "pubertální legraci" (simulované znásilnění) reagovala nepřiměřeně sebevraždou, teprve po promítnutí záznamu oné "legrace" změnila názor aspoň matka oběti (a novináři)... ale nikoli rodiny pachatelů. Jistě, mohly trvat na svém stanovisku, protože jsou to přece jen jejich děti, ale pochybuju, že své děti vedly k respektu a ohleduplnosti k jiným (a pokud skutečně považují to, co jistý blogger zkompiloval z výpovědí svědků, za "běžnou legraci" - pak je vysvětlení právě v tom).

A to považte ještě, že Polsko je silně katolická země a že nejsilnější jsou komunity právě na venkovech.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.04.2009 02:18:17 ... (577/663)
Re (3): Ahoj
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 13.04.2009 01:22:46:

Geny samozřejmě hrajou roli všude, ale ten zmetek má sedět. Schválně kolika dalším holkám tohle udělal......vsaď boty, že jediná nejseš a nejspíš hodně i díky zásahu maminky, že ho nenechala zavřít....mimochodem - jak to prasklo?
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 13.04.2009 01:22:46 ... (576/663)
Re (2): Ahoj
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 12.04.2009 21:32:2 Ahoj no uplno bez trestu nezustal slo to pres socku a floidy ale diky mame on zustal doma jen z podminkou a diky tomu ve me zabila tu nevinou tvorivou a cistou holcicku.Jo uplne mi to prevratilo zivot sexualitu vnimam jinak nez je normalni,od te doby jsem kuracka a nejaky cas to pak resila alkoholem ale to je silene na dlouho a slozite. Ale vim ze bratr uz to nikdy neudelal a neudela ale do dnes jsem neslysela ani slovo promin ne ze by to stacilo a omlouvalo ale krok k tomu abych mu odpustila to je.Ale ma to i vyhody nebo spis ja je objevila tak abych mohla zit. Vim neni to nic proti tomu byt v mysli cista a normalni ale i s timhle se da zit. Jsou takove lidi a ted uz je tak trochu chapu ale je to jen kolobeh genu z prdchudcu.Kdyz ma clovek malo informaci o sobe snadno pak podlehne svym emocim ktere je to donuti udelat.Co se tyce mamy tak ta je ted sama na praskach jelikoz se ji to vratilo samo tim jak me to poznamenalo.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 12.04.2009 22:43:28 ... (575/663)
Re (3): Ahoj
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 12.04.2009 22:25:59:

To jo, no, setkal jsem se už s mnoha znásilněnejma holkama, ale takovouhle kombinaci jsem taky ještě nezažil.....s tím trestem rodičů - těžko říct. Tady je to složitý. Pokud se v tobě skrejvá nějaký hodně velký svinstvo, ale umíš to maskovat, tak okolí prakticky nepozná, co se ti v hlavě děje.....plno lidí navenek bezproblémovejch jsou uvnitř totální magoři, ale poznej to, když to nedaj najevo.....těžko říct, jak zde postupovat přesně ohledně těch rodičů. Chyběj informace....
guest Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 12.04.2009 22:25:59 ... (574/663)
Re (2): Ahoj
Ad příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 12.04.2009 21:32:23:

Já bych ještě přidal, že viktimizace oběti je též síla u samotné oběti... najmě když je nápadné, že se s tím srovnává díky svému pravděpodobně masochistickému zaměření... o incestním poměru nemluvě... taková kombinace se IMHO naprosté většině znásilněných "nepoštěstí"...

...a potrestal bych nejen bratra, ale i rodiče, to je zřejmé zanedbání povinné péče. *63*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 67 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: