XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Znásilnění

Znásilnění

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
jak byste se k tomu stavěli??
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 67 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž Hallluzzzy--23-- ... 21.08.2009 19:20:18 ... (623/663)
fuck off police
Tak ja se k tomuto vyjádřim jasně . Přítel nahlásil že mě někdo znásilnil a policie semnou celou dobu co se to řeší jedná tak jako že zato můžu já a neustále se mě to připomíná. Už nikdy bych to nenahlásila ted trpím
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 24.04.2009 18:55:49 ... (622/663)
Konec
Je čas jít dál....s fory na xchatu končím. Berte tohle jako rozloučení a informační příspěvek pro všechny, kdo by snad kdy po mě chtěli nějakou odpověď. Zde se ji už nedočkáte. ... Díky: všem, s kým diskuse měla nějaký smysl ... Nepřátelům: Snad jednou zmoudříte ... Přátelům: Hodně štěstí

Nekro*1023*
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 20.04.2009 20:00:39 ... (621/663)
Re (19): Jistě...
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 17.04.2009 13:10:15:
Omlouvam se. Neměla jsem čas tu být. Koukám ale,že ste to tu pořešili i bez mne. Takže pořád trvam na svých příspěvcích a byla bych ráda, kdyby se nějaké ženy,které mají podobný názor bo zkušenost,aby se ozvaly.
guest Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 17.04.2009 13:10:15 ... (620/663)
Re (18): Jistě...
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 16.04.2009 23:59:37:

...ale výtka Vily.Analkky nebyla zas tak neopodstatněná. Přinejmenším se nechtěně trefila, že co já můžu vědět o ženském uvažování a najmě pak o myšlenkových pochodech znásilněné? Dokonce jsem nedostal ani takovou nakládačku, kdy bych se cítil naprosto bezmocný a následně mi to úplně převrátilo pohled na dosavadní bezstarostnost a pocit bezpečí.

Náboženství není od znásilňování zas tak daleko... *66* ...myslím, že všechna 3 abrahámovská (judaismus, křesťanství, islám) považují ženu za pramen neřesti a ďáblův nástroj ke svádění mužů k nepravostem. Zmíněný Condell se občas trefil a jednou z jeho tref byla sentence, že "ženy v Saudské Arábii musí být ne veřejnosti neviditelné, aby se vyhnuly znásilnění". *63*

Edit.; ja su taky češtin. *40*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 17.04.2009 10:56:35 ... (619/663)
Re (17): No, už jsem vyčerpal alibi...
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 16.04.2009 23:40:59:

Ok. Jsem rád, že to ukončujem tak nějak ve shodě*6*
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 16.04.2009 23:59:37 ... (618/663)
Re (17): No, už jsem vyčerpal alibi...
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 16.04.2009 23:40:59:

Já souhlasím :)) Byla bych ráda, kdyby jste se opravdu věnovali tématu a ne ho jen "odbyli" jednou nebo dvěma větama a řešili tu věci které mají svoje místo v jiné kategorii uživatelských for :))

Díky :)


*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*
guest Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 16.04.2009 23:40:59 ... (617/663)
Re (16): No, už jsem vyčerpal alibi...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 16.04.2009 21:46:19:

...v podobě aspoň jedné věty k tématu, takže bych to za sebe uzavřel. Stejně už nemám žádný zásadní nesouhlas. *14*

Into the light I command you! *1384*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 16.04.2009 21:46:19 ... (616/663)
Re (15): Já si zase umím představit...
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 16.04.2009 20:48:44:

Tak jistě i taková se dá najít.

Vida, dobrej nápad do zavedení příběhů:))))

Tak i tací křesťané se najdou a zpravidla s nimi nemám problém, ale přijde mi, že moc jich teda není. A s tím Adolfem souhlas.

Satirik musí být myslitel a jemu to přemejšlí skvěle. Vypracováním mám na mysli to, že já jsem stejně jako on měl tohle na mušce taky odmalička, jenže mi trvalo nějakou dobu než jsem získal dostatečnou odolnost vůči tomu, co různí věřící hlásaj. Než jsem tak nějak dokázal proniknout dostatečně hluboko na to, abych dokázal dobře jejich ideologii kritizovat.....prostě křesťani maj za sebou nastřádanejch 2000 let teologickýho kličkování, takže maj určitej aparát už k ruce...jejich kritik se musí vypracovat....

Mno, to jsem možná řekl trošku blbě. Ono mi nejde ani tak o zbavení se metafyziky (všude nějaká je a bude svým způsobem) jako spíše její demaskování a jako odmítnutí vysvětlování tohoto světa jakýmsi cizím jiným ideálním světem, Bohem, rájem, společností, atd....ale jako metafyzika - to zdaleka není jenom filosofie. Další věc pak je, že hodně té metafyziky přešlo z určitých částí antické tradice do křes´tanství....Mno, lidi zkráceně potřebujou něco, o co by se mohli opřít, i když je to lež nebo totálně neprokázanej výmysl.....

Jj, ne nadarmo se říkala, že filosofie byla ve středověku děvkou teologie....tehdy filosofie sloužila význačně k odůvodňování teologických pouček....

Mno, tady zase nemůžeme vycházet jen z našich křesťanů..stačí se podívat do Polska...o křesťanství platí, že čím víc jich někde je, tím větší moc má tupost.....to samé platí i u islámu a jiných podobných šíleností....plus na takovéto hlášky bych onomu křesťanovi argumentoval tím, že výkladů bible je samozřejmě víc, ale on sám nemůže tvrdit, že tenhle jeho výklad je jediný správný, dále že řídit se jenom desaterem je silné okleštění bible.....a taky jak si může být jistý, že pravdu nemá například nějaký sektářský náboženský fanatik....
guest Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 16.04.2009 20:48:44 ... (615/663)
Re (14): Já si zase umím představit...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 16.04.2009 18:27:28:

...že jsou některé ženy natolik vnitřně silné, že to zpracují v sobě a naprosto jim stačí, když násilníka předají spravedlnosti.

Tím, že narazí na vlažnost, jsem myslel i to, že ta vlažnost bude ovlivňovat když ne je, tak alespoň jejich budoucí generaci - vždyť budou mít možná poprvé v životě příklad, že víra v Boha, natož bohabojnost, k životu vůbec potřeba není. Myslím, že kdyby imigrační úřady měly po ruce nějaké pěkné příběhy o tom, jak se manželka, dcera nebo syn postavili otci, nebo, ó hrůzo, manželka se rozvedla a dcera se přivdala či syn se přiženil do křesťanské rodiny, každý muslim by si rozmyslel se usadit zrovna zde.

A co když křesťan zužuje svou víru jen na existenci prvotního hybatele a z Bible považuje za směrodatné jen Desatero? A to jsem tím argumentem mj. mínil. Ne to, že i křesťan může být "fajn a čestný člověk", ale že samotná ideologie stojí na pozitivní myšlence a proto se vůbec navzdory prohřeškům proti Bibli i mezi věřícími mohla rozšířit v takovém měřítku. Zmínil jste nacismus - jsem přesvědčen, že kdyby Hitler vyzýval jen k vyhlazení Židů "prostě proto", nikdy by se mu nedostalo takového sluchu a podpory, než když v první řadě nabídnul ideu rekonstrukce a prosperity Velkoněmecké říše a pozvednutí národního sebevědomí Němců, pokořených v 1. světové válce.

To by mě zajímal zdroj Vaše názoru na Condellovo "vypracování se", pokud vím, tak Condell má na mušce náboženství už od dětských let a odmítl ho pod dojmem pokrytectví věřících, jimiž byl obklopen. Jinak je to především satirik, nikoli myslitel, vizionář nebo vůdce.

Metafyziky se nezbavíte, protože vysvětlení podstaty a smyslu bytí je spíše filozofická disciplína. A fundamentalismu taky ne, z rozšíření náboženství je evidentní, že se lidé těžko smiřují s polovičatými nebo příliš složitými odpověďmi nebo s vědomím, že člověku není dáno poznat transcendentální jevy, může se jejich poznání jen přibližovat a i to jen "kolektivní inteligencí" (víc hlav víc ví).

Nepopírám, že to byla církev, která část antické vzdělanosti zachovala, ale spíš to dělala proto, aby si to vědění přivlastnila, event. do pokroutila / sladila (vyberte si) s křesťanským učením.

Ale takhle jsem to myslel. Určitě se najde křesťan, který by Vám vysvětlil svou představu ráje, která by byla spíš obdobou buddhistické nirvány. A naopak pochybuju, že by se našel takový, který by si to představoval jako místo nekonečných rozkoší a obžerného hedonismu (a pokud se takový najde, tak si vůbec nevšiml, že ho šeptem oblbuje Satan *66**3*). Nemůžete vycházet ze simplifikací a středověkých bájí. Myslím, že nemálo dnešních křesťanů si vůbec nepředstavuje Pána Boha jak vousatýho dědulu na nadýchaném obláčku. *40**88**3*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 16.04.2009 18:27:28 ... (614/663)
Re (13): Ve zmíněném případě ano...
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 16.04.2009 11:09:23:

Nesetkal jsem se s případem, kdy by "držení v sobě" někomu pomohlo....a to nejenom tady. Tyhle věci prostě musej ven a čím víc jdou ven, tím víc se toho zbavíš.

Narazej tady na tu vlažnost, ale to jim vadit nemusí, protože pokud se jich sem nastěhujou kvanta, tak nás začnou velmi rychle přemnožovat a vytlačovat, takže pánbíčkáře a muslimy nebrat.

Ale jo, připouštíme, ale spíše tak nějak poukazujeme na to, co je ta ideologie zač. I mezi komunistama lze najít fajn a čestné lidi, což nijak neomlouvá jejich ideologii. Jinak mám za to, že například právě já a Condell děláme přesně to, že ten rozum podporujeme a to například poukazováním na směšnost a absurditu těchto vír....víš, jak Condell, tak já, jsme se oba museli hodně vypracovávat, abychom se dostali skrz všemožné debaty a zkušenosti ke svým názorům...a pokud pak ty názory tlumočíme někde, tak to může pomoct plno lidem, co tak jasno nemaj....například....jinak v USA se mi zdá, že je patriotismus dost sepjatej právě s tím náboženstvím......doporučuji dokument "Jesus camp"...velmi poučné...ne přímo na tohle téma, ale je to z toho vidět taky.....

To je pravda, že fanatici jsou všude, ale podle mě je třeba přehodnotit celej systém vnímání hodnot. Tenhle křesťanskej a postkřesťanskej metafyzickej absolutismus už má mít dávno na kahánku.....
Jo, to se snažila vymýtit a sama nic nepřevzala, ale bude to složitější, protože přeci jen to byly křesťanské školy, kde se tohle nejvíc studovalo.....a ano, v jádru jsou to stejná svinstva.

Není pravda, že ráj je cílem všech. Kde má třeba demokracie nějakou ideu ráje? A nepovažuji za ideu ráje myšlenku, že když budeme dodržovat demokratická pravidla, tak se dle demokracie bude všem žít lépe.....nacismus taky nemá ideu ráje, byť upřímně - nemá k tomu se svoji tisíciletou říší daleko...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 67 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: