XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Láska na dálku

 

Láska na dálku

Láska na dálku

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zažili jste jí někdy, chtěly byste jí vyzkoušet? Máte jí daleko??
Prosím pište sem jen to co se týká tématu.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 z 68 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | » | Poslední

 

guest Muž YumY ... 15.04.2008 08:45:48 ... (542/672)
Re (5): To funguje?
Odpověď na příspěvek od SunnyRain ( mailto:sunnyrain@atlas.cz ) z 14.04.2008 23:41:20:

Ne, zase si to nepřebírej jinak...oni žijou spolu, udělali nový byt, čekají v létě miminko...jsou spolu už osm let- Ale zažili mnohá odloučení a jsou na ně zvyklí, nevěší se kvuli tomu...natolik se milují a patří k sobě, že i kdyby byli odloučeni rok, tak je to neohrozí. Ořes zimu ted třeba byl 2x pryč, vždycky na měsíc, ségra musela nakoupit všechny dárky na Vánoce sama, ale oni si umí užívat svůj čas, oni umí být spolu, jako to jen tak někdo neumí...
Někdo by měsíc bez partnera nevydržel, pro někoho je to obyčejná věc...co je měsíc v poměru k celému životu.
To třeba můj šéf pracuje v Praze a bydlí v Brně a domů jezdí na víkendy. Už 17 let. Nežije se svojí ženou. To je opak, něco co bych nikdy nechtěla.

Braní stopařů je ale úplně o nečem jiném...je to o tom, jak kdo přímá cizí osobu do svého života...znám mnoho stopařů...lidi, co mají nějaký svůj život a pak si někoho najdou a najedou na jeho cestu...jedou s ním, někde vystoupí, stopnou jiného...stopují vlastně celý život a svou vlastní cestu ani nemají...stejně tak jsou lidé kteří stopaře pouze nabíraj, ale nikdy ze svýho auta nevystoupí...
S mojí ségrou to nějak nemá nic společného.
guest Muž doktor.mk (doktor.mk@seznam.cz) ... 15.04.2008 01:04:31 ... (541/672)
Re (4): To funguje?
Odpověď na příspěvek od YumY z 14.04.2008 14:35:05:

posledni veta je trefna,kazdej jsme jedinec,kazdej mame rad neco jineho,kazdemu se neco jineho libi,a kazdej lasku bereme podle sveho a kazdej ji jinak potrebujeme citit a vnimat.Kazdopadne mas pravdu ze jde o to jestli je to laska na dalku od zacatku ci nikoliv a to jsem mnel namysli.Od te doby co chodim na xchat jsem poznal jak ty rikas " naivnich" holek spoustu co se mi skoro upisovali do konce zivota a kdyz jsem je odmitnul s tim,ze by to nemnelo cenu tak se urazili,nastvali,odepsali mne atd.Takze i tech "naivnich" vztahu taky muzes mit spoustu jde jen asi o to jak se k tomu stavis.Jaa.......pro mne by to bylo stejne jak pro tebe "naivni"

doktor.mk zase *345*
guest Muž SunnyRain (sunnyrain@atlas.cz) ... 14.04.2008 23:41:20 ... (540/672)
Re (4): To funguje?
Odpověď na příspěvek od YumY z 14.04.2008 14:35:05:

V čem vidíš rozdíl mezi "brát stopaře" a mezi životem ségry - myslím tím že vlastně nežijou spolu a znají se víc z videotelefonu, než z posezení u kávy?

Mimochodem, četli jste R. a A. od Isaaca Asimova? Věříte, že jednoho dne bude "nezdvořilé" vídat se s partnerem osobně? Když normální setkání bude přece hologram - projekce, nikoli fyzické podání ruky?

http://sunnyrain.wz.cz/bloguje.html
guest Muž YumY ... 14.04.2008 14:35:05 ... (539/672)
Re (3): To funguje?
Odpověď na příspěvek od doktor.mk ( mailto:doktor.mk@seznam.cz ) z 13.04.2008 23:52:02:

No ono jde taky o to, jestli je to vztah na dálku od začátku, nebo se z něj vztah na dálku stane..
Je jasný, že pokud bych byla v cizině, asi bych si nezačla s někým z ČR a naivně si myslela, že to má nějaký smysl...asi bych to odpískala předem...ale dokážu si představit, že by třeba můj přítel odjel na druhej konec světa a já bych jednou za tři měsíce přiletěla (pokud bych samozřejmě nemohla odjet s ním)...
Moje ségra je s manželem osm let a už si přezili ledacos, třeba když byl na vojně na druhym konci rebubliky a za ten rok se viděli asi 3x, nebo když ona byla studovat v německu a za půl roku se viděli jednou...a když si mysleli, že už spolu budou, tak běžně lítá na měsíc do Japonska služebně, takže třeba v zimě se dohromady viděli tak pět tejdnů...a neni důvod, proč by to nemělo fungovat...hold někdo potřebuje mít toho druhého pořád u sebe, někdo si ho takhel víc váží...hold není láska jako láska :-)
guest Muž doktor.mk (doktor.mk@seznam.cz) ... 13.04.2008 23:52:02 ... (538/672)
Re (2): To funguje?
Odpověď na příspěvek od Andilek.C z 13.04.2008 18:42:21:

jasan ale vidate se aspon o vikendu je to tak? Ja mam problemy se vztahem na dalku,ziju v cizine a nemuzu chodit s nekym kdo zije v CR a ze by jako jednou za tri mnesice priletela?Hloupost nerealna mno


doktor.mk *345*
guest Muž Andilek.C ... 13.04.2008 18:42:21 ... (537/672)
Re: To funguje?
Odpověď na příspěvek od doktor.mk ( mailto:doktor.mk@seznam.cz ) z 13.04.2008 15:38:43:

No ocividne nemas:) Jak uz jsem tu nekolikrat zminovala, mne to trebas funguje uz skoro 3 roky *105* Ale jsem jedna z tech vyjimek no. A nic nam nechybi, jen sem tam to prituleni pres tyden.
guest Muž doktor.mk (doktor.mk@seznam.cz) ... 13.04.2008 15:38:43 ... (536/672)
To funguje?
Laska na dalku?Preci muze to byt ale porad v te lasce chybi osobni kouzlo pohledu,osobni kouzlo jemnych doteku a samozhrejmne sex!! Nemam pravdu?


doktor.mk *345*
guest Muž doktor.mk (doktor.mk@seznam.cz) ... 13.04.2008 15:38:16 ... (535/672)
Re (6): Vztah na dalku? znova, ne, dekuji
Odpověď na příspěvek od Yamaha.Martina ( mailto:Yamaha.Martina@centrum.cz ) z 18.03.2008 20:52:50:

tak poslednich par vet v tvem clanku mne dostalo.Uz z toho co jsi napsala lze vycist ze rozum mas kdyz se drzis sveho stesti.A si jedna z mala.Skoda ze neco podobneho ke mne jeste asi zadna necitila.

doktor.mk *345*
guest Muž doktor.mk (doktor.mk@seznam.cz) ... 13.04.2008 15:30:40 ... (534/672)
Re (6): Vztah na dalku? znova, ne, dekuji
Odpověď na příspěvek od berserg z 15.03.2008 13:58:20:
*3*

doktor.mk
guest Muž Yamaha.Martina (Yamaha.Martina@centrum.cz) ... 18.03.2008 20:52:50 ... (533/672)
Re (5): Vztah na dalku? znova, ne, dekuji
Odpověď na příspěvek od Andilek.C z 17.03.2008 21:28:1 Ahojky nezlobím se to je v pohodě,je to tvůj názor a já ho respektují a popravdě to i chápu,protože i já to v podvědomi moc dobře vím.Pořád jsem si nějak nepřipouštěla kolik mu je a jak obrovskéj rozdíl mezi námi je,protože on se chová spíš jak puberták a né jako chlap,kterej je několika násobným dědečkem :)Ale když jsme jednou byli na rybách a on si sednul do toho rákosí ve starých hadrech(což je do přírody úplně normální)a já nad ním stala,tak to byl takovej první okamžik kdy jsem si uvědomila,že mám vlastně opravdu dědeačka,on tam seděl jako dědeček hříbeček :)Ale nějak mě to zarazilo,protože on chodí mladě oblikanej,duši je to bláznivéj kluk s kolikrát bláznivějšími nápady než mám já.Ale on si mě prostě získal a já ho šíleně a bláznivě miluju,vím že je to divnej vztah,ale my si prostě ve všem rozumíme a je nám spolu krásně..asi jsem a zůstanu najivní,ale co nadělaš:D třeba jednou ten rozum dostanu i když znám lidí kteří ten rozum nemají ani v 50ti:)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 z 68 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: