XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Láska na dálku

 

Láska na dálku

Láska na dálku

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zažili jste jí někdy, chtěly byste jí vyzkoušet? Máte jí daleko??
Prosím pište sem jen to co se týká tématu.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 68 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | » | Poslední

 

guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 22.07.2008 12:31:02 ... (572/672)
Re (3): ...
Odpověď na příspěvek od YumY z 22.07.2008 11:45:55:

Jo byl. A ne jednou. Já neříkám, že je podraz, když si jeden z partnerů najde někoho jinýho, já říkám, že je podraz když to delší dobu táhne na dvě strany a toho "nemilovanýho" pořád nechává žít v iluzi, která vůbec neodpovídá realitě. OK, mluvil jsem obecně, ne o tomhle konkrétním případě.

Vím jaký to je bejt zamilovanej a právě proto nechápu, proč holka zamilovaná do pána A dál chodí s pánem B *21*
Jasně láska néní fér. Až tu zas bude nějaká holčička bečet nad tím, jak jsou chlapi svině a jak jí ten její Franta nebo Pepa ublížil, tak tu myšlenku s dovolením použiju. *4*

Tygr, drak a netopýr *289* *1171* *4645*
*271* *89* *89* *89* ... *1090* *1090* *1090*
guest Muž YumY ... 22.07.2008 12:19:59 ... (571/672)
Re (4): ...
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 22.07.2008 12:05:31:

Však já jsem to nemyslela na Tebe, ten druhej odstavec už byl obecně *47*
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 22.07.2008 12:05:31 ... (570/672)
Re (3): ...
Odpověď na příspěvek od YumY z 22.07.2008 11:52:03:

Já neřekla "angláni sou takový a takový" nemám ve zvyku házet lidi do jednoho pytle..
To že v tom vztahu nebylo všechno v pořádku psala sama..a tomu rozumim..sama vim jaký to je..
ale nevim..asi sem vážně pesimista...nebo se na to koukám příliš subjektivně.. *105*


*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
Jsem děFka s velkym F
guest Muž YumY ... 22.07.2008 11:52:03 ... (569/672)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 22.07.2008 11:03:14:

Tak každá zamilovanost opadne, to si nevybereš. Spíš jde o to, aby ta zamilovanost nepřerostla v nesnášenlivost *47*

Jinak já bych to s tím anglánem neviděla tak zle. Po nějaký perspektivě nekoukám, a neměla by ani slečna. Sotva ho zná a myslím že myslet na budoucnost je trochu předčasné. Zároveň mluvit o tom, že angláni tohle dělaj vždycky a že to je na 99% ten případ, mi přijde trochu zcestné. že někdo má zkušenost s devíti takovými, neznamená, že desátý nemůže být normální chlap, co se mu opravdu zalíbila dívka.
Takže bych to nezatracovala. Nezná ho no. Nikdo se na začátku nějakého vztahu nezná.
Upřímně, myslím si, že pokud jsou spolu denně na skypu, není mu minimálně ukradená a z toho už se dá možná něco stavět.
A že kvůli němu opustila přítele? Když je vztah v pořádku, kvuli nikomu jinýmu z něj neodejdeš. Když je vztah v nepořádku, je jedno jestli je to Pepa nebo Franta, dřív nebo později se někdo obejví *148*
guest Muž YumY ... 22.07.2008 11:45:55 ... (568/672)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 22.07.2008 10:02:25:

Podraz podraz....Tygříku, byls někdy zamilovanej? No tak, snaž se, vzpomeň si, jaký to je...
No není to fér. Ale láska není fér...nehledě na to, že nikde nepsala, že problémy ve vztahu neřešila s přítelem....ono je to totiž mnohdy k ničemu, ne všechno se dá vyřešit, jsi z toho špatnej, přemýšlíš jestli se rozejít nebo to zachraňovat a to je ta nejzranitelnější doba...pak stačí aby se mihnul někdo nový a zajímavý a je to hned...
Já nemám zrovna moc ráda, když se mluví o podrazech, protože si jeden z páru najde někoho jinýho, protože do koho se zamilujeme si opravdu nevyberem...

Uznávám, že pokud příteli neřekla ani slovo o tom, že se jí zdá něco špatně, nefér to je. Ale to si myslím nikde nepsala
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 22.07.2008 11:03:14 ... (567/672)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od Tittyi ( mailto:choleandr@seznam.cz ) z 22.07.2008 00:52:31:

hele..jak moc dobře toho anglána znáš?
Fakt mi to nepříde 2x perpektivní..
chápu zamilovanost...chápu že ti rozumí a má spoustu jinejch předností....ale zamilovanost opadne....začneš vidět i chyby který si neviděla nebo ti do ted nevadily..v tomhle sem fakt pesimista..:) ale neřikám že to nemůže vyjít...jen bych na to nesázela:)

*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
Jsem děFka s velkym F
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 22.07.2008 10:02:25 ... (566/672)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od Tittyi ( mailto:choleandr@seznam.cz ) z 22.07.2008 00:52:31:

Hmm... uvědomuješ si jakej podraz jsi ušila na svýho přítele? Kdyby byl osázenej zlatem tak neměl šanci. Notabene, pokud si nevšim, že se vůbec něco děje. Jakože chlapi, hlavně ti míň zkušení, jsou někdy slepí pomlčka naivní. Ofi přítel proti milenci nemá prakticky žádnou šanci. Hlavně když se dotyčná dívčina snaží všechno utajit a místo aby svoje trápení svěřila příteli, kterej by ji třeba rád vyslechnul, svěří se milencovi... a pak je samozřejmě unešená z toho, jak jí ten druhej rozumí, a jak ji ten první nechápe. (Bodejť by chápal, když se mu nic neřekne.) To je prostě jako střela ze zálohy do zad. Člověk si myslí jak je všechno v pohodě, a ten druhej si zatím v klídku připravuje terén... Pak satčí jenom se vhodně postavit a pic, jakej přítel byl... *105*

Prostě podraz... prohrát ve férovým souboji, protože ten druhej je lepší, to se dá přijmout. Ale tohle fakt ne...

Tygr, drak a netopýr *289* *1171* *4645*
*271* *89* *89* *89* ... *1090* *1090* *1090*
guest Muž Guano (john1979@seznam.cz) ... 22.07.2008 06:35:03 ... (565/672)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od Tittyi ( mailto:choleandr@seznam.cz ) z 22.07.2008 00:52:31:
Hmmmm, tak ůplně přesně typické love story mezi čechem & angličanem, ..češka se najednou rozejde se svojí dlouholetou láskou a najde si z ničehonic prej tu pravou životní anglickou, které pak převážně končí za pár měsíců ( spíše týdnů ). Jedno takřka skoro stejné mě taky potkalo *3553* Milovala ho a znala po týdnu více než mě dohromady za 3 roky...nabulíkoval jí, jak strašně jí milujea chce s ní být a až pak po 3 měsících zjistila, co jsou angličani vlastně zač...





*2772* Bar u Guana
*3733* UŽ ZASE V PROVOZU Xchatová Foto Hitparáda
guest Muž Tittyi (choleandr@seznam.cz) ... 22.07.2008 00:52:31 ... (564/672)
...
Dobre, reknu vam celou story...abyste to tak nejak pochopili :) Pracovala sem 8 mesicu v Cambridge v hotelu.On tam pracoval taky, tudiz ho znam uz docela dlouho da se rict...celou tu dobu jsme se sice bavili, ale ne nijak moc, spis zbezne... No a jednou jsem sla na jakousi party a zastavila se za nim nahore v baru a povidali jsme si a ja zjistila ze je to uzasnej kluk..a pak jsme se potkali na ty akci kam prisel taky, ale nic se nestalo. Za tejden jsme sli s kamoskou na "alkoholovou jizdu " *3* no a on se k nam pridal jeste s par dalsima lidma... no a proste jsme se opili a ja mu vypravela ze mam problemy s pritelem a ze uz to proste nefunguje... no a on mi dal najednou pusu a tak to proste slo celej vecer. Rano mi napsal ze vi ze mam pritele a ze on taky chce nekoho jinyho , takze si to proste nechame pro sebe a nebudeme z toho delat drama.Jenze... ja to nemohla zaboha pustit z hlavy a za dva dny sem prisla na to ze on taky ne a navic se dozvedel ze jedu domu naporad... tak mi napsal at prijdu do jednoho baru, ze se mnou chce mluvit. Sla jsem, protoze sem chtela vedet o cem, jasna vec :) No a on mi rek ze jediny na co dokaze vubec myslet sem ja , a ze nevi proc mi napsal ze to bral jen jako opileckej ulet a ze kdyz se dozvedel ze jedu pryc naporad ze se cejtil hrozne... a rek mi ze chce bejt se mnou a nechce abych odjela... no. Tudiz od ty doby zacal nas utajovanej vztah... proste jsme byli denne spolu... pak sem se rozesla se svym klukem, protoze to vazne nemelo vubec zadnou budoucnost.... no a za tejden sem odjela domu. Ten den predtim byl prisernej, i kdyz sem vedela ze se vratim... to sem si rozmyslela uz tak nejak predtim, i kvuli praci a kvuli angline...ale nevedela sem to jiste a to znamenalo treba se nikdy nevidet.
No a od ty doby co sem doma tak si denne volame pres skypa a navic prileti v srpnu na par dni...coz je to nejlepsi :) Proste uvidim jak to dopadne... ale myslim ze to neni jen tak nejakej tuctovej romanek s cizincem jako prozije vetsina holek...uz jen z toho prubehu :)

Hmm slusnej sloh sem ze sebe dostala haha:D

Jitule
guest Muž SunnyRain (sunnyrain@atlas.cz) ... 20.07.2008 13:48:29 ... (563/672)
Re (7): ...
Odpověď na příspěvek od Tittyi ( mailto:choleandr@seznam.cz ) z 19.07.2008 18:50:16:

"...tedka to preslo v neco vetsiho... a myslim si ze to za mesic neskonci, proste to vim.... takovouhle jistotu sem nemela ani s mym bejvalym pritelem, se kterym sem byla dva roky..."

Krásná story. Přeju vám štěstíčko!
Prostě to víš? Z čeho to "víš"? Prozradíš víc?

http://sunnyrain.wz.cz/bloguje.html

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 68 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: