XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Láska na dálku

 

Láska na dálku

Láska na dálku

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zažili jste jí někdy, chtěly byste jí vyzkoušet? Máte jí daleko??
Prosím pište sem jen to co se týká tématu.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 68 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 

guest Muž Andilek.C ... 17.03.2008 21:28:11 ... (532/672)
Re (4): Vztah na dalku? znova, ne, dekuji
Odpověď na příspěvek od Yamaha.Martina ( mailto:Yamaha.Martina@centrum.cz ) z 14.03.2008 15:29:46:

Uznavam, ze jsem ve sve 16tilete naivite byla zamilovana do cloveka o 15 let starsiho. Rekneme, ze ted, o par let pozdeji jsem rozumnejsi a jaksi se mi proste prici zamilovat se do nekoho, kdo je stary jako muj otec. Vidim jakej se z nej stava nevrlej dedek, to bych fakt nemohla. Opravdu jsi naivni. Nezlob se, je to muj nazor.
guest Muž SunnyRain (sunnyrain@atlas.cz) ... 15.03.2008 18:01:47 ... (531/672)
Re (6): Vztah na dalku? znova, ne, dekuji
Odpověď na příspěvek od berserg z 15.03.2008 13:58:20:

Já vím, je to kříž, když na Tvé názory mohou druzí reagovat... Tak si to tak neber...

http://sunnyrain.wz.cz/bloguje.html
guest Muž berserg ... 15.03.2008 13:58:20 ... (530/672)
Re (5): Vztah na dalku? znova, ne, dekuji
Odpověď na příspěvek od SunnyRain ( mailto:sunnyrain@atlas.cz ) z 14.03.2008 18:39:39:
Vůbec s tebou nesouhlasím, ale nemám chuť ti vysvětlovat proč, protože by jsi mi odpověděl kilometrovým článkem a mě nebaví to číst.
guest Muž SunnyRain (sunnyrain@atlas.cz) ... 14.03.2008 18:39:39 ... (529/672)
Re (4): Vztah na dalku? znova, ne, dekuji
Odpověď na příspěvek od Yamaha.Martina ( mailto:Yamaha.Martina@centrum.cz ) z 14.03.2008 15:29:46:

Láska není slepá. Láska se neomlouvá. Ani lásku nemusíš omlouvat.

Slepej se může rozhodnout zůstávat konkrétní člověk. Házet to na lásku je zbavování se zodpovědnosti. Žít ve slepé lásce může ten, komu slepá láska, fantazie o lásce, bohatě stačí. Nevnímá reálné detaily a nepotřebuje prožívat reálnou lásku.
Proč ne?
Každej je jinej...

Jsou ale lidi, co se k reálným situacím postaví rozhodně. Pokud nastane problém, hned ho vyřešej, společně vyřešej.
Ale to chce zažít. To se nedá popsat. Snít o lásce, a mít to štěstí, že žijete se svojí SOULMATE, na to jsou slova krátká. Až takovýho člověka potkáte, POZNÁTE to naprosto jednoznačně, že vedle vás stojí. :-) Není co řešit. :-))

Dobrý je ale začít u sebe. Myslím. Stát se holkou, která není ani naivní, ani slepá. Která ví co se kolem ní děje, a když spadne do úplně nové situace, umí se zeptat, umí si to zjistit, umí se rychle zorientovat. Porve se se životem.

No a když už tohle po pár letech práce máš... tak už tady máme jednoho celýho dospělýho člověka, kterýho může potkat láska.
Pokud ne planetě žije ještě druhej člověk, taky celej člověk, kterýho taky může potkat láska......
...docela dobré startovní podmínky. Nemyslíš? :-)

http://sunnyrain.wz.cz/bloguje.html
guest Muž Yamaha.Martina (Yamaha.Martina@centrum.cz) ... 14.03.2008 15:29:46 ... (528/672)
Re (3): Vztah na dalku? znova, ne, dekuji
Odpověď na příspěvek od berserg z 14.03.2008 11:37:5 Ano máš pravdu,byla jsem najivní a já to vím!Ale spíš jsem se ho snažila stále něčím omlouvat,třeba právě tím,že už není nejmladší,že na prostě hodně práce,protože jsem si asi nechtěla připustit tu horší variantu,že by to mohlo být také jinak.Když člověk miluje,tak se snaží vidět jen to hezké a tomu ošklivému se vyhýbá a nechce ho vidět i když všichni okolo tebe to třeba vidí,..jak se říká láska je slepá.Víš on měl té energie až moc na to kolik mu je,jenže ji musel rozdělit,aby na všechny slečny došlo:(ano jezdila jsem za ním převážně já a i to mě mrzelo,já pro ten vztah dělala vše,ale on?!Jen si užíval a možná se za zády smál jak jsem hloupá a najivni,ale přesto co se odehrálo,jsem mu tu šanci dala!Spousta lidí to nepochopí a já vlastně taky né,protože i když vím že je to hloupost,tak jsem to stejně udělala a i když jsem se snažila být v pohodě a užívat si každou minutu vedle něj tak to nešlo,lítali mi myšlenky nad tím jak mě mohl takhle podrazit..atd.
guest Muž berserg ... 14.03.2008 11:37:52 ... (527/672)
Re (2): Vztah na dalku? znova, ne, dekuji
Odpověď na příspěvek od Yamaha.Martina ( mailto:Yamaha.Martina@centrum.cz ) z 25.02.2008 20:23:40:
Se divím tvé naivitě. Nechci tě vidět protože jsem unavený - a na to jsi mu skočila? Nebo sis to opravdu odůvodňovala tím, že již není nejmladší? A má tedy smysl být s někým, kdo nemá dost energie pro vstah? Krom toho, jestli jsem tě správně pochopil, tak jsi jezdila spíš ty za ním. Ale aspoň máš ponaučení do života. Být s někým má smysl jen tehdy, pokud to ten druhý opravdu chce a je ochotný objetovat třeba i pohodlí.
guest Muž Andilek.C (andilek.c@seznam.cz) ... 27.02.2008 18:21:25 ... (526/672)
Hm...
...a jak to tu prubezne obcas ctu, tak si fakt rikam jakou mam kliku.... Mne to klape, kdo si to umi zaridit, tak se mnou mozna bude souhlasit.
guest Muž Andilek.C ... 27.02.2008 18:20:42 ... (525/672)
Re (2): Vztah na dalku? znova, ne, dekuji
Odpověď na příspěvek od Yamaha.Martina ( mailto:Yamaha.Martina@centrum.cz ) z 25.02.2008 20:23:40:

Hm, vztah 19 vs 57 je i na kratkou vzdalenost dost velkej risk, natoz na dalku...
guest Muž Yamaha.Martina (Yamaha.Martina@centrum.cz) ... 25.02.2008 20:23:40 ... (524/672)
Re: Vztah na dalku? znova, ne, dekuji
Odpověď na příspěvek od Knownik z 18.02.2008 23:03:0 ahojky tak to je mi lito:(Vim jaky je to hrozny pocit,kdyz zjistis ze kazde slovo,kazdy usmev a ta mila sluvka byli jen pouhe fraze a lzi!Zazila jsem si to take na vlastni kuzi..sice mezi nami bylo jen 120km,ale ja jako studentka bez prace a bez kapesneho jsem nemela na to,abych za nim jezdila autobusem alespon ob den a taky to ani podle jeho nazoru neslo protoze byl zavalen praci az nad hlavu a ja mu to stejne jako ty verila a i ho omlouvala,kdyz chtel stravit vikend sam beze mne,rikala jsem si tak je nejspis utahanej a potrebuje si odpocinout,prece jen uz mu neni 20!Bylo mu 57 a jak se rika staryho psa novym kouskum nenaucis,takze jsem byla az velice tolerantni a i se smirila s tim,ze se uvidime 2az 4 do mesice.Pozdeji jsem si i rekla,ze se prestehuji za nim,najdu si tam pronajem a praci,ale on byl vzdy proti a nechtel o tom ani slyset!A proc?!Protoze mimo me,mel spoustu jinych divenek a ja fungovala jen jako pejsek co pribehne na pisknuti!:(
guest Muž Knownik ... 18.02.2008 23:03:01 ... (523/672)
Vztah na dalku? znova, ne, dekuji
My jsme kdysi seznamili v LOndyne, kde jsem zil a pracoval delsi dobu, ja Cech on z Mauricia, zhava krev, kresne romaticke vecery, ale lednoho dne jsem musel LOndyn kvuli studiim opustit, vratil jsem do Cech, dohodli jsme se na vztahu na dalku.. Vidali jsme se kazdy mesic, kdy jsme se menili a pendlovali mezi LOndynem a Prahou... Ja bych byl byval udelal vse pro neho, byl pro me vse... Prisly vanoce, zacal jsem pozorovat, ze se chova ke me zvlastne, ze je chladný, nejevi moc zajemj apod., zeptal jsem se ho, pry vse kvuli praci.
Dnes uz ale vim vse, vcera jsme priletel a vse mi za 2 tydny rekl, yzadna laska nikdy od neho ani nebyla, ja jen hloupe veril, ze za vse muze prace, lzi a podvadeni to vse, co stihl udelat. NIc, co i rekl, vlastne nikdy nebyla pravda, vyuzival me jako prostitutku k sexu...
dnes rikam, ne znova do vztahu na dalku
opravdu ne, dekuji

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 68 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: