XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Láska na dálku

 

Láska na dálku

Láska na dálku

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zažili jste jí někdy, chtěly byste jí vyzkoušet? Máte jí daleko??
Prosím pište sem jen to co se týká tématu.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 68 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 

guest Muž petulka-06 (kikinka_06@seznam.cz) ... 09.07.2008 20:43:26 ... (552/672)
Re: Láska na dálku....
Odpověď na příspěvek od Kristaa666 ( mailto:xirinxx@seznam.cz ) z 16.06.2008 13:15:39:
ahojky,mela sem stejny problem jak ty,chodim s klukem ,ktery ode me bydli 120km,on uz ma praci a ja dodelala ted skolu.ze zacatku sme spolu byvali o vikendech a dohodli se,ze jak dostuduju ,odstehuju se k nemu a to se i stalo.hned po maturite,sem se k nemu prestehovala.a jsme spolu stastni,ver,ze jestl ise milujete ma to cenu.ja sem se svim pritelem 8mesicu,jestli se milujete a rozumite si neni co resit.
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 09.07.2008 13:50:24 ... (551/672)
Re: Má to smysl?
Odpověď na příspěvek od DJKiKi ( mailto:bara_vansova@centrum.cz ) z 08.07.2008 19:27:48:

Co na to říct? To si musíš rozhodnout ty. Ale já bych se asi svého života a svých přátel nevzdával... rozhodně ne kvůli vztahu s člověkem, který neví, jestli mě vlastně chce. *105*

Tygr, drak a netopýr *289* *1171* *4645*
*271* *89* *89* *89* ... *1090* *1090* *1090*
guest Muž DJKiKi (bara_vansova@centrum.cz) ... 08.07.2008 19:27:48 ... (550/672)
Má to smysl?
Před 3mi měsíci se se mnou rozešla holka, moc jsem ji milovala....nikdy jsem nepochopila proč jsme se rozešly až včera mi dala najevo že mě pořád miluje, že se mnou chce být, pač ji chybím, ale že ta dálka (300km) je ten problém....takže jsme se vlastně rozešly kvůli dálce. Ok, já ji taky miluji i když to není jako dřív, ale myslím, že kdybychom spolu třeba bydlely bylo by to jiné, že dálka by už nehrála roli....ale já nevím zda ji mám dát šanci. Mám ji dát najevo že by se měla snažit teď trošku ona aby mi dokázala že o mě opravdu stojí? Má smysl se vzdát domova a kamarádů a jít bydlet za ní a pokusit se o lepší vztah? Ona má tam práci a já vím, že kvůli tomu by nešla bydlet za mnou, pač já práci ještě nemám.....Poraďte mám v tom zmatek jako nikdy.
guest Muž YumY ... 23.06.2008 12:53:23 ... (549/672)
Re: Láska na dálku....
Odpověď na příspěvek od Kristaa666 ( mailto:xirinxx@seznam.cz ) z 16.06.2008 13:15:39:

No, takže upřímně...
On ti napsal, že neví jak to bude dál, že potřebuje někoho vedle sebe. Nenapsal, že potřebuje TEBE vedle sebe, že chce být s tebou, že mu chybíš a aby ses k němu nastěhovala...upřímně řečeno, on se chtěl rozejít a ty ses na něj víc nalepila...ne, rozhodně si nemyslím, že je dobrý nápad se stěhovat.
Proč? Protože si myslím, že sestěhování je velký krok, ke kterému musejí oba dospět a musejí o oba chtít. Je fuk, jestli je to po 14ti dnech, nebo po pěti letech...znám páry co jsou spolu léta a nebydlí spolu, i páry co spolu bydlí prakticky od druhého dne...na tom to určitě nestojí...jde spíš o to, že on neprojevil jakýkoli zájem váš vztah řešit...řekl jen že "neví" (tím pádem spíš neví, jak se s Tebou rozejít) a Ty jsi automaticky začala skákat jako pejsek...

Nedělej to, vykašli se na něj. 120 Km není tak moc a kdyby Tě miloval, řešil by to, řešit to nechce, tak si najdi někoho jiného.
guest Muž eviktucnak (Malicek77@seznam.cz) ... 23.06.2008 08:42:34 ... (548/672)
To neni dobra vec
Laska na dalku je na prd,nejvic 10km vic ani tuk,tet uz.
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 16.06.2008 20:48:01 ... (547/672)
Re: Láska na dálku....
Odpověď na příspěvek od Kristaa666 ( mailto:xirinxx@seznam.cz ) z 16.06.2008 13:15:39:

Mno... nemyslím že je to dobrý nápad. Člověk který chce udržet vztah na dálku, resp. začít se svým partnerem společně bydlet s ním o tom asi mluví... a naslouchá mu. Rozhodně to neřeší jednou SMSkou...

Člověk může do vztahu dát hodně ale nikdy nesmí obětovat sám sebe. Neboli - pokud cítíš že s ním chceš žít, OK, dohodněte se kde to bude... ale musíte oba chtít a oba do toho dávat stejně hodně ze svého já. Ze svého žívota. Rozhodně se to nedá dělat tak, že on pošle SMSku a ty jak vycvičenej pejsek začeš balit kufry. To teda ne! Pokud skutečně stojí o život s tebou, tak přijde a řekne "Miluju tě, chci s tebou strávit zbytek života, chci abys byla matkou mých dětí, pojď se mnou." Pak běž. Pokud ti jenom napíše "nevím jak to bude"... vidím to docela bledě.

Tygr, drak a netopýr *289* *1171* *4645*
*271* *89* *89* *89* ... *1090* *1090* *1090*
guest Muž Kristaa666 (xirinxx@seznam.cz) ... 16.06.2008 13:15:39 ... (546/672)
Láska na dálku....
Ahojky,láska na dálku-to je mrcha chodím se svým přítelem který ode mě bydlí 120km daleko ale doposud jsme to zvládali teda jak jsem si myslela já!!!Před pár dny jsem dostala sms že neví jak to bude dál že potřebuje někoho vedle sebe...tak jsem mu slíbils že se k němu nastěhuju...myslíte že jsem udělala dobře??Když se všeho vzdám a půjdu do velkýho města kde nikoho neznám a kde si budu hledat novou práci a tak?? Miluju ho a udělala bych první a poslední aby byl šťastnej ale jestli to není brzo po půl roce??
guest Muž agent-zdenek (zd.vojacek@seznam.cz) ... 03.06.2008 09:17:10 ... (545/672)
Láska na dálku?
...stručně řečeno...tu zvládnou jen opravdu duševně silní lidé co své lásce opravdu věří....a taky to chce nějaké finance navíc... (kredit, cesta...)....mě láska na dálku nevyšla....ale tak mě nevyšla ani láska na blízko.....
guest Muž DJKiKi (bara_vansova@centrum.cz) ... 29.04.2008 21:20:54 ... (544/672)
Dálka může za všechno?!
S přítelkyní jsme spolu byly přes půl roku, všechno bylo fajn, nějaký ty neshody kvůli podrážděnosti z práce či školy, ale vždycky to pak bylo v pohodě, bydlely jsem od sebe sice 300km ale vždycky jsem za sebou jezdily a když jsme byly spolu byly jsme hrozně zamilované, prostě nám bylo dobře a cítila jsem že je to láska a i ona to tak cítila. Ale poslední měsíc to bylo nějak na hraně, ona tu dálku psychicky nezvládalaa před pár dny se se mnou rozešla se slovy že ke mě necítí to co dřív, že potřebuje čas aby zjistila co chce, že teď není ničeho schopná. Já ale nějak cítím, že mě miluje, jen je psychicky mimo a tak to vzdala. Nevím co mám bez ní dělat hrozně mi chybí, život bez ní si už nedokáži představit, poznala jsem její rodinu a měla jsem je a mám moc ráda, všechny hlavně ji na ni mi záleží nejvíc, nevím co mám dělat, chci být s ní, chtěla bych aby nám dala šanci v tom pokračovat. Snažím se ji nepsat ale je to těžké pač ona mi asi nenapíše.:-( nevím co a jak už, poradte.
guest Muž SunnyRain (sunnyrain@atlas.cz) ... 15.04.2008 23:22:59 ... (543/672)
Re (6): To funguje?
Odpověď na příspěvek od YumY z 15.04.2008 08:45:48:

To je paráda! Takovej život jednou chci. Tohle je totiž moje slabina. Odloučení. (Já se věším.) Učit se žít single je krizovka! :))))

Ale rozumím už tomu co píšeš. Milují se tak moc, že odloučení fakt není problém. Umím si to už trochu představit! Chci toooooo! :)))) Chci to umět! :) A chci i takový vztah, tak silný, že to doopravdicky není problém. To je nádhera! Ať jim to dál takhle úžasně klape!!!

http://sunnyrain.wz.cz/bloguje.html

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 68 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: