XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Láska na dálku

 

Láska na dálku

Láska na dálku

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zažili jste jí někdy, chtěly byste jí vyzkoušet? Máte jí daleko??
Prosím pište sem jen to co se týká tématu.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 68 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 23.07.2008 13:31:52 ... (582/672)
Re (7): ...
Odpověď na příspěvek od YumY z 23.07.2008 09:27:14:

Ano chápu. Může se to táhnout, ale asi by se to nemělo táhnout věčně. Víc jak pů roku je pro mě moc. To je jedno.

Asi přišel čas abych se s vámi rozloučil a začal se věnovat něčemu - skoro se mi chce říct rozumnějšímu *47* . Jinak se tu budu jako Sunny hrabat ve vlastních sračkách a strašně se divit, proč to tak smrdí.

Míšo - nechám si ve sledování téma HIV / AIDS protože jsem ho založil. (Pokud ho v dohledné době pro nízkou návštěvnost admini nezrušej - holt to není moc populární téma *47* ) Ostatní z Láska, vztahy a sex odebírám. Najdete mě u mne ve zvěřinci, případně v hospodách a na jiných fórech. Neposílám to vzkázíkem, ale dávám to sem, aby Nyreda a ostatní věděli, proč na jejich přípěvky neodpovídám.

Mějte se hezky *4*

Tygr, drak a netopýr *289* *1171* *4645*
*271* *89* *89* *89* ... *1090* *1090* *1090*
guest Muž Tittyi (choleandr@seznam.cz) ... 23.07.2008 13:14:47 ... (581/672)
...
Presne tak, proste to nejde se rozhodnout ze dne na den,vsechno hodit za hlavu ... takze to ze se nekdo rozhoduje treba mesic, bych nebrala zase za takovej podraz...ale jak rekla Yumy, kdyby mi nekdo rek ze uz rok chodi jeste s jinou a ze si to porad nemuze rozmyslet, tak ho poslu do prdele... to uz je neco uplne jinyho a s nejakym rozmejslenim to nema co delat.
guest Muž fischina (fischina@centrum.cz) ... 23.07.2008 10:53:08 ... (580/672)
Re (6): ...
Odpověď na příspěvek od Guano ( mailto:john1979@seznam.cz ) z 18.07.2008 00:44:02:

Nestras prosim te :) Nastesti preferuju cizince na ostrovech - ne pure english ;)

zooza
guest Muž YumY ... 23.07.2008 09:27:14 ... (579/672)
Re (6): ...
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 22.07.2008 19:03:21:

Ano zažila. A bylo to strašné, děsné, ponižující. Přesto jsem se nechtěla vzdát a nechala ho, ať si vybere. A on si vybral, já prohrála. Je s ní pořád.
Jenže to nebyl vztah. Bylo to spíš jen o sexu a když jsme si oba mysleli, že by to mohlo vést dál, objevila se ona. Ale on si vybrat nemohl, byl s oběma, nechtěl to vzdát. Až mu ona položila nůž na krk a on šel za ní. Dlouho jsem litovala, že jsem mu to ulitimátum nedala já.

Táhlo se to asi měsíc a rozhodnul se. Vidíš, to je to o čem mluvím. Nějakou dobu se to táhne. Je jedno jestli týden, měsíc nebo dva...prostě to trvá, nerozhodneš se ze dne na den...takže nějakou dobu vlastně hraješ na dvě strany.
O čem se pak dohadujeme?
guest Muž YumY ... 23.07.2008 09:22:18 ... (578/672)
Re (4): ...
Odpověď na příspěvek od Tittyi ( mailto:choleandr@seznam.cz ) z 22.07.2008 17:30:11:

Já tě chápu :-) zažila jsem to
guest Muž YumY ... 23.07.2008 09:20:56 ... (577/672)
Re (6): ...
Odpověď na příspěvek od polfondyk z 22.07.2008 16:55:43:

Vůbe jsi mě nepochopil. Přešti si můj příspěvek ještě jednou prosím.

Kdyby za mnou přišel přítel, že už rok chodí s jinou a miluje jí, řekla bych mu, že je bezcharakterní ču*ák...něco takového bych v životě neudělala, a taky jsem nic takového nenapsala. v životě bych nechodila se dvěma zároveň.

Mluvím o tom, že jsou věci, který si musí vyřešit každý sám v sobě, když NEVÍŠ co chceš...ano, pokud bych si jistá byla, taky bych šla a s přítelem si promluvila, ale nepůjdu se mu svěřovat kdykoli se mi zalíbí někdo jiný...takových lidí už bylo co se na dva měsíce někde zamilovali a nakonec z toho nic nebylo a oni si uvědomili že to co milujou maj doma...jak by to asi dopadlo, kdyby hned partnerovi hlásili, že se zakoukali jinde? rozbourali by několikaletý vztah možná absolutně pro nic.
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 22.07.2008 19:03:21 ... (576/672)
Re (5): ...
Odpověď na příspěvek od YumY z 22.07.2008 14:59:08:

Zažil. Jednu jsem miloval, do druhé jsem byl zamilovanej. Táhlo se to asi měsíc. Ale věděl jsem, že se musím rozhodnout, a čím dřív to udělám, tím míň to bude bolet - hlavně jednu z nich. Takže jsem se rozhodl.

Hele můžu mít otázku? Zažila jsi to někdy z druhé strany?

Tygr, drak a netopýr *289* *1171* *4645*
*271* *89* *89* *89* ... *1090* *1090* *1090*
guest Muž Tittyi (choleandr@seznam.cz) ... 22.07.2008 17:30:11 ... (575/672)
Re (3): ...
Odpověď na příspěvek od YumY z 22.07.2008 11:45:55:
Diky za podporu :) S pritelem sem to resila, resila a nevyresila... v posledni dobe jsme byli spis jak kamaradi nez aby byl mezi nama nejakej vztah. Plus jedna vec me jeste stvala a tu on odmital resit ....a byla to vec hodne zasadni a mel ji resit. Coz tedka pri jedny nasi hadce uznal, ze to nemel hazet za hlavu a myslet si ze snad zvyknu nebo co..nebudu rozebirat :)
Ale zase na druhou stranu musim uznat ze sem to na nej vybalila moc najednou, i kdyz on vedel taky ze mame problemy...ale nemyslel si ze to nikam nepovede, tak jako ja. K tomu se priznat musim...
Jinak s tim druhym sem chodila tak tejden(coz neznamena ze sem ho tejden znala *3*) nez sem to oznamila mymu dlouholetymu... ono to bylo tak ze ja uz sem hodnou dobu premejslela o tom nasem vztahu a dosla sem k zaveru ze to proste nikam nevede..ale ono nejde po dvouch letech souziti prijit a rict..promin, chci se rozejit, uz to proste nefunguje. To ze sem zacala chodit s nekym jinym, nemelo s koncem naseho vztahu co delat. Ale jako nebylo to tak ze bych chodila mesice se dvouma, byl to tak tejden, behem kteryho sem si to ujasnovala abych neudelala nejakou blbost. A uz jen ten tejden byl desnej, cejtila sem se vuci mymu priteli dost hnusne.No ale rozmyslela sem se a ted vim ze to blbost nebyla, proste nemuzes bejt s nekym koho uz nemilujes, kdyz si nasla nekoho , do koho zamilovana jses :) Ja vim ze to fakt zni jak nejakej blbej film, ale nikdo nemuze vedet co a jak kdo proziva *4*
guest Muž polfondyk ... 22.07.2008 16:55:43 ... (574/672)
Re (5): ...
Odpověď na příspěvek od YumY z 22.07.2008 14:59:08:
no v urcitejch vecech mas pravdu, nazory nektery dobry, ale v nekterych vecech s Tebou vubec nesouhlasim, napr. takhle to hrat na obe strany, to je fakt hnus, promin, ale nic jinyho se rict neda, ale fakt hnus ! Co kdyby tohle udelal nekdo Tobe jak by jsi se citila kdyby za Tebou prisel Tvuj pritel a oznamil by Ti (nebo by jses to nekde dovedela)
uz rok chodim s jinou a miluju ji. Ja vim moc dobre jak je tezky to priteli rict, mel jsem podobnej problem, na zacatku naseho vztahu s pritelkyni jsem ji podvedl (jeden sex) se svoji byvalou, a nemohl jsem ani spat jakou jsem udelal blbost, bal jsem se ji to rict, ale ja proste musel, ale miluju pritulku a ona me, tak jsme to zvladli, a jsme do sebe porad hrozne moc zamilovani.
Ja bych nesnesl kdyby to pritulka hrala na obe strany, ja bych radsi aby mi to rekla, aby jsme si o tom promluvily a sama by se rozhodla co chce, ikdyby sla za tim druhym,nabidnul bych ji hezky pratelstvi a muzem se mit radi dal (jako kamaradi)
ale kdyby to hrala na obe strany tak uz bych ji nemohl NIC verit ! To je muj nazor na Tvuj problem.
guest Muž YumY ... 22.07.2008 14:59:08 ... (573/672)
Re (4): ...
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 22.07.2008 12:31:02:

Nechápeš, protože jsi to nezažil. Nezažil jsi, co je milovat dva lidi najednou (a že to jde) ...a nebo jednoho milovat, do druhýho bejt zamilovanej....nebo jednoho mít hodně moc rád a druhýho taky....až tohle zažiješ, až si tím projdeš, tak to pochopíš.

Já ti nechci kázat nebo tě poučovat. Ale ona většina lidí co má city nedokáže jen tak přijít a říct : " už Tě nemiluju, miluju pana B"...hlavně proto, že když se zamiluješ, nebo zakoukáš někde jinde,nevymaže to Tvé city k primárnímu partnerovi.

Jsi ve vztahu. Občas to skřípe, ale miluješ. Objeví se někdo jiný...vídáte se...měsíc...zjistíš, že se ti líbí...zjistíš, že se ti líbí víc než je zdrávo..další dva měsíce...bojuješ sám se sebou, jsi přece zadaný, miluješ partnera...další měsíc nebo dva...

atakdále atakdále...takhle se to může táhnou půl roku nebo rok, ani nebudeš vědět jak. Jo, možná je to nefér. Ale víc nefér by bylo, když se Ti někdo zalíbí, nechat kvuli tomu partnera se kterým si X let nemyslíš? Jsou věci, který musíš řešit sám a je dobré to toho paretnera netahat. Když se ti líbí někdo jinej, patner s tím težko něco zmůže...a já nejsem sunny, abych doma vyprávěla, že jsem se zakoukala jinde...

Moje spolužačka ze střední chodila od cca 17 let s jedním klukem..asi po dvou letech se jí někdo hrozně zalíbíl...furt o něm básnila, tak dva měsíce, a jednou byla příležitost a bác, vyspali se spolu. Druhý den říkala, že to byla děsná blbost, že to nestálo za nic a že už víckrát nic podobnýho neudělá. Příteli to nikdy neřekla, považovala to za uzavřenou věc...vydrželi spolu dalších X let a pokud vím, jsou pořád spolu...
Tím nenavádím k nevěře, to sem ted vůbec nepatří.
Ale měla za ním přijít a říct "líbí se mi někdo jinej, jsem asi zamilovaná"? Neudělala to a vyřešila si to sama. Možná se to mohlo obejít bez toho sexu, ale bez něho by nikdy nezjistila, co chce.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 68 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: