XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Vaše láska z XChatu

 

Vaše láska z XChatu

Vaše láska z XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jaká je vaše láska z XChatu, svěřte se.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 29 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

guest Muž YumY ... 11.06.2007 21:34:30 ... (196/286)
Re (11): Náhoda
Odpověď na příspěvek od misicka77 ( mailto:romantickadusicka@seznam.cz ) z 11.06.2007 17:50:05:

Samozřejmě. Ale to jsou nějaké základní prvky pro fungující vztah, ne požadavky na partnera.

Já to v bodech právě napsat neumím. Nedokážu říct, že " hodný kluk co mě miluje, myslí na mě, chce jen mě a chce se mnou být pořád " je ideální partner....záleží mi mnohem víc na tom, jaký ten člověk je a z toho vycházím....



*2894*Life is to short...enjoy more...*2898*

uživatelská fóra/osobní/YumY´s forum
uživatelská fóra/Hudba/Funky rulez
uživatelská fóra/Láska, sex a vztahy
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 11.06.2007 18:16:15 ... (195/286)
Re (10): Náhoda
Odpověď na příspěvek od YumY z 11.06.2007 17:39:23:
Nemyslím, že tohle všechno je málo. Takových kluků totiž moc není, takže si spíš myslím, že jsem až moc náročná. Samo, že k tomu musí mít ještě další vlastnosti- jako, že mě podrží atd.
guest Muž misicka77 (romantickadusicka@seznam.cz) ... 11.06.2007 17:50:05 ... (194/286)
Re (10): Náhoda
Odpověď na příspěvek od YumY z 11.06.2007 17:39:23:

a co potrebujes ty? takhle v bodech?

ty nechces, aby ti plnil prani, miloval te, v zavaznych otazkach ti nelhal...?


*845* misicka77

http://www.misicka77.estranky.cz
http://ukazse.cz/Misicka77
guest Muž YumY ... 11.06.2007 17:39:23 ... (193/286)
Re (9): Náhoda
Odpověď na příspěvek od roztomilek ( mailto:martanek001@atlas.cz ) z 11.06.2007 09:57:51:

dělá, co mi na očích vidí,
miluje mě nade vše
nelže
nekouká po jiných


Stačí Ti na vztah málo koukám.

By the way....co mu za to " dáváš " Ty?


*2894*Life is to short...enjoy more...*2898*

uživatelská fóra/osobní/YumY´s forum
uživatelská fóra/Hudba/Funky rulez
uživatelská fóra/Láska, sex a vztahy
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 11.06.2007 12:16:06 ... (192/286)
Re: Mno
Odpověď na příspěvek od Andilek.C ( mailto:andilek.c@seznam.cz ) z 10.06.2007 13:11:51:
Kdybnych ze sebe chtěla dělat chudinku, vypadá to upe jinak, to mi věř! Já jen píšu to, co jsem si zažila a fakt nemůžu za to, že jsem narážela na hajzly, kteří si se mnou jen pohráli a šli ode mě.
Proto jsem teď ráda, že jsem konečně našla kluka, který už ví, co chce a je dospělý.
No a, že už spolu bydlíme? To spolu jako máme chodit 10 let, stýkat se jen o víkendech a potom teprve začít mluvit o něčem společném? Sorry, ale jsi divná Ty, ne já.
Proč spolu začít bydlet až pop x letech a pak zjistit, že si nevyhovujeme? Teď to aspoň můžeme zjistit hned. Já když už někoho mám, chci aby to bylo se vším všudy. I se svadbou a sdětma, nechci jen nějaké krátké románky, ze kterých stejně nikdy nic pořádného být nemůže.
Co je na mém věku špatného? To, že mi je 20 znamená, že mám střídat kluky jak ponožky, flákat se po diskotékách a být každý víkend na šrot? Tohle jsem nikdy nedělala a nikdy mě to ani nelákalo, todle je pro mě zbytečná ztráta času a peněz. Radši budu budovat vztah, než se chovat jako nějaká pošahaná puboška.
guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 11.06.2007 10:38:35 ... (191/286)
Re: Mno
Odpověď na příspěvek od Andilek.C ( mailto:andilek.c@seznam.cz ) z 10.06.2007 13:11:51:

Aniž bych chtěl hodnotit tvůj uhel pohledu na uživatelku roztomilek nepřijde ti pokrytecké někoho kritizovat proto, jak se rozhodl? Copak znáš podrobnosti, znáte se osobně, aby jsi mohla soudit, jestli je brzo nebo pozdě na to, aby spolu bydleli, nebo aby měla myšlenky na zásnuby? Promin, ale nesnáším lidi, kteří soudí druhé, aniž by o nich a jejich vztahu cokoliv věděli. Každý vyspívá v jiném věku, někdo je "dospělý" v 16ti, někdo není ani v 25. Stejně tak, jako každý má jiný vztah. Někdo ještě ve 30ti střídá partnery, někdo v 18ti může myslet na zásnuby, protože na to má vztah.
Odsuzovat rozhodnutí druhých jen kuli jejich věku může jen hlupák. A k té poslední poznámce - orientaci lidi nemění, s tou se rodí. A pokud to měl být vtip, tak podle mého názoru, velmi nevhodný.
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 11.06.2007 09:57:51 ... (190/286)
Re (8): Náhoda
Odpověď na příspěvek od YumY z 10.06.2007 12:52:22:
Proč myslíš, že nezvládnu sebekritiku? Zvládnu a klidně uznám, že jsem byla blbá, když jsems e furt snažila jak trubka, ale milovala jsem ho, ať byl jaký byl, proto jsem to dělala a on BYL HAJZL? protože si mě nedokázal vážit, takže větší vinu má ON!!
Pořádně si dupnout? Když jsem řekla, ať se jdeme projít a on řekl, že ne, že ho bolí hlava, měla jsem ho vytáhnout z postele za vlasy? Proplesknout ho? Nebo co?? Kdyby nebyl hajzl, nebude se pitomě vymlouvat ( bo bolení hlavy měl vždycky, když k nám přijel) a udělá, co mi na očích vidí, ale nemiloval mě tak jako já jeho, proto to bylo takové.
Teď můj přítel dělá, co mi na očích vidí, miluje mě nadevše, nelže, envyhledává jiné holky, je už prostě dopsělý a ví, co chce. Jsem spokojená, konečně:o) Taky už nebudu tak blbá, jako v předešlém vztahu, změnilo mě to a jsem za to ráda.
guest Muž misicka77 (romantickadusicka@seznam.cz) ... 11.06.2007 07:08:40 ... (189/286)
Re (3): Mno
Odpověď na příspěvek od YumY z 10.06.2007 23:28:30:

je mozny, ze ze zacatku do toho naplno jit nechtela, ze se bala apod., ale treba uz se neboji,hm? treba trochu poznala, jak to mysli, zamilovala se...

ten druhy odstavec jsem zase tak moc nepobrala...

myslis, ze je svatba samozrejmost?? *9* je videt, ze me fakt vuuubec neznas.


*845* misicka77

http://www.misicka77.estranky.cz
http://ukazse.cz/Misicka77
guest Muž misicka77 (romantickadusicka@seznam.cz) ... 11.06.2007 07:03:57 ... (188/286)
Re (3): Mno
Odpověď na příspěvek od Andilek.C ( mailto:andilek.c@seznam.cz ) z 10.06.2007 22:35:58:

vis, ctu si to tady. a treba o tom, s kterym je ted (pokud vim) nenapsala, ze je hajzl. trochu rozdil,ne? *4*
vis, kazdy si obcas optrebuje postezovat. taky si stezuju, a dalo by se rict, ze "nic" nedelam. copak ty si nestezujes? u tebe neni nic, co by se ti nelibilo??
jo, taky rikam svuj nazor, jako reakci na to, co nekdo napise. no a co?? vzdyt o tom to tady je,ne??

a kdy bys chtela s nekym bydlet?? po 10 letech?? navic opakuju, ze si nejsem vedoma, ze by o tomhle klukovi napsala, ze je hajzl.
jo, mas pravdu cloveka nikdy uplne nepoznas. a o tom to je. proc myslis, ze se lidi rozchazi po x letech?? to uz se asi znat mohli lip,ne??


*845* misicka77

http://www.misicka77.estranky.cz
http://ukazse.cz/Misicka77
guest Muž YumY ... 10.06.2007 23:28:30 ... (187/286)
Re (2): Mno
Odpověď na příspěvek od misicka77 ( mailto:romantickadusicka@seznam.cz ) z 10.06.2007 18:31:33:

Já hlavně nechápu, jak si někdo tohle může nést z minulých vztahů...jak může jednou prožívat něco opravdovýho, když tomu nevěří a nechce do toho jít naplno?
Každej sbíráme zkušenosti, já díky těm svým taky jsem na dost věcí změnila názor...
Kurva ale přece nezačnu s někym chodit a až pak zjišťovat, jestli ho chci a přemýšlet nad tím, jestli to není hajzl .... musíš být připravena uplne na cokoli, a já osobně bych sešílela kdybych na tohle měla myslet...
Navíc když jsem zamilovaná, tak to rozhodně neřeším, užívám si, teď a tady...ne zitra, ne za rok...a rozhodně už neřeším otázku toho, jestli mě za rok podvede, nebo udělá něco jinýho...když tohle budeš řešit, budeš akorad pernamentně v nějakých duševních sračkách, a ani si to nebudeš umět moc užít...

//vzdyt to je snad normalni,ne? ze proste vztah (kdyz se dari) preroste v neco vic, zacne se planovat svatba (pokud na to oba jsou)// řekla jsi to přesně KDYŽ NA TO OBA JSOU. OBA. ale jinak to není "normální" protože tohle by byla degradace všech těch, co si uměj žít život bez toho, aby viděli " samá pozitiva a sociální jistoty "

Ty to prostě tak máš a nikdo ti to nebere. Někoho potkáš, zamiluješ se, začneš s ním chodit, začneš cítit něco hlubokýho, uvažuješ o svatbě, dětech, společnym životě....
Lhala bych, kdybych tvrdila, že se nechci vdát a mít děti, ale rozhodně tohle nepovažuju za tak samozřejmý průběh jako ty....




*2894*Life is to short...enjoy more...*2898*

uživatelská fóra/osobní/YumY´s forum
uživatelská fóra/Hudba/Funky rulez
uživatelská fóra/Láska, sex a vztahy

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 29 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: