XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Vaše láska z XChatu

 

Vaše láska z XChatu

Vaše láska z XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jaká je vaše láska z XChatu, svěřte se.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 29 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 13.06.2007 09:01:19 ... (206/286)
Re (16): Náhoda
Odpověď na příspěvek od YumY z 13.06.2007 08:37:20:
Rozumíme si třeba v tom, že dneskaspolu půjdeme nakoupit nebo, že za rok spolu budeme bydlet atd. Prostě věci týkající se normálního života. To pro mě vždycky bude to NEJ. Nějaká hudba je mi fakt někde:oP
guest Muž YumY ... 13.06.2007 08:38:55 ... (205/286)
Re (15): Náhoda
Odpověď na příspěvek od misicka77 ( mailto:romantickadusicka@seznam.cz ) z 12.06.2007 18:23:14:

Já Ti to věřím *148* Mě taky v rámci vztahu začali bavit věci, které jsem nedělala....

Ale roztomilek sama přiznala, že co se její mámy týče, tak nikdo nedělal s ní to, co měla ráda ona...čili to nebyl kompromis, ale přizpůsobení se a to určitě dobře není...



*2894*Life is to short...enjoy more...*2898*

uživatelská fóra/osobní/YumY´s forum
uživatelská fóra/Hudba/Funky rulez
uživatelská fóra/Láska, sex a vztahy
guest Muž YumY ... 13.06.2007 08:37:20 ... (204/286)
Re (15): Náhoda
Odpověď na příspěvek od roztomilek ( mailto:martanek001@atlas.cz ) z 12.06.2007 16:35:36:

To zase nebaví jeho a je nám spolu i tak hezky, protože si rozumíme v jiných, pro mě důležitějších věcech.//

V čem například?
Co jsou pro Tebe ty důležité věci?
V čem si rozumíte, co máte společného?




*2894*Life is to short...enjoy more...*2898*

uživatelská fóra/osobní/YumY´s forum
uživatelská fóra/Hudba/Funky rulez
uživatelská fóra/Láska, sex a vztahy
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 12.06.2007 20:09:39 ... (203/286)
Re (15): Náhoda
Odpověď na příspěvek od misicka77 ( mailto:romantickadusicka@seznam.cz ) z 12.06.2007 18:23:14:
jj, to je přesně to, že je dobré, když maj partneři odlišné zájmy. Můžou se pak jeden od druhého něco naučit:o)
guest Muž misicka77 (romantickadusicka@seznam.cz) ... 12.06.2007 18:23:14 ... (202/286)
Re (14): Náhoda
Odpověď na příspěvek od YumY z 12.06.2007 16:25:15:

never tomu, ze to je o prizpusobeni se. taky jsem driv nerozumela hokeji, nebavilo me to, na fotbal jsem se taky nekoukla. a ver nebo never, tak ted me to celkem bavi. jezdime s manzelem obcas na hokej, koukame na fotbal. a bavi me to. spis ho kolikrat prekecavam, at se koukame...


*845* misicka77

http://www.misicka77.estranky.cz
http://ukazse.cz/Misicka77
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 12.06.2007 16:35:36 ... (201/286)
Re (14): Náhoda
Odpověď na příspěvek od YumY z 12.06.2007 16:25:15:
Zezačátku se přizpůsobila a potom jí to začalo bavit, proč litovat? Spíš gratulovat. Myslím, že s ní nikdo nic, co má ráda ona dělat nezačal, bo si prostě vybírá chlapy, co na ni serou. Mno, ale to je její věc, když si neumí dupnout a najít někoho, kdo by si jí vážil. Vím, že se to lehce řekne, ale jde to, jen by musela hledat. To ona ale neudělá, bo se vždycky strašně zamiluje do kreténa a s jiným chlapem už pak nic mít nemůže.
Já třeba s klukem nepotřebuju mít společné zájmy, ani hudbu. Já poslouchám všechno, navíc když se chvíli poslouchá moje hudba, potom jeho, je to ideální.
S přítelem nemám společný snad ani jeden zájem. On hraje hokej, docela dost sportuje. To mě nebaví, navíc jsem děsné dřevo, takže i když by se mnou chtěl sportovat, já prostě nebudu.
Moje zájmy jsou psaní, kreslení, zvířata. To zase nebaví jeho a je nám spolu i tak hezky, protože si rozumíme v jiných, pro mě důležitějších věcech.
guest Muž YumY ... 12.06.2007 16:25:15 ... (200/286)
Re (13): Náhoda
Odpověď na příspěvek od roztomilek ( mailto:martanek001@atlas.cz ) z 12.06.2007 11:01:53:

Tvoje máma se akorad PŘISPŮSOBILA. To jí fakt lituju. Pochybuju že jí to začalo bavit, jen neměla na výběr.

Nebo začal něco Tvůj táta nebo její nynější přítel dělat s ní? Něco co má ráda ona?


Když s ním budu mít společné koníčky tak budeme dělat všechno spolu? Co to zase meleš? *369*
Ano, chci s ním mít něco společného, jako třeba zájmy nebo hudbu co je na tom divného?
Hudba je můj život, nemůžu bez ní být, opravdu hodně moc pro mě znamená, a ač to bude znít povrchně, bude to skřípat s klukem co polsouchá něco co já nemůžu....a fakt jsem to zažila....protože nebude chtit chodit na stejná místa jako já a bude mít trochu jiný life style....může to fungovat, neříkám že ne, ale je tam větší pravděpodobnost konfliktu.

A k těm koníčkům....ano, pochopitelně, chci mít s ním společné zájmy ne...? Vždyd když s někým jsi, je to proto, že je Ti blízký, že jste na stejné vlně...je to třeba tak, že přirozeně bych nemohla být s někým kdo nemá rád zvířata, nebo kdo nedělá věci kterými se bavím já....nemyslím VŠECHNY. Ale tak já težko budu třeba s někým kdo hraje fotbal, posloucha techno a nesnáší homosexuály (ber jako příklad)....prostě přece když se do někoho zamiluju je to přece většinou proto, že si s ním neuvěřitelně rozumím a že toho máme hodně společného.....

Víš, myslím, že základem partnerství je přátelsví....a o tom to je.




*2894*Life is to short...enjoy more...*2898*

uživatelská fóra/osobní/YumY´s forum
uživatelská fóra/Hudba/Funky rulez
uživatelská fóra/Láska, sex a vztahy
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 12.06.2007 11:01:53 ... (199/286)
Re (12): Náhoda
Odpověď na příspěvek od YumY z 11.06.2007 22:05:49:
Já jsem nikdy neměla s kluikem do kterého jsem se zamilovala společné koníčky ani sjme neposlouchlai stejnou hudbu. Prostě měl něco v sobě, proto mě přitahoval.
Navíc si myslím, že je dobré, když dva mají odlišné koníčky, pak se od sebe můžou naučit spoustu nových věcí. Moje mamka třeba taky neměla s fotrem společné záliby, ale on jezdil an různé koncerty (což mamka nedělala) tak začala jezdit s ním a nakonec jí to taky začalo bavit. Nebo její bývalý přítel. Jezdíval na fotbalové zápasy, byl dokonce trenér. Mamku to nijak nezajímalo, ale když s ním začala na ty zápasy jezdit a začala se ve fotbale orientovat, taky jí to začalo bavit.
Mi připadá zvláštní, že Ty, která má tak ráda určitou volnost, chceš mít s partnerem společné koníčky. To pak přece budete všechno dělat spolu ( většinu) a budete na sobě nalepení a to Ty nechceš, ne? Takže to nějak nechápu..
guest Muž YumY ... 11.06.2007 22:05:49 ... (198/286)
Re (11): Náhoda
Odpověď na příspěvek od roztomilek ( mailto:martanek001@atlas.cz ) z 11.06.2007 18:16:15:

Víš co je zvláštní?
že pořád popisuješ vlastnosti, ve vztahu k TOBE. Aby mě miloval, aby nelhal, aby mě podržel....jojojo máš pravdu, to chcem všechny. A chce to každej kluk, to jsou věci, který jsou ale nezbytný pro fungující vztah.

Zajímaly mě Tvoje nároky na NĚJ. Jaký by měl být....Jaký je muž, do kterého se Ty zamiluješ?
Zamilováváme se do charakteru, povahy, temperamentu....když mám někoho ráda dokážu dopodrobna vyjmenovat proč...a nejsou to věci typu " je spolehlivej" nebo " je věrnej" ale třeba " je inteligentní" " je s ním zábava" " má rád stejnou hudbu"....to jsou věci, pro který si člověka obejvíš...ostatní zjistíš až ve vztahu...



*2894*Life is to short...enjoy more...*2898*

uživatelská fóra/osobní/YumY´s forum
uživatelská fóra/Hudba/Funky rulez
uživatelská fóra/Láska, sex a vztahy
guest Muž misicka77 (romantickadusicka@seznam.cz) ... 11.06.2007 21:51:32 ... (197/286)
Re (12): Náhoda
Odpověď na příspěvek od YumY z 11.06.2007 21:34:30:

vidis. ty to treba beres jako samozrejmost, ale pro nekoho to prave samozrejmost neni. nekdo si preje najit takovy protejsek.


*845* misicka77

http://www.misicka77.estranky.cz
http://ukazse.cz/Misicka77

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 29 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: