XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Vaše láska z XChatu

 

Vaše láska z XChatu

Vaše láska z XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jaká je vaše láska z XChatu, svěřte se.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 29 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

guest Muž YumY ... 18.10.2007 14:10:46 ... (226/286)
Re (29): Náhoda
Odpověď na příspěvek od roztomilek ( mailto:martanek001@atlas.cz ) z 18.10.2007 13:05:54:

Zbabělec?

Kolik si v životě vychovala dětí, že si troufáš tvrdit jak je to snadný?
Kolika sis prošla krizema a obdobím, kdy jsi nevěděla co se svým žiovotem?
Zažila jsi někdy, že jsi neměla kde spát?
Zažila si někdy, že jsi neměla co jíst?

vykládej něco o odvaze, až budeš mít zkušenost.


Já vydělávám, mám co jíst i kde spát a přesto vím, že teď dítě mít nemůžu. A neměla bych ho I KDYBYCH HO CHTĚLA. Podle Tebe, je to zbabělos. Jenže to je něco čemu se říká ZODPOVĚDNOST.
Nevíš o tom, že by tu někdo psal o děcku feťáků? ale ano, to ty jsi s tím začala, že jsi znala týpka co bral drogy a nechce mít kvuli tomu děti....a Tobě připadá jako zbabělec, že nemyslí jen na sebe, že myslí na geny toho dítěte a že nechce přivést na svět člověka, který bude celej život pykat za to, že jeho táta je troska. A podle Tebe je to zbabělost.
Jenže děti nepřivádíš na svět, protože chceš někoho o koho se budeš moct starat, nebo někoho na mazlení. Přivést dítě na svět je neskutečná zodpovědnost, kterou si asi naprosto neuvědomuješ....rodiče Tě v životě ovlivnili nejvíc...a ty jednou budeš mít stejnej vliv na svoje děti..

A jestli k tomu přistupuješ stylem : " kdo děti chce, ten to zvládne" tak je prosím ještě pár let neměj. Protože správný přístup je " Kdo chce děti, musí si být vědom všech starostí, poviností, rizik a zodpovědnosti to přináši. A musí na to být stoprocentně připraven." Není hanba přiznat, že na něco připraven nejsem a nikdy nebudu. Hanba je, dělat ramena že to zvládnu, když to není pravda. A co se dětí týče...to pak není jen hanba ale velkej průser.

*1603*...takovábláhová... *1603*
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 18.10.2007 13:05:54 ... (225/286)
Re (28): Náhoda
Odpověď na příspěvek od Riddick91 z 12.10.2007 16:32:58:
Nevím o tom, že by tu někdo psal o děcku feťáků. Kdyby si každý řekl, že přivěst dítě na tenhle svět by byla chyba nebo tak něco, nejsi tady Ty ani já. Kdo dítě chce, zvládně to. Kdo tady mele o tom, jak je tenhle svět špatný, že se tady dítě nedá vychovat, že se bojí, aby po něm nemělo geny, tak je to zbabělec!!!
guest Muž YumY ... 16.10.2007 15:05:18 ... (224/286)
Re (28): Náhoda
Odpověď na příspěvek od Riddick91 z 12.10.2007 16:32:58:

Naprostej souhlas :)

Ono přiznat si, že na něco nemám chce ze všeho nejvíc odvahy.


*1603*...takovábláhová... *1603*
guest Muž Riddick91 ... 12.10.2007 16:32:58 ... (223/286)
Re (27): Náhoda
Ahoj.. :-)
Takže podle tebe je zbabělost, když si někdo řekne "Ne hele, to by nešlo, to bych těžko zvládal", dokáže si zamíst před svým prahem, kouknout na sebe z jiný stránky? Tomu já říkám uváženost (i když jsem týhle ctnosti moc nepobral, koukám se aspoň na druhý, než do něčeho spadnu) ..
Je fpohodě přivýst dítě do tohohle obrovskýho domečku z karet, kterýmu tak poeticky říkáme svět a vzhledem k tomu, že budeš nezajištěnej, závislej a stěží užívíš sebe, ho nechat trpět? Dát mu za vzor sebe-týpka o jehlách na kterýho číchá zlatá? Myslim, že slabost by byla právě si ho udělat, hodit to za hlavu-nějak to dopadne...
Děcko poroste, přinejlepšim v ňáký malý garsonce se sjetejma rodičema.. Zafixuje si fet jako určitou druhou přirozenost.. Přinejlepšim jim ho odeberou hned po porodu.. Takže směr kojeňák, pak dětskej domov.. Co tam? Tam dostane další škálu vzorů.. A když půjde všechno jakž takž dobře, neskončí jako ten feťák, který si tenkrát nechtěl dělat děcko.. Cha.. :D
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 26.06.2007 19:45:15 ... (222/286)
Re (26): Náhoda
Odpověď na příspěvek od YumY z 26.06.2007 11:24:12:
Mi to fakt přijde jako zbabělost, ne jako zodpovědnost a nepleť sem válku to je něco upe jiného, tam bych taky nepřivedla dítě.
Naseru se tehdy, když mi někdo křicdí nebo mi lže, podvede mě.... Pak jsem prostě nasraná, nevím, jak to posat- mlčím, mám vztek, brečím.. Ptám se proč, esi jsem něco udělala špatně, že se ke mě někdo tahkle chová nebo esi je to prostě jen idiot, který si mě neváží (většinou usoudím, že 2. možnost je ta správná, bo u sebe chybu najít nemůžu, ať hledám, jak hledám..)
guest Muž YumY ... 26.06.2007 11:24:12 ... (221/286)
Re (25): Náhoda
Odpověď na příspěvek od roztomilek ( mailto:martanek001@atlas.cz ) z 15.06.2007 11:56:32:

Zodpovědné je právě to, že řekne, že nechce děti proto, že by mohli dopadnout stejně. To je zodpovědné chování. Stejně jako lidé za války. Spoustu z nich něpřivedlo děti " Do téhle doby ". Nemůžeš myslet na sebe a ve vteřině se rozhodnout : " budu zodpovědný "....protože on si není jistej, jestli to dokáže...a to neozodpověděnější co může udělat je říct : " nejsem si jistej, jestli bych to zvládl, proto nebudu riskovat, že na mou povahu někdo doplatí"
Zodpovědnost v mnoha případech znamená přiznat strach a obavu.

Znám spoustu lidí, co se nechtějí hádat a radši ustupují...nebo se hádají do krve. Pokud jsem přesvědčena o své pravdě, budu se hádat a svůj názor si obhájím...
Zajímá mě, když se tada nasereš? Jak to vypadá? proč ses naposledy nasrala?





*2894*Life is to short...enjoy more...*2898*

uživatelská fóra/osobní/YumY´s forum
uživatelská fóra/Hudba/Funky rulez
uživatelská fóra/ Láska, sex a vztahy
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 15.06.2007 11:56:32 ... (220/286)
Re (24): Náhoda
Odpověď na příspěvek od YumY z 15.06.2007 10:39:10:
Právě, že je to zodpovědnost a když se jí někdo takhle bojí a vyhýbá, je u mě srab.
Fšak já netvrdím, že je to to samé, jen, že tyhle dva pojmy spolu souvisí. Já umím obojí, ale třeba, než abych se měla hádat, to radši ustoupím, to je pravda, i kdyžžžž... jak se naseru, taky si nic nenechám líbit:oD
guest Muž YumY ... 15.06.2007 10:39:10 ... (219/286)
Re (23): Náhoda
Odpověď na příspěvek od roztomilek ( mailto:martanek001@atlas.cz ) z 13.06.2007 17:51:24:

Srabské? *9* Mě to připadá dost zodpovědné ! Uvažuje dopředu, nemyslí na sebe, na to, aby se měl o koho starat a ským se mazlit, ale přivede na tenhle svět život a bude ho mít v rukou a to je sakra velká zodpovědnost.

Kompromis a ústupek je opravdu VELKY ROZDIL. Pokud ten rozdíl nechápeš, budeš vždycky jen ustupovat, i když nepochybuju o tom, že Tobě to nevadí...




*2894*Life is to short...enjoy more...*2898*

uživatelská fóra/osobní/YumY´s forum
uživatelská fóra/Hudba/Funky rulez
uživatelská fóra/Láska, sex a vztahy
guest Muž skorpionecka (tyvieskto@centrum.cz) ... 13.06.2007 18:24:39 ... (218/286)
Re (23): Náhoda
Odpověď na příspěvek od roztomilek ( mailto:martanek001@atlas.cz ) z 13.06.2007 17:51:24:

Stačí říct: Já chci děti, svatbu...atd. A chápu, že někdo ne:o)
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 13.06.2007 17:51:24 ... (217/286)
Re (22): Náhoda
Odpověď na příspěvek od skorpionecka ( mailto:tyvieskto@centrum.cz ) z 13.06.2007 17:40:26:
Já jim to neberu, jen jsem jiná a rodinu chci. Nedovedu si představit život bez dětí a bez svadby. Já se potřebuju o někoho starat, jinak jsem ztracená:o)
Já jsem kdysi poznala kluka. Hodně chlastal, hulil, kdysi bral dokonce drogy. Nexchtěl děti proto, aby nebyli jako on- feťáci. Dost srabské!
Nemyslela jsem to tak, že každý, kdo nechce rodinu musí být nějaká alpa nebo feťák, je to jen jedna z možností.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 29 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: