XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Vaše láska z XChatu

 

Vaše láska z XChatu

Vaše láska z XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jaká je vaše láska z XChatu, svěřte se.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Andilek.C (andilek.c@seznam.cz) ... 10.06.2007 13:11:51 ... (Strom/Strom)
Mno
Jo, roztomilek ze sebe dela stale a porad a zrejme nejradeji chudinku. Ona se preci snazi a ona je nejvic bita. Jo holka, asi mas vysoky naroky. A osobne mi prijde naprosto trhly po par mesicich s klukem zacit bydlet. Coz jak sem koukala delas docela rada. V tvym veku? Proboha, na tohle mas casu dost. A hned myslet na nejaky zasnuby po par mesicich? Dej se na holky, budes to mit lepsi...
guest Muž misicka77 (romantickadusicka@seznam.cz) ... 10.06.2007 18:31:33 ... (Strom/Strom)
Re: Mno
Odpověď na příspěvek od Andilek.C ( mailto:andilek.c@seznam.cz ) z 10.06.2007 13:11:51:

neprijde ti divny nekoho takhle sjet pro nazor??
vzdyt je preci logicky, ze kdyz s nekym jsem, tak s nim chci byt. a pokud nejsou z jednoho mesta, tak se to snazim nejak udelat. vzdyt to je snad normalni,ne? ze proste vztah (kdyz se dari) preroste v neco vic, zacne se planovat svatba (pokud na to oba jsou), pak treba deti (nekdo to ma i naopak). a nezalezi snad tak moc na veku. clovek to ma udelat tehdy, kdy se na to citi!!!
prijde mi tvuj prispevek trochu mimo....


*845* misicka77

http://www.misicka77.estranky.cz
http://ukazse.cz/Misicka77
guest Muž YumY ... 10.06.2007 23:28:30 ... (Strom/Strom)
Re (2): Mno
Odpověď na příspěvek od misicka77 ( mailto:romantickadusicka@seznam.cz ) z 10.06.2007 18:31:33:

Já hlavně nechápu, jak si někdo tohle může nést z minulých vztahů...jak může jednou prožívat něco opravdovýho, když tomu nevěří a nechce do toho jít naplno?
Každej sbíráme zkušenosti, já díky těm svým taky jsem na dost věcí změnila názor...
Kurva ale přece nezačnu s někym chodit a až pak zjišťovat, jestli ho chci a přemýšlet nad tím, jestli to není hajzl .... musíš být připravena uplne na cokoli, a já osobně bych sešílela kdybych na tohle měla myslet...
Navíc když jsem zamilovaná, tak to rozhodně neřeším, užívám si, teď a tady...ne zitra, ne za rok...a rozhodně už neřeším otázku toho, jestli mě za rok podvede, nebo udělá něco jinýho...když tohle budeš řešit, budeš akorad pernamentně v nějakých duševních sračkách, a ani si to nebudeš umět moc užít...

//vzdyt to je snad normalni,ne? ze proste vztah (kdyz se dari) preroste v neco vic, zacne se planovat svatba (pokud na to oba jsou)// řekla jsi to přesně KDYŽ NA TO OBA JSOU. OBA. ale jinak to není "normální" protože tohle by byla degradace všech těch, co si uměj žít život bez toho, aby viděli " samá pozitiva a sociální jistoty "

Ty to prostě tak máš a nikdo ti to nebere. Někoho potkáš, zamiluješ se, začneš s ním chodit, začneš cítit něco hlubokýho, uvažuješ o svatbě, dětech, společnym životě....
Lhala bych, kdybych tvrdila, že se nechci vdát a mít děti, ale rozhodně tohle nepovažuju za tak samozřejmý průběh jako ty....




*2894*Life is to short...enjoy more...*2898*

uživatelská fóra/osobní/YumY´s forum
uživatelská fóra/Hudba/Funky rulez
uživatelská fóra/Láska, sex a vztahy
guest Muž misicka77 (romantickadusicka@seznam.cz) ... 11.06.2007 07:08:40 ... (Strom/Strom)
Re (3): Mno
Odpověď na příspěvek od YumY z 10.06.2007 23:28:30:

je mozny, ze ze zacatku do toho naplno jit nechtela, ze se bala apod., ale treba uz se neboji,hm? treba trochu poznala, jak to mysli, zamilovala se...

ten druhy odstavec jsem zase tak moc nepobrala...

myslis, ze je svatba samozrejmost?? *9* je videt, ze me fakt vuuubec neznas.


*845* misicka77

http://www.misicka77.estranky.cz
http://ukazse.cz/Misicka77

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: