XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Vaše láska z XChatu

 

Vaše láska z XChatu

Vaše láska z XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jaká je vaše láska z XChatu, svěřte se.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Andilek.C (andilek.c@seznam.cz) ... 10.06.2007 13:11:51 ... (Strom/Strom)
Mno
Jo, roztomilek ze sebe dela stale a porad a zrejme nejradeji chudinku. Ona se preci snazi a ona je nejvic bita. Jo holka, asi mas vysoky naroky. A osobne mi prijde naprosto trhly po par mesicich s klukem zacit bydlet. Coz jak sem koukala delas docela rada. V tvym veku? Proboha, na tohle mas casu dost. A hned myslet na nejaky zasnuby po par mesicich? Dej se na holky, budes to mit lepsi...
guest Muž roztomilek (martanek001@atlas.cz) ... 11.06.2007 12:16:06 ... (Strom/Strom)
Re: Mno
Odpověď na příspěvek od Andilek.C ( mailto:andilek.c@seznam.cz ) z 10.06.2007 13:11:51:
Kdybnych ze sebe chtěla dělat chudinku, vypadá to upe jinak, to mi věř! Já jen píšu to, co jsem si zažila a fakt nemůžu za to, že jsem narážela na hajzly, kteří si se mnou jen pohráli a šli ode mě.
Proto jsem teď ráda, že jsem konečně našla kluka, který už ví, co chce a je dospělý.
No a, že už spolu bydlíme? To spolu jako máme chodit 10 let, stýkat se jen o víkendech a potom teprve začít mluvit o něčem společném? Sorry, ale jsi divná Ty, ne já.
Proč spolu začít bydlet až pop x letech a pak zjistit, že si nevyhovujeme? Teď to aspoň můžeme zjistit hned. Já když už někoho mám, chci aby to bylo se vším všudy. I se svadbou a sdětma, nechci jen nějaké krátké románky, ze kterých stejně nikdy nic pořádného být nemůže.
Co je na mém věku špatného? To, že mi je 20 znamená, že mám střídat kluky jak ponožky, flákat se po diskotékách a být každý víkend na šrot? Tohle jsem nikdy nedělala a nikdy mě to ani nelákalo, todle je pro mě zbytečná ztráta času a peněz. Radši budu budovat vztah, než se chovat jako nějaká pošahaná puboška.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: