XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stěžujeme si

 

Stěžujeme si

Stěžujeme si

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kdo nebo co vás na xchatu štve?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 230 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž XAN-X ... 21.11.2016 21:50:46 ... (2278/2298)
Re: :D
Odpověď na příspěvek od DonLaFontaine z 21.11.2016 05:03:06:
*
Já sem opravdu nechci psát, ovšem čistě z důvodu, aby zase někdo neříkal, že něco překrucuji a vymýšlím si, tak si pojďme poslechnout vlastní slova DonLaFontaina.

Bylo to opravdu nutné, Ondro, tato tvá poznámka? Myslím že zbytečná a hlavně kontraproduktivní.. že.. ovšemže


Publikováno 1. 4. 2014
Omluva nejlepšímu stálému správci na světě - houpymu a také nejlepšímu administrátorovi XChatu a vůbec celého vesmíru - Prazdrojovi.
guest Muž DonLaFontaine ... 21.11.2016 05:03:06 ... (2277/2298)
:D
Ty jo,

copak to tady čtu za srance? Já měl BAN IP? Že o tom ani nevím. :D
first-1. Muž first-1. ... 12.09.2016 21:27:47 ... (2276/2298)
Re (3): BTMR a petice
Odpověď na příspěvek od XAN-X z 12.09.2016 11:02:45:

Koncem roku? sakra, to to utíká...

To že je admin především v jedné místnosti je jeho věc, a já se mu nedivím, že tam je, pokud tam chodil už předtím, a nemá problém přijít do jiné místnosti, kde se něco děje, proč by měl být v továrně na sny? Logický, že když u něčeho je, tak to řeší jako první...

A pokud nemáš podíl v ideas, jako že dost pochybuju, tak ti to může být jedno, protože tady akorát ztrácíš čas, komu myslíš, že tím pomůžeš? *3**3*
guest Muž XAN-X ... 12.09.2016 11:02:45 ... (2275/2298)
Re (2): BTMR a petice
Odpověď na příspěvek od HLUBINAMYSLENI z 11.09.2016 16:39:53:
*
Pro Team_Advisor

K Petici na odvolání kohokoli
A) Xchat sám sebe definuje takto: XChat je poskytovatel veřejné služby, dostupné široké internetové veřejnosti, která slouží nejen k poznávání se lidí navzájem......atd.
B) Petice spočívá ve formulování určité žádosti, návrhu nebo stížnosti. Pokud se Xchat sám ve svých veřejných výstupech (Novinky) označuje svobodným a svobodomyslným, pak se předpokládá, že svým uživatelům umožní se k dění na komunitním servu vyjadřovat a to včetně např. k jednotlivým členům Xchat Týmu, ať již formou žádostí, návrhů či stížností jednotlivých uživatelů nebo formou Petice. Jakým způsobem se zmiňovanými záležitostmi vedení Xchatu naloží je samozřejmě již v jeho plné kompetenci.
C) AN nemají statut oficiálního sdělovacího prostředku, i tak využívají svého práva na svobodné šíření informací, svobody analyzovat, svobody vyjadřovat názory včetně svobody kritizovat či oponovat veřejným či soukromým strukturám.

K BTMR a precedentnímu vyjádření Prazdroje
Ohánět se precedentním vyjádřením či rozhodnutím Prazdroje je vcelku úsměvné, neboť by samotné kroky šéfa adminů musely býti konzistentní a nesměl by svá předešlá rozhodnutí v některých případech otáčet o 180°. Jako příklad může sloužit situace minulých let v BF. Celou dlouhou dobu i přes značné protesty podporoval tehdejšího SS Houpyho, pod jehož vedením si známá Happy613 dělala v místnosti co se jí zamanulo. Poté co pod nátlakem Houpy na vlastní žádost odstoupil neuběhla příliš dlouhá doba a Prazdroj na zmiňovanou Happy613 vyhlásil "Lovnou sezónu" s názvem Kopni si do Happyny. Tehdejší odpůrce DonLaFontain (jeho zparodované video havárie Houpyho bylo posledním hřebíčkem do rakve správcování tohoto uživatele) byl Prazdrojem na jaře roku 2014 ohodnocen zabanováním všech jeho známých nicků včetně banu IP. Koncem roku 2015 udělal Prazdroj z DonLaFontaina Stálého správce v BF. Tudíž slovo precedent v souvislosti s Prazdrojem by snad ani nemělo být vyslovováno.

Pro HLUBINAMYSLENI
"At Bogeman nedela spravce konkretni, jedne mistnosti. To podle me bude vetsine stacit."

Ano, to je vcelku správný postřeh, administrátor se má starat o záležitosti celého chatu a nikoliv být "vylepšeným SS" jedné místnosti, tedy BTMR. Ono ovšem jednak těch stížností na tohoto admina i na jiných fórech, jak se tu správně uvádí, už proběhlo několik a druhak jeho pochybení je mnohem více. Za všechny opět jeden příklad, kdy v místnosti VIP zaklíčoval uživatele, který do místnosti možná nikdy za celou dobu jejího fungování ani nevkročil. Teprve poté, co se tento uživatel udiveně obrátil na červené adminy a to jak Pav.m tak posléze i Prazdroje, tak teprve následně Bogeman tento klíč sundal s vysvětlením, že si to někteří lidé (rozuměj jeho přátelé) přáli. Admin který sám porušuje pravidla tím, že jen na přání svých přátel neoprávněně klíčuje uživatele?! A když k tomu všemu si ještě přečteme zde uveřejněné výpovědi uživatelů, pak je to jen potvrzením toho, že veřejná podpora Petici za odvolání Bogemana z adminské funkce byla správným rozhodnutím.

S pozdravem a vírou v rozum
AN
first-1. Muž first-1. ... 11.09.2016 22:02:53 ... (2274/2298)
Re: BTMR a petice
Odpověď na příspěvek od Team_Advisor z 11.09.2016 12:37:44:

A co svoboda vyjadřování? *3* Nějakou víru bych tam neřešil, kdyby to byla gay místnost chodil by tam s tím, že všichni gayové jsou fůj a podobně, jde o to, že tam jistí lidé chodí záměrně provokovat, a je jedno, o čem ta místnost je. Takže ty kopat, pokud se jeden den proviní, u mě měli keci, že byli v klíčích i druhý den, a hrozně se to řešilo, a ten člověk musel z klíčů pryč, pokud to vyloženě nebyl čerstvý nick, a i to se mi zdálo dost benevolentní...
guest Muž HLUBINAMYSLENI ... 11.09.2016 16:39:53 ... (2273/2298)
Re: BTMR a petice
Odpověď na příspěvek od Team_Advisor z 11.09.2016 12:37:44:

At Bogeman nedela spravce konkretni, jedne mistnosti. To podle me bude vetsine stacit.
guest Muž HLUBINAMYSLENI ... 11.09.2016 16:30:15 ... (2272/2298)
Re: BTMR a petice
Odpověď na příspěvek od Team_Advisor z 11.09.2016 12:37:44:

Mam screany obrazovky... Mnohdy jsem byl vyhozen, za Narusovani obvykleho chodu mistnosti (To znamena, rici nazor, ktery se nelibi spravcum). Byl li jsem vyhozen za uddajne urazky, tak to proto, ze jsem dal odkaz na clanek...

Nikdy jsem nikomu nenadaval, ani ho neurazel.
guest Muž Team_Advisor ... 11.09.2016 12:37:44 ... (2271/2298)
BTMR a petice
Co se týče níže uvedené stížnosti uživatele Hlubinamyslen (smejicisebudha a dalsi nicky)

Uvedená stížnost je více jak směšná, uvedený uživatel chodí do této místnosti poměrně pravidelně neustále vkládá svá nepodložená tvrzení a většinou tvrzení tvrzení uráží místní uživatele a dále pak víru a vyznání většiny přítomných uživatelů ( právo na svobodnou víru stanovu listina základních práv a svobod) Co se týče důvod vyhození, je považován za zcela správný a pokud bude uživatel touto rétorikou pokračovat bude postup stále stejný. K takovovémuto chování mám k dispozici precedentní vyjádření Prazdroje a dle něj budu dále postupovat. Pokud chce uživatel hlubinamyslení dálé vést narážky ve smyslu všichni křesťané jsou tupci a vrazi, může si založit místnost nestálou a obklopit se lidmi, které to neuráží a nebo s ním souhlasí, tuto možnost server xchat umožňuje a chování uživatelů v dané místnosti si může sám zakladatel (nebo jím pověřený správce) sám korigovat.

Petice na odvolání kohokoli:
Pokud se nepletu tak xchat není veřejným informačním serverem, novinami nebo sdělovacím prostředkem dle platné česklé legislativy. Jedná se o soukromý server. Představitelé tohoto serveru (administrátoři) nejsou voleni uživateli a dělají svou práci zdarma a ve svém volném čase. Přidělení práv adminstrátorům určuje vedení xchatu, resp. xchat teamu, nikoli uživatelé. Bogeman je jeden z mála adminů, který je takřka stále online a je vždy ochoten pomoci. Nejen že svou práci dělá velice dobře, ale místo petice o odvolání ( zaštitěnou něčím co si to někdo snaží nazvat azanoviny, což není oficiální sdělovací prostředek a navíc porušuje zákon o duševním vlastnictví uživatelů) by měl být spíše za svou důkladnou práci více ohodnocen.

Mé díky patří jeho práci i celému xchat teamu vedeného zkušeným adminem Prazdrojem.
12_21 Žena 12_21 ... 11.09.2016 08:10:15 ... (2270/2298)
Re (3): Petice za odvolání admina Bogemana
Odpověď na příspěvek od XAN-X z 08.09.2016 22:16:59:
Podporuju petici pro odvolání Bogemana. Ne ho bloknout ani nic jinýho, jen mu sebrat práva, který mu prostě nepatří do rukou. Byla jsem 2x neuvážlivě vyhozena, za přání všem to nejlepší, protže to někteří slabší jedinci pochopili jako urážku, načež jsem byla zaklíčovaná Mysulou a ta za to přišla o správce a Bogi mi do šeptu tvrdil, že její ppočínání bylo moc správné a že jsem úmyslně provokovala. Potom, když jsem se po třech dnech klíčování (nebo po dvou, teď nevím) jsem se tam šla podívat, protože tam byli lidi,který znám. No a pokračovala jsem v tématu, který bylo na skle. Napsala jsem, že pro křesťany je Bůh to něco a pro mě příroda, pro muslímáky Alláh atd.. A za to jsem byla vyhozena. Žádný pádný důvod, prostě jen tak, protože nebyly argumenty na něco, co ani nikoho neosočuje. Pak jsem druhý den ráno ve slabé chvilce (krámy) tam šla a zaklíčovala lidi, na který bogi zapomněl, protože pak už tam snad všichni z xchatu zaklíčovaní byli. Načež za mnou chodili lidi proč jsou zaklíčovaní, tak jsem zas všechny odklíčovala, protože slabá chvilka. Mám nyní klíč na hlavní i náhradni nick, protože Bogeman nemá sílu sa mnou vést rozhovor. Přičemž jsem mu sama řekla, ať se mnou vůbec nemluví. PEACE.
fatal-error Žena fatal-error ... 10.09.2016 12:39:43 ... (2269/2298)
Re: Varování
Odpověď na příspěvek od Xoof ( mailto:*ladislav.bruna@eposta.cz* ) z 10.09.2016 06:42:46:
Milý Xoote,

Asi tě zklamu, ale 2 ze 3 stěžujících si znám osobně a já sama jsem certifikovaná, což samo o sobě svědčí o tom, že jsem reálná, Takže to s těmi fake nicky není tak horké, jak si myslíš. :)

Srdečně zdraví,
F-E

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 230 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: