XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stěžujeme si

 

Stěžujeme si

Stěžujeme si

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kdo nebo co vás na xchatu štve?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 230 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 

guest Muž DonLaFontaine ... 19.07.2016 08:52:44 ... (2248/2298)
Re: stížnost na stálého správce takovamakova: a dočasného správce tar.ysek:
Odpověď na příspěvek od numero.uno ( mailto:numero.uno@seznam.cz ) z 18.07.2016 14:10:35:

S tím vykazováním do šeptu máš pravdu, nadělá to víc škody než užitku. Nevidím důvod, proč omezovat nějakou veřejnou diskuzi na skle, pokud neodporuje pravidlům, příp. pokud nedochází k tapetaci.

Samozřejmě někteří na sklo psát můžou, ale ti jsou z okruhu známých DS a SS.
guest Muž numero.uno ... 18.07.2016 16:43:50 ... (2247/2298)
Re (2): stížnost na stálého správce takovamakova: a dočasného správce tar.ysek:
Odpověď na příspěvek od first-1. z 18.07.2016 15:42:36:
vidíš, pár hodin a už jsem si všiml.....jo a děkuji podnětný příspěvek....
first-1. Muž first-1. ... 18.07.2016 15:42:36 ... (2246/2298)
Re: stížnost na stálého správce takovamakova: a dočasného správce tar.ysek:
Odpověď na příspěvek od numero.uno ( mailto:numero.uno@seznam.cz ) z 18.07.2016 14:10:35:

věta "Denně jsem svědkem z jejich strany porušování pravidel,..." od někoho, kdo má na profilu "Nachatoval: 28.68 hodin" je celkem k smíchu *6*
guest Muž numero.uno (numero.uno@seznam.cz) ... 18.07.2016 14:10:35 ... (2245/2298)
stížnost na stálého správce takovamakova: a dočasného správce tar.ysek:
Rád bych se dozvěděl, zda jsem jediný, kdo je neustále šikanován jmenovanými správci.
Denně jsem svědkem z jejich strany porušování pravidel, nebo výkladu pravidel tak, aby se jim to hodilo, a mohli pak kdekoho neustále umravňovat, poučovat, případně vyhodit.
Vyhazují i za dotaz, proč byl dotyčný, nebo dotyčná vyhozen.
Hlavně Tar.ysek si pravidla upravila pro sebe. Rozhádává osazenstvo místnosti, vměšuje se do hovorů, vadí jí normální témata a přitom toleruje urážky na skle.
Takovamakova zase pořád všechny vykazuje do šepotu, i když se dotyční zatím jen seznamují, případně řeší všeobecné (ne vulgární) téma.
Budu rád, když se připojíte k diskuzi a k fóru.
guest Muž RetorNo.1 ... 14.07.2016 22:58:08 ... (2244/2298)
Re: Veřejná Stížnost na SS Any
Odpověď na příspěvek od RetorNo.1 z 13.07.2016 20:04:34:
*
Moje Stížnost byla samozřejmě směřována na vedení Xchatu, tedy na administrátory a majitele GymJWM. Rozhodně to nebylo jako úvodní téma do diskuze. Každopádně nikomu neberu právo se vyjádřit, leč Já zde zveřejněné reakce obou pánů vůbec nehodlám nijak konkrétně komentovat, když ještě navíc v jednom případě se jedná o zavděčení se Gymchatu (aspoň že ten konec byl rozumný) a ve druhém, jak překvapivé, o jeden velký nesmyslný stupidní blábol.

Uvedu obecně malý příklad. Pokud bychom ve zmiňovaném popisku místnosti změnili jen jméno, např. "Prazdroj smrdí", jistě by nikdo netvrdil, že jde o někoho nekonkrétního, či snad o značku piva. Každému by bylo zřejmé, že Prazdroj jest červený administrátor David.N. Stejně tak v případě Azazel je zcela zřejmé, že je to novinář Miroslav.M. Bez debat.

A proto se táži: Je opravdu v úmyslech a cílech služby Xchat prezentovat se veřejně na jedné v podstatě z téměř úvodních stránek, která je každému viditelná, urážkami a nadávkami směřuzícími na konkrétní lidi? Já věřím, že takto se Xchat prezentovat nechce. A doufám, že administratura či majitel GymJWM zjedná nápravu tohoto stavu. Případné potrestání SS Anyho už je plně interní záležitostí Xchatu a jejich vedoucích představitelů.

Anděl Azazel
Any Muž Any ... 14.07.2016 12:58:37 ... (2243/2298)
Re: Veřejná Stížnost na SS Any
Odpověď na příspěvek od RetorNo.1 z 13.07.2016 20:04:34:

Dobré jméno xchatu a jeho věrných návštěvníků tu poškozuješ soustavně již přes rok pouze ty. Jinak pokud to poškozuje něčí dobré jméno, tak tvé nikoli, jelikož ty ani žádné nemáš a ani není zde uvedena žádná konkrétní přezdívka.

Na základě tvých hloupých nekonstruktivních řečí byl popisek doplněn o další nekonkrétní titul.

http://i.memeful.com/media/post/9d6Kxjw_700wa_0.gif

:))))))))
first-1. Muž first-1. ... 13.07.2016 22:49:58 ... (2242/2298)
Re: Veřejná Stížnost na SS Any
Odpověď na příspěvek od RetorNo.1 z 13.07.2016 20:04:34:

"Je tu urážena navíc nejen xchatově velmi dobře známá Osobnost."
Známej jsi tím, že na ostatní hledáš špínu, tím bych se moc nechlubil, můžeš si za to sám, navíc mám informace, že osobně opravdu dost zapácháš, takže to není urážka, ale konstatování pravdy, nicméně tohle by být jako popisek opravdu nemělo.
guest Muž RetorNo.1 ... 13.07.2016 20:04:34 ... (2241/2298)
Veřejná Stížnost na SS Any
*
Chci si veřejně stěžovat na SS Any, který umístil jako popisek místnosti Praha "Azazel smrdí". V Pravidlech služby Xchat se hovoří o nenadávání, neurážení atd. Domnívám se, že popisek je v rozporu i s částí Obecných ustanovení, kde se uvádí, že není dovoleno používat hanlivých a neetických forem (při chatování - zde je tento popisek vystaven přímo na odiv návštěvníků jako popisek chatovací místnosti a tím bych řekl, že porušuje i další Ustanovení - Poškozuje dobré jméno Xchatu, jelikož předpokládám, že takovýmto projevem se služba Xchat nechce prezentovat!). Je tu urážena navíc nejen xchatově velmi dobře známá Osobnost.

Žádám neprodlené odstranění tohoto popisku místnosti Praha!

S pozdravem
Anděl Azazel
guest Muž aImas (nedam@centrum.cz) ... 10.01.2015 16:21:20 ... (2240/2298)
Re (4): spam
Odpověď na příspěvek od MacCh z 10.01.2015 13:33:33:
Milý otče.....budiž ti utěchou že diskriminuju všechna náboženství rovným dílem, nevynechávám ani jedno. Co se týče pokory . je to krásná věc když se užije na správném místě. Mám obavu že kdybych v tomhle případě užil pokory jak mi jistě z dobrým úmyslem radíš....byl bych za tupou ovci...a to se mi nechce neboť je všeobecně známo že každá tupá ovce jednou přijde na řadu u řezníka. Ostatně...stejně dopadne i každá netupá ovce to je mi známo...ale uznej...když už se mám velkého řezníka dočkat - at je to alespoň s pořádným ohňostrojem.

aImas - achil
guest Muž MacCh ... 10.01.2015 13:33:33 ... (2239/2298)
Re (3): spam
Odpověď na příspěvek od aImas ( mailto:nedam@centrum.cz ) z 10.01.2015 12:23:32:
Milý synu mám brát tvou reakci jako diskriminaci vůči náboženství?*4475*ale ted k věci, asi Pan Prazdroj počítal že jsi nepohodlná osoba, zkus projevovat víc pokory snad se to vyřeší bez dvojky z chování .*317*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 230 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: