XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

BMW

BMW

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vítejte mezi německými sportovními vozy. Pomozte nám rozšířit povědomí o BMW.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 40 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž stir325 (t.janovsky@centrum.cz) ... 01.01.2010 22:06:11 ... (364/394)
pls!!
Zdarec lidi, ŠŤASTNEJ NOVEJ ROK!!! Kdyby náhodou někdo z vás měl facebook....tak se prosím přidejte do skupiny Nejlepší jsou BMW!!!.....Děkuji
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 31.12.2009 11:09:32 ... (363/394)
Re (6): X6
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 30.12.2009 14:04:16:
Ne, to auto je k ničemu a už jsem vysvětloval proč, celou dobu se tu jen podivuji nad tím, jak jsou lidé nerozumní, když si tohle kupují. To si kupují jen lidé, kteří se snaží jen vypadat efektně - tedy hlupáci, přitom kdyby se alespoň trochu zamysleli, tak si to koupit nemohou.
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 30.12.2009 14:04:16 ... (362/394)
Re (5): X6
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 12.12.2009 09:52:27:

Přesně jak jsi uvedl: "Když bude chtít ....". Když někdo jiný bude chtít, koupí si třeba X6. Kdyby to bylo auto k ničemu, neprodává se.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 12.12.2009 09:52:27 ... (361/394)
Re (4): X6
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 12.12.2009 08:13:32:
Já myslím, že BMW má dost širokou nabídku i bez X6. Prodávat se samozřejmě bude, jenže mně se nelíbí, že vyrábí auta k ničemu a tedy obecně tenhle přístup výroby aut s prominutím pro blbce. Když budu chtít auto s 500k tak mi nějaký vysoký posez bude fuk, když tak výkonné auto budu chtít, tak mi půjde o nějaké sportovní vlastnosti, nebudu tedy kvůli vyššímu posezu o půl tuny těžší, vyšší, hnusnější, pomalejší, méně praktičtější, dražší atd. auto. To je prostě blbost.
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 12.12.2009 08:13:32 ... (360/394)
Re (3): X6
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 11.12.2009 14:26:34:

Hlavní rozdíl mezi M5 a X6 bych viděl ve vyšším posezu u X6, což někomu vyhovuje, rád nastupuje nahoru. Dotyčný by si nekoupil M5. Když tento mix více aut někdo kupuje, bude se vyrábět. Pokud to mít úspěch nebude, tak se v další generaci neobjeví. Nevnucoval bych lidem a vývojářům BMW tvou úzce profilovanou představu. V dnešní době je to možná i potřeba, mít širokou nabídku a modely napříč zažitými škatulemi.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 11.12.2009 14:26:34 ... (359/394)
Re (2): X6
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 11.12.2009 10:58:01:
Ne, to z toho nevyplynulo, to jsem použil já. Chtěl jsem tím říct, že kupec X6 M je hlupák, když si může koupit M5, které je ve všem lepší. Akorát si ním možná tolik nepovýšíš status mezi dutými hlavami. Nemyslím, že by ztrácelo tvář výrobou kombi, dieselů, 4x4 atd., to jsou normální rozumná auta a ne kraviny k ničemu jako třeba to X6. Stejně tak ta Impreza, pořád je to smysluplné auto se všemi rysy Subaru. Že ztratili tvář bych tvrdil, kdyby to udělali jako 2WD s řadovým motorem proto, že to podle nich bude mít vyšší prodeje, což by asi mimochodem mělo.
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 11.12.2009 10:58:01 ... (358/394)
Re: X6
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 19.11.2009 20:37:49:

Jestli jsi z mého příspěvku pochopil, že lidi, co chtěli původně M5, si budou raději kupovat X6 M, tak to jsem to napsal špatně. O tom to vůbec nebylo. X6 M je cílena na jiné zákazníky než M5. Kdyby si BMW chtělo zachovat svou tvář, tak tu nemámé verze kombi, hatchbacky, fastbacky, naftové verze, auta s pohonem 4x4, ... Snad všechny automobilky rozšiřují svou nabídku, aby mohly oslovit více zákazníků. Kdyby to nedělali, konkurence jim zákazníky přebere. Já bych to tak negativně neviděl, ať si vyrábí, co chtějí, pokud budou stále nabízet ty M3 či M5. U Subaru bys také mohl tvrdit, že ztratilo tvář s novou Imprezou.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 19.11.2009 20:37:49 ... (357/394)
X6
Jasně, pocit odlišnosti, nezlob se na mě, ale jestli si někdo koupí X6 M místo M5, když zůstaneme u BMW, jen proto, že chce být jiný, ačkoliv je M5 ve všem lepší, tak to nemá v hlavě v pořádku. Mně je jasné, že se tu bude prodávat, jenže to pak není ani tolik kritika automobilky jako společnosti, že chce taková auta. V neprospěch BMW hovoří jen to, že jim záleží víc na penězích než na udržení své tváře a vlastně i cti, a pak ať vyrábí sebelepší auta, já si žádné nekoupím, protože je nemám rád právě kvůli tomuto přístupu a nechci to podporovat. Kdyby to byla s velkým náskokem nejlepší auta na světě, tak asi jo, ale ono to tak zdaleka není, a proto budu vybírat jinde.
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 19.11.2009 12:33:35 ... (356/394)
Re (3): budoucnost
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 12.11.2009 21:20:33:

Ale to je jen tvůj pohled, protože máš od auta jiné požadavky. Já si také nedokáži představit, že bych si některá auta koupil, i kdybych na ně měl, a přesto je vídám na silnicích. Třeba je to jen o pocitu odlišit se. Prostě BMW dává M na auto, která disponují velkým výkonem a protože jsou X-kové verze populární, dočkaly se i ony. Já bych také byl raději za M verzi jedničkové řady, ale toho se dočkám možná až u příští generace. A úplně nejlepší by byly M verze u všech generací, ať si na své přijde každý, kdo na to má.

Počítač má počítat, zapoj ho do Top 10 a pomáhej třeba při výzkumu nemocí či vesmíru.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 12.11.2009 21:20:33 ... (355/394)
Re (2): budoucnost
Odpověď na příspěvek od Prazdroj ( mailto:XChat@Prazdroj.Li ) z 12.11.2009 08:02:14:
Já vím, že je po tom poptávka, jenže pak je chyba na straně kupujících. Jen jsem chtěl říct, že X5 a X6 M jsou snad nejdebilnější auta, co existují a možná vůbec existovala. Já už si myslel, že větší blbost než X6 nejde, ale mýlil jsem se. Opravdu by mě zajímalo, jak uvažuje člověk, který si koupí X6 M. Jakékoliv požadavky člověk má, tak podle mě k tomuto autu nikdy nedojde. Maximálně když chce vypadat jako hlupák, pak jo. :D

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 40 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: