XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Těžké dětství

Těžké dětství

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Měli jsme těžké dětství a jak zdolávat následky.
Měli jsem těžké dětství a musíme nějak zdolávat následky. Není to lehké. Jsme nejistí, úzkostní, depresivní, nesebevědomí, nedůvěřiví. Ale musíme bojovat.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 3 | 2 | 3 | » | Poslední

 

guest Muž IAmfuckin.saint ... 02.12.2019 19:31:13 ... (29/29)
Deprese v teen věku
Statistiky potvrzují, že u každého 5. člověka se objeví deprese, tedy výrazně depresivní nálada, minimálně jednou do roka. U žen jsou deprese dvakrát častější než u mužů.
Jestliže teenager žije v neharmonickém prostredí s rozbitými vztahy své rodiny, může se stát že začne hledat nějaké uvolnění, psychika teen člověka je ještě velmi křehká a tak tento člověk ve své nezkušenosti začne v takovýchto podminkách hledat bud drogy, nebo začne věřit v Boha a navštěvovat všechny sektařske kulty, ta nejhorší sekta která nepomáhá mladym depresí zasaženým lidem, je Římskoktolická sekta. Která degeneruje zdravý rozum.
Také když věřící kněz začne depresivním teenagerům doporučovat k uklidnění pannu marii ( démona ) nebo rovnou psychiatra, je na čase raději opustit tyto sekty a věřit jen rodině, protože psychiatři a psychologové slouží Novému světovém řádu NWO , což je lidská služba Satanu. *2633*
guest Muž Pgir6 (DJR.GBD@sezbam.cz) ... 12.04.2016 09:46:44 ... (28/29)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od i.m.so.lovely z 15.10.2013 00:02:56:
Ahoj, já mám taky hrozné dětství. Je mi 13. Žiju jen s mámou, se sestrou a s mladším bráchou. Sestra je na mě hrozně zlá. Nadává mi fakt hrozně: že jsem mrd*a, pí*a, že jsem ošklivá a ani make-up mi nepomůže, že jsem adoptovaná a že jsem nějaká číňanka kvůli tomu že mám malé oči(to že jsem číňanka mi říká asi nejčastěji), že jsem malá a tlustá a takové věci..
Hodně mi zničila sebevědomí a psychické zdraví. Vždy když jsem ráno v koupelně a jdu si vyčistit zuby, je tam a maluje se. Pak třeba stačí, abych si vypláchla pusu, vyplivla vodu a na ní pár kapek spadne a už hned zase začne nadávat a taky mě mlátí. Rozbila mi pudr(ano používám) a vždycky jí to u mámy projde. Já pak pořád brečím, protože se bojím a ty nadávky mě bolí. Přesně tohle se dneska stalo.
Stále doufám, že se to zlepší a odstěhuju se k tátovy, ale to mi máma nedovolí.
Když třeba začnu o tom, že bych chtěla studovat v Americe, hned sestra začne mluvit o tom, že ne, že mě na škole budou šikanovat, že neumím anglicky a že si tam neporadím a že se z toho po*eru. Pořád mi shazuje, o čem sním nebo co se mi líbí.
guest Muž Zevluj_Flirtuj.Mach ... 29.02.2016 16:34:23 ... (27/29)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od Bamphi z 01.12.2015 21:52:06:

Ja mel hezke detstvi plne zabavy z tuzexu,,tak nemel-)
Prc3k Muž Prc3k (prc3k@email.cz) ... 29.02.2016 15:55:41 ... (26/29)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od Bamphi z 01.12.2015 21:52:06:

*261*
guest Muž Bamphi ... 01.12.2015 21:52:06 ... (25/29)
...
Mach by mohl vypravet
guest Muž FiFi.Pirko ... 14.06.2015 11:32:57 ... (24/29)
Týká se převážně dětí a mládeže.
Text k přijetí či odmítnutí.

SAMOTA, PROČ EXISTUJE?

Vysvětlení proč zažíváme samotu je ten že se lidé bojí neznámá, téměř každý člověk se ,,neznáma "bojí tak se neznáma ztraní, snaží se neznámo označit jako to zaručeně špatné, a nežádoucí, a tak neznámo zůstává osamoceno.
Lidi mají rádi okoukané známe vžité věci které dělá každý/á tedy tradice, tradiční chování, klasický styl života kde se chodíme s partou přátel po práci pobavit do hospody a dělat takové ty známe všeobecné věci, ,,Z TOHO NEJDE STRACH!! Ale jakmile se v davu ocitne někdo kdo budí známky neznámých ideálů které nejsou vžiité, klasické, tradiční! Je neznámo označeno jako nebezpečné a je potřeba jej ignorovat (v případě dotěrného chování neznámého jedince, musí jedinec trpět křivá obvinění , bezdůvodné útoky na jeho osobu, a snášet všechny ty posněšky a rány osudu jenom protože je "JINÝ" ti co se bojí odlišných neznámých lidí jednají v efektu ze strachu, tedy jestliže vás někdo napadá a cítite se být jiný než kolektiv, tak věřte že je to protože z vás má strach. Zůstante ale pořád svoji nenechte se ovlivnit tradicí vžitých nesmyslů jenom protože to dělá hrstka pokrytců. Budte svobodní. Můžete být osamělí ale nejste sami ať už jste v maringotce nebo pod mostem i vy máte cenu. *367*
guest Muž kristovec ... 09.08.2014 00:08:16 ... (23/29)
Těžké Dětství, těžký život
Kdo se rozhodl žít zbožným životem v Ježíši Kristu, takový okusí trpkou cestu plnou nesnášenlivých lidí.

Ježíš varoval že následovat jej není žádná procházka růžovým sadem, ale cesta utrpení, které můžou být boží zkouškou. Spasení ovšem není ze skutků aby se nikdo nemohl chlubit, ale spasení je boží milostí, bůh už na počátku věděl kdo uvěří v jeho slovo, skrze víru, taky věděl,že někteří neslyší na volání boží. Každý je zodpovědný za svoje skutky, tak se ukážou záměry srdcí.

Jestliže máte " Těžký Život "může to být důkaz že vám Ježíš odpustil před založením světa,protože si vás vybral, vidí do našich srdcí. Nikdy se v dějinách lidstva nestala situace že by se zlý člověk měl špatně, proto kdo se má špatně, počítejte s tím že je to boží vyvolenec. Který bude v budoucnu věčně blažen spolu s ostatními.



Milovník Boha*4766* obdivovatel jeho slova*5414*
Ebisek Muž Ebisek ... 12.06.2014 21:04:45 ... (22/29)
Re: stale
Odpověď na příspěvek od LenCa2013 ( mailto:lenca2013@gmail.com ) z 12.06.2014 20:58:25:

Pokud ale člověk nemá prostředky, tak se jde blbě za novým životem. A peníze jsou potřeba na stále více věcí. *4*
guest Muž LenCa2013 (lenca2013@gmail.com) ... 12.06.2014 20:58:25 ... (21/29)
stale
je cesta z beznadeje ven -vzdy clovek si musi rici dost jdu pryc -jdu za lepsim vzivotem za lepsi sanci -ne vseci lidi jsu prece zly --i ja mam pravo jakio svobodni clovek na nadeji a lepsi zivot a detstvi a dospivani -vzdy to bylo najit spetku odvahy a jit za lepsim zivotem-bez vlastniho nazoru vlastni odvahy neni clvoek clvoekem ale jen zbabelcem jeho hranice beznadeje a fustrace je tak velika ze neni pomoci.ale vzdy je spetka nadeje .vzdy je nadeje nez dojde konec .
guest Muž i.m.so.lovely ... 05.04.2014 00:08:44 ... (20/29)
Re (4): ...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 07.01.2014 19:54:10:
Já většinou myslím na povinnosti a nemám moc čas myslet na to ostatní. Jen před spaním a tak.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 3 | 2 | 3 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: