XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Těžké dětství

Těžké dětství

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Měli jsme těžké dětství a jak zdolávat následky.
Měli jsem těžké dětství a musíme nějak zdolávat následky. Není to lehké. Jsme nejistí, úzkostní, depresivní, nesebevědomí, nedůvěřiví. Ale musíme bojovat.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 3 | » | Poslední

 

guest Muž jejnyyy ... 25.03.2010 13:50:05 ... (9/29)
Re (2): Co to znamená Těžké dětstvi?
Odpověď na příspěvek od lenka.kov ( mailto:driven@email.cz ) z 09.12.2009 19:53:25:
tak ja jsem byla od mala od fotra mlacena tyrana a jeste me znasilnil a ne jednou mela jsem hrozny peklo nakonec me hodili do vychovaku a kdyz me v 15letech pustili na pozadani mamky domu po prvnim incidentu opet mi rozbyl hubu tak jsem utekla a od 15let jsem byla na ulici postarala jsme se sama o sebe dodelala si skolu damskou krejcovou a ted si udelala jeste jednu pracovnik v socialni peci pro deti a dospele myslim si ze je to hlavne o tom jak je clovek silny jak to vsechno pobere mela jsme hodne tezky detstvy ale od ty doby co jsem to vyresila po svem zdrhla a starala se o sebe tak je mi lip nechalo to samozrejme veme nejaky nasledky jako ze se fakt bojim chlapu obcas staci nejaky gesto co delal fotr a uz mam strach ale myslim si ze se to da ovladat
guest Muž lenka.kov (driven@email.cz) ... 09.12.2009 19:53:25 ... (8/29)
Re: Co to znamená Těžké dětstvi?
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 30.10.2009 00:26:09:
Asi před dvěma lety jsem začla chodit k jednomu psychologovi na doporučení kamarádky. Já jsem tehdy trpěla depresemi, měla jsem těžké dětství a do té doby jsem se s tím pořádně nevyrovnala.Můj život vůbec neklapal a já byla čím dál tím víc nešťastná. Můj manžel často nechodil domů, občas hodně pil a celkově jsme si nerozuměli, vlastní děti mnou spíše opovrhovaly. Tehdy jsem se dokonce pokusila o sebevraždu a ani jsem nevěřila, že by mi psycholog mohl nějak pomoct. Když jsem u něj byla poprvé nemohla jsem uvěřit co se za ty 2 hodiny změnilo v mé mysli. Rozhodla jsem se, že to tedy zkusím a začla ho navštěvovat každý týden. Rozhodně to stálo za to. Teď už jsem dlouho zcela v pořádku, ale přesto k němu stále chodím, neustále mám co vylepšovat ve svém životě. Ale teď už jsem šťastná. Myslím, že kdo má problémy s depresemi, měl by zkusit alespoň jedno takové sezení. (Ze své zkušenosti mohu popř. doporučit psychologa z Prahy-Viktora Řežábka)
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 30.10.2009 00:26:09 ... (7/29)
Co to znamená Těžké dětstvi?
Mě by třeba zajimalo,co to znamena zkažene dětstvi? Třeba někdo to vníma jinak? Jako asi si myslim malokdo začne : Jsem z děcaku, od malička na mě rodiče neměli čas,atd (nedej buh,aj něco horšiho) ,ale jsem štastny/a že mužu ted žit jiny život..nebo jsem v troskach,kvuli rodičům ,kteři mi dělali ze života peklo...Pokud někdo ma podobný příběh,tak myslím,že to sem psát nebude..protože je tohle moc citlive téma,a "předhánět" se kdo napiše " děsivějši příběh se mi zda trošku..Zvláštni? *105*Jen by mě zajimalo,co tím autor myslí*712* ?
guest Muž BranDuff ... 12.10.2009 19:00:00 ... (6/29)
Re (2): lol
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 06.09.2009 01:31:18:

Na chatu se není čemu pomalu divit :)




Go n-éirí an bóthar leat!
guest Muž sims1 ... 12.10.2009 18:49:21 ... (5/29)
Future
Myslete nikdo nemyslí vás
guest Muž sims1 ... 12.10.2009 18:41:34 ... (4/29)
Pokračování textu
A tímto se mi ozvy a rád si tě vyslechnu a odpovím ti Můj mail zdeněk8112@seznam.cz
guest Muž sims1 ... 12.10.2009 18:38:11 ... (3/29)
Násilí 09
Hodně velké téma je násilí v domactnosti nebo sebe uspokojování děti pro svoji vlastní potřebu svých choutku pokud někdo měl v dětstvi nebo se stím stýkal a chce o tom si pokecat a nestydí se o tom si poklabosit tak písní a rád ti poradím nebo tě
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 06.09.2009 01:31:18 ... (2/29)
Re: lol
Odpověď na příspěvek od The_Raven ( mailto:darth.akibeel@stodolni.cz ) z 01.09.2009 01:38:24:

Linka bezpečí je taky grátis... *40*
Ale divil by ses kolik lidí si vylévá srdíčko na XChatu... :)


http://xchat.cz/Johny_travnikar">*5264* Džony *5264*
*82*http://xchat.centrum.cz/forum/topic.php?id=16541">Pohádky jsou zpět, přijďte se podívat *845*
guest Muž The_Raven (darth.akibeel@stodolni.cz) ... 01.09.2009 01:38:24 ... (1/29)
lol
Vylívat si srdce na xchatu ???? to tady ještě nebylo ..... ale zase je to levnější než - li psychiatr :)




*2349*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 3 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: