XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Těžké dětství

Těžké dětství

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Měli jsme těžké dětství a jak zdolávat následky.
Měli jsem těžké dětství a musíme nějak zdolávat následky. Není to lehké. Jsme nejistí, úzkostní, depresivní, nesebevědomí, nedůvěřiví. Ale musíme bojovat.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž i.m.so.lovely ... 15.10.2013 00:02:56 ... (Strom/Strom)
...
Mám pocit, že to někde řeším pořád, takže stručně:

sebevražda otce v raném věku, neoblíbenost až z některých stran přecházejících v šikanu v kolektivu, dokonce i od cizích lidí (na táboře, vadilo jim vše - mé copy, mé dýchání, za smrt otce se mi posmívali, prej by to udělali taky, mít děcko, jako jsem já). Byla jsem snadný terč, asi jsem se prostě nechala, vždy jsem byla trošku jiná od ostatních a jednu dobu jsem kopala kolem sebe za to, že mě kolektiv nebere, přestože jsem jim předtím nic neudělala.
Pak ta krátká epizodka, kdy se matka rozešla s posledním přítelem, mydlila mě, pila, pořád doma fňukala a nadávala mi, na což si podle svých slov nevzpomíná.

Jsem naprosto zlomená, ale makám na sobě, v osmnácti jsem si našla prvního přítele a teď jsem se svým životem poměrně spokojená. Učím se odpouštět a snažím se být dobrým člověkem, na VŠ mám poměrně dost spřízněných duší. Nejhorší je to na podzim.
Ebisek Muž Ebisek ... 15.10.2013 00:21:29 ... (Strom/Strom)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od i.m.so.lovely z 15.10.2013 00:02:56:

Na deštivý podzim pomáhá si najít spoustu úkolů, aby na blbé myšlenky nebyl vůbec čas *4*
guest Muž i.m.so.lovely ... 09.11.2013 01:48:51 ... (Strom/Strom)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 15.10.2013 00:21:29:
Pozitivum studia. :D
Ebisek Muž Ebisek ... 07.01.2014 19:54:10 ... (Strom/Strom)
Re (3): ...
Odpověď na příspěvek od i.m.so.lovely z 09.11.2013 01:48:51:

negativum pak ale je, když těch úkolů do školy je tolik, že to působí hůř jak ten podzim *3*
guest Muž i.m.so.lovely ... 05.04.2014 00:08:44 ... (Strom/Strom)
Re (4): ...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 07.01.2014 19:54:10:
Já většinou myslím na povinnosti a nemám moc čas myslet na to ostatní. Jen před spaním a tak.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: