XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

 

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
proč?.. ;o(
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 107 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 

guest Muž anulis20 (ancasikorova@seznam.cz) ... 11.02.2009 17:22:08 ... (957/1067)
Re (8): ..
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.02.2009 16:49:37:ahojik ale jsem tu nova a chtela bych se te taky zeptat proc ublizujete my si to prece nezaslouzime a vy pak vyte jak my se trapime??ahojik anulis20
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.02.2009 16:49:37 ... (956/1067)
Re (7): ..
Odpověď na příspěvek od YumY z 11.02.2009 12:14:04:

Jj, to je taky pravda...ona vrána k vráně sedá....

Jinak ta úvaha - taky velmi zajímavé, to mě ani nenapadlo....Roztomílek si nechává ráda vymejvat mozek řečma o prasáckých chlapech, co myslej jen na sex a díky tomu si i vybírá partnery podle všeho možného, jen ne podle sexuální přitažlivosti......hmmm....zajímavé....s nad na to něco odpoví:)
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.02.2009 16:47:29 ... (955/1067)
Re (7): ..
Odpověď na příspěvek od MMarta.nka z 11.02.2009 16:03:20:

A to je přesně důvod, proč nikdy vživotě nebudeš šťastná.........a je to ještě horší - kdo říká, že si budeš muset zvykat ty? Třeba si žádnej chlap nebude chtít zvykat na ženskou, se kterou není sex, permanentně se považuje za oběť, zároveň bude svému partnerovi předhazovat jací jsou chlapi prasata a jako vrchol drzosti do toho sama sebe stylizovat jako oběť.........
A ještě pár poznatků - to, že chlap chce sex, neznamená, že chce jenom sex, byť to tak ženský rády vykládaj a to často proto, že toho sexu poskytujou málo a pak se divěj, že je z druhý strany nedostatek....Plus jsi ještě mladá a naivní holka - tím nic ve zlým - a tak mi připadá dost ubohý si hrát v tomhle věku na někoho, kdo už má všechno za sebou a našel jedinou životní pravdu....toho se taky zbav, pomůžeš tím sama sobě (já o sobě tvrdím, že mám zkušeností dost a je to pravda, ale rozhodně se nepovažuju za někoho, kdo ví všechno. Prostě zkouším dál a dál a ono to nějak vyjde. Vyšlo to jinejm, proč by nemělo mě?).....Jo a jestli ti pár chlapů ublížilo, tak se s tím srovnej prostě. Myslíš, že mě ani žádnýmu mýmu kámošovi nikdy holka neublížila?....Nebo že já jsem nikdy žádný holce neublížil?....Ublížily mě a ublížil jsem i já a lituju toho, ale já jsem se s tím srovnal a zažít si to a srovnat se s tím musí umět prostě každej. Chvilku je člověk na dně, ale pak se musí zase zvednout. Víš co - není hanbou upadnout, ale příliš dlouho ležet......a zůstat ležet v blátě, matlat to tam po sobě a fňukat, jak je svět zlej, to umí každej......tak se vzpamatuj radši......v opačném případě tu dál můžeš poslouchat někoho jako je nireda a myslet si, že jsi dozrála dříve než ostatní a hrát si na ublížený ýmou....
Jo a ještě k tomu princi na bílém koni - toho bys klidně najít mohla, ale ty ho nenajdeš, protože tvoje představa prince na bílém koni je podobná představě děcka, co si kupuje hračku. Ta hračka má vypadat tak a tak, umět tohle a tohle, nerozbít se, neodmlouvat a poslouchat na slovo.....
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.02.2009 16:33:50 ... (954/1067)
Re (6): ..
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 11.02.2009 15:46:40:

Hmmm.....že ti dá každej a proto jima pohrdáš?.....Hmmm.....A neznamená to taky tak, že se s každým vyspíš?:)))
Jinak ano, tady jsou exoti hodně, já obyčejnej člověk nejsem, to je mi už dlouho známá věc....nicméně - opět sis musela trošku polhat, že?....Opět sis musela něco vybásnit, vysnít, vymyslet, aby ti sedělo, co píšeš.....můžeš mi říct, kde jsem psal, že manželka nesmí přibrat? Myslím, že třeba při těhotenství by to bylo velmi směšné mít takovej požadavek. Nicméně - Se současnejma zákonama uznej sama, že předmanželská smlouva není nic divného.....myslíš, že chci sledovat, jak mi doma vykyne nějaká fuchtle a pak mě ještě okrade o majetek? Ani omylem.....též to beru z té druhé stránky. Já o sebe fyzicky i duševně pečuju, to samé považuji za normu i u mojí partnerky a stejně jako já nechci mít doma nějakou vykydlou prasnici, tak se odmítám stát vykydlým prasetem a tu smlouvu si představuji jako něco, co v případě rozvodu umožní, abychom se mohli co nejrychleji odtrhnout od sebe a jít si každej svojí cestou aniž by přitom jeden druhýho okrádal.....zdá se ti na tom něco nespravedlivého?
A další lež - sama už jsi rozvod a souzení se o děti zažila, takže tady nepiš, že dětem tady při rozvodu nahrávají, když víš, že speciálně v týhle zemi se na děti u rozvodu totálně sere.........nicméně v tomto případě předpokládám, že to bereš ve smyslu: "Ženská má větší šance dostat děti = ženská je pro děti lepší, fotra nepotřebujou = zákony jsou spravedlivé a nahrávají dětem".....je to tak, co?
A rozdomílek má možná pravdu pro určitej druh lidí, ne pro všechny. Moje prozatimní zkušenosti (a není jich málo) odpovídají pravému opaku a naopak NEJHORŠÍ ZKUŠENOSTI mám s holkama jako jsi ty nebo jako je Roztomílek....
guest Muž MMarta.nka ... 11.02.2009 16:03:20 ... (953/1067)
Re (6): ..
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 11.02.2009 15:46:40:
Já jsem ráda, že to vím už teď, aspoň nebudu celý život hledat naivně prince na bílém koni a spokojím se s tím, co mám. Nebo spíš, zvyknu si.
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 11.02.2009 15:46:40 ... (952/1067)
Re (5): ..
Odpověď na příspěvek od YumY z 11.02.2009 11:59:17:..

Ale houby..........ve vašem věku jsem měla taky takovej pocit , že mám málo sexu .............a že nemůžu najít ........dnes mám pocit, že dá každej fakt.........čím sem starší, tím jsem si tím víc jistá ...............a docela mě to děsí, pak se nediv , že jima pohrdám...........kromě toho, píšu o tom co vidím kolem sebe ................moje rodina , moje vztahy .......kámošky ..........neříkej mi že všechny měly takovou smůlu ..............to bych musela žít na nějaký divný planetě ....a přitom žiju tady .......ty prostě vidíš jen to co se ti hodí ........
Spíš bych řekla, že tady jsou exoti ..........počínaje Tygrem a jeho šílenými vztahy a konče Nekrem, který chce smlouvu o tom že manželka nesmí přïbrat .......hahaha................a děti nechce , pze zákony v týhle zemi jim při rozvodu nahrávají ..(dětem!)*1*

Roztomílek má pravdu ........ale to vím až dneska, v jejím věku jsem byla naivní jako ty .........*3**3*
guest Muž YumY ... 11.02.2009 12:14:04 ... (951/1067)
Re (6): ..
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.02.2009 12:06:42:

Každej sám svýho štěstí strůjce...a pak...nevíš co on je zač...takže možná bys uznal, že se k sobě hodí :)

Ale napadla mě zajímavá myšlenka...
Jak funguje výběr partnera u holky, jako je roztomilek....ano, musí být hodný, musí jí mít rád *909* to už jsme slyšeli mockrát...ale co sexuální přitažlivost? Vynechává jí? nepřikládá váhu? Pokud ano, pokud si vybírá partnery na základě toho, co vždycky psala (a sexualita tam nepadla ani jednou) může se jí pak snadno stát, že nemá o sex zájem, nepotřebuje ho a nechce ho - bodejd by, s člověkem, který jí nevrušuje...
Takže realita může být taková, že si vybere za partnera někoho, kdo jí sexuálně nepřitahuje, protože tomu nepřikládá význam, a sex s ním jí nebaví a nebere, ale protože si nepřizná, že je to její vina, obviňuje jeho, že je prase co chce jen sex...zajímavé :)))
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.02.2009 12:06:42 ... (950/1067)
Re (5): ..
Odpověď na příspěvek od YumY z 11.02.2009 11:59:17:

Mě je spíš líto chlapů, co se v dobré víře a lásce s něčím takovým daj dokupy.....
guest Muž YumY ... 11.02.2009 11:59:17 ... (949/1067)
Re (4): ..
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.02.2009 11:49:04:

Je mi takových žen líto.
Ne, skutečně, opravdu je. Ale mám pocit, že takové se vyskytují jen v interentových diskuzích...kolem sebe mám kupu nadržených žen, ať už zadaných nebo nezadaných, kteří sexu mají málo...*47*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.02.2009 11:49:04 ... (948/1067)
Re (3): ..
Odpověď na příspěvek od YumY z 11.02.2009 11:33:59:

*3*Přesně tak, ale ten sex si musíme zasloužit, protože sex je komodita, kterou mnohé ženy nepotřebují, jen s ní obchodují a zároveň si přitom nepřipadají jako prostitutky.*3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 107 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: