XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

 

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
proč?.. ;o(
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 z 107 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | » | Poslední

 

guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 04.02.2009 18:34:30 ... (907/1067)
Re (22): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 04.02.2009 16:24:20:..

Jasně, že jsem dost chlap, jsem Beran ..............a mám mužský reakce ..............každej má v sobě ženu i muže a já mám výraznýho toho muže ........proto mě přitahují slabší muži, kteří mají v sobě silnější ženu .............a proč by né??.......Já mluvím o tom co vidím kolem sebe a ne jen o mých mužích .............mluvím o svý rodině, o rodičích a sousedech , kamarádech ............. ti nejsou všicni poddajné typy .......
Prostě mluvím o tom, že když je muž dom tak má ta rodina větší problémy, než když je dom žena(jsou jistě výjimky)..........a vždycky musí mít jeden navrch víc, jinak se perou jako koně.
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 04.02.2009 18:28:13 ... (906/1067)
Re (22): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 04.02.2009 16:11:32:..

Já ti žádnej model necpu ......já píšu jak to je .......a to že jsi zkušená všichni dávno víme........ale nejsi dost , abys věděla že mám pravdu................rozhlídni se jo??....A kukni se na svou rodinu a na rodinu Yumy a rodinu tvýho přítele .......všude najdeš 2 normální zodpovědný chlapy a zástup problematických.........počítej na prstech.............
Ne že mi to vyhovuje, vůbec .............tak to prostě musí být .........okolnosti tě dotlačí samy...........
Kromě toho jsi dominantní jako málokdo ........
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 04.02.2009 16:26:11 ... (905/1067)
Re (21): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 04.02.2009 16:01:23:

A ještě taková drobnost - hodně dávno jsi zde psala, že lidi jako já si sem na diskuse choděj vybouřit testosteron.....dejme tomu, že bys měla pravdu.....ale to by pak znamenalo, že ty jsi mnohem víc chlap než si přiznáváš a nemáš nejmenší právo o sobě mluvit jako o nějaké klasické ženě...hm?
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 04.02.2009 16:24:20 ... (904/1067)
Re (21): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 04.02.2009 16:01:23:

Na tomhle příspěvku je vidět, jak se ti vymstilo, že sis našla chlapa neschopnýho vlastního rozhodování...asi ti nikdy moc nepomohl...byl takový nemehlo bez názorů, co si potřeboval akorát pravidelně zašukat a vše bylo na tobě.....ale když na něj začal být nárok na nějakou odpovědnost, tak zdrhnul...........no to se ale nediv, když si neumíš najít vztah, který je o souhře, ale hledáš si vztah toho typu, jakej asi hledá tady bývalá Roztomílek - tedy prince na bílém koni, který ihned poté bude poslouchat jako pejsek:)))).......a jestli sis pokaždý hledala chlapy přesně tohodle typu - bez vlastního mozku a submisivní v normálním životě, pak se nediv, že tvoje zkušenosti mluvěj o tom, že chlapi jsou neschopní...TY TAKOVÉ VYHLEDÁVÁŠ!......a přesně proto má pravdu Kovovamince, když tvrdí, že její zkušenosti budou ve tvém věku naprosto o něčem jiném....budou, protože ten typ chlapů, kterej hledáš ty, ona nevyhledává........
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 04.02.2009 16:19:13 ... (903/1067)
Re (24): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 04.02.2009 15:01:26:

To s tou tlustou ženskou nebyla nadsázka. Autorka citátu je pouze naštvaná, že někdo má tu drzost chtít po ni, aby měla nějakou tělesnou kulturu....nic víc v tom není......

K těm dalším citátům - druhý svědčí jen o tom, že autorka je evidentně pěkně namyšlená a má pocit, že by si ji někdo měl zasloužit, že ona je dokonalou odměnou. Ženský tohodle druhu bych dával osobně spíše zatrest.....A třetí citát je jen obyčejná hovadina založená na tom, že žena je dokonalé stvoření, které má vždy pravdu a muž je jí podřízen. Klasickej feministickej šovinismus, nic víc......opět se zřejmě bude jednat o osoby osamocené, psychicky nevyzrálé, nevyrovnané, či v mládí zneužívané a neschopné se s tím vypořádat jinak než nenávistí k mužskému pokolení....nic složitýho....jen další případy pro psychiatra......

Zodpovědně se chová pouze chlap, co je vlastně ženská:)))...no jistěěěěě:))).....to je další otázka pro chocholouška:))).....takže znova - tady neplatěj žádný výjimky. Oboje pohlaví si tak nějak mohou podat ruce. U chlapů je díky testosteronu větší síla a větší agresivita, ženská zase zpravidla používá rafinované citové vydírání a podobná svinstva, takhle to prostě chodí......krásným příkladem citového vydírání je to, že si "chlap musí sex zasloužit":)))))).....
Dále - myslet na rodinu neznamená ji tím neškodit. Též chlap a ženská mají odlišnej pohled na své potomstvo. Zatímco chlap potomka hodnotí spíše podle jeho úspěchů, kterou jsou pro něj nutné k dobrému postavení ve společnosti, přežití, zajištění pokračování rodu, tak ženská spíše dává dítěti zase citovou stránku věci....obojí je důležité.....a když už se tak ráda oháníš číslama a výzkumama, atd., tak jistě víš, že rodina má být úplná a jsou tam potřeba oba prvky a tedy bysis z toho logicky mohla odvodit, že feminismus a mužskej šovinismus jsou dvě strany stejný hovadiny......
A ohledně feministek - mě by v posteli taky nějaká na úlet nevadila, hlavně když by držela zobák zavřenej:)))....ale na nějakej vztah - ANI OMYLEM.....
K tvému manželství - zmiňovala jsi se tady, jak se vidíte jen u soudu o alimenty, atd.....nemůžu si pomoct, ale mám hodně silnej pocit, že jsi tady ani zdaleka teď neřekla, jak to v tom vztahu bylo doopravdy:)))).........ohledně tvého onemocnění - duševní, ne?................Nicméně věřím, že tvůj manžel byl loutka bez názoru, která se ráda nechala ovládat....tys mu vlastně nahradila toho fotra....on sám se nedokázal nikdy nad otce vyšvihnout a potřeba být ovládán u něj přišla i do vašeho vztahu, kde mu nechat se sekýrovat vlastně vyhovovalo.....mám pravdu?......................pokud ano, tak se ale jedná o silně patologický vztah.....u tebe bych řekl, že to bylo s výchovou podobné, ale ty jsi si naopak nevypěstovala poddajnost, ale fanatickou neschopnost nepřiznat chybu, což se projevuje i v diskusích s tebou....musíš ovládat, protože si kompenzuješ to, kdy jsi byla ovládána....je to tak?
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 04.02.2009 16:11:32 ... (902/1067)
Re (21): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 04.02.2009 15:59:59:

Ne opravdu si nemyslím že budu jako mluvit jako Ty,řekla bych že až budu v Tvym věku ,tak se moje zkušenosti budou diametrálně lišit od těch tvejch. Vlastně kdyby to bylo naopak a Ty jsi byla ted v mym věku lišili by se patrně pořád dost. Mám toho za sebou asi o dost víc než moje vrstevnice a hodně z toho není k chlubení, ale dost se to prijevilo na mejch názorech o chlapech, o ženskejch, o lidech celkově..
A věřím, že Tobě role toho "řídícího mozku" vyhovuje, jenže mě prostě ne. tudíž jednou až budu zakládat rodinu zvolim model jakej mi bude vyhovoat, ten Tvůj nikoli.


*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 04.02.2009 16:01:23 ... (901/1067)
Re (20): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 04.02.2009 15:54:45:.

No jo ty to tak můžeš vědet , když máš za sebou 10 letej vztah, co??*3*

Jednou budeš mluvit stejně jako já ......................kdo ti pomůže, kde žiješ *9*??.......Normálně zdrhnou protože to neunesou , protože jsou slabí a schopný myslet jen na tu jednu věc a víc nezvládnou ...........tohle co tu píšeš, je typickej projev holky, která o životě vůbec nic neví ...........zatím.

Jediný rodiny který dobře fugnujou jsou takový, kde ta žena rozhoduje .....
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 04.02.2009 15:54:45 ... (900/1067)
Re (19): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 03.02.2009 16:22:17:

No..mě spíš tak napadlo že spousta z nich takle jenom fantazíruje ve skutečnosti je maj jejich chlapi na háku (neřikám že to je dobře)...tohle mi příde Víš já mám taky takovou tu ideu že musim bejt samostatná..nezávislá atd atd, ale přece jenom praxe je občas trošku jiná a já usoudila že i to je vlastně dobře, pže když seš v prdeli tak je dobrý mít někoho kdo ti pomůže.. A tohle co předváděj na tomhle serveru a i jinde na netu mi příde jako klasický projevení se ženský coby slepíčího mozku..

*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 04.02.2009 15:01:26 ... (899/1067)
Re (23): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 04.02.2009 14:46:56:.

Tak to s tou tlustou ženou je jen příměr, nadsázka , to neber doslova..........trochu jsi to překroutil ........

Jasně výjimky potvrzují pravidlo, jsou chlapi co mají v sobě výraznou ženu a chovají se zodpovědně a jsou ženy , který jsou v kriminále ......ale podle čísel mám pravdu .....žena i když je přecitlivělá, tak myslí na rodinu ......(jsou výjimky)...zatímco chlap jde za pérem a neví kam a nebo aspon za koníčkem a neví kam ..........dezorientovanej ........a nevím proč by feministka měla být stará panna bez můžů, já jsem taky feministka ......

A pokud jde o mě, já měla JEDNO manželství, manžel byl poddajnej, protože měl drsnýho otce a se mnou si vytvořil podobný vztah ..........a odešel protože jsem vážně onemocněla, nezvládl to........což nikoho neudiví po mé přednášce.........hihi.......*550*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 04.02.2009 14:46:56 ... (898/1067)
Re (22): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 04.02.2009 14:27:28:

Napovídá to o hlouposti dané ženy, protože jenom hloupá ženská může být feministkou......že si chlap sex musí zasloužit si můžeš myslet, ale pak se nediv, že se ti rozpadlo už několik manželství...říkám to dobře, ne?.........jistě máš pravdu, že chlapi to snášej hůř a přesně proto si hledám partnerky, které jsou sexuálně aktivní a pokud ne, tak je posílám k vodě:)))).....já osobně si to dovolit můžu, ženskejch jsem měl dost a mám dost zkušeností na to, abych věděl, že jich ještě dost mít můžu, takže se nenechám ovládat nějakou fuchtlí toužící po nadvládě....též nechci svoji holku ovládat....beru sebe jako svobodného a samostatného jedince a ji také, ale vztah beru jako něco, v čem si prostě musíme ve všem padnout a mezi to patří i sex samozřejmě.....pokud je ta holka jiná, tak smůla, vztah končí, protože to nemá smysl...takhle to já beru a nemám s tím žádnej problém....naprosto nesouhlasím, že nevidíme svět logicky - naopak jsou to ženský, který neustále řešej city, což jsou čistě hormonální záležitosti totálně vykolejené z jakéhokoliv rozumu...ale samozřejmě platí, že v rozezlení či citovém "přetížení" se nedokáže ovládat ani jedno z pohlaví.......mě nedělá problém to přiznat, každýmu občas rupne v bedně....zato mi přijde, že tobě to problémy docela dělá, soudě dle tvé superiorizace ženského pohlaví.......jinak ještě píšeš o funkční rodině - jestli se ta tvoje několikrát rozpadla, tak to nejsi zrovna člověk, který má právo mluvit o funkční rodině, ne?

Ohledně citátu: To nepsala ženská, která "nalezla životní pravdu", ale ženská, která není víc než zapšklá stará panna....už jsem totiž potkal jak dost kriminálně aktivních ženskejch, tak dost spokojenejch baculek, co nemaj nejmenší problém mít chlapů, kolik se jim zachce:))))..takže jak řeči o nekriminalitě žen, tak řeči o tom, že pouze hubená žena je úspěšná, jsou naprostá kravina a jelikož i ty se pořád pohybuješ na sexu a neřestech, tak jistě budeš mít taky těch chlapů dost a při svojí postavě tedy musíš vědět, že ani silnější holky nemaj problém mít chlapa....takže nevím proč cituješ něco, o čem i tvoje zkušenosti vypovídaj, že je lež...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 z 107 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: