XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

 

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
proč?.. ;o(
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 107 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 

guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 08.02.2009 08:45:08 ... (927/1067)
Re (35): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 08.02.2009 03:23:11:..

No já to tak právě nemám ............ale ostatní ženy ano, například moje máma., ségra-teda měly.........................z toho co tu píšu je jasné, že platí moje teorie,že když ten muž šlape podle manželky je to ideální............i pro něj, nepříde o děti a rodina funguje .........

A do nějaký hnusný předmanželský ti žádná holka nepude, jedině nějaká subka a ta sebou nechá vorat i bez smlouvy.....
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 08.02.2009 03:23:11 ... (926/1067)
Re (34): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 07.02.2009 23:52:45:

Já nikdy nechtěl normální ženskou.....

Ano, plně souhlasim. Pokud je chlap otravnej a rodině na obtíž, tak proč si ho držet......

Já mám pocit, že pokud je kvalitní předmanželská smlouva, tak zákony nikoho oholit nemusej, ne?:)

"jak chceš stíhat 10 věcí najednou a řešit starosti s dětma a chodit do práce a do toho ještě dávat pozor , aby on se necítil odstrčenej a snažit se vypadat krásně"---> Hele, nechtěla jsi náhodou o všem v rodině rozhodovat ty?....To tak trošku znamená, že bereš všechnu moc, ale i všechen čas, co ta moc vyžaduje, ne?.......takže si nestěžuj, jak to máš obtížný...všechno je to na tom, jak si to v rodině nastavíte....pokud si to rozdělíte tak nějak půl napůl, tak by to mělo být ok a pokud chceš mít pod palcem všechno, tak si nestěžuj, že pak nestíháš....
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 07.02.2009 23:52:45 ... (925/1067)
Re (33): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 07.02.2009 22:48:20:.

Přesněji..............tohle funguje u NORMÁLNÍCH ŽENSKÝCH .............taky jsou ženský, kterým jde jen o prachy a o vlastní prospěch.........a ty jsou ještě horší............myslím, že jediný způsob je, vytvořit si tak pevný vztah,abyste o všem mohli mluvit a na všem se dohodnout ............

No pokud je ten chlap otravnej a rodině na obtíž, tak proč si ho držet ??........Vyspat se může s kýmkoliv občas a zákony oholí bývalýho ........musí se opravdu snažit hlavně on, aby moc neotravoval............
Vono je to i logický .......jak chceš stíhat 10 věcí najednou a řešit starosti s dětma a chodit do práce a do toho ještě dávat pozor , aby on se necítil odstrčenej a snažit se vypadat krásně ..............to jde někdy moc těžko........
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 07.02.2009 22:48:20 ... (924/1067)
Re (32): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 07.02.2009 21:55:28:

Jj, píšu rychle, jinak bych na tyhle diskuse nechodil ani:))))

Onemocnět a mít něco nechutnýho na sobě je trošku rozdíl od "totálně kašlat na jakoukoliv tělesnou kulturu", což byla problematika, o které jsem psal.....a ano, snažit se musí oba......

Pokud tygr nesouhlasí s tím, co jsem napsal, velmi rád se mu omluvím za to, že jsem mluvil za něj. Chybu může udělat každej, ale jeho názory jsem četl už hodněkrát a myslím, že jsem se trefil.

"Kromě toho...................muž se musí snažit mnohem víc.........pze on přijde rozchodem o všechno .....o milované děti......... o prachy..........s vysokou školou, kerou děláš budeš mít slušnej plat a v dnešní době tě soudkyně oholí..........uvidíš.(/moje sestra má 25 000 alimi )......takže nezlob a toleruj kupku sádla, co prdí, protože máš jistotu, že uvidíš děti.......Hroznej smích *3*Hroznej smích *3*.........v opačném případě dobře víš, že máma je zpracuje, jak bude chtít.Anoooo *52*...........to je smutná realita...........tak se doma chovej slušně.............a mysli na to, co ti píšu"-----> tohle je jedno z mála míst, kde jsi naprosto vystihla situaci a jeden z hodně důvodů, proč ještě žádný děcka neplánuju....na druhou stranu - existují předsvatební smlouvy a není problém do ní zařadit cosi o tom, že o sebe má každý z těch partnerů pečovat a udržovat určitou tělesnou kulturu....už to takhle v plno smlouvách je......a proto nebudu tak blbej, abych se prostě vrhnul do manželství, až bude možnost, ale tyhle věci si pořádně ošefuju.......a v případě, že by se to časem dostalo do fáze, o které jsem mluvil, budu mít v ruce mocný argument........

S těma genama - opět máš pravdu a u hodně ženskejch to tak funguje.....pak se ale nemůžou divit, že chlapi zahejbaj.....takže pokud se mi nedejsatane někdy stane, že do takové bryndy spadnu, tak zatímco ona bude doma s dětma, tak já půjdu někam rozsévat a ani trošku se za to nebudu stydět, protože, jak už jsem říkal, vztah nemá bejt kriminál......jinak smiřovat se s ničím nebudu. Každej chlap není stejnej, stejně tak každá holka není stejná a smiřovat se s něčím, to jsou slova, která můj slovník nezná......nicméně opět opakuji, že ano, v tomhle máš pravdu a hodně ženskejch takhle funguje.....a když nad tím tak přemejšlím - jistě nemáš pravdu na sto procent, protože zamysli se nad tím - když ta ženská takovýho chlapa má a začne na něj kašlat, tak o něj přijde a tím přijdou i děcka o to dobré zázemí (vynechme teď naše pošahané zákony, alimenty, atd., jsme pouze na bázi těch genů), takže by se samice logicky měla snažit, aby si samce udržela, ne? Samec koneckonců může kdykoliv zmizet a jít někam rozsévat a to hlavně když je majetný.....
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 07.02.2009 21:55:28 ... (923/1067)
Re (31): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 07.02.2009 18:39:18:
Hihi........já to smazala a tys na to stačil zareagovat..............*3**3*

Hele Nekro, nemluv za Tygra jo..............ten toho tady napsal tolik že to už nevezme zpátky.......klidně to sem mohu dát...prostě snažit se musí OBA!!Co když ty onemocníš a budeš mít něco nechutnýho na sobě, má tě hned opustit??Takový věci se dějou pořád!

Kromě toho...................muž se musí snažit mnohem víc.........pze on přijde rozchodem o všechno .....o milované děti......... o prachy..........s vysokou školou, kerou děláš budeš mít slušnej plat a v dnešní době tě soudkyně oholí..........uvidíš.(/moje sestra má 25 000 alimi )......takže nezlob a toleruj kupku sádla, co prdí, protože máš jistotu, že uvidíš děti.......*3**3*.........v opačném případě dobře víš, že máma je zpracuje, jak bude chtít.*52*...........to je smutná realita...........tak se doma chovej slušně.............a mysli na to, co ti píšu

A to s tím že se změní, jsem tu už vysvtětlovala, to psala Ariana....... proč:...žena, když toho muže loví, tak cítí sex vzrušení a touhu a dělá v sexu kotrmelce, ale když ho má doma a děti s ním a půlku baráku , tak touha prostě zmizí.........protože ona potřebuje dobrýho otce pro děti a když je o děti postaráno , tak už nemusí hledat.........je to na bázi PODVĚDOMÍ, MÁME TO V GENECH ......žena myslí hlavně na děti a muži na to, aby rozsévali ...........
Taky proto chce Tygra jedině s tou vilou s bazénem............aby děti měly lepší život a bylo o ně postaráno, vše pro dítě.........podvědomě hledá slinějšího ...(bohatšího, schopnějšího ...atd).....samce, jako v přirodě...........a když ho má, kašle na něj.........už je zbytečnej......smiř se s tím..............je to realita .........*52*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 07.02.2009 18:39:18 ... (922/1067)
Re (30): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 07.02.2009 17:39:03:

Víš, už hodně chlapů mi říkalo, že ženská po dítěti často funguje jak když na ni zmáčkneš reset...celej systém se nahodí znova a ta ženská se často od základů změní...........
Já osobně doufám, že mě tohle nepotká a je mi jasný, že když člověk má děcko, tak musí počítat s určitejma změnama alespoň dočasně, ale pokud by ženská při děcku totálně přehodila na naprosto jinou bytost, navíc se o sebe totálně přestala starat a tak, tak bych to asi taky dlouho nevydržel.....nebo ty snad chceš mít doma kupku sádla, co akorát s pivem dřepí u telky, prdí, krká a fyzicky na tom je, že sotva vstane od gauče, aby si skočil na záchod, nekoupe se, smrdí a navíc je nepříjemnej?.......pokud se ženská změní na holčičí formu něčeho takového a vypadá to, že nebude nápravy, tak se prostě vztah začne radikálně měnit a to ať už byl předtím sebepevnější........takhle to tygr myslel....................

"Tak Tygře co nabízí tý ženský ty , když se podle tebe každá musí snažit tě udržet??Proč by si tě měla držet ??máš vilu s bazénem??"--->Ano, vila s bazénem je evidentně nejlepší měřítko kvalitního vztahu:)))).....obyčejná zlatokopka, že?:)
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 06.02.2009 21:37:13 ... (921/1067)
Re (28): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od dreana ( mailto:dreanka@seznam.cz ) z 06.02.2009 18:06:17:

No já myslim, že to co Tygr napsal o tom udržení si chlapa myslel i naopak to za A) a za B) snad nemyslel případy jako je nemoc a podobně...to je trošku odlišná situace od "normálu"...
Souhlasím že, když přijde složitější situace měl by ten chlap stát za svojí slečnou,paní...Ale tak by to mělo fungovat i naopak ne? Aby stála ona za ním...A taky mám dojem že, i kdyžse stane něco kdy potřebuje jeden nebo druhej oporu, neni asi dobrý čekat že, ten druhej bude řešit všechno za nás...to po nikom přece nemůžeš chtít.

*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*
guest Muž dreana (dreanka@seznam.cz) ... 06.02.2009 18:06:17 ... (920/1067)
Re (27): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 06.02.2009 17:09:50:

Vubec se Vam nechci plést do vašich hádek. Jen reaguji na poslední odstavec. Podle mě to není tak že by si měla ženská chlapa udržet, prostě by měli být takový partneři aby si třeba i tou frekvencí sexu vyhovovali....A přesně souhlas s nedirou, když třeba čeká dítě, tak jí má chlap být tak velkou oporou, a ne jí podvádět a jeste ztězovat zivot...

---------------------------------------- ---------------------------
"You Don't Know How Long I've Waited For You...."
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 06.02.2009 17:09:50 ... (919/1067)
Re (26): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 06.02.2009 12:59:44:..

No a co jako.........nemusím vědět všechno ale vím dost abych lidi mohla hodnotit.....tak to prostě je.....
Já tady jen píšu pohled na muže....v reálu jim nevykládám, ty seš nemožnej ty blbneš........i když to tak někdy je .....ale to že jim to neříkám, neznamená, že to není fakt!

Já jsem si Tygře nevybájila žádný romány.............tys toho napsal dost abys byl jasnej .........a vývoj tvýho života tomu i nadále nasvědčuje............máš 16 letou slečnu, kterou doma zamykají a je ti 28 let.........a tady chceš radit se vztahy lidem.......dokonce oponuješ mě, která jsem o 20 let starší

Proč by se měla ženská snažit aby si chlapa udržela ??Jak to má asi udělat ve chvíli, kdy je třeba nemocná, nebo po porodu nebo má nějaké potíže a nedokáže se mu věnovat ??To snad od ní nemůžeš čekat né??prostě jsou to blbosti co tu hlásáš
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 06.02.2009 12:59:44 ... (918/1067)
Re (25): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 05.02.2009 22:11:50:

Já taky netvrdim že o mě nic nevíš :) Napsala jsem tady toho dost, aby si o mě každej udělal obrázek..To nepopírám, ale nikdy nevíš všechno. Tak to prostě je.
Netvrdim ani to, že vim, jak to máš ve vztahu ty...ale zatím to co si napsala, vyznívalo jako že ty seš naustále ta "nahoře"...*105*


*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 107 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: