XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

 

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
proč?.. ;o(
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 z 107 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | » | Poslední

 

guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 06.02.2009 12:07:57 ... (917/1067)
Re (25): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 05.02.2009 22:11:50:

Jenže ty nehodnotíš co je tu napsaný. Ty si z toho napsanýho vybájíš úplný romány tak jak se ti to zrovna hodí. *105* A navíc to co je tu napsaný pochopíš zpravidla úplně jinak, než to myslel ten kdo to psal...

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 05.02.2009 22:11:50 ... (916/1067)
Re (24): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 05.02.2009 18:12:18:.

No já si myslím, že to co Míša psala bohatě stačilo...........hodnotit můžu cokoliv, co je tu napsaný , od toho jsou fora ........nechápu proč na ty fora lezete, když pak tvrdíte nic o mě nevíš, nic o ní nevíš........vím to, co tu píše a tím je to dost jasný .........*52*

a nevím proč mi furt podsuváte, že kluci jsou pode mnou a že jsou nesvéprávní blbci .........můj bejvalej byl vysoko nade mnou úplně vším , jen mě prostě nechal rozhodovat v rodině, což mi přijde dobře......ty chceš, aby za tebe manžel nakupoval a rozhodoval o penězích, když vaříš ty ??A podobný věci ?Problém byl v tom , že by ty svoje schopnosti a talent nasměroval blbým směrem, kdybych mu do toho nekecala ........třeba by chodil do práce zadarmo, pze ji miloval, nebo by byl celý dny zahrabanej v dílně a rodina by ho neznala ......a jiné.........

Já tady píšu jak je vnímám, ovšem ve vztahu jsem láskyplná a on neví, že ho třeba v něčem podceňuju............nebo že mi v něčem přijde slabej a trdlo............neříkám mu to ! A kromě toho subíci jsou nejvíc dom, často jsou hůř přizpůsobiví než normální kluci .......
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 05.02.2009 18:58:39 ... (915/1067)
Re (27): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 05.02.2009 16:40:14:

Jj, pravda bolí:)
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 05.02.2009 18:12:18 ... (914/1067)
Re (23): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 04.02.2009 18:28:13:

Hele nevim..jedinej chlap z rodin který si uvedla kterej mi příde jako opravdovej blb je můj biologickej otec..ale bůh ví jak to vlastně bylo a neřešim.. Míšinu rodinu soudit nemůžu i když vim hodně, tak mi nepříde že bych to měla nějak hodnotit .)
Dominatní jsem do určitý míry, nemám potřebu bejt ve vztahu vyloženě "nad někym", potřebuju aby vnímal a respektoval moje názory a můj styl života, ale stejně tak ho respektuju i já.

*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
*785*Modafen - Chřipka z těla ven*785*
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 05.02.2009 16:40:14 ... (913/1067)
Re (26): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 04.02.2009 23:54:03:..

Nudíš.................
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 05.02.2009 11:11:31 ... (912/1067)
Re (25): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 04.02.2009 19:02:50:

Nějak dlouho jsem od tebe nečetl příspěvek který by končil otazníkem... *712*

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 04.02.2009 23:54:03 ... (911/1067)
Re (25): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 04.02.2009 19:02:50:

O dva příspěvky níže (reagoval jsem na to, co jsi psala minci) jsem vysvětlil vše, co se dá odpovědět na tento tvůj příspěvek.....opakovat mi nemusíš nic, kdybys pořádně četla, tak víš, že jsem se upřesnil a psal jsem, že jako zodpovědnýho chlapa vnímáš ty trosky neschopný individuálního myšlení, který sama vyhledáváš a jelikož jsi neschopná sebekritiky, tak se ti jakejkoliv chlap s názorem, ať už blbým nebo dobrým, jeví jako blb, protože s tebou nesouhlasí....to je důvod, proč potkáváš tolik blbců a proč chlapy vnímáš všechny stejně, takže teď už snad budeš číst pořádně..........Mince ví o životě podle mě víc jak ty, protože narozdíl od tebe ji došly věci, který tobě prostě dojít nemůžou, protože na to prostě nemáš a ani nechceš mít....je ti evidentně milejší žít ve lži než postavit se čelem možnosti pochybností o vlastních názorech.........
A ještě jedna malá perlička......sama jsi o sobě psala, že jsi hodně moc chlap........uvědomuješ si ale, že ty se považuješ za feministku, ale ve skutečnosti tím přeneseně projevuješ svoje mužství, tedy vlastně celou dobu propaguješ, že vedoucím domácnosti má být chlap a ženská má poslouchat?.......Sama jsi psala o sobě, že jsi hodně chlap a hledáš si hodně "ženské muže", kteří mají tebe v domácnosti poslouchat:))))).....zamysli se trošku nad tímhle:)))...ty jsi totiž vlastně mužská šovinistka:))))......a o hodně "feministkách" to vlastně platí taky, protože to jsou taky velmi často "chlapny" vidící svět hodně skrz mužskou část sebe sama a dle toho se chovající:))))
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 04.02.2009 19:02:50 ... (910/1067)
Re (24): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 04.02.2009 18:37:16:..

Já ti jasně píšu, že nemluvím jen o svých partnerech ...............kolikrát to musím ještě napsat, aby ti to došlo...............Mince ví o životě úplný houby..........tu zkušenost ničím nenahradíš a to že přefikla víc kluků, než jiné, vůbec nic neznamená ..............
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 04.02.2009 18:39:11 ... (909/1067)
Re (23): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 04.02.2009 18:34:30:

Nojo, ale tak pokud seš tak nějak "chlap-s-ženským-přirozením", tak tady nemáš co mluvit za ženský, když jsi ženská mnohem míň než ony.....nicméně tě to naopak předurčuje k tomu, abys byla feministka....ono mi přijde, že velký množství těch feministek jsou tak nějak "chlapny".....
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 04.02.2009 18:37:16 ... (908/1067)
Re (23): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 04.02.2009 18:28:13:

Naopak je v tomto zkušenější kovovamince, protože ji došlo, že to obě vidíte jinak, tobě to nedošlo.....další věc - jak jsem psal, tak ty nehledáš chlapa, ale trosku, co tě bude poslouchat....pak se ale nesmíš divit, že ti žádnej nepomůže a při problémech ti každej uteče...ještě aby ne, když hledáš chlapy neschopné vlastního rozhodování...výhoda pro tebe je, že poslouchaj a do ničeho ti nekecaj..nevýhoda je, že když po nich budeš chtít nějakou odpovědnost, žádnou nepřijmou a zůstaneš opět sama.....další věc - za zodpovědného chlapa evidentně považuješ přesně ten druh, co jsem teďka popsal, takže se není čemu divit, že takovejch potkáváš málo......plus díky svý totální neschopnosti přiznat jakoukoliv chybu se velmi často jistě srážíš s opačným typem chlapa, což je chlap s mozkem, případně alespoň s vlastníma názorama, tedy ochotný s tebou polemizovat...takovýho ty automaticky považuješ za blbce, protože s tebou hned ve všem výrazně nesouhlasí........shrnuto a podtrženo je tedy logické, že tvůj život je plný blbců, když jeden jejich typ přitahuješ a ty ostatní, ať už blbí jsou nebo ne, považuješ za blbce taky, protože s tebou zpravidla nesouhlasej, což se při tvých názorech a neschopnosti přiznat chybu není čemu divit...............v praxi to pak znamená, že zkušenost, kterou popisuješ, se tobě skutečně jeví tak, jak ji popisuješ a já to plně chápu.....až na to, že skutečná chyba je hlavně v tobě, ale to ty nikdy nebudeš schopná přiznat......

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 z 107 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: