XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

 

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
proč?.. ;o(
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 107 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž YumY ... 13.02.2009 13:13:59 ... (987/1067)
Re (18): ..
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 13.02.2009 12:56:13:

Vidíš, já si tohle nikdy nemyslela...moje názory byli vždycky feministický, a všichni to o mě ví...
Ale jestli být feministka znamená nesnášet chlapi a myslet si o nic že jsou ubohoučký stvoření....

Pokud ještě vezmu v úvahu, že bych Tě respektovala, protože si přece jen něco zažila a máš svůj názor a stojíš si za ním (že nesouhlasím, je vedlejší) nejde mi na rozum, proč obhajuješ roztomilka...nezdá se mi, že byste vy dvě měli něco společného...říkáš o mě, že jsem naivní, ale když tu ona píše slinty o tom, že chlap co chce sex myslí pérem, musí si sex zasloužit a to všechno prezentuje stylem "má ho jednou týdně, co by jako chtěl?" , tak mi nejde na rozum, proč Ty, ženská která sex vždycky milovala a užívala si ho dosytosti se jí tak zastáváš...
Mě nejde o to, že bychom museli být všichni proti ní, to je mi u prdele, ale i když pominu fakt, že jsi feministka jako blázen, přece si nemyslíš, že tohle je přístup do života..."nebudu nikoho hledat, zvyknu si, všichni jsou stejní"...v padesáti možná, ale ve dvaceti?
Jestli tohle má znamenat nebýt naivní, tak chci naivní teda zůstat, když věřím na to, že dva lidé si mohou rozumět. Fyzicky i psychicky.
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 13.02.2009 13:10:21 ... (986/1067)
Re (17): ..
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 13.02.2009 13:04:00:..

To já rozhodně nepopírám..............ale oni to dokázali právě proto, že za nima stála ta ženská a žehlila jim ty košile, ve který si pak šli pro tu Nobelovku .......*3*.................bez ní by to často nebylo taky..........a hlavně mluvím o chlapech, kteří si hráli jak malý děti, viz můj otec .......a rodina strádala ..........a odnesli to všichni , včetně jeho ..........prostě ženská nějak líp ví, co se má dělat a kdy ,aby to bylo pro všechny dobrý ............
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.02.2009 13:07:59 ... (985/1067)
Re (11): ..
Odpověď na příspěvek od YumY z 13.02.2009 12:54:04:

Tak pod tohle bych se klidně podepsal.....velmi výstižné.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.02.2009 13:04:00 ... (984/1067)
Re (16): ..
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 13.02.2009 12:34:24:

Ty sleduješ hlavně svůj zájem a meleš tady neuvěřitelný hovadiny, protože sice dobře napíšeš, že chlapi, co často něco dokázali, tak zanedbávali svoje rodiny, ale už nenapíšeš, že tím, že něco dokázali, dali světu třeba vynález, kterej dalším MILIONŮM RODIN usnadnil život.....nic takovýho tě ale nenapadne a kdyby ano, tak to nenapíšeš, protože seš feministka....
guest Muž Warhead_BiA (warheadcz@gmail.com) ... 13.02.2009 13:00:01 ... (983/1067)
Re (18): ..
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 13.02.2009 12:56:13:

Ono taky zalezi jak to myslis bo spojeni "neco dokazat" kazdej bere po svym a casto je to deleno etnickosocialni prislusnosti *2*
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 13.02.2009 12:56:13 ... (982/1067)
Re (17): ..
Odpověď na příspěvek od Warhead_BiA ( mailto:warheadcz@gmail.com ) z 13.02.2009 12:47:57:..

To je vodžitý..........na vlastní kůži............když jsem byla malá, věřila jsem tomu.,že nejdůležitější je, aby tatínek dělal vědu a máma makala jak barevná okolo tří dětí a skládala uhlí...........protože on je ten vyvolenej a nadanej............*3**3*....
guest Muž YumY ... 13.02.2009 12:54:04 ... (981/1067)
Re (10): ..
Odpověď na příspěvek od MMarta.nka z 13.02.2009 10:59:20:

Dobře vím, co jsi psala, nic nepřekrucuji. To, že mechanicky neopakuji doslova co jsi napsala, je něco jiného. Dobře jsem si přečetla Tvoje příspěvky a pouze vyvozuji z toho, co jsi řekla. Pokud máš pocit, že se mýlím, oprav mě, a nebo ještě lépe, příště uvažuj nad tím co píšeš abysis viděla do pusy :)

Ale k tématu.
Hrozně se mi líbí, jak používáš konstantní fráze na situace, které vůbec konstantní nejsou.

nikdo nemá právo na to, mi lhát, podvádět mě za zády a tím ze mě dělat debila!
Víš budeš se divit, ale v životě nejde o to, že Ty si myslíš, že někdo nemá právo. Každej si má právo dělat co chce, stejně jako Ty máš právo chtít po chlapovi, aby měl sex 2x do měsíce. Máš na to právo. Stejně jako on má svá práva. Zda to druhá strana vydrží nebo ne, je na každém z nás. život nemá pravidla...říkáš takovouhle větu, kterou by mohl říct každej a na cokoli...např
Nikdo nemá právo chtít po mě, abych měl sex jen 2x do měsíce a byl při tom věrnej
A už jsme na tvrzení proti trvzení. Argumenty, že ten kdo myslí na sex je chudák a zvířátko zase spolkni, protože to není určující. To, že smýšlíš jinak je v pořádku, to že nepotřebuješ sex je v pořádku, všechno co si myslíš o vztazích je v pořádku - JE TO TVÁ VOLBA. žij si jak chceš. Ale neposuzuj podle svých měřítek ostatní. To, že Tobě stačí sex 2x do měsíce přece neznamená, že každej kdo ho chce víc, myslí pohlavním orgánem. Já třeba mám ráda sex několikrát denně...a věř mi, že i když jsem se snažila sebevíc, s člověkem, kterej to chtěl jednou týdně to prostě dřív nebo později ztroskotat muselo.To, že pro Tebe sex nic neznamená je v pořádku, je to Tvá věc, ale to není důvod k tomu, abys každého, kdo na sex myslí a má ho rád zaškatulkovala jako nadržené prase.

Ty ráda kreslíš viď? Já ne, neumím to, nebaví mě to, nikdy mě to nezajímalo, od základky jsem nakreslila tak dvě věci. Nic mi to neříká. Myslím si o Tobě, že jsi divná, protože ráda kreslíš? Nebo si myslím o všech lidech co kreslí že jsou to dementi, protože já nekreslím?
Vzbuď se prosím Tě.

Když jeden druhého miluje, nepodvádí ho a tak to prostě je.
Tak to prostě není. A nevím, jak jsi na to přišla jako na konstantu. Ty nemusíš mít sex ani ve vztahu, natož abys ho měla mimo vztah. Chápu, že by si nepodváděla, i kdybys neměla sex rok (i když si nemyslím, že u tebe by to bylo z lásky ale prostě proto, že ti sex nic moc neříká), ale to neznamená, ŽE TO TAK JE. Pokud budu chodit s někým, o kom od začátku vím (věděla jsi to na začátku, psala jsi to) že chce sex dejme tomu denně, a já ho chci 2x do měsíce, NEMŮŽU mu přece po roce nebo dvou vyčítat, že má sexu málo...je to stejné, jako kdybys začala chodit s fotbalistou a po roce bys mu fotbal zakazovala. Je to stejné sobectví.
Já vím, že o sobě říkáš, že jsi sobecká. jsi. ale ne tak jak bys chtěla. jsi zaslepená...vidíš svoje řešení a jdeš za tím jak tažnej kůň, nekoukáš nalevo, napravo, nezajímá Tě cizí názor ani cizí pocity. S tímhle přístupem ale budeš narážet vždycky. Ale já chápu, je snažší říct, že chlapi jsou hajzlové, než abych se zamyslela nad tím, kde dělám tu fatální chybu
guest Muž Warhead_BiA (warheadcz@gmail.com) ... 13.02.2009 12:47:57 ... (980/1067)
Re (16): ..
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 13.02.2009 12:34:24:

inu tohle je tak trosku naucenej alibismus z filmoveho prumyslu nemuzu si pomoct ;)
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 13.02.2009 12:34:24 ... (979/1067)
Re (15): ..
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 13.02.2009 12:14:34:.

Ženská, která sleduje zájem rodiny a dětí, je feministka ??......Já myslím že né..........všichni chlapi, co něco dokázali, většinou zanedbávali svoje rodiny ...........bohužel i spousta takových, co nedokázali vůbec nic a jen si hráli ...............
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.02.2009 12:20:31 ... (978/1067)
Re (10): ..
Odpověď na příspěvek od MMarta.nka z 13.02.2009 10:59:20:

Mno, když jeden druhého miluje, tak to není všechno. Už jsem se zamiloval i do ženskejch, který za to nestály a pak mě to přešlo nebo jsem se s nima rozešel než abych to řešil podvodama a lhaním............popravdě se těm chlapům ale nedivím, že ti zdrhali za jinejma, když s tebou vůbec nic není......a vzhledem k tvé politice, že "chlap si navíc musí sex zasloužit".......mno............můžeš si bejt jistá, že s tebou žádnej chlap moc nevydrží.....hledej chybu i u sebe....

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 107 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: