XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 z 139 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | » | Poslední

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 24.02.2011 23:21:10 ... (188/1388)
Odkladiště linků
Těsně povánoční resty jsou i linky filmových edicí na odkladiště. Ale vzpomněl jsem si, že před CS Filmem a Filmy, patřícími lidu (které jsem zde už odložil), jsem mohl zmínit už možná zaniklou edici iBoys.cz (navzdory uvedení cen není komerční stránka, prodej se realizuje přes DVDedici) - poslední přírůstek září 2010.

V době, kdy jsem ji objevil (r. 2008), měli ještě velké plány a dost jsem se na ně těšil, ale k jejich smůle jsem zároveň objevil už rozběhnutou reflexovskou řadu Film X. Protože ta byla pro mě mnohem zajímavější a už vycházela 2 roky, honem honem jsem oběhnul celou Prahu, abych zkompletoval první ročníky (povedlo se až na jednu výjimku). Když bylo hotovo, k edici iBoys.cz se mi už nechtělo vracet - výběr filmů mě neoslnil a navíc upustili od dvojverzí s titulky a dabingem a filmy vydávali už jen s dabingem, který byl vždycky otřesný. To si film radši stáhnu s nějakými mizernými titulky, ty mě ruší o dost méně.

Odkládám i kmenovou sajtku iBoys.cz . K ničemu jinému mi není - neseznamuju se, na "buznapárty" nechodím, horoskopům nevěřím a Colour Planet (na niž odkazují v Zajímavostech z gay světa) mám uloženou samostatně. *14*
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 23.02.2011 20:34:41 ... (187/1388)
Týýý brďóóó...
...oslavuju 1 rok fóra. Jeden rok bez hádek, kabelkování a flamewarů. A přitom jsem nemusel odstřihnout kabel, rozflákat klávesnici nebo si uříznout pazoury. Jsem kanón, ty vole! *82**82**82*
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 23.02.2011 20:21:48 ... (186/1388)
Pat Condell: Why Are We Friends with Saudi Arabia? / Proč se kamarádíme se Saudskou Arábií?
Návnada:

[Bez] ohledu na to, že většina šílenců [kteří spáchali teroristické útoky 11. září 2001] byli Saudi a mnoho prominentních Saudů bylo vysublimováno z USA rodinou Bushových, ještě než se jich FBI mohla zeptat, proč to udělali, jsme pořád se Saudskou Arábií přátelé, protože mají opravdu hodně ropy. Vlastně by bylo těžké představit si ropnatější zemi. Mohli byste se zeptat, proč se s takovými lidmi přátelit. Jsou to zjevně prevíti, takže proč tam nevlítnem a tu ropu si prostě nevezmem? Jak to děláme vždycky? Ale, víte, potom by si od nás už nekoupili žádné zbraně a naše celé ekonomika by se v důsledku toho nejspíš zhroutila. A z těchto důvodů dokázali Saudi například nedávno zahanbit britskou vládu – což je vzhledem k její pověsti docela výkon – když hrozili, že zruší velkou zbrojní objednávku, pokud britská policie nepřestane vyšetřovat nařčení z úplatkářství vznesené proti některým členům jejich “královské rodiny”. [Britská] vláda se před těmito výhružkami složila jako domeček z karet, protože je zřejmě v nejlepším zájmu [Británie] lézt do zadku bandě slizkých středověkých gaunerů.



Mimochodem, podobná podezření ze špinavého politikaření a cynické amorálnosti nedávno potvrdily úniky amerických diplomatických depeší zásluhou hackerů z WikiLeaks, z nichž bylo zřejmé i to, že USA moc dobře vědí, že vedle Saudské Arábie je největším podporovatelem islámského terorismu Pákistán. IMO nejde jen o ropu, ale taky o to, že Saudská Arábie a tím spíš jaderná velmoc Pákistán nejsou tak snadné cíle jako diktátorskými režimy zdevastované země jako Afghánistán nebo Irák. Kde se navíc americká armáda ani nijak zvlášť nevyznamenala.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 22.02.2011 21:30:50 ... (185/1388)
Hannah Montana 3.30: Mám se řehtat nebo jít? (První díl)
.
Jackson: Čau, vetřelkyně, sedíš mi na místě.
Lilly: Odkdy je to tvé místo?
Jackson: Sáhni si na spodek židle. Ano, tam. To tvrdé jsou moje soply.
Lilly: Íííjééé!!!
Robbie (otec): Synu, do zítřka to seškrábeš a vydezinfikuješ.
Jackson: Tati, na té židli sedím už pět let. Na to budu potřebovat majzlík a plamenomet.

(Ale nechápu, jak ty soply mohla Lilly přehlédnout, když tuhle vycídila celou Stewartovic vilu do oslepivého lesku. *9**3*)
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 21.02.2011 23:25:18 ... (184/1388)
Z gorilláckých diskusí o reality shows
.
°_m-M-m_°: [Jestli] bude další souboj SuperStar versus X Factor přímo proti sobě, bude ještě hůř. Tipoval bych, že by to mohlo být mnoho primátů v jednom - poslední česko-slovenská show, poslední pěvecká show, poslední velká show... Možná jsem naivní snílek a nevím, jak to v byznysu chodí, ale pro mě by nejmoudřejší bylo, kdyby Nova s Primou uzavřely gentlemanskou dohodu: my budeme mít show v sobotu, vy v neděli. Místo toho, aby se vzájemně vraždili a měli každý chabých 800 tisíc, můžou mít obě milion a půl, když si nepolezou do zelí (a spolčí se proti společnému nepřiteli, ČT [která sledovaností StarDance IV překonala sledovanost ČSMT i TM] ). Ale asi jsem opravdu naivní.
Jackolo: Ale Superstar ani Factor nepůjdou proti sobě. [Držitel licencí] Fremantle to nedovoluje, takže se budou muset dohodnout a vysílat každý v jiný den, ať se diváci dívají na to lepší

kunden: ČSMT sa v nedeľu [30. 10. 2010] stalo najsledovanejšie medzi mladými divákmi 15 - 54, čiže v strategickej skupine, na ktorú sa obe televízie orientujú... Nie je najmenší dôvod hovoriť o “průšvihu“...
Rob: Tak, tak, mezi mladými to ČSMT zase vyhrálo.. Ostatně koho zajímají kromě ČT a Barrandova důchodci? Ti ať se dívají na Star Dance, Bohdalovou nebo trapnou Telemánii, ale vítězem se znovu stalo Česko Slovensko má talent, protože 15-54 je ta důležitá skupina.
jojo: To jako i v Čechách? V tom případě Talent vrací úder. Na Slovensku bych se tomu ani nedivil, tam letí Mojsejová, Čápi s mákem a podobné lahůdky. Zřejmě je skupina puberťáků silnější, než se všeobecně myslí, stále na ní blýskavost aglického či amerického produktu působí, časem dospějou. (Sorry, to je jen pro Roba, aby měl nad čím přemýšlet :-) Stejně je skupina 15 až 25 většinou bez peněz, Nova má zálusk na skupinu 55 až 65, jejíž členové jsou na vrcholku kariéry, mají nejvíc peněz a samozřejmě nejvíc zkušeností, už poznají, co je dobré, zákonitě se dívají na Talentmanii :-)
(Zástupce diskusí o nesmyslném rozptylu 15-54 let. Předpokládám, ale že to televize berou tak, že je to skupina, která už může utrácet kapesné, až skupina, která ještě může utrácet, dokud si razantně neutáhne opasky v důchodu.)

Klondike: No tak lachtan [v TM], ktorý navyše vôbec nevie tipovať, to je kapitola sama osebe. Niečo tak raritné by som v podobnej show nikdy nečakal. Keby aspoň trochu zaimprovizovali a prehodili by to s tými bookmakermi. Lachtan by sa mohol čvachtať v tom štúdiu hore a páni tipovači - zdržovači programu by sa snažili z vody vyloviť loptičky. Také napínavé momenty - to si priamo žiada prerušiť to reklamou. :)

Veronika: Mě Superstar i X Factor bavily tak nějak srovnatelně, naprosto jsem neřešila, jestli už proběhlo několik řad pěveckých soutěží, natož aby mě to otrávilo a nudilo[.] Když ale slyším, že by ty soutěže měly jít ve stejnou dobu (i kdyby nebyly nasazeny přímo proti sobě), tak mě to spíš odrazuje, protože bych chtěla sice sledovat obojí, ale nepřijde mi to reálné. Podobně jako teď. Než začaly talenty, tak jsem si říkala, že tomu dám ze zvědavosti šanci a zhlídnu aspoň první díly. Pak se ty soutěže rozjely a já jsem znechuceně odpískala obojí, maximálně občas někde rozkliknu nějaký youtube odkaz a tím to pro mě prakticky hasne. Sledovat dvě pěvecké show týdně, pomalu nevědět, ke které televizi si zařadit kterého soutěžícího, zmateně přepínat... To asi nakonec zase skončím tak, že se na to vykašlu a budu trávit večery jinak :-/ No uvidíme, jak to nakonec dopadne. Třeba si televize nakonec odvodí nějaké „poučení z krizového vývoje“ a přistoupí k "normalizaci".

Anarvin: Bez vidiny tepleho mistecka [tj. zivotaschopneho projektu] doma ve statech tak Probstovi nejspis nezbude nez dal cestovat po svete [se Survivorem], jestli si chce udrzet soucasnou jistotu, platove podminky, tvurci kontrolu a hvezdny status. .....zkratka uvidime ;-)

Honza: [Rytmus:] "Největším talentem jsem já!" ?! To už je prima tak zoufalá, že si musí zvát tohodle kreténa? Panebože, kdybych nebyl ještě pod rodiči, tak okamžitě opouštím Českou republiku, protože tyhle sračky, které se dějou u nás, nemaj obdoby.

(Určitě nenavazuju plynule na aktuální show, ale jednak pořád nikam nespěchám, druhak mi opět bude vyhovovat ten odstup, kdybych se náhodou neudržel. Ale nemělo by se mi to stát tím spíš, že mě ani ČSS2 neláká ke sledování v televizi, opět mi bude stačit zábava s gorilláckejma diskusema, který tak opět můžu linkovat konkrétně - http://www.gorilla.cz/article/televize/reality-show)
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 17.02.2011 21:11:45 ... (183/1388)
Hannah Montana 3.29: Kolo u mé postele (pořád se točí)
.
Rico: Budu hádat, těmihle kůly jste zabil upířího koně a pak jste mu ukradl podkovy?
Robbie: Tohle je nutná výbava pro nejsoutěživější sport, jaký lidstvo zná - házení podkovami.
Rico: Pokud je tohle sport, tak natřásání polštářů patří na olympiádu.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 17.02.2011 21:10:04 ... (182/1388)
Hannah Montana 3.29: Kolo u mé postele (pořád se točí)
.
Miley/Hannah: Hannah si sype své oblíbené vločky. Hannah našla na dně krabice výhru. A Hannah má tetování s opicí. Super!
Robbie (otec): A Robbie Ray tu myje nádobí a přemítá, proč Hannah nahlas popisuje všechno, co dělá.
Miley/Hannah: Píšu svým fandům na Twitter. Chtějí vědět, co pořád dělám.
Robbie (otec): Tohle fakt lidi baví?
Miley/Hannah: Jo. Mně to taky přijde směšné, ale... Jé, Reese Witherspoonová si koupila kočičí granule!
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 16.02.2011 20:52:33 ... (181/1388)
Hannah Montana 3.28: Musím ji dostat ze svého domu
.
uklízeč: Ááá!! Moje oči! To je horror, lidi! Horror!
Robbie (otec): No tak, chlape, byls u elitní jednotky! Přece by tě nevyděsila trocha špíny.
uklízeč: Sám jsem si operoval tlustý střevo s vlhkým kapesníkem, zubní nití a rezavou lžící a neuronil jsem ani slzu! Ale ten pokoj...! Dneska musím spát s rozsvíceným světlem!
[...]
Robbie (otec): Ááá!!... Bůh ti žehnej, Lilly! Úplně jsem zapomněl, že tu Jackson má podlahu. A ta židle! Ona se neztratila při stěhování?
Lilly: Já jsem ji taky vůbec neviděla. Byla pohřbená pod tak starou pizzou, že z těch hub na pizze rostly další houby.
Robbie (otec): Lilly Truscottová, zvyšuju ti plat!
Lilly: Děkuju, pane Stewarte! Moje první ojeté auto je na cestě!
Jackson: Ááá!! Můj pokoj!
Lilly: Rádo se stalo!
Jackson: Co? To je hrůza! Kde je má socha ze zkamenělých zpocených ponožek? Kde je hora z bramborové kaše? Kde je... Jé, myslel jsem, že se ta židle ztratila při stěhování.
Robbie (otec): Lilly, nevěděla bys, jak dostat z grilu přípečky?
Lilly: Hotovo.
Robbie (otec): Ale ne!
Lilly: Ale ano!
Miley: "Ale ano!" Zřejmě oprášila i brikety.
Lilly: Oprášila jsem i brikety. Ukážu vám to.
Robbie (otec): Vezmu si foťák!
Lilly: Vyčistila jsem čočku.
Robbie (otec): Ale ne!
Lilly: Ale ano!
Jackson: Ponožky v šuplatech? Trička na ramínkách? To je šílenství! Takhle nemůžu žít! Ta uklízecí obluda musí pryč!
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 16.02.2011 20:48:51 ... (180/1388)
Hannah Montana 3.28: Musím ji dostat ze svého domu
.
Lilly: Takže, co si dáš?
Miley: Dám si velkou zapečenou bagetu s rostbífem, krůtím masem a sýrem. Sýr navrch, hořčici a majonézu dolů. Třikrát osolit, půl špetky pepře a trošku oleje a octa na maso, ale ne na bagetu. Nesnáším mokrou housku.
Lilly: Co jsi nepochopila na tom, že je to můj první den na brigádě?
Miley: Dám si sýr a šunku.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 15.02.2011 23:39:06 ... (179/1388)
Hannah Montana 3.26: Nemůžu se k tobě vrátit, děvče
.
Miley: Tati, jsi si jistý, že jedeme správným směrem? Neříkali, že máme odbočit u největšího muzea poklic na světě?
Robbie (otec): Ne, myslím, že máme zahnout doprava u nejvyšší věže z alobalů.
[...]
Norma: No tak to hodně štěstí. Silnice je ucpanější než odtok mojí vany, když si oholím nohy.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 z 139 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: