XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 z 139 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | » | Poslední

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 14.02.2011 20:56:51 ... (178/1388)
Hannah Montana 3.23: Špatný až na chrom
.
Robbie: Zachránil jste nám život.
mechanik: Rád rozdávám lidem radost. Dělá to 50 dolarů.
Robbie: Padesát dolarů?! A kdo z toho bude mít radost?
mechanik: Já.
Robbie: Ale no tak, my to opravdu potřebujeme.
mechanik: Tak to jsem nevěděl. To bude za stovku.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 13.02.2011 23:31:51 ... (177/1388)
Z gorilláckých diskusí o reality shows
.
Veronika: Slováci [v Let’s Dance] sází na bezprostřední mladou dvojku Adela&Pyco, u nás [ve StarDance] zase máme uhlazeného a sametového Ebena a zdobnou panenku Kostkovou. Mně osobně se to na tom právě líbí - obojí: slovenská show je modernější, česká má (imho zcela úmyslně) lehce retro nádech. Proč by taneční show taková nemohla být? Společenský tanec k takovému pojetí přece přímo vybízí. A Marek Eben je výborný právě v téhle poloze. Ostatně, aspoň je líp vidět kontrast mezi decentní show a těmi dvěma cirkusy [ČSMT a TM] vedle.
jojo: Pošimnuv si, a byv smutný, že na tebe nikdo zatím nezareagoval, a těše se, že ti tím udělám radost, rozhodl jsem se zareagovat. Ovšem nemaje žádnou nesouhlasnou odpověď, píšu, že souhlasím. Doufám že i ty, přečtouc si mojí obětavou odpověď, uznáš, že nejsem žádná blondýna! :-)
Veronika: No toto! To se ale podívejme, jojo studovalo! A dokonce na několika levelech! Máš to moc hezké. No vážně. Vůbec to neříkám jen tak, aby se neřeklo :-)) [Fakt] good job - dneska tam skoro ani nemáš chyby ;-) Jen mě teda trošku znejisťuje, že se mnou souhlasíš, to není standardní situace, nejsi nemocné?
jojo: Tolik probdělých nocí strávených studováním přechodníků a pravidel českého pravopisu, a nakonec jsem pochválen, že v těch třech kraťoučkých souvětích nemám "skoro" žádný chyby a ještě je na mě potměšile mrknuto. Pro dobrotu na žebrotu :-) [...] I když se to nestává často, tak i ty můžeš mít občas aspoň vzdáleně a s přimhouřením levého i pravého oka částečně pravdu, tak proč nesouhlasit. Já jsem totiž hrozně uznalej :-))
Veronika: Ale jo, jsi šikulka, však jsem tě taky pochválila zcela upřímně. [...] Trénuješ hezky, děláš pokroky, jen tak dál. Děkuji i za tvé uznání, zapíšu si to dneska před spaním do deníčku a budu si to dlouho pamatovat, to se mi určitě zase dlouho nestane... :-)
jojo: Sama vidíš, jak důkladně jsem se na tebe připravoval :-) [Abys mě zase] nezesměšnila před celým národem [.] To uznání, uznávám, bylo to ode mne velkorysé, ale zasloužila sis ho, rádo se stalo :-)
Veronika: Jak to myslíš, "zase"? :-o
jojo: O čem se tu celou dobu bavíme? Kvůli čemu myslíš, že jsem strávil měsíc v péči psychiatrů zavřenej v klecovém lůžku? Teda ty seš otrlá :-)
Veronika: No jo, já jsem chtěla nenápadně odvést pozornost :-) Tak zas nic, no...
Samanta: Šmankote, co to tu zas vyvádíte? Přišedší......... Abyste si nemysleli, že neumím přechodníky!
°_m-M-m_°: "Mojí odpověď", jojo...:-) Takovou práci si dát s pokročilými vazbami, a vysekat se na těch základech, navíc nejpopulárnější chybě současnosti... Lidé někdy pro stromy nevidí les a, nedisponujíce technikou a trpělivostí, už běží zpívat Whitney. :-) Tak jako v ČSMT.
jojo: Prvně jsem chtěl napsat, že nejhorší na tom je, že už jsi to tu minimálně dvakrát zmiňoval, a že já to stále nejsem schopen nacpat do své hlavy. Že jde o záměnu svůj a můj, tos tu kdysi psal. Naštěstí jsem si to ještě jednou přečetl, zřejmě tam má být krátké i. Doufám, že po tomhle odvážném tvrzení se při tom zahrabávání nebudu muset prokopat až do Austrálie :-)
Veronika: Ne ne, žádnou svoji - v podmětu jsem já, tak to bych si musela číst sama svoji :-)) Akorát to krátké i. Ale to nacvičíš, neboj.
jojo: Tohle mně právě došlo. Já jsem byl přeci ten obětavej, kdo se slitoval, kdepak ona :-) Ale podvědomě jsem si nejdřív vybavil nějaký příspěvek od trojitého M...atd., jak jsem psal...
Veronika: Týjo, správně použité mně! Tak to už si teprve zaslouží pořádnou pochvalu! Dokonce bych se nebála říct, že ses tím zařadilo mezi horních deset tisíc znalců českého pravopisu.
jojo: Jen tak mezi náma, toho "mně" jsem si všimnul až těsně před odesláním příspěvku, nejdřív jsem ho měl špatně :-) [...] Kdyby se to tak jednou povedlo i Veronice, já bych si na ní tak smlsnul. Ale to ona ne, žádnou radost mi nedopřeje :-)
Veronika: Hmm... kdo hledá, najde ;-)
jojo: Zas ale půl roku hledáním nějakého tvého překlepu strávit nehodlám, takže můžeš být klidná :-)
Veronika: To já jsem i tak.
Samanta: Bodejť - ona má ty programy na pc vychytané.... :-/
Veronika: Omyl, na pc je mám zásadně vypnuté. V hlavě jak kdy, no... Co naděláte.
jojo: Taky se tím utěšuju, že na to má program :-)

(Mně se takové pošťuchování líbí tím spíš, že se mnou by z toho byl ohavný flamewar. I když zrovna na poznámky k mým gramatickým chybám nebo překlepům přecitlivělý nejsem, protože si jich sám všímám... a pokaždé mi vstanou hrůzou vlasy na hlavě. Na druhou stranu se snažím je nedělat, protože ovládat rovnou [Edit.: "rodnou" - no Vy, jsem já možný? Vždyť "v" není ani pod, ani vedle "d"... *30**369**3*] řeč je dle mého to nejzákladnější.)

http://www.gorilla.cz/
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 12.02.2011 23:28:36 ... (176/1388)
Hannah Montana 3.21: Mám Tě upřímně rád (Ne, tebe ne)
.
Miley: Chceš mu říct, že ho miluješ? To nesmíš! To by holka neměla říkat první. Je to proti pravidlům. Nemůžeš mu dát takovou moc. Takhle posuneš ženské hnutí o 50 let dozadu! Za dva roky budu volit a to mi nevezmeš!

(Třeba je to odkaz na to, že postava Miley/Hanny už není taková šprtka jako v předešlých řadách, ale v USA smí ženy volit už skoro 100 let, od r. 1920. Z hlediska historie volebního práva je to ale samozřejmě "teprve".)
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 11.02.2011 21:08:14 ... (175/1388)
Hannah Montana 3.20: Pověrčivá holka
.
Miley/Hannah: Tati, zítra nemůžu vystupovat. Dnes se mi nic nedařilo. Ta zkouška byla příšerná. Pletla jsem kroky, zpívala falešně, zapomínala slova.
Robbie (otec): To se zpěvákům stává.
Miley/Hannah: Fakt? To každý zpěvák skončí s pokojem vzhůru nohama, rozbitým zrcadlem, zelenými vlasy a krysou na hlavě?
Robbie (otec): Na turné Ozzyho Osbourna by to byla nudná noc.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 10.02.2011 23:48:18 ... (174/1388)
Hannah Montana 3.18: To by mohl být on (první díl)
.
Miley/Hannah: Tak co jí říkáte?
Lilly/Lola: Pravdu, nebo lež?
Miley/Hannah: Lež, prosím.
Lilly/Lola: Páni!
Oliver/Mike: Nejlepší písnička na světě!
Miley/Hannah: Já vím, je strašná.
Oliver/Mike: Hrůza!
Lilly/Lola: Nejhorší píseň, co znám.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 09.02.2011 21:21:24 ... (173/1388)
Hannah Montana 3.16: Jake... lamač mého srdce
.
fanynka: Han! Han! Han!
matka fanynky: Právě jdeme z Vašeho koncertu. Podepsala byste jí program? Jmenuje se Tiffany.
Miley/Hannah: Dobře. Milá Tiffany, nikdy neudělej tu chybu a nevdávej se mladá. Průzkumy ukazují, že manželství teenagerů končí často tragickými rozvody! Nedopusť, abys jednoho rozhodnutí litovala celý život! S láskou, Hannah. Tady to máš, zlato.
fanynka: Chtěla jsem jen, aby mě povzbudila ve zpívání, mami.

(Miley/Hannah směřovala radu naslouchající třetí, resp. čtvrté osobě, ale obstojí to i jako rejp do celebritních rad do života.) *66**3*
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 08.02.2011 19:34:01 ... (172/1388)
Hannah Montana 3.14: Promma Mia
.
Robbie (otec): Proč chceš zlomit tomu klukovi srdce?
Miley: Hele, tati. Podívej se na to z větší perspektivy. Když půjdu s Aaronem na ples, bude mít radost jeden člověk. Když nazpívám duet s Davidem Archuletou, bude mít radost milion lidí. Kdyby to Aaron věděl, sám by chtěl, abych se na ten ples vykašlala. A jestli ne, nechtěla bych jít s někým tak sobeckým. Navíc mě trochu využil, když mě přinutil, abych tam s ním dneska večer šla. Spíš by se mi měl omluvit.
Robbie (otec): Tumáš lopatu.
Miley: Na co?
Robbie (otec): Až budeš v těch výmluvách po krk, budeš ji potřebovat, aby ses vyhrabala ven.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 08.02.2011 19:32:00 ... (171/1388)
Hannah Montana 3.14: Promma Mia
.
Jackson: Dobré ráno.
Robbie (otec): Ráno? Jsou dvě hodiny odpoledne.
Jackson: Dobře, dobré odpoledne, pane Puntičko. Někdo vstal levou nohou z postele.
Robbie (otec): Jo, já. Před šesti hodinami.
Jackson: Proto si tak mrzutý. Potřebuješ si zdřímnout.
Robbie (otec): A ty zas nakopat do zadku! Dovolil jsem ti nechat školy, protože si říkal, že je ti smutno. Mně je taky smutno. Smutno z toho, že nic neděláš. Fakt, že to nevyšlo v Tennessee, neznamená, že nemůžeš jít na jinou školu.
Jackson: Ale tati, co když na vejšku nechci?
Robbie (otec): A co chceš dělat? Musíš mít nějaké plány do budoucna.
Jackson: Mám plán. Zdědit půlku tvých peněz a když dojdou, napíšu životopis Hanny Montany. Jasný jak facka.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 07.02.2011 21:12:42 ... (170/1388)
Hannah Montana 3.13: Co se mi na tobě nelíbí
.
Jackson: Jsem líný, prolhaný, podprůměrný student. Ty kluky, které jsem měl učit základy první pomoci a chování při zemětřesení, jsem si najal. Neumím první pomoc a kdyby teď došlo k zemětřesení, asi bych se pod Vás schoval, aby mě nezranily padající trosky.
Robbie (otec): Jo, to by udělal! Pak by si to možná vyčítal, ale říká pravdu. Ještě nikdy jsem na tebe nebyl tak hrdý, synu!
paní Yorková: Víš, Jacksone, jsi nejupřímnější mladík, s jakým jsem kdy dělala pohovor. To má opravdu velkou váhu.
Jackson: Takže mám ještě šanci?
paní Yorková: Upřímně? Asi tak jedna ku 10000.
Jackson: 1:10000? ...Jo! Jo! Jo!
Robbie (otec): Matika mu taky moc nejde.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 07.02.2011 21:07:47 ... (169/1388)
Hannah Montana 3.13: Co se mi na tobě nelíbí
.
Lilly: No, byli jsme na mejdanu na pláži...
Oliver: ...a Wally Pískálek s ní chtěl tančit ploužák...
Lilly: ...jo, tak jsem popadla Olivera, no a hlava mi tak nějak akorát zapadla jemu pod bradu...
Oliver: ...vlasy jí voněly po jablkách. Mám jablka rád.
Miley: Takže to znamená, že teď máte svou píseň. Co hráli?
Oliver & Lilly současně: Coldplay. Radiohead.
Lilly: Radiohead, Olivere.
Oliver: Lilly, určitě hráli Coldplay.
Lilly: To bych si asi pamatovala, Radiohead je má oblíbená kapela.
Miley: Na tom nesejde. Hlavní je, že se máte rádi.
Oliver: Jo. Počkej dvě vteřiny, Miley. Lilly, ty si fakt myslíš, že Radiohead jsou lepší než Coldplay?
Lilly: Jasně.
Miley: Radioplay nebo Coldhead, hlavní je, že jste spolu, ne? Kde jste měli první rande?
Oliver: Vzal jsem ji do kina.
Lilly: Šli jsme bruslit!
Miley: Řekla jsem "první"? Myslela jsem druhé.
Lilly: Nemůžu uvěřit, že si nepamatuješ naše první rande!
Oliver: Já zas tomu, že Radiohead je podle tebe lepší než Coldplay!
Lilly: Kolik ti je, 12? Nech toho!
Oliver: Promiň, že jsme si dovolil mít vlastní názor! Ano, zlato. Jak si přeješ, zlato.
Miley: Heleďte, mrzí mě, že jsem se ptala. Vždyť je to jedno.
Lilly: Víš co, Olivere? Když tolik miluješ Coldplay, měl bys chodit s nima. Mohl bys s nima jít bruslit a pak na to zapomenout!
Oliver: Vezmu je bruslit a pak na to zapomenu! Tak komu je tu teď 12?!
Lilly: Pořád tobě!
Oliver: Miley, mohla bys jí prosím říct, aby dospěla?
Lilly: “Jí”?! To už si zapomněl i moje jméno? Pojď, Miley, jdeme.
Miley: Ne. Nikam nejdu.
Oliver: Jo, nikam nejde, protože jsi evidentně na omylu.
Lilly: Řeknu ti, co byl omyl - začít s tebou chodit!
Miley: Prosím vás, přestaňte se hádat. Je to směšný. Čím dřív se tomu zasmějeme, tím líp. Začínám. Háááhahaha. Vzpomínáš si...haha...jak...haha. Tak nic.

(Pochybuju, že by si fanynka Radiohead měla co říct s Hannou Montanou a taky si nějak nemůžu vzpomenout na nějaký ploužáček od Radiohead, který by se hodil na středoškolskou plážovou párty, ale líbí se mi to latentní záškodnictví scénáristů. I když dlužili i Hanně Montaně - ta nejdříve naprosto přesvědčivě zkomolí názvy kapel a pak ještě pod závěrečné titulky odfrkla: “Coldplay? Radiohead? Ale prosím vás! Tady je Hannah Montana!”
Taky mám dojem, že snad každý název epizody je parafází nějakého známého a zdaleka ne jen popíkového fláku - pravda, What I Like About You jsem si musel najít a nejspíš to bude ta verze od Poison, ale u You Give Lunch a Bad Name mě hned napadlo You Give Love a Bad Name od Bon Jovi, Cheat It je jasné Beat It, nad Knock Knock Knockin’ on Jackson’s Head jsem úplně slyšel Axla skandovat: “Knock, Knock, Knockin’ on Heaven’s Dooooor”, i když je to samozřejmě původně Bob Dylan, atd. apod. Škoda jen, že českým překladatelům nestálo za práci, aby našli české ekvivalenty. Tím spíš, že u nás by to lépe sedlo, protože hranice mezi popem a rockem je u nás zřetelnější. Třeba tahle by se mohla jmenovat "Láska je láska (Když choděj Radiohead s Coldplay)").
*47**3**3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 z 139 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: