XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Koho budete volit ?

 

Koho budete volit ?

Koho budete volit ?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Koho budete volit v parlamentních volbách ? co si myslíte o lídrech politických stran
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.05.2010 13:29:33 ... (Strom/Strom)
...
DSSS
guest Muž piskotiik (pohoralyj@seznam.cz) ... 11.05.2010 18:53:34 ... (Strom/Strom)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 13:29:33:


*144*




jsem ostřejší než chilli paprička *3*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.05.2010 20:23:55 ... (Strom/Strom)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od piskotiik ( mailto:pohoralyj@seznam.cz ) z 11.05.2010 18:53:34:

A proč ne?
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 11.05.2010 22:01:39 ... (Strom/Strom)
Re (3): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 20:23:55:
Já v tom třeba nevidím moc smyslu. Mají nějaké zajímavé myšlenky, jenže když získají 1 poslance, což je reálné maximum, nic neprosadí a kdyby získali nějaký větší podíl, nemyslím, že je to strana, u které bych chtěl, aby tu vládla a asi na to ani nemá. To je jako s piráty, je tam zajímavá myšlenka, ale nějaká komplexní politika chybí. A řekl bych, že u dělníků převažují negativa nad pozitivy.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.05.2010 22:06:05 ... (Strom/Strom)
Re (4): ...
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 11.05.2010 22:01:39:

Souhlasil bych, kdybychom nežili v době, kdy se pomalinku utužuje multikulturní a politicky korektní totalita, pomalinku se ořezávaj svobody jako je svoboda slova nebo shromažďování, narůstá fízlování ze strany státu a to ne na státní úrovni, ale na úrovni celé západní civilizace. Pokud tahle svinstva neodmítnem a neobnovíme tady trošku toho zdravýho vlastenectví, tak půjdeme časem do řiti s nima. A subjekt, kterej se aspoň něco snaží prosazovat, je DSSS a proto jim dám hlas.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 11.05.2010 22:51:04 ... (Strom/Strom)
Re (5): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 22:06:05:
Co myslíš tou multikulturní a politicky korektní totalitou?
Souhlasím, že k narušovaní těch tebou jmenovaných svobod dochází, zdá se mi však, že je to záležitost hlavně dvou nejsilnějších stran a úplně především ČSSD, ale myslím, že mým hlasem TOP 09 nic takového (alespoň v nijak velké míře) podporovat nebudu. Chápu tvé pohnutky, ale tím, že dělníci získají třeba 2% a klidně i kdyby získali toho jednoho poslance, ničemu to nepomůže, na ty problémy se dá upozorňovat jinak. Mě spíš zajímá, jak to bude vypadat se státním dluhem a zneužíváním sociálních dávek; že bude mít nějaká nacionální strana 2%, je podle mě jedno.
Co tě vůbec v tom jejich programu zaujalo a jak to tam mají formulované? Já mám obavu, že zdaleka ne všichni sympatizanti a možná i členové v tom vidí to co ty, a že to tak opravdu lze vnímat jako nežádoucí extremistickou stranu.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.05.2010 23:40:35 ... (Strom/Strom)
Re (6): ...
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 11.05.2010 22:51:04:

Tak pokud víš, co je ideologií multikultury a jak používá politickou korektnost jako totalitní zbraň proti komukoliv, kdo nějak nesouhlasí, tak máš odpověď na to, co myslím tou multikulti a politicky korektní totalitou. V praxi se to projevuje například tak, že nepohodlní lidé jsou vyhazování z práce, zavíráni, nálepkováni jako rasisti, extrémisti, fašisti, atd...na západ od nás se dost množej i případy úspěšných žalob za urážku islámu, atd....začíná se to dost vymykat....
A já nevolim podle procent, ale podle svědomí. Jejich program mě nějak moc nezajímá, byť jsem ho četl. Je to ale strana, která je prezentována jako extrémistická a podle mě je třeba všechny ty extrémistické myšlenky dostat zpět do široké veřejné debaty a k tomu se DSSS hodí, protože na to alespoň upozorňuje. Extrémistickými myšlenkami přitom nemyslím nějakou recepci nacismu či tak, ale vůbec možnost se bavit o různých tématech aniž by měl člověk strach, že ho za jeho názor vyhoděj z práce nebo ho zavřou.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 12.05.2010 06:42:15 ... (Strom/Strom)
Re (7): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 23:40:35:
To je uznávám reálný problém.
To je dobře, že volíš podle svědomí, ale to je to, co jsem se snažil říci, a sice že podle mě řekl bych míra mluvení o tom bude stejná, ať získají 0%, či 2%. To by museli těch procent získat třeba 15, a to bych zase úplně nechtěl, aby se podíleli na politice této země. Otázkou je, zda by se to spíš nezhoršilo kvůli strachu některých lidí, aby se příští volby nedostali do sněmovny.
Jediné, co mohu říct, je, že občas se něco této problematiky dotkne v Reflexu, nenapadá mě, jak by se to dalo řešit, ale volbou dělníků podle mě cesta nevede.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 12.05.2010 09:23:10 ... (Strom/Strom)
Re (8): ...
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 12.05.2010 06:42:15:

Mno, někde se začít musí. U nás lze najít nenásilná řešení v podobě přísné kontroly imigrace, silného tlaku na začleňování a naučení se českého jazyka, podpory vlastenectví, rozvíjení kultury, potírání ilegální imigrace, vyhošťování imigrantů za páchání trestné činnosti, odmítnutí současného multikulturalismu a přejití na politiku identity (my na svým, vy na svým, vzájemnej respekt, vzájemné obchodování, atd.), naprosté odmítnutí a odsouzení politické korektnosti, přestat podporovat "bílou vinu" (běloch může za všechny problémy světa, atd.), zrušit veškerou multikulturní výchovu a zavést naopak vlasteneckou výchovu a přestat se taky jako země profilovat jako někdo, kdo se musí pořád učit od pokrokového západu, ale naopak jako někdo, kdo se sice musí učit, ale má bejt i na co hrdej a má si umět dělat věci po svým....pak by se dál vidělo. Tady neexistuje řešení, co to smete najednou. Musí se někde začít a tohle je podle mě místo, kde bychom mohli začít nejenom my, ale i zbytek západu.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 12.05.2010 12:50:21 ... (Strom/Strom)
Re (9): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 12.05.2010 09:23:10:
Těžko říct, já na to jasný názor nemám. Při volbě mám však jiné priority.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 12.05.2010 13:03:46 ... (Strom/Strom)
Re (10): ...
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 12.05.2010 12:50:21:

Mno, podle mě budou moje priority časem prioritami většiny obyvatel této země.....takže podle mě je důležité i přes různé vady podporovat podobné myšlenky doteď, dokud to tady politická korektnost a multikulturní totalita nepřevezmou komplet a nevypláchnou hlavy dostatečně velkýmu množství lidí....
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 12.05.2010 13:42:17 ... (Strom/Strom)
Re (11): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 12.05.2010 13:03:46:
To nelze vyloučit. Blbí lidé budou vždycky.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 12.05.2010 13:47:00 ... (Strom/Strom)
Re (12): ...
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 12.05.2010 13:42:17:

To jo, ale v dnešní době ti nejblbější vládnou a mentalita současnejch trendů je totálně proticivilizační...s tímhle to tady za čas bude černošskej kontinent oficiálně vyznávající islám, ne stará dobrá Evropa...
guest Muž Joe73 ... 12.05.2010 14:50:06 ... (Strom/Strom)
Re (13): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 12.05.2010 13:47:00: Stará dobrá křesťanskožidovská Evropa:)
guest Muž Joe73 ... 12.05.2010 14:51:42 ... (Strom/Strom)
Re (13): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 12.05.2010 13:47:00: Stará dobrá křesťanskožidovská Evropa:)
guest Muž LadyLucy (lucieheczkova@centrum.cz) ... 12.05.2010 14:56:09 ... (Strom/Strom)
Re (14): ...
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 12.05.2010 14:51:42:
Takze je pro Tebe vlastne dobre, ze zide byli vyhnani z Izraele kdysi ne? Jinak by jich tady tolik nebylo:-)
guest Muž Joe73 ... 12.05.2010 17:57:51 ... (Strom/Strom)
Re (15): ...
Odpověď na příspěvek od LadyLucy ( mailto:lucieheczkova@centrum.cz ) z 12.05.2010 14:56:09: Já nejsem zastánce vyhánění.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.05.2010 03:04:37 ... (Strom/Strom)
Re (14): ...
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 12.05.2010 14:51:42:

Cokoliv lepší než multikulti....
guest Muž Benigna ... 12.05.2010 19:01:34 ... (Strom/Strom)
Re (7): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 23:40:35:

Ty mi připomínáš ty další tři obviněné z Vítkova, co netušili, chudáci, že dům je obydlen cikány, ačkoli se všichni tři potkávali a znali ze setkání krajní pravice a při přípravě "akce" jim iniciátor Lukeš sdělil "že by chtěl udělat něco většího, udělat Romům nějaké zlo, postrašit je." Navíc zvolené datum v předvečer dne narození Adolfa Hitlera také jistě nebylo nahodile vybráno.

Jaromír Lukeš
Dlouholetý příznivec krajní pravice. Měl kontakty na neonacistický Národní (svobodný) odpor i Autonomní nacionalisty. Účastnil se i akcí pořádaných Dělnickou stranou. Podle obžaloby je Lukeš hlavou skupiny, která ve Vítkově útočila. Právě o něm žalobce tvrdí, že vybral místo útoku. Během incidentu čekal v autě, protože lokalitu znal a mohl tak ostatní z místa rychle odvézt. U soudu nevypovídal.

Zorganizoval druhé a sám seděl hezky v autě..... ano.... typické..... manipulace těch mentálně prostších na špinavou násilnou práci..... To je ten " nenásilný" myšlenkový odpor proti multikulturalitě. Nejen nechci, ale jsem zásadně proti, aby DSSS byla financována na další 4 roky tím, že získá víc jak 1,5 % hlasů a mohla tak dál manipulovat myšlením dalších mladých zfanatizovaných agresivních hlupáků.
guest Muž xnam ... 12.05.2010 19:26:12 ... (Strom/Strom)
Volím DSSS
Volím srdcem volím Dělnickou Stranu sociální spravedlnosti .Nevěřím lživým mediím a politickému soudu o báchorkách o neonacicmu.Chci slušně žít a nemít strach vyjít večer na ulici (přál bych vám žít tam kde žiji já).Snad tu nebudu za svou svobodnou volbu zesměšnován a ponižován nějákými pseudodemokratickými fanatiky.Děkuji za prostor uvidíme se u voleb.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 12.05.2010 21:30:35 ... (Strom/Strom)
Re: Volím DSSS
Odpověď na příspěvek od xnam z 12.05.2010 19:26:12:
To si z programu urči sám, zda jde o extremistickou stranu, já to nečetl. Zjevně máš nějaké negativní zkušenost s romy jako spousta lidí včetně mě, vidím však řešení v integraci. To znamená zabránit zneužívání sociálních dávek a donutit je pracovat (hodně se mi líbí, co navrhuje TOP 09), nahnat je do škol a zabránit tvoření nějakých komunit, prostě je rozprášit rovnoměrně po republice.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.05.2010 03:11:56 ... (Strom/Strom)
Re (2): Volím DSSS
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 12.05.2010 21:30:35:

Tohle TOP 09 navrhuje? Přesně tohle zkoušej třeba v USA a jinejch zemích na západě a výsledek je jednoduchej - bílí už nemaj kam zdrhat před černejma, protože je stát lifruje naprosto všude a pokud vím, tak v USA se tohle řešení s černochama a hispáncema nepovedlo....takže smůla....chápu sice, že je třeba zabránit ghettoizaci, ale pochybuju, že tenhle návrh něco vyřeší. Navíc tady se opomíjí jeden důležitej fakt a tím je to, co má tohle etnikum z drtivé většiny takříkajíc v krvi. Ale to se bude moct řešit až se oprostíme od lži, že člověk je utvářen pouze okolní společností...
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 13.05.2010 07:07:34 ... (Strom/Strom)
Re (3): Volím DSSS
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 13.05.2010 03:11:56:
Ne, to přímo ne, alespoň o tom nevím. To patřilo k tomu zneužívání sociálních dávek, a tak je nahnat do práce. Jsou tam věci jako: když odmítneš nějakou nabídku, dostáváš jen minimum; pokud třeba žiješ v nájmu, příslušná část by šla rovnou na účet pronajímatele; velká část by byla v poukázkách, aby to neutráceli za výrobky s návykovými látkami atd. ČSSD tvrdí, že je to asociální. :D pak není divu, že je volí tolik lidí, když jim naslibují tolik peněz. Jinak včera byly dobré OVM, co tam předváděl Urban... :D byla sranda s tím "v oranžovém triku".
Nevím, jestli tu je tolik romů jako černochů v USA, každopádně když budou žít v ghettech, ať už v jakékoliv zemi, nic se nezlepší. Je to běh na dlouhou trať. V krvi to mají, to je pravda.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.05.2010 11:46:33 ... (Strom/Strom)
Re (4): Volím DSSS
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 13.05.2010 07:07:34:

Mno, tak ty další návrhy jsou už velmi rozumný. Co se týče socanů, tak to tady se radši nevyjadřuju, protože nechci bejt sprostej....já OVM nesledoval, já byl v Praze na death metalu :)
Co se týče těch ghett, tak tady je třeba nastavit podmínky, že se ta ghetta začnou rozpadat sama, nikoliv to jakoby násilím rozstěhovávat. Často se tak pouze způsobí, že jednotlivý rodinky prostě vybydlej barák někde jinde, nastěhujou se tam příbuzní navíc a výsledkem tohodle řešení TOP 09 by bylo částečné rozbití velkých ghett a vznik ohromného množství menších...
Další věc je ta, že my na Cikány pohlížíme jako na stejný lidi. To je hroznej problém. Oni jsou každým coulem jiní a není to jen výchovou, ale jak už jsme se shodli - maj to v krvi. Jenže dnešní rovnostářskej pohled neumožňuje je brát jako jiné. Jakmile někde řekneš, že jsou jiní, jsi rasista. A právě díky tomu, že na ně nelze nahlížet jako na jiné, tak taky nelze jejich problémy řešit jako problémy s jinými, ale pouze jako problémy se stejnými a výsledek zde bude takový, jakého můžeme vidět všude okolo - nefunguje to. Jenže to je opět běh na dlouhou trať vykořeňování různých neomarxistických rovnostářských nesmyslů, představ o tom, že je člověk stvořen jen společností okolo, atd....
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 13.05.2010 14:15:13 ... (Strom/Strom)
Re (5): Volím DSSS
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 13.05.2010 11:46:33:
Násilím to nepůjde, chtělo by to něco vymyslet, ale žádný návrh řešení jsem neslyšel. K té druhé části příspěvků nemám co dotat, moje řeč.
Když byly OVM tady v Plzni, skončil jsem mezi komunisty, to byly kecy. :D
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.05.2010 15:37:29 ... (Strom/Strom)
Re (6): Volím DSSS
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 13.05.2010 14:15:13:

Bez násilí to taky nepůjde, ale teď tím "násilím" myslím spíše nekompromisní nátlak, nikoliv však šikanu....ale muselo by se začít totálním odstoupením od takovýho toho dnešního oblíbenýho pseudohumanismu a snahy tohle etnikum protlačovat a naprosto neprávem chránit před kritikou.....spousta cvoků si myslí, že když zabráněj kritikům mluvit, tak se to zlepší, ale opak je pravdou.......těžko můžeme dojít ke zlepšení, dokud věci nebudou nazývány pravými jmény a bude se ve jménu lezení do eurořitě, multikulturalismu a politické korektnosti lhát, lhát a lhát....
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 13.05.2010 16:25:59 ... (Strom/Strom)
Re (7): Volím DSSS
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 13.05.2010 15:37:29:
Problém je, že nelze říct, že pro lidi, kteří mají položku tmavší než tolik a tolik, budou platit jiná pravidla. Jsou slušní romové i pitomí běloši, je pravda, že jsou obecně jiní, ale nelze to vztahovat na všechny, proto se musí vymyslet chytrá pravidla pro všechny.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.05.2010 16:50:17 ... (Strom/Strom)
Re (8): Volím DSSS
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 13.05.2010 16:25:59:

Je to oříšek, no. Za současné situace asi jediná možnost nastavit systém tak, aby se prostě už ani jim nevyplácelo ho zneužívat, vyvinout na ně opravdu tvrdej nátlak s posíláním dětí do školy a zaměřit se taky na jejich kriminalitu podobně jako se zaměřuje policie třeba na řidiče nebo na bary, kde se nalévá mladistvým a nebo jak se zaměřuje na ony pomyslné "extrémisty", takže osobně nevidím problém, proč by se neměla zaměřit i na kriminalitu tohoto etnika a důsledně ji postihovat, když každej ví, co je většina toho etnika zač....ale to opět vyžaduje přestat se současným pseudohumanismem a namísto ideologie multikultury posadit zdravej rozum. Rozhodně je ale špatná cesta ničit ghetta tak, že Cikány stát prostě rozestěhuje a bude tak nějak doufat, že se začleněj do společnosti. Nezačleněj, jen se problém rozdrobí na mnohem víc míst a navíc vzniknou podhoubí pro nová ghetta....Jediný dobrý způsob, jak zničit ghetto, je takový, že se ghetto zničí samo od sebe......
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 13.05.2010 17:11:33 ... (Strom/Strom)
Re (9): Volím DSSS
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 13.05.2010 16:50:17:
K tomu nemám co dodat. "Jen" stačí, aby se to začalo provádět.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.05.2010 17:33:14 ... (Strom/Strom)
Re (10): Volím DSSS
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 13.05.2010 17:11:33:

A proto je nutné jít tvrdě proti pseudohumanismu, multikulti a politické korektnosti, protože dokud tyto nešvary nebudou alespoň hodně oslabeny, nikam se neposunem....
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.05.2010 03:29:45 ... (Strom/Strom)
Re (8): ...
Odpověď na příspěvek od Benigna z 12.05.2010 19:01:34:

Co to sem cpeš? Nemám s nima nic společnýho, tak laskavě argumentuj k tomu, co tady píšu a tyhle řečnický kličky si nech pro někoho, kdo ti je sežere.....

A to samý platí i pro toho exota, co mi tady kousek pod tebou předhazoval zase nějakou anarchii...
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 14.05.2010 18:29:59 ... (Strom/Strom)
Re (9): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 13.05.2010 03:29:45:
S těma třema konkrétně společné máš, jsi příznivec stejné ideologie jako oni, a nenápadně tady podsouváš lidem že DSSS je vlastně dobrá a rozumná strana, kterou volit je jen dobře. Poukazuju ale tady na to, že tato strana je vlastně přemalovaná DS, tedy strana zakázaná a zrušená. Každý rozumný člověk to vnímá..*5*..



*1876*
Ten co lež nesnáší a Adminům donáší *2*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 14.05.2010 22:55:30 ... (Strom/Strom)
Re (10): ...
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 14.05.2010 18:29:59:

Prdlačky ideologii, nemáš nejmenší ponětí o čem mluvíš. Hlavně, že jsem to tady vysvětloval. A vysvětloval jsem i proč má smysl volit DSSS. A o DS si něco zjisti. Není zakázaná pravomocně.
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 14.05.2010 23:41:48 ... (Strom/Strom)
Re (11): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 14.05.2010 22:55:30:
DSSS smysl volit nemá, toe můj názor. a o DS nepotřebuju vědět žádné nitěrné informace, abych poznal coe to za stranu, bo spíš co to bylo za stranu.... pravomocně, otázka času, formality. v tomto se nikdy neshodnem *105*

*1876*
Ten co lež nesnáší a Adminům donáší *2*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 15.05.2010 01:44:39 ... (Strom/Strom)
Re (12): ...
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 14.05.2010 23:41:48:

Takže říkáš, že skoro-gól taky platí, jo? :) No, to se teda neshodnem.

A další důvod našich neshod je jednoduše ten, že pro tebe je evidentně každej vlastenecky smýšlející člověk neonacista a nebezpečnej extrémista. Holt mediální masáž nese své ovoce....

P.S.:
Já osobně taky doufám, že DS zůstane zakázaná.
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 12.05.2010 16:14:26 ... (Strom/Strom)
Re (5): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 22:06:05:
lidi jako ty si alibisticky pletou svobodu s anarchií, a jestli je potřeba odmítnout nějaká svinstva, tak sou to právě extremistické strany, a´t už zprava, nebo zleva, viz. DSSS *7*. A copa si představíme tou *trochou zdravýho vlastenectví*?? prosazování *bílé rasy*? vypalováním domů etnických menšin? vyzýváním k pogromům směřujících proti nim? hajlování a nošení hákových křížů a znaků SS na tričkách, když už ne přímo na kůži???,...??*41*.. ne, opravdu ne, díky.. *369*
Jinak k tématu: volit budu ODS, vím že to není ideální strana a mám řadu výhrad, ale vždy sem byl volič pravice a ODS je jediná pravicová strana která v současné době může pravicové názory v parlamentu účinně prosazovat.

*1876*
Ten co lež nesnáší a Adminům donáší *2*
guest Muž Joe73 ... 12.05.2010 17:46:22 ... (Strom/Strom)
Re (6): ...
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 12.05.2010 16:14:26: ODS a jediná pravicová strana??? A to jako čím? Kecama nebo i nějakým činem? Pragmatičtí populisti,jen trochu menší než socdem. Teď spolu už rok vládnou a dost možná budou i po volbách. Do vlády,myslím,dokonce ODS nominovala víc bývalých komunistů než socani.Holt pravice:)
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.05.2010 03:08:30 ... (Strom/Strom)
Re (7): ...
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 12.05.2010 17:46:22:

V tomhle naprostá shoda.
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 14.05.2010 18:37:19 ... (Strom/Strom)
Re (7): ...
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 12.05.2010 17:46:22:
myšleno jediná pravicová, která má dostatečný potenciál něco měnit a výrazně dění ovlivnit, neměl sem na mysli že je to jediná pravicová strana obecně. Mě se taky an politice ODS řada věcí nelíbí, jenže sem prostě pravicový volič, a nejspíš jím dycky budu. A máš pravdu v tom, že ve všech současných stranách je pořád řada bývalých komunistů, toe jedna z věcí co mi vadí i na ODS. Jenže to je pozůstatek doby, s tímto jevem se bohužel nic udělat nedá nejspíš. Snad doufat že generační výměna toto postupně odbourá.

*1876*
Ten co lež nesnáší a Adminům donáší *2*
guest Muž Joe73 ... 14.05.2010 20:29:31 ... (Strom/Strom)
Re (8): ...
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 14.05.2010 18:37:19: Něco měnit měla šanci posledních skoro 20let.Jak měnila,je známo.Dle mě by měli dostat šanci jiní,respektive měli ji dostat už dávno.Jsou strany,které bývalé komunisty nepřijímaj.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.05.2010 03:08:05 ... (Strom/Strom)
Re (6): ...
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 12.05.2010 16:14:26:

Jakou svobodu s anarchií? Svoboda slova má smysl pouze v případě, že je možné říct, co si myslim a myslet si, co chci. Co tady propaguješ je částečná svoboda slova a tu jsme měli i za bolševika nebo ha Heidricha. Akorát se měněj názvy.
A opravdu není můj problém, že ty si pod trochou vlastenectví představuješ všechno to, co ti léta rvou do hlavy média, abysis pod tím představoval. Vůbec si přečti, co jsem tady psal martinu bladerovi. A jestli jsi to četl a jsi schopnej napsat to, co jsi tady napsal, tak seš ztracenej případ a další diskuse nemá cenu...
A s tou ODS - hahaha, utřeš stejně jako utřeli všichni, co ji volili dříve :))))....ODS jsou lháři a srabi. Nemá smysl je volit. Nemá smysl volit žádnou parlamentní stranu. Cožpak nevidíš, kam nás dovedly?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: