XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Koho budete volit ?

 

Koho budete volit ?

Koho budete volit ?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Koho budete volit v parlamentních volbách ? co si myslíte o lídrech politických stran
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.05.2010 13:29:33 ... (Strom/Strom)
...
DSSS
guest Muž piskotiik (pohoralyj@seznam.cz) ... 11.05.2010 18:53:34 ... (Strom/Strom)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 13:29:33:


*144*




jsem ostřejší než chilli paprička *3*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.05.2010 20:23:55 ... (Strom/Strom)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od piskotiik ( mailto:pohoralyj@seznam.cz ) z 11.05.2010 18:53:34:

A proč ne?
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 11.05.2010 22:01:39 ... (Strom/Strom)
Re (3): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 20:23:55:
Já v tom třeba nevidím moc smyslu. Mají nějaké zajímavé myšlenky, jenže když získají 1 poslance, což je reálné maximum, nic neprosadí a kdyby získali nějaký větší podíl, nemyslím, že je to strana, u které bych chtěl, aby tu vládla a asi na to ani nemá. To je jako s piráty, je tam zajímavá myšlenka, ale nějaká komplexní politika chybí. A řekl bych, že u dělníků převažují negativa nad pozitivy.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.05.2010 22:06:05 ... (Strom/Strom)
Re (4): ...
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 11.05.2010 22:01:39:

Souhlasil bych, kdybychom nežili v době, kdy se pomalinku utužuje multikulturní a politicky korektní totalita, pomalinku se ořezávaj svobody jako je svoboda slova nebo shromažďování, narůstá fízlování ze strany státu a to ne na státní úrovni, ale na úrovni celé západní civilizace. Pokud tahle svinstva neodmítnem a neobnovíme tady trošku toho zdravýho vlastenectví, tak půjdeme časem do řiti s nima. A subjekt, kterej se aspoň něco snaží prosazovat, je DSSS a proto jim dám hlas.
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 12.05.2010 16:14:26 ... (Strom/Strom)
Re (5): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 22:06:05:
lidi jako ty si alibisticky pletou svobodu s anarchií, a jestli je potřeba odmítnout nějaká svinstva, tak sou to právě extremistické strany, a´t už zprava, nebo zleva, viz. DSSS *7*. A copa si představíme tou *trochou zdravýho vlastenectví*?? prosazování *bílé rasy*? vypalováním domů etnických menšin? vyzýváním k pogromům směřujících proti nim? hajlování a nošení hákových křížů a znaků SS na tričkách, když už ne přímo na kůži???,...??*41*.. ne, opravdu ne, díky.. *369*
Jinak k tématu: volit budu ODS, vím že to není ideální strana a mám řadu výhrad, ale vždy sem byl volič pravice a ODS je jediná pravicová strana která v současné době může pravicové názory v parlamentu účinně prosazovat.

*1876*
Ten co lež nesnáší a Adminům donáší *2*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.05.2010 03:08:05 ... (Strom/Strom)
Re (6): ...
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 12.05.2010 16:14:26:

Jakou svobodu s anarchií? Svoboda slova má smysl pouze v případě, že je možné říct, co si myslim a myslet si, co chci. Co tady propaguješ je částečná svoboda slova a tu jsme měli i za bolševika nebo ha Heidricha. Akorát se měněj názvy.
A opravdu není můj problém, že ty si pod trochou vlastenectví představuješ všechno to, co ti léta rvou do hlavy média, abysis pod tím představoval. Vůbec si přečti, co jsem tady psal martinu bladerovi. A jestli jsi to četl a jsi schopnej napsat to, co jsi tady napsal, tak seš ztracenej případ a další diskuse nemá cenu...
A s tou ODS - hahaha, utřeš stejně jako utřeli všichni, co ji volili dříve :))))....ODS jsou lháři a srabi. Nemá smysl je volit. Nemá smysl volit žádnou parlamentní stranu. Cožpak nevidíš, kam nás dovedly?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: