XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Koho budete volit ?

 

Koho budete volit ?

Koho budete volit ?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Koho budete volit v parlamentních volbách ? co si myslíte o lídrech politických stran
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.05.2010 13:29:33 ... (Strom/Strom)
...
DSSS
guest Muž piskotiik (pohoralyj@seznam.cz) ... 11.05.2010 18:53:34 ... (Strom/Strom)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 13:29:33:


*144*




jsem ostřejší než chilli paprička *3*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.05.2010 20:23:55 ... (Strom/Strom)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od piskotiik ( mailto:pohoralyj@seznam.cz ) z 11.05.2010 18:53:34:

A proč ne?
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 11.05.2010 22:01:39 ... (Strom/Strom)
Re (3): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 20:23:55:
Já v tom třeba nevidím moc smyslu. Mají nějaké zajímavé myšlenky, jenže když získají 1 poslance, což je reálné maximum, nic neprosadí a kdyby získali nějaký větší podíl, nemyslím, že je to strana, u které bych chtěl, aby tu vládla a asi na to ani nemá. To je jako s piráty, je tam zajímavá myšlenka, ale nějaká komplexní politika chybí. A řekl bych, že u dělníků převažují negativa nad pozitivy.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.05.2010 22:06:05 ... (Strom/Strom)
Re (4): ...
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 11.05.2010 22:01:39:

Souhlasil bych, kdybychom nežili v době, kdy se pomalinku utužuje multikulturní a politicky korektní totalita, pomalinku se ořezávaj svobody jako je svoboda slova nebo shromažďování, narůstá fízlování ze strany státu a to ne na státní úrovni, ale na úrovni celé západní civilizace. Pokud tahle svinstva neodmítnem a neobnovíme tady trošku toho zdravýho vlastenectví, tak půjdeme časem do řiti s nima. A subjekt, kterej se aspoň něco snaží prosazovat, je DSSS a proto jim dám hlas.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 11.05.2010 22:51:04 ... (Strom/Strom)
Re (5): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 22:06:05:
Co myslíš tou multikulturní a politicky korektní totalitou?
Souhlasím, že k narušovaní těch tebou jmenovaných svobod dochází, zdá se mi však, že je to záležitost hlavně dvou nejsilnějších stran a úplně především ČSSD, ale myslím, že mým hlasem TOP 09 nic takového (alespoň v nijak velké míře) podporovat nebudu. Chápu tvé pohnutky, ale tím, že dělníci získají třeba 2% a klidně i kdyby získali toho jednoho poslance, ničemu to nepomůže, na ty problémy se dá upozorňovat jinak. Mě spíš zajímá, jak to bude vypadat se státním dluhem a zneužíváním sociálních dávek; že bude mít nějaká nacionální strana 2%, je podle mě jedno.
Co tě vůbec v tom jejich programu zaujalo a jak to tam mají formulované? Já mám obavu, že zdaleka ne všichni sympatizanti a možná i členové v tom vidí to co ty, a že to tak opravdu lze vnímat jako nežádoucí extremistickou stranu.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.05.2010 23:40:35 ... (Strom/Strom)
Re (6): ...
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 11.05.2010 22:51:04:

Tak pokud víš, co je ideologií multikultury a jak používá politickou korektnost jako totalitní zbraň proti komukoliv, kdo nějak nesouhlasí, tak máš odpověď na to, co myslím tou multikulti a politicky korektní totalitou. V praxi se to projevuje například tak, že nepohodlní lidé jsou vyhazování z práce, zavíráni, nálepkováni jako rasisti, extrémisti, fašisti, atd...na západ od nás se dost množej i případy úspěšných žalob za urážku islámu, atd....začíná se to dost vymykat....
A já nevolim podle procent, ale podle svědomí. Jejich program mě nějak moc nezajímá, byť jsem ho četl. Je to ale strana, která je prezentována jako extrémistická a podle mě je třeba všechny ty extrémistické myšlenky dostat zpět do široké veřejné debaty a k tomu se DSSS hodí, protože na to alespoň upozorňuje. Extrémistickými myšlenkami přitom nemyslím nějakou recepci nacismu či tak, ale vůbec možnost se bavit o různých tématech aniž by měl člověk strach, že ho za jeho názor vyhoděj z práce nebo ho zavřou.
guest Muž Benigna ... 12.05.2010 19:01:34 ... (Strom/Strom)
Re (7): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 23:40:35:

Ty mi připomínáš ty další tři obviněné z Vítkova, co netušili, chudáci, že dům je obydlen cikány, ačkoli se všichni tři potkávali a znali ze setkání krajní pravice a při přípravě "akce" jim iniciátor Lukeš sdělil "že by chtěl udělat něco většího, udělat Romům nějaké zlo, postrašit je." Navíc zvolené datum v předvečer dne narození Adolfa Hitlera také jistě nebylo nahodile vybráno.

Jaromír Lukeš
Dlouholetý příznivec krajní pravice. Měl kontakty na neonacistický Národní (svobodný) odpor i Autonomní nacionalisty. Účastnil se i akcí pořádaných Dělnickou stranou. Podle obžaloby je Lukeš hlavou skupiny, která ve Vítkově útočila. Právě o něm žalobce tvrdí, že vybral místo útoku. Během incidentu čekal v autě, protože lokalitu znal a mohl tak ostatní z místa rychle odvézt. U soudu nevypovídal.

Zorganizoval druhé a sám seděl hezky v autě..... ano.... typické..... manipulace těch mentálně prostších na špinavou násilnou práci..... To je ten " nenásilný" myšlenkový odpor proti multikulturalitě. Nejen nechci, ale jsem zásadně proti, aby DSSS byla financována na další 4 roky tím, že získá víc jak 1,5 % hlasů a mohla tak dál manipulovat myšlením dalších mladých zfanatizovaných agresivních hlupáků.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 13.05.2010 03:29:45 ... (Strom/Strom)
Re (8): ...
Odpověď na příspěvek od Benigna z 12.05.2010 19:01:34:

Co to sem cpeš? Nemám s nima nic společnýho, tak laskavě argumentuj k tomu, co tady píšu a tyhle řečnický kličky si nech pro někoho, kdo ti je sežere.....

A to samý platí i pro toho exota, co mi tady kousek pod tebou předhazoval zase nějakou anarchii...
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 14.05.2010 18:29:59 ... (Strom/Strom)
Re (9): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 13.05.2010 03:29:45:
S těma třema konkrétně společné máš, jsi příznivec stejné ideologie jako oni, a nenápadně tady podsouváš lidem že DSSS je vlastně dobrá a rozumná strana, kterou volit je jen dobře. Poukazuju ale tady na to, že tato strana je vlastně přemalovaná DS, tedy strana zakázaná a zrušená. Každý rozumný člověk to vnímá..*5*..



*1876*
Ten co lež nesnáší a Adminům donáší *2*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 14.05.2010 22:55:30 ... (Strom/Strom)
Re (10): ...
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 14.05.2010 18:29:59:

Prdlačky ideologii, nemáš nejmenší ponětí o čem mluvíš. Hlavně, že jsem to tady vysvětloval. A vysvětloval jsem i proč má smysl volit DSSS. A o DS si něco zjisti. Není zakázaná pravomocně.
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 14.05.2010 23:41:48 ... (Strom/Strom)
Re (11): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 14.05.2010 22:55:30:
DSSS smysl volit nemá, toe můj názor. a o DS nepotřebuju vědět žádné nitěrné informace, abych poznal coe to za stranu, bo spíš co to bylo za stranu.... pravomocně, otázka času, formality. v tomto se nikdy neshodnem *105*

*1876*
Ten co lež nesnáší a Adminům donáší *2*
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 15.05.2010 01:44:39 ... (Strom/Strom)
Re (12): ...
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 14.05.2010 23:41:48:

Takže říkáš, že skoro-gól taky platí, jo? :) No, to se teda neshodnem.

A další důvod našich neshod je jednoduše ten, že pro tebe je evidentně každej vlastenecky smýšlející člověk neonacista a nebezpečnej extrémista. Holt mediální masáž nese své ovoce....

P.S.:
Já osobně taky doufám, že DS zůstane zakázaná.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: