XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 z 343 | 338 | 339 | 340 | 341 | 342 | » | Poslední

 

guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 30.06.2008 17:38:40 ... (70/3430)
NEPREPISKLA JSEM NAPROSTO NIC,KAZÍ....
A VER,ZE JSEM PO MEM OTISTENI REAKCE-DOST JESTE PREMYSLELA-JESTLI TO LENKA POBERE-A POCHOPI,ZE NA LEJDY SE TZV. MUSI UMET JIT-JAKO TO UMI BRIXI NEBO ALAIVA...NEPOCHOPILA-AČ TO MOZNA MYSLELA DOBŘE.....
NEJSEM JUMBO PICA-ABYCH NEVEDELA A NEUVEDOMOVALA SI,CO PRO ME NETOPEJLKA DĚLALA.
PRAVE PROTO NECHAPU JEJI URAŽENOU REAKCI....VŽDYT JA NECOUVLA,JA JSEM NESLIBILA LADOVI-ANO,UZ JSEM NA CESTE-POCITEJ SE VSIM,NA CEM JSME SE DOHODLI-A PAK VSE ZRUSILA-A DOSTALA TIM NEJEN NETOPEJLKU DO VÍC NEŽ FAUX PAUX.TOTO SE NESTALO-TAK NEVIM,PROC NETOPEJL TAK VYŠILUJE...A TO ME NASRALO.ZNAS ME SNAD DOBRE.TAKHLE JIT NA LEJDY NELZE.....
VZDYT TEN JEJI KAMOS MI JASNE REKL-CITUJI HO:"OKAY,DOSTANEM TE NEJAK ODTAMTUD,JEN TO MUSIM PROMNYSLET,PENIZE MAM-SNAD MI TO TY VRATIS,JAK ZACNES MAKAT-TO JE MOJE STAROST,LENKA ME PROSILA,AT TI POMOHU,POKUD MUZU..."KONEC CITACE.
A od te doby jsme byli s LADOU nekolikrat ve spojeni a specificky rozebirali moznosti-JEDNALA JSEM S NIM TAKE NA ROVINU-ZE NEMAM PENIZE,JESTLI BY CHTEL NAPSAT NASLEDNE,KOLIK BYCH MU DLUZILA ZA CESTU-ATD,ABY MĚL NECO V RUCE-KLIDNE PRES PRAVNIKA,ATD,TAKTÉŽ JSME SE BAVILI O TOM,ZE CHAPU,JAK JE TO VSE SLOZITE A NAROCNE-JAK TO VIDÍ ON,ATD,ATD....VŠE BYLO KOŠER.
PAK SE LADA ODMLČEL-A JA BEZ JEDINEHO EURA-V TE DOBE-JSEM MU TEZKO MOHLA VOLAT.A kdyz se pred tysdnem ozval-rikal,ze ma ted nejake starosti,ptal se,jestli se stav uklidnil a jestli nejsem na ulici-tak jsme si vse vyjeli po telefonu-s tim,ze jsem se ho logicky neptala dal na muj prevoz-kdyz mi povidal,co ma ted za problemy ve sve práci.CHÁPEŠ???
A FAKT,ZE BANDONOVI DO DUŠE MLUVILA JAK FREJA I ALAIVA-A TO TEŽCE-A BANDON začal znovu bejt takovej jako po prijezdu......me aspon dostala jakz takz do stability-coz asi netopejlka NECHAPE....A POKUD TO DEMAGOGICKY STAVI TAK-ZE NAJEDNOU JEDU S BANDONEM NA VYLET????NO SKJÚÚZMÍÍ????Bandon se tezce omluvil,zacal konat zase jako predtim-a ac jsem si prozila peklo-PROSTE JSEM MU ODPUSTILA-A NELZE MU UPRIT,ZE NAS S ROSE MA I NADALE NA KRKU A ZAPLATIL DOST VYSOKY VYDAJE DO DNEŠNÍHO DNE.TO VIS TY-I NAPŘÍKLAD ALAIVA....
Ja netrvdim,ze se tak nemusi stat znovu-ono peklo-OVŠEM STALE U BANDONA ŽIJI,ROSE TAKY,STRAVUJU SE U NĚJ-A AČ BY NETOPEJLKA ZŘEJMĚ NA MEM MISTE SBALILA KUFRY A SPALA SE PSEM A BAGÁŽEMI A ŽRÁDLEM POD MOSTEM-JA NE.A ZA TO ME SOUDÍ???NO TO SI DELA PRDEL,NE????
Proste a jednoduše se JEN snažím fungovat rozumně-jak to jen lze-v současné situaci.A netopejlka to otáčí naprosto na palici????NO TAK TO DABL SKJÚÚÚÚZMÍ A NAVRCH JUMBO SHIT!
LEJDYNA.
MAM TE RADA,KAZÍ.
guest Muž ex_benny37 (vlada.benes@centrum.cz) ... 30.06.2008 16:22:27 ... (69/3430)
a vvvvo tom to je
Napíšu si svůj příspěvek a třeba mě dosazený moderátor fóra nesmaže a pokud smaže, tak si to taky nehodím*4*
courám se tak po chatu a objevuji lidi, co dřív chodili do třicítek a většinou se dovídám,že našli lidsky přijatelnější room (no,ani se nedivím). Že se partě 20-tek povedlo zlikvidovat oblíbené Baculky, to se ani nedivím, jsou to mladé holky prosazují se a získávají zkušenosti. Co se povidlo tady, u "dospělých": Nasrat Lenku, otrávit fórum dosazeným moderátorem a jeho činy a lhát si do vlastní kapsy.
Na "dospělé" slušný výsledek.
Jdu si courat dál a vybraným "odpadlíkům" držím palce
guest Muž netopejl ... 30.06.2008 14:37:17 ... (68/3430)
Re (3): POZDRAV Z IRSKA, DÁMY:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 30.06.2008 13:23:54:

další info ohledně tebe v Irsku netřeba, ani mailem ani po ICQ ani jinak. To, jak se ti tam vede a zda nepotřebuješ pomoc mě již nezajímá a i kdybys tam žrala hlínu tvůj problém.
Taky ti povím proč už se Láďa neozval - protože když mi sdělil že celá záležitost s pomocí tobě by stála nějakejch cca 25 000,- tak jsem mu napsala, že já se za tebe zaručit nehodlám a že se obávám, že bys mu takové náklady vůbec někdy vrátila, protože jak již z minulosti víme, nemáš ve zvyku finanční výpomoc příliš vracet. To je prostě fakt. Takže se ti Láďa co se týká pomoci ani už neozve, zda pak někdy protože si bude chtít pokecat je už jen na něm. Každopádně já nehodlám kvůli něčímu dobrodružství přijít o kamaráda.
Píčuju naprosto od věci, jsem mimo, nic nevím atd atd, taky jsi nic nenapsala a to i přesto že můj mail máš, popřípadě sis o něj napsat mohla. Tedy: pokud bys ty sama zájem měla ozvala by ses.
A to co jsem ti napsala v předchozím vzkazu bylo napsáno s klidem, nikoliv hystericky, protože jeden den tě Bandon div nezabije a druhý den je to báječnej kámoš a je to jak na houpačce.
tedy: nezajímá mě jak se tam máš, nezajímáš mě nadále ani ty a až se mě na tebe někdo zeptá odpověď bude jednoduchá: Kdo??? neznám.

"A co se Bandona tyce-ANO,STALO SE TO,CO SE STALO-V SOUCASNOSTI se ovšem stav hodil zpet na pocatek-jak to bylo pri nasem prijezdu do IRSKA-a schizofrenni rozhodne nejsem-asi ti nedochází,ŽE KDYZ U NEKOHO BYDLIM-MUSIM KOMUNIKOVAT A RESPEKTOVAT FAKT,te panem domu nejsem ja".... NA JAK DLOUHO ? než se zase ožere jako zvíře. JEN DALŠÍ VZDUŠNEJ ZÁMEK jako už tolikrát.

nemá cenu se tebou dál zabývat - je to jen plýtvání časem a nic z toho,protože ty budeš už napořád stejná.
ka.zanka Žena ka.zanka ... 30.06.2008 14:16:29 ... (67/3430)
Re (3): POZDRAV Z IRSKA, DÁMY:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 30.06.2008 13:23:54:

No, Majčinko, myslím, že tuhle reakci jsi poněkud přepískla... Netopejl se snažila rozjet pomoc, co vím, docela masivně. Že se to někde zapíchlo na tom, že bys tam problematicky sehnala ubytování i s Růženou, a že by do toho stěhování asi museli vrazit nemalé mince, není její vina. Ale když se zeptala docela slušně na to, jak se situace má, aby dostala takovouhle sprchu, to teda se nezlob, ale není moc fér od tebe. Kdo se pomoct snažil, udělal, co mohl, pokud měl kde a jak - a ne všechno je v silách toho, kdo sedí v Čechách. Ale když každému, kdo pomáhat chtěl a dělal, co bylo v jeho silách, a pak se jen poptal, takhle umyješ hlavu, bude těch ochotných, kteří v nouzi pomoct chtějí, čím dál míň - mysli na to, prosím. Já sama v téhle situaci nemám jak pomoct, ale být na jejím místě, asi bych po tomhle veškerou snahu odpískala. Ber to jako malý pokus o dobře míněnou radu do časů budoucích. Takhle to totiž vypadá tak, jako podle toho hesla "Každou dobrou vůli je třeba po zásluze potrestat"... - a není to škoda??? (Protože ti, co nějak pomoct chtěli a pokusili se o to tak, jak jen mohli a uměli, to udělali proto, že o tebe měli upřímnou starost, jinak by jim to bylo úplně fuk a ani prstem by nehnuli, víš?)
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 30.06.2008 13:23:54 ... (66/3430)
Re (2): POZDRAV Z IRSKA, DÁMY:
NEKŘIČ,KDYŽ VÍŠ HOVNO,DRAHÁ MA.
TVUJ KAMOS PONEJPRV-ZE TO SNAD PUJDE-PO NEKOLIKA TELEFONATECH-SE ZE DNE NA DEN ODMLČEL.NAPOSLED VOLAL PRED TYDNEM.TAKŽE JA NIC NEZRUSILA-JEN SI DOVOLUJI ZATÍM ČEKAT....
DO TOHO MI REKNE KAZANKA ,ZE OD TEBE VI,ZE TO STEJNE NEPUJDE-ZE S ROSE ME VE SKOTSKU NEVEZMOU-PLUS NAKLADY NA CESTU-NECHAPU,CO TADY VYŠILUJEŠ-MISTO ABY-KDYZ UZ SES ZEPTALA NA AKTUALNI STAV VECI V KLIDU.
CO SE BANDONA TYCE-OPET:NEVIS NIC-CO SE ZASE ZDE UDALO NOVEHO,ATD-A SPUSTIS NA ME ZPLNA HRDLA HYSTERICKY ŘEV.
TAK SE NEJDRIV ZAMYSLI-A PAK PIŠ A JEDNEJ.

DÍKY ALAIVĚ SE STAV ZDE HODNE VYKLIDNIL-A SNAD ME NECHCES JEBAT-ŽE ČEKÁM???????
NEBO MAM SNAD JET STOPEM S ROSE DO SKOTSKA??????DELAS SI PRDEL,NE?
TVUJ KAMOS LADA-MNE SPOJIL TENKRAT S JAKYMSI HONZOU ZE SLOVENSKA-S TIM JSEM MLUVILA TAKY-ZE SE ZNOVU OZVE.Mluvili jsme spolu dohromady trikrat-od te doby se taktez neozval.
A TY ME TADY NA FORU JEBEŠ JAKO PROČ?????????????????????????????????
Vazim si tveho kontaktu na Ladu a tveho interesu a zkousky pomoci na dalku-NICMENE-TED NAPROSTO OD VECI PÍČUJEŠ.....
A co se Bandona tyce-ANO,STALO SE TO,CO SE STALO-V SOUCASNOSTI se ovšem stav hodil zpet na pocatek-jak to bylo pri nasem prijezdu do IRSKA-a schizofrenni rozhodne nejsem-asi ti nedochází,ŽE KDYZ U NEKOHO BYDLIM-MUSIM KOMUNIKOVAT A RESPEKTOVAT FAKT,te panem domu nejsem ja....
Ze zrovna tobě budu muset vyjevovat tak dany veci-jsem netusila....
Vole,kdyz chces info-muzem to resit maily-nebo msg u nika.Tyto veci jsou prilis citlive-nez aby je rekogniskoval NA FORU kdejakej zmrd.
Uz jsi to ale tady rozdala-takze ti taky odpovídám.
Další info ode me jedine na msg nebo na mailu.
BTW-JA NEJSEM TA,KTERA PRIJME POMOC A PAK JI ODMITNE.TO SI PAMATUJ!!!! .-)
LEJDYNA.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 30.06.2008 13:17:52 ... (65/3430)
Re (2): POZDRAV Z IRSKA,DÁMY:
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 30.06.2008 06:01:48:
TAK JSEM ROZDALA SVE CV všude po Bandonu-kde to slo a kde meli zajem si ho vzít.
Taky jsem ho rozhodila do nekolila podniků-po ceste-kdyz jsme nekam jeli-a v CORKU taktéž-v čemž ještě dál budu pokračovat.
Nezbývá než čekat-ted......
Nicméně budu ještě obcházet znovu CORK a dál manažerum a vedoucim podniků dávat svý CV -pochopitelně v aj plus s kontaktem na me-je to tip top vypracovane od partnera Antiho,plus foto na kazde strane....
Čekám,kdy se ozve znamy z Dublin....jestli se neco rysuje taktéž..
Ten Lada od netopejlky se parkrat ozval-jakoze desna akce-ze to pude-a ze dne na den se odmlčel-pak uz jen zavolal jen tak-jak se vede-jestli je to lepsi-a jestli jsem v dome dal-a od te doby nic.
TAKZE POKUD SE JESTE OZVE-dam s nim řeč-ja to tedy vidi.....
LEJDYNA.
guest Muž netopejl ... 30.06.2008 13:02:46 ... (64/3430)
re: POZDRAV Z IRSKA, DÁMY:
nemužu si pomoct Lady, ale tvé zpravodajství z Irska mi připadá silně schizofrenní - jednou pod mostem týraná Bandonem a najednou výlet na hrad??? možná by nebylo od věci nám napsat co a jak jste pořešili když už jsme kvůli tobě zburcovali půl Evropy nemyslíš???
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 30.06.2008 06:01:48 ... (63/3430)
Re: POZDRAV Z IRSKA,DÁMY:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 30.06.2008 01:39:23:
mno. Tak že je Irsko krásný kraj je známo. Kraj whiskey taky. Kraj usměvavých Irů. Fajn. A co práce lejdy?
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 30.06.2008 01:39:23 ... (62/3430)
POZDRAV Z IRSKA,DÁMY:
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA z 23.06.2008 12:52:43:
FOR CHEO,KAZAN,ALAIVA:

Dnes jsme byly s ROSE a Bandonem na další irské památce...HRAD a přilehlý areál s jeskyněmi,skalami,jezery a pláněmi..
Náš aport s ROSE přes řeku -kdy jsem stála na opačném břehu,aby následně ROSE vzorně jen na gesto ruky vyskočila ze sedu a přeplavala ke mně řeku a vyšvihla se s elegancí atleta přes dvoumetrovou skalku k mym noham-dostala příchozí Iry natolik-že srali na hrad a další-a utvořili hejno na mostě-odkud uchváceni žrali PRINCEZNU ROSE OČIMA I FOTAKY.....
DOSTALO SE NÁM POSLÉZE(MIMO NĚKOLIKA INTERVIJÚ) I NADŠENÉ:"HELLOU,ROOS!" "LAVLY DOG,ROOS!" "VERY NAJS ROUS,BJUTIFL! "
"BÁÁJ,ROOS." *4288* *1* Vše zdokumentováno fotakem-poslem-at vidíte,jak jsme přebily i historické památky,kam jezdí celý svět... *1*
Počasí teplé-zataženo-strídavě slunce-není zatím vedro-ale ani zima. .-)
A IROVÉ?STÁLE PŘÁTELŠTÍ A SRDEČNÍ.
Přijet ted do ČR-asi se už taky usmívám na všechny cizí lidi automaticky jak "debil". *1*
MAM VAS RADA A MYSLÍM NA VÁS.
PERLA KELTU ROSE-A LEJDYNA. *1564*
ka.zanka Žena ka.zanka ... 27.06.2008 18:26:43 ... (61/3430)
Něco k zamyšlení....
Milióny světelných let od sebe vzdálení.... každý uzavřený na své planetě
Kilometry, miliony světelných let
Tak daleko jsme od sebe navzájem. Jak by ne, když každý žije na svojí planetě. Doletět na něčí planetu je těžké, všichni jsme si nechali namontovat bezpečnostní techniky, takže dostat se do osobního prostoru není lehké. U někoho nemožné.
Jak se to stalo?
Kdy jsem se přestěhovala na svou vlastní planetu? Ve chvíli když jsme viděla, že mamka a taťka žijou v jednom bytě a přesto každý ve svém ohraničeném území. Kilometry od sebe.
Mám mlhavý pocit, že kdysi to ještě šlo. Když jsem si jako malá hrála s holkama, nekřičely jsme na sebe z dálky svých planet, sešly jsme se všechny na jedné společné. Braly jsme naše kamarádství smrtelně vážně, jako bychom věděly, že jsme si nejblíž co kdy komu budeme. Když jsem pak rostla, toužila jsem po lásce jo, je to tak, láska je tady v téhle republice samostatnosti ten jediný způsob, jak obejít zákony odtažitosti, které jsme vzali za své. Teď už jsem trošku větší a poznala jsem, že zamilovat se znamená pustit někoho na svou planetu, učit se vítat hosty a ukazovat jim tajná místa. Spát, zatímco se někdo druhý prochází různými místy. Velká láska dokonce znamená povolit někomu procházet se všude a zapomenout, že někdy může něco, co na naší planetě potká, způsobit, že ten druhý odletí zase pryč. Stane se to jednou a my se naučíme některá místa schovávat. Znáte takové ty lidi, kteří vás pozvali na svou planetu, a když jste se chtěli porozhlédnout, viděli jste samé zarážky a plachty, zakázaná území, takže to bylo jakoby vás vlastně nikam nepozvali?
Jo, máte pravdu, spíš opačně, znáte nějaké, kteří taková zakázaná místa nemají?

Je tady velkej zmatek. Říká to hodně moudrých lidí a je to pravda. Co? Že jsme přestali poslouchat svoje srdce. Je to naše vlastní blbost, že se nám vztahy a láska zdají zmatené a těžké. Poslechli jsme totiž cizí rady, začali jsme dobrovolně dýchat tohle ovzduší plný chemikálií. Mluvím obrazně a mám na mysli chemikálie z továren na pošahanou filosofii o odtažitosti, schovávání, o tom, že vztahy nejsou nic jiného než konkurenční boj, soutěž, hra na nejlepšího. Je to strašná blbost, jak jsme tomu vůbec mohli uvěřit, že svět vztahů funguje na principu: pan nejdokonalejší si vybere paní nejdokonalejší, tudíž pan druhý nejdokonalejší bude hledat paní druhou nejdokonalejší. Čím dokonalejší jsem já, tím dokonalejšího si můžu vybrat druhého. A smrtelníci, obyčejní lidé, ti čekají, kdo na ně zbude.
ZBUDE! Fuj!

No nicméně jsme se toho všichni trochu nadýchali, když je to všude a tak si na oběžnou dráhu své planety věšíme cedulky jako "Planeta v rekonstrukci, návštěvy budou připuštěny až bude dokonalá". Naše srdce, které všechno tak krásně ví (nenechte se přesvědčit těmi, co tvrdí, že srdce nemluví, neví, nezná- je to jako nechat se přesvědčovat slepcem, že na světe není nic ke koukání) ,naše srdce je tady v tom světě jako malé dítě a rozum je jako velkej dospělák.. Dítě nepotřebuje boje a už vůbec ne boje o lásku. Ale dospělý je vždycky větší a silnější než dítě, tak jako je rozum vždycky hlasitější a má přesvědčivější argumenty než srdce. Všechno nám vysvětlí, propočítá, co dělat, abychom vyhráli lásku, je to všechno tak logické. Stát se chytřejším, krásnějším, milejším, bezproblémovějším. Vyhrát se dají i jiné věci.
Štěstí: makej, makej a vydři si svoje štěstí, utíkej za ním, chyť ho. Ten nejrychlejší chytí štěstí. Dítě říká: ale pane dospělej, štěstí nikam neutíká, vždyť tady čeká! Dospělej se koukne, zasměje se: Ale kuš, malej, tohle není štěstí, to moje co lovím je větší, blyštivější, a takové se musí vystopovat a chytit do klece. Copak si myslíš, že to co sedí u tebe na trávě je štěstí? Rozum si ve své rozumnosti sám poklepává na svoje rameno, jak to vyhrál. Uspokojený tím, jak na všechno našel recept a definici.

Jenže dospělý je hlavně ustrašený poseroutka, co si vymýšlí, jak svět funguje, aby v něm neměl strach. To malinké dítě, naše srdce, totiž ví, že v životě se můžou stát věci, které předem nevypočítáme a že život a láska se řídí daleko tajemnějšími zákony než zákony síly a tlaku. Ale právě proto, že to ví, tolik se jich nebojí, jako dospělý, kteří dělají, že nejsou. Žijeme ve světě, kde čím dál víc lidí dělá, že srdce není! Rozum má spoustu výhod, ale všechny jsou mu nanic, když přijde na lámání chleba. V tu nejvíc rozhodující chvíli, v ten okamžik, kdy je rozum sám k sobě upřímný, totiž zjistí, že mu jeho život nedává vůbec žádný smysl. Pak se žárlivě dívá na dítě, které je zcela šťastné při všech těch malých činnostech, co rozumu přišly nelogické. A tak je to vždycky, rozum strašně složitě vymýšlí a konstruuje něco, co je pro srdce naprosto přirozené.Rozum vyplýtvá všechny svoje síly, aby postavil loď a přeplul rybník a srdce skočí do vody a prostě plave Taky se vám to stává? Všechny ty poučky o tom, že se nesmí chodit na cizí planety vynalezli také dospělí. Vzpomínáte? Protože když jsme děti, naprosto přirozeně pouštíme ostatní na svou planetu a navštěvujeme se s nimi. Proto máme pořád chuť se smát a hlavně velkou chuť žít a všechno dokázat.

A teď?
Kilometry, miliony světelných let vzdálení od ostatních pročítáme na své studené planetě motivační knihy a hledáme v nich nějaké rozumné vysvětlení, proč žít.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 z 343 | 338 | 339 | 340 | 341 | 342 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: