XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 330 | 331 | 332 | 333 | 334 z 343 | 335 | 336 | 337 | 338 | 339 | » | Poslední

 

guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 01.07.2008 14:57:26 ... (100/3430)
TAK ÁLO:
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 01.07.2008 13:46:38:
DNES JDU ROZDAT DALŠÍ CV jeste do trech hospod-ktere jsem dosud nenavstivila z duvodu zavření-dočasného....pohovořím drze s majitelem-nebo s vedoucím personálem a uvidíme......
Tento tyden bych rada jeste zajela znovu do CORKU-a prošla co nejvic krámů a pubů-na práci - opět s mým CV-ktere je vypracováno díky Milanovi de luxe a následně ještě zajela do okolních měst-taktéž s mými CV....
SAFRA PORTE-uvažuji o natištění vizitek-nebo tak něco-a dát na krámy se zvířecími potřebami-ve smyslu "CVIČÍM RETRÍVRY A LABRADORY" -viš,jak-za zkoušku nic nedám-tohle je další možnost -která mne napadla-po té-co jsem v jednom shopu pro zvířata viděla akce pro psy..
CO SE TYCE HAZENI MYCH NABIDEK PRACE DO SCHRANEK-TOHLE TADY V IRSKU NEFUNGUJE-IROVÉ TO BEROU JAKO ŽEBRÁNÍ-ŘÍKAL MI TO I ZNÁMÝ Z DUBLIN-bohužel se o toto vnímání IRŮ vesměs zasloužili RUMUNI-kterí tu žebrají a zkoušjí různá šmé-a pár IRŮ mi řeklo-že díky tomu jsou Irové dost opatrní na lidi z východu-OVŠEM ČEŠI i přesto jsou jakoby stále v pohodě u IRŮ.....
Tudíž jediná možnost-jíž praktikuji také-je -chodit s CV v deskách po jednotlivých shopech a bistrech a hotelích-kde se dá.
ANo,v několika me rovnou fákli-že nechtějí ani CV zanechat-ale to mě neodradilo-hlavně proto,že to byly napriklad indicke nebo čínske hospody-i tak zkouším vše,co se vyskytne a jdu kolem....
Jsem dost nervozni-ze stale nic-ze jsem tu už tři týdny-ale jak jsi řekla-je plonková sezona....to mi stvrdil i ten známý z Dublin-stále se neozval-doufam,ze da brzy vedet-co a jak prace u nej v podniku....
Souběžně je mi jasné a bylo-než jsem sem jela-že bude trvat-možná déle,než si budu představovat-než seženu nějaky ten job-a proto nerezignuji a trpělivě obcházím dál a dál podniky...
a kdyz jsou zavrene-tak pres den chodíme s ROSE ven,navštěvujem irské sousedy-abych byla v kontaktu s lidmi co nejvíc-a taky se něco dověděla...
Ráda bych zase s vyjela v patek a v sobotu večer po barech a dala řeč s usedlíky irskými-a pídila se po různých dulezitych informacích pro me....
Eura od tebe nadále šetřím.... .-)
BTW-moc ráda jsem TĚ dnes zas slyšela-vždy mi dodáš síly....
stejně tak jako kazanka,ciglista,bezmozek a další mí přátelé-kteří mne berou se vsemi chybami a se všemi mými negativy-COŽ JE PRO MĚ OBROVSKÝ DAR-který jsem si nezasloužila.....

HEZKY DEN,LEJDYNA A ROUZÍNA.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 01.07.2008 14:44:13 ... (99/3430)
zaplat JAHVE,ze kazanku napadlo oslovit tebe coby moderatora:
Odpověď na příspěvek od aaron2 ( mailto:racekpavel@centrum.cz ) z 01.07.2008 12:39:06:
...protože tezko kdo jiny by se s timto postem vyrovnal s takovou grácií a vtipem jako ONI,VĚDÍ?SHALOM! :-)
LEJDYNA.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 01.07.2008 14:30:31 ... (98/3430)
SO:
Odpověď na příspěvek od netopejl z 30.06.2008 23:53:29:
HELE,JA VIM KURVA DOBRE,KOLIK JSI ASI NASADILA MUNICE-ABYS NEJAK DOSAHLA EFEKTIVNI POMOCI PRO MAGORA LEJDY.
Mylis se v tom,ZE BYCH SVE PRATELE NAZYVALA NUKELÁTY POTOM-CO MI POMOHLI-NEZOBECNUJ MOU POVAHU V TOMTO PŘÍPADĚ....DÍKY.
DLE TEBE NEMAM UROVEN?TVUJ NAZOR.JA SI TAKY NA ROVINU PŘIZNAM-ZE NEMIT TAKOVE PRATELE Z ČETU-KTERI MI MNOHDY ZACHRANILI PRDEL-A JSOU JAKOBY MA RODINA-SEM DOST V PÍČI.NE,NEMAS PRAVDU.VÁŽÍM SI JICH.I KDYŽ LECKDY NECHTĚNĚ UBLÍŽÍM SVOU HORKOKREVNOSTÍ...VÍM...JAKO V PŘÍPADĚ FREJI-COŽ JSME si s frejou nasledne vyrikaly v telefonu-protože freja VÍ,že lejdyna je stará píča-ktera potrebuje vychladnout a pak to v klidu rozebrat..:VIM,ZE JSEM TAKOVA-A UVEDOMUJU SI SVY POVAHOVY RENONCY...KURVA,TAK ME NESUD JEN PROTO,ZE MI MÍ PRATELE POMOHLI-A NEMAM JIM DOSUD JAK SPLATIT-RESP. Z ČEHO SVE RESTY.Proč jsi jsem zapletla me privAtni veci s mymi prateli-dost dobre nechapu-ale budiž.
A MÍ PŘÁTELÉ NEVYČÍTAJÍ POMOC-KDYŽ POMOHOU-VIZ CIGLISTA,ALAIVA...ASPOL....REKNOU MI I DOST NEPOPULARNI VECI-PROTO TO JSOU SKUTEČNÍ PŘÁTELÉ-A UMÍ MI ODPUSTIT-I MÉ EXCESY-PROTO SI JICH KUREVSKY VÁŽÍM.ALE kdyz ty to vidíš jako zneužívání-je to tvuj nazor.
ANO,MAS PRAVDU-STALE JSEM NA HOUPACCE-JEDNOU NAHORE A JEDNOU DOLE.PROTO JSEM JELA DO IRSKA-ABYCH PO SEHNANI PRACE MOHLA ZAČÍT SPLACET DLUHY-A PREDEVSIM UDELAT RADOST SVYM PRATELUM-ZE SE MI UZ KURVA ZACNE STABILNE A KONSTANTNĚ DAŘIT-coz by byla pro me pratele ta nejvetsi satisfakce.....
a faqkt,ze jsou prazdniny-a na praci budu zrejme cekat jeste dva mesice-a o vikendu si dovolim rozptylit se vejletem-s clovekem,u nejz ziji-at se stalo cokoli-je proste fakt.Protože přes týden obíhám dál a dál podniky,restaurace a taverny a bistra a hovořím s vedoucimi-dávám na sebe konktakt,CV a nabidku na praci-jakoukoli-a pokračuji v tomto i v dalších mestech-kam se dostanu....i po internetu....
JEN JSEM NECHTELA ZDE NA FORU ROZPITVAVAT DETAILNE-TOTO VSE-TAK JSEM SEM STRIHLA JEN DOJMY ZE SOBOTNIHO VYLETU-A POZDE MI SECVAKLO-JAK TO VYZNI V CELEM KONTEXTU-ZE SE FLAKAM,SERU NA PRACI-A MI PRATELE,KTERI VEDI,PROC JSEM DO IRSKA JELA-SI MUZOU MYSLET-ZE JSEM IRSKO POJALA JINAK-NEZ POCATEK ME NOVE EXISTENCE.....
PROTO JSEM JELA DO IRSKA-ABYCH PRESNE JAK RIKAS-MELA POZDEJI KAM SAHNOUT,KDYZ SE COKOLI POSERE....
Vim,ze to nebude hned-ze nebudu mit praci hned,penize hned atd...Ale jdu za tím-at si mysliš už TY cokoli jineho,.....Ostatně s ALAIVOU jsem ve spojeni pravidelne,s ciglistou taky i s kazankou....kdy samozrejme povim specificke udalosti a detailni fatalni novinky.....
LEJDYNA.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 01.07.2008 14:15:19 ... (97/3430)
Re (2): NEPREPISKLA JSEM NAPROSTO NIC,KAZÍ....
Odpověď na příspěvek od ka.zanka z 30.06.2008 22:47:21:
ale dyt ja to beru-od tebe-i do ALAIVY.A TAKY VIM,JAK JSI DOBRE REKLA-ZE LENKU STALO DOST PRACHU VOLAT AZ DO SKOTSKA......NEJSEM IDIOTSKEJ IGNORANT..JEN MI TO ZNELO OD LENKY DOST PEJORATIVNE-A NECHTELA JSEM ZDE DOPODROBNA NA FORU ROZVADET JISTE VECI,O NICHZ LENKA NEMA ANI TUSENI....TOT VSE....
TAKY ME TO MRZI-REAGOVALA JSEM MOZNA ZBYTECNE PREDRAZDĚNĚ.....
Proste VÍME,JAK TO JE....TEDY ZAINTERESOVANI-DO DETAILU-LIDI..... MAM TE RADA,LEJDYNA.
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 01.07.2008 13:46:38 ... (96/3430)
Re: tak kluci
Odpověď na příspěvek od netopejl z 01.07.2008 13:30:01:já souhlasím .. je to pořád bezmyšlenkovitě dokola, jak zaseknutá gramofonová deska. Jednou to stačí.. jinak pořád omílané promazávat.Když je někomu na 30tkách tak špatně, tak ať si založí komoru u Ufňukánků, Zaplivanou nebo tak něco.. třeba vytěsní počtem účastníků tuhle místnost a bude! *1*
guest Muž netopejl ... 01.07.2008 13:30:01 ... (95/3430)
tak kluci
nehádejte se, Benny jistě chápe, že psát dokola to samé není vhodné a ty aarone to můžeš mazat jako opakující se téma které již probráno bylo ne?
guest Muž aaron2 (racekpavel@centrum.cz) ... 01.07.2008 12:39:06 ... (94/3430)
Re (8): a vvvvo tom to je
Odpověď na příspěvek od ex_benny37 ( mailto:vlada.benes@centrum.cz ) z 01.07.2008 11:59:35:
Zřejmě jsi si poněkud popletl kde se nacházíš.... Toto není TVÉ fórum ale fórum roomu.... A room netvoříš ty ale právě ta většina.... A proto tady neplatí to co chceš ty ale co chce ta většina.... Pokud chceš fórum kde se to bude řídit podle tebe tak si můžeš založit svoje.....

Tímto tě důrazně žádám aby jsi svými stížnostmi na činnost moderátora nezahlcoval toto fórum (protože nikdo z tohoto fóra nemá pravomoc mě odvolat či nějak zjednat nápravu dle tvých představ...) ale obrátil se na místa povolaná - t.j. na adminy (konkrétně admin makrela4 má na starosti moderátory) Jde-li ti o to aby všicni na fóru věděli jak to dělám špatně tak se obrať na SS roomu (v současné době luckyboy40...) a požádej ho aby toto uvedl do hlavičky tohoto fóra.... On tuto možnost má, já nikoliv.... Tímto považuji otázku tvých stížností na moderátora vyřešenou a k dalším bude přihlíženo jako ke spamu...
guest Muž aaron2 (racekpavel@centrum.cz) ... 01.07.2008 12:08:29 ... (93/3430)
Re (5): a vvvvo tom to je
Odpověď na příspěvek od ex_benny37 ( mailto:vlada.benes@centrum.cz ) z 01.07.2008 11:56:06:
Omílání dokola jak je to tu špatné a jinde dobré, lepší, nejlepší nepovažuji za občasný komentář.... Co jsem ve tvých očích je mi srdečně jedno.... Doucfám že to pááááááááá nedopadne jako tvůj stopadesátý odchod.... Obávám se že tolik štěstí nás však asi nepotká neboť dle tvých výstupů je znát že máš patologickou potřebu sem neustále docházet a neustále omílat to samé.... Vyloženě dle schématu"Když tu nebylo dobře mě tak budu prudit abych to zošklivil i vám"... Takže pokud tvé rádobykomentáře přestoupí určitou hranici tak tě začnu populisticky mazat..... A máš docela kliku že se musím chovat populisticky a ne dle mých subjektivních pocitů protože to už bych tě mazal rovnou....
guest Muž ex_benny37 (vlada.benes@centrum.cz) ... 01.07.2008 11:59:35 ... (92/3430)
Re (7): a vvvvo tom to je
Odpověď na příspěvek od ka.zanka z 01.07.2008 11:07:06:
Škoda, že ten moderátor, který se chová tak, aby se zalíbil většině, vymazal vše předchozí.
guest Muž ex_benny37 (vlada.benes@centrum.cz) ... 01.07.2008 11:56:06 ... (91/3430)
Re (4): a vvvvo tom to je
Odpověď na příspěvek od aaron2 ( mailto:racekpavel@centrum.cz ) z 01.07.2008 09:12:59:
ty jsi vážně tak hloupý? snažil jsem se vysvětlit, že občas mám touhu něco okomentovat, ale koukám, že když to u tebe vyvolává psychopatické záchvaty, v kterých nejsi schopen uvažovat výš, tak na to radši hodím bobek.
V mých očích jsi ubohý populista, pááááááááááá

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 330 | 331 | 332 | 333 | 334 z 343 | 335 | 336 | 337 | 338 | 339 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: