XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž netopejl ... 01.07.2008 13:30:01 ... (Strom/Strom)
tak kluci
nehádejte se, Benny jistě chápe, že psát dokola to samé není vhodné a ty aarone to můžeš mazat jako opakující se téma které již probráno bylo ne?
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 01.07.2008 13:46:38 ... (Strom/Strom)
Re: tak kluci
Odpověď na příspěvek od netopejl z 01.07.2008 13:30:01:já souhlasím .. je to pořád bezmyšlenkovitě dokola, jak zaseknutá gramofonová deska. Jednou to stačí.. jinak pořád omílané promazávat.Když je někomu na 30tkách tak špatně, tak ať si založí komoru u Ufňukánků, Zaplivanou nebo tak něco.. třeba vytěsní počtem účastníků tuhle místnost a bude! *1*
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 01.07.2008 14:57:26 ... (Strom/Strom)
TAK ÁLO:
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 01.07.2008 13:46:38:
DNES JDU ROZDAT DALŠÍ CV jeste do trech hospod-ktere jsem dosud nenavstivila z duvodu zavření-dočasného....pohovořím drze s majitelem-nebo s vedoucím personálem a uvidíme......
Tento tyden bych rada jeste zajela znovu do CORKU-a prošla co nejvic krámů a pubů-na práci - opět s mým CV-ktere je vypracováno díky Milanovi de luxe a následně ještě zajela do okolních měst-taktéž s mými CV....
SAFRA PORTE-uvažuji o natištění vizitek-nebo tak něco-a dát na krámy se zvířecími potřebami-ve smyslu "CVIČÍM RETRÍVRY A LABRADORY" -viš,jak-za zkoušku nic nedám-tohle je další možnost -která mne napadla-po té-co jsem v jednom shopu pro zvířata viděla akce pro psy..
CO SE TYCE HAZENI MYCH NABIDEK PRACE DO SCHRANEK-TOHLE TADY V IRSKU NEFUNGUJE-IROVÉ TO BEROU JAKO ŽEBRÁNÍ-ŘÍKAL MI TO I ZNÁMÝ Z DUBLIN-bohužel se o toto vnímání IRŮ vesměs zasloužili RUMUNI-kterí tu žebrají a zkoušjí různá šmé-a pár IRŮ mi řeklo-že díky tomu jsou Irové dost opatrní na lidi z východu-OVŠEM ČEŠI i přesto jsou jakoby stále v pohodě u IRŮ.....
Tudíž jediná možnost-jíž praktikuji také-je -chodit s CV v deskách po jednotlivých shopech a bistrech a hotelích-kde se dá.
ANo,v několika me rovnou fákli-že nechtějí ani CV zanechat-ale to mě neodradilo-hlavně proto,že to byly napriklad indicke nebo čínske hospody-i tak zkouším vše,co se vyskytne a jdu kolem....
Jsem dost nervozni-ze stale nic-ze jsem tu už tři týdny-ale jak jsi řekla-je plonková sezona....to mi stvrdil i ten známý z Dublin-stále se neozval-doufam,ze da brzy vedet-co a jak prace u nej v podniku....
Souběžně je mi jasné a bylo-než jsem sem jela-že bude trvat-možná déle,než si budu představovat-než seženu nějaky ten job-a proto nerezignuji a trpělivě obcházím dál a dál podniky...
a kdyz jsou zavrene-tak pres den chodíme s ROSE ven,navštěvujem irské sousedy-abych byla v kontaktu s lidmi co nejvíc-a taky se něco dověděla...
Ráda bych zase s vyjela v patek a v sobotu večer po barech a dala řeč s usedlíky irskými-a pídila se po různých dulezitych informacích pro me....
Eura od tebe nadále šetřím.... .-)
BTW-moc ráda jsem TĚ dnes zas slyšela-vždy mi dodáš síly....
stejně tak jako kazanka,ciglista,bezmozek a další mí přátelé-kteří mne berou se vsemi chybami a se všemi mými negativy-COŽ JE PRO MĚ OBROVSKÝ DAR-který jsem si nezasloužila.....

HEZKY DEN,LEJDYNA A ROUZÍNA.
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 01.07.2008 20:28:00 ... (Strom/Strom)
Re: TAK ÁLO:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 01.07.2008 14:57:26: :D .. ale lejdy, my spolu fakt o něčem po telefonu mluvily, pamatuješ? tak už to přestaň furt dokola omílat jo?.-)) a prosím Tě nepoužívej můj nick ve všech svých článcích .. už jsem nějaká očtená :-)
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 01.07.2008 21:14:16 ... (Strom/Strom)
Re (2): TAK ÁLO:
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 01.07.2008 20:28:00:
JSEM TO NAPSALA JEŠTĚ JAKO POSLEDNI INFO ZDE-VÍŠ? :-)) SLIBUJU,ŽE ODTED VŠE DODRŽÍM,JAK JSME O TOM SPOLU MLUVILY....ale když už tu netopejlka načla moje poklesky,atd....musela jsem na to reagovat-aby se to jaksi nepatrně srovnalo-aspon.... .-)
Zminuju TĚ proto,že TĚ mám kurva RÁDA a VÁŽÍM SI TVÉHO PŘÁTELSTVÍ K TE NESTOUDNÉ A SOBECKÉ LEJDY.Stejně jako KAZANKY A DALŠÍCH.
dobře,dobře,už tě nezmíním-leda v kontextu s nějakym parfémečkem,ju? :-)) papa,lejdy a Rose.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: