XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 | 339 | 340 | 341 z 343 | 342 | 343 | » | Poslední

 

ka.zanka Žena ka.zanka ... 09.06.2008 14:20:58 ... (30/3430)
Re (3): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 09.06.2008 11:51:20:

Taky myslím, že to chce všechno jen trošku času, aby věci zapadly do svých kolejí a pak už by to mělo jít všechno vcelku snadno. A že Růžena má z vás všech nejklidnější a nejracionálnější myšlení, to je jasný, čili kdyby byl i nějaký problém, ona vás postaví do latě, než bys řekla švec. Pes potřebuje své lidi a kde jsou oni, tam je doma - s kočkama to je naopak, ty jsou fixované na dům. Herdek a nakonec to bude tak, že až se tu jednou zase objevíš na kuk, tak nám už ta tvoje čuba nebude česky vůbec rozumět....
*3**3*
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 09.06.2008 11:51:20 ... (29/3430)
Re (2): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od ka.zanka z 09.06.2008 02:18:08:
DRAHÁ MÁ JANÍ,
DNES VYPADAM UZ O DOST LÍP-JESTE VCERA SEM VYPADALA COBY STARA UTRAPENA SQUAW. *1*
NICMENE-davam tomu jeste tak dva-tri dny-nez budu toutly v gutu.
Růža je ozdobou BANDONU-v DOWN TOWN-kde sme byli vcera nakoupit-si jí kolemjdoucí Irčani jemně hladili a usmívali se na ni i na lejdy.
Uz jsem si drobet oprasila svou chatrnou anglinu s jednim irskym pejskarem - Irem u moře,dalším Irem u krámku s hot dogem a s prodavačkou,která vylítla z krámku,jakmile uzřela způsobně sedící Ŕůženu před vchodem-vyhlížejíc Bandona. *1564*
Pri vyklízení Bandonovic skříní pro můj butik-jsem nalezla bílého medvídka většího rozměru-s korálky v bříšku-ihned zkonfiskováno ve prospěch Růženy,druhý pelech rozestřen v prostorné kuchyni-at má růža výhled na garden přes skleněné šoupací dveře-a dvě palmy na predni garden brzy seznaji Růženin FEELING pro estetično a design. *1*
Je tu pomerne teplo,jen dnes pod mrakem-zadna zima,zadna kosa.Pohoda.
VZPOMÍNÁME KAŽDIČKÝ DEN NA MÉ V.I.P.,KTEŘÍ VĚDÍ,ŽE TA HORKOKREVNÁ A LECKDY CHYBUJÍCÍ LEJDY NIKDY NEZAPOMENE A VŽDY BUDE TOU LEJDY,JAKOU BYLA-A BUDE SE I NADALE SNAŽIT,ABY SE KAZDY DEN MOHLA PODIVAT DO ZRCADLA.
TVOJE LEJDY A RŮŽENA.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 09.06.2008 11:40:21 ... (28/3430)
Re (2): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 09.06.2008 06:36:30:
OF COURSE,ŽE DUBLIN-HLAVNI MESTO.PO NEM JE HNED DRUHE NEVETSI PRAVE CORK-KTERY JE KOUSEK OD BANDONU-A BELFAST NEPOCITAME-PÁČTO JE TO SEVER´IRSKA-A TO DE MIMO NAS.Sem DUBLIN samozrejme nezminovala-prave proto,že je to JASNÝ. *91*
JO,VIDIM TO TAKY TAK- S TEMA TREMA BODAMA. DIKY ZA VSE,ALÍ....
ROSE POSTUPNE ORÁŽÍ-A UZ ZUSTALA DNES POPRVÉ I DOLE V PRIZEMI HALY-UZ CITI,ZE JE TO JEJI NOVY DOMOV-A NEBOJI SE ZUSTAT SAMA NA ZAHRADE NEBO KDEKOLI PO DOMĚ.
ANO,ROSE J E NEJROZUMNĚJŠÍ TVOR ZDE.
*1564*
LEJDY
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 09.06.2008 06:36:30 ... (27/3430)
Re: FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 09.06.2008 01:16:10: jako největší město není Dublin?.o)))))
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 09.06.2008 06:34:56 ... (26/3430)
Re: FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 09.06.2008 01:19:37:tak.1. Majdo .. nemocným se po půlnoci nevolá. Tady nejede vlak:-))
2. hodně si mysli na moje rady.. farář(nejlepší kontakty jak víš v kostele a v hospodě), hrobník,holič,doktor (nejlíp českej veterinář - já ti věřím, že ten kontakt najdeš)3.Bandon, jednou mi poděkuješ (každej musí myslet na zadní vrátka) :o)))3.Rose jsi jediná, kdo má rozum!(dávej na ty blázny pozor).-))
ka.zanka Žena ka.zanka ... 09.06.2008 02:18:08 ... (25/3430)
Re: FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 09.06.2008 01:34:18:

UFFFFFF - tak to jsem ráda, že už se dáváte po té štrece dohromady a že dospáváte jako o ceny... Všechno se srovná, Růžena taky, až přijde na to, že hned tak žádná flotila se konat nebude... Vzpomínám moc.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 09.06.2008 01:34:18 ... (24/3430)
FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od ka.zanka z 08.06.2008 18:42:49:
POZÍTŘÍ NATÁHNEM S BROKOLÍNOU FOTKY Z NASI CESTY Z ČR DO IRSKA DO PÍSÍ A POŠLEM MAILEM NAŠIM VŠEM V.I.P. TAKŽE SE TĚŠ. *1*
STÁLE NEJSEM JESTE DEFINITLY Z UNAVY VENKU-NOTA BENE-KDYZ SEM SE PUSTILA TAKMĚŘ HNED DO GRUNTINGU BARÁKU-KDE DLÍ ČTYŘI CHLÁPCI-CO SI BUDEM KECAT-PRDEL TO NENÍ. *1*
BANDON MYSLÍM ZÁŘÍ,ŽE JE VŠUDE TED ČISTO A TAK NĚJAK UTULNĚJC A ŽE LEJDYNA VZALA HRUBĚ DO SVÝCH RUKOU REŽII ÚPRAV DOMU.*1*
JEN CO RŮŽENĚ ZMIZÍ TEN BOLÁK NA NÁPRSENCE POD CHLUPY-ZAS VYRAZIME K MOŘI-A TENTOKRAT DO NĚJ VSTOUPÍM S NI-A NE JEN K LÝTKŮM.*1*
KDYŽ HO VIDĚLAPOPRVÉ-UPLNE SE ZJANČILA BLAHEM. *1564*
Myslela si totiž(bylo to asi dve hodiny po prijezdu na místo z trajektu),že ji zas ceka šílená cesta,dalsích 2000 km po souši a dalsích 15hodin po vode-a s odevzdanym vyrazem ve tvari-kdyz jsme usedli do auta -očima dala najevo-at ji treba prodáme-že už všechno jedno. *1564*
Schoulila se do klubíčka u predni sedacky-a vyplašeně koukala-místo očí škvírky. *1564*
O TO VĚTŠÍ ORGASMUS-KDYŽ SPATŘILA VLNY A VYKROČILI JSME S NÍ NA PLÁŽ.....MASAKR... *1*
FOTKY ŘÍKAJÍ VŠE....SAMA UVIDÍŠ. *1*
NECHTELA FURT USNOUT-JAK JSME DOJELI K BANDONOVI.
HLIDALA KAZDY NAS KROK-LOGICKY.....
VIS,JAK JE NA ME VAZANA-A HLIDALA SI ME I NA ZACHODKU DOMA V BYTE-ALE PO TAKOVY CESTE-NAS TED HLIDA TROJNASOB.....TAKY LOGICKY... *1564*
Očka jÍ mžourala a padala-ale BUH CHRAN-SE VZDALIT DVA KROKY-UZ BYLA NA TLAPKÁCH A JAKOŽE"NO JAKO MĚ TADY NECHÁTE?" *1564*
TAKZE PO PORADĚ S BRÍXÍ-JSME JI VZALI JESTE V DEN PRIJEZDU ODPOLEDNE K MOŘI-ABY SE UZ FAKT DORAZILA.
NEDORAZILA. *1*
AŽ POZDE K VEČERU.
Ä páč ma bandon zahradu kolem dokola domu-a na ni dve palmy a keře-nemusím ti zduraznovat,kterak se k onomu faktu Růžena postavila. *1*
Mam TĚ RÁDA,JANÍ,
LADY A ROSE.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 09.06.2008 01:19:37 ... (23/3430)
FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 08.06.2008 10:10:25:
S FREJÍ SME SI TO VYRIKALY V TELEFONU-VOLALA SEM JI PO HADCE NA ČETU-VŠE OKA.ZNA ME A VI,ZE HORKOKREVNA LEJDY VYCHLADNE-A NASLEDNE SE VSE VYŘÍKÁ.S JORAHEM TAKTÉŽ....VEDÍ,ŽE ROSE JE MÉ VŠE A ASI JEDINÉ,CO SE MI KDY V ŽIVOTĚ SKUTEČNĚ KUREVSKY POVEDLO......*1*
ZA CHVILI JDU SPAT,BANDON S ROSE UZ CHRNEJ.
BYLI SME DNES NA PROCHAZCE-PRODAVACKA VYLITLA Z KRAMU-KDYZ VIDELA ROSE SEDET PRED SHOPEM-A NADSENE SE ROUZÍNOU KOCHALA,JAK JE ZPŮSOBNÁ...TAKZE OPRAŠUJU ANGLINU,JAK MUZU-A NEJAK MI MYSL VRACÍ I DAVNO ZAPOMENUTE FRÁZE. *1*
MAMK TE RADA ,ALÍ.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 09.06.2008 01:16:10 ... (22/3430)
FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA z 08.06.2008 07:36:19:
DRUHY DEN V BANDONU...A JA MAM DOJEM,ZE SEM TU BYLA ODJAKZIVA...
ZITRA JEDEM DO CORKU-DRUHEHO NEJVETSIHO MESTA IRSKA(DYZ NEPOCITAM BELFAST-ALE TO JE SEVER-TO ME NETANKUJE).
STALE DOSPAVAM DEFICIT-KROM FAKTU,ZE VYBALOVANI A UKLID CELYHO BARAKU DA ZABRAT I S KOŘALKOU V RUCE. *1*
MAM TE RADA,LEJDYNA,DRZ SE MAMINO NAŠE.
ka.zanka Žena ka.zanka ... 08.06.2008 18:42:49 ... (21/3430)
Re (4): :o)
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA z 08.06.2008 07:36:19:

Já zase pro změnu ujížděla na citrusových plodech, jablkách a ředkvičkách.... No a k tomu sem tam živelnou chuť na tatarák *3**3**3* Chuť na jahody zůstala nenaplněná, protože dcera se narodila ještě za komouše, a to byly jahody opravdu až tak v tom červnu a ona se narodila v květnu, možná proto je dodnes tak miluje a citrusy nejí skoro vůbec - má jich ještě pořád až nad hlavu z prenatálního období *3* Jo - a tatarák miluje takdy dodnes, asi ho tehdy nebylo zase až tak moc... *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 | 339 | 340 | 341 z 343 | 342 | 343 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: