XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Aktuality

 

Aktuality

Aktuality

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co se stalo dnes nebo i v blízké minulosti
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 z 234 | » | Poslední

 

guest Muž Sophie-Andrea (terezkac@seznam.cz) ... 27.09.2004 18:38:57 ... (1/2331)
nase skola
politika nasi skoly:
mame asi od roku 2001 na nasem malinkatem gymnaziu kdesi v Jiznich Cechach jednoho profesora. na to, ze je nas "ustav" skladistem nejvetsich odpadliku (jak ucitele, tak zaci) z celeho sireho okoli, jsem si zvykla. na to, ze jediny, koho reditel posloucha, jsou jen profesori muzskeho pohlavi, jsem si taky zvykla. na to, ze jako holka s vlastni hlavou (zadna pipinka, co sezere vsechno, co se ji rekne, jen aby byl klid) na teto skole nemam sebemensi sanci dosahnout jakystakys vysledku, jsem si zvykla taky. ale co asi neprekousnu, dokud na ty skole budu, je to, ze na popud vyse zminovaneho profesora, nas vazeny pan reditel zavedl novinku v pravidlech o zameskanych hodinach. a to, ze zak ma za pololeti pravo zameskat maximalne 25% hodin dochazky do PREDMETU. jinak pry bude muset byt komisionalne prezkouseny a pak se rozhodne, jestli bude smet postoupit do dalsiho rocniku nebo ne.
do techto absenci se zaroven pocitaji akce poradane a omlouvane skolou, nemoci, rodinne duvody a podobne.....
tuto novinku nenajdete nikde napsanou (ani skolni rad, ani tridnice...), protoze to (pry?) odporuje nejakemu zakonu, takze oficialne takoveto opatreni je nezakonne a tudiz by to pri jakekoliv kontrole znamenalo problemy a ty my preci jako solidni stredni skola na malem meste nepotrebujeme.
takze o alkoholismu (i ve skole) jiz zminovaneho ucitele se take nemluvi, o drogove zavislosti asi 40% studentu (brano ze vsech 8 rocniku dohromady) take ne a o nemoznosti studovat nabizeny profil z duvodu, ze se to nehodi do rozvrhu, takze z profilovych predmetu, ktere si student vybere, se musi minimalne jednoho nebo dvou vzdat, a vybrat si jiny, jen proto, ze se jim ty hodiny kreji v rozvrzich, takze za prvni tri tydny se treba v nasi tride rozvrh zmenil uz petkrat a ja treba byla nucena trikrat menit predmety, ackoliv ucebnice za temer dva tisice Kc(jenom na dane predmety a jenom ucebnice povinne) jsem uz mela koupene. ze dvou z tech predmetu hodlam maturovat. prijde mi to jaxi nemile vzhledem k tomu, ze jsem v predmaturitnim rocniku.....

co myslite, je to normalni? je to tak i na jinych gymnaziich? nebo jsme vyjimka? dalo by se s tim neco delat? nebo to nema stejne cenu?
klidne si rikejte, ze mne to muze byt jedno, ze touhle dobou za dva roky je budu mit uz davno na haku, ze jsou dulezitejsi veci na reseni....ale je to tak spravne????

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 z 234 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: