XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Aktuality

 

Aktuality

Aktuality

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co se stalo dnes nebo i v blízké minulosti
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 z 234 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | » | Poslední

 

guest Muž Don4 (Don4@centrum.cz) ... 29.03.2005 10:21:18 ... (81/2331)
Re (5): Gros opět v čele ČSSD.
Odpověď na příspěvek od Vilhanka z 29.03.2005 09:42:13:

moc hezkej příspěvek (myslím opravdu)
Přesně na toho Zemana máme stejnej názor. Věř jsem, že se vrátí zpátky, ale zdá se mi, že je to už jen moje iluze. Možná by se vrátil za předpokladu, že o předsedovi ČSSD by rozhodovali všichni jejich členové a néé jen "hrtka vyvolených". Jestli se opravdu budou konat předčasné volby, tak jsem strašně zvědavej na jejich návštěvnost, protože to co ted předvádějí naši zástupci České republiky je k pláči. Ano, nemohu jím nic vyčítat ( ve velké míře), protože nevím, jak bych si vedl já, takže odpověd na tvojí druhou otázku, já ti určitě nepomůžu :-))) a dost se bojím, že v současné situaci nám nepomůže nikdo. Maximálně, by si mohly všechny politické strany sednout k jednomu stolu a domluvit se, co by bylo nejlepší pro naší republiku, aby nebyla známá, taková jaká je. KDyž už o naší politických problémech ví i arerický prezident, tak je to dost smutné.
guest Muž Vilhanka ... 29.03.2005 09:42:13 ... (80/2331)
Re (4): Gros opět v čele ČSSD.
Odpověď na příspěvek od Don4 ( mailto:Don4@centrum.cz ) z 28.03.2005 21:51:39:Je mi strašně smutno z toho, že většina slušných lidí nemá v současné době koho volit. Na tomto fóru je to hezky vidět. Přispívají sem příznivci ODS i ČSSD a přesto se všichni schodnou, že neví, koho půjdou volit, poněvadž se v poslední době nemohou ztotožnit s tím, co jejich oblíbené strany provádějí.Já jsem např. vždy volila ČSSD, ale dokud této straně velel Pan Zeman. V té době jsem se opravdu cítila v bezpečí, opravdu jsem věřila, že je tato strana schopna prosadit slušné podmínky pro život slušných lidí, tedy i té většiny- pracujícím, ale i těm s vyššími cíli - podnikatelům. A hlavně, že dokáží najít metr i na ty opravdové flákače a opravdové zloděje.Moc mě na pana Zemena mrzí, že selhal jako člověk, dovolil alkoholu, aby zvítězil nad jeho rozumem a nechal tuto zemi napospas lidem, kteří nemají jeho schopnosti , jeho autoritu a tudíž nedokáží dokončit jeho započaté dílo.To, co dnes předvádí Gross, Škromach, Buzková a další jeho nástupci, je spíš parodie než vládní politika. Strana, která je nejednotná a rozhádaná, nemá žádnou autoritu ani u svých příznivců a už vůbec ne u svých odpůrců. A na to sází opozice, především ODS. Záměrně vyvolává další a další aféry, skandály, snaží se vyvolat chaoz a zmatek, vyvolat v lidech obavu z naší budoucnosti, což se jí náramně daří.. Smůla je, že slušní lidé nemají tak krátkou paměť, jak by si ODS přála, a tak vzniká to vzduchoprázdno, to dilema slušného voliče. Koho volit? kdo nám opravdu pomůže?
guest Muž Don4 (Don4@centrum.cz) ... 28.03.2005 21:51:39 ... (79/2331)
Re (3): Gros opět v čele ČSSD.
Odpověď na příspěvek od ARCMAN ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 28.03.2005 16:55:48:
Díky za info, ale já jsem to v tom příspěvku psal, že ještě nevím, jestli za současného stavu budu vůbec to ČSSD volit, ale asi Ano, protože KSČM volit určitě nebudu a ODS taky ne a to hlavně z důvodů, že mají zájem, aby se zpoplatnilo studium na vysoké škole a já jako student, který má zájem jít na VŠ to odmítám.
guest Muž ARCMAN (arkman@seznam.cz) ... 28.03.2005 16:55:48 ... (78/2331)
Re (2): Gros opět v čele ČSSD.
Odpověď na příspěvek od Don4 ( mailto:Don4@centrum.cz ) z 28.03.2005 13:50:34:

Musím tě jako voliče ČSSD upřímně varovat. Místopředsedou se stal Vícha - to je starosta našeho nejmenovaného města - a je to pěkný parchant to mi věř :o). Zvolili jej, protože jinde je neznámý a tak je to jejich poslední zoufalý tah jak získat důvěru - novým xichtem, který ještě nic neudělal, ale zároveň neměl ještě dost času na destrukci(slespoň co se týká ČSSD). Takže tak.
guest Muž Don4 (Don4@centrum.cz) ... 28.03.2005 13:50:34 ... (77/2331)
Re: Gros opět v čele ČSSD.
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 27.03.2005 09:41:02:
stím začátkem musím plně souhlasit, ale tím koncem vůbec nesouhlasím, protože bych byl rád, kdyby se MIloš Zeman vrátil zpět jako předseda ČSSD, protože by měli rálnou šanci dopadnou lépe, než za současného stavu. Já, jako volič ČSSD, si rozmyslím, jestli je volit, protože co předvedli na stranickém sjezudu a opětovném zvolení Pana Grosse, mě doopravdy znechutilo, proto věřím, že pan Kalousek dodrží "svj slib" a bude chtít odejít z vlády a dotáhne se to,až k předčasným volbám, kde poznají i "věrní" stoupenci pana Grosse, že se spletli a budou litovat další 4 roky co bude u vlády ODS.
Proč nemáš radost to jsem nepochopil, vše co se ted děje hraje jen do ruky ODS a jedinej, kdo z toho nemá radost jsou členové ČSSD, US, věrní příznivci a voliči ČSS a US. S pozdrvem DON4 *5*

edit: jinak Tobě, taky hezké Velikonce *22*
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 28.03.2005 10:12:38 ... (76/2331)
Blahopřání k Velikonocům.
Všem návštěvníkům těchto stránek přeji k Velikonocům ať v nejbližším volebním klání zvítězí jejich oblíbená strana , no a když už nezvítězí ať si propříště alespoň odpustí všechny ty skandály a ať se všichni jejich oblíbení politikové chovají jako slušní lidé a ne jako banda loupežníků.A všem dohromady hodně štěstí.
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 27.03.2005 09:41:02 ... (75/2331)
Gros opět v čele ČSSD.
Jen máloco je tak rozporuplné téma jako toto.
To že by financování rodiny politika v jedné z nejvyšších státních funkcí mělo být křišťálově průhledné a ono není je myslím nezpochybnitelné.Na druhé straně není pan Gross sám kdo nemá v této oblasti zcela čistý štít Za další, tyto Grossovy problémy musely být známy už dávno.Dám li si tohle všechno dohromady ,přičtu li k tomu ještě také určitě dávno známé a v pravý čas vytažené skoroaféry s odposlechy a speciálními týmy na ministerstvu vnitra, nabývám dojmu že o tom kdo bude na nejvyšších příčkách popularity a kdo bude vláčen blátem rozhodují agentury, které pečlivě sbírají dostupné i veřejnosti nedostupné informace , stačí jim zaplatit patřičnou částku a oni za pomocí novinářů, z nichž mnozí také nepřijdou finančně zkrátka,vyzvednou daného politika na žebříčku popularity do nebe nebo ho nechají spadnout do pekel.
Jak z toho ven?Myslím že Gross měl odstoupit.Udělal chybu a za chyby se platí ČSSD pokud by zažila rozumu by si do svého čela zvolila někoho jiného.Jenom proboha ne toho velmi nepopulárního Škromacha nebo snad Zemana.
To že příští volby ,pokud se nestane něco nepředvídatelného,ČSSD prohraje je myslím jasné ale její prohra by nemusela být tak drtivá jak asi bude.Jako volič ODS bych z toho mohl mít radost ale věřte mi nemám.
guest Muž Vilhanka ... 23.03.2005 21:44:39 ... (74/2331)
Re (6): Nová politická strana - světlé zítřky v dohledu.
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 23.03.2005 19:22:52:S tvým názorem naprosto a bez výhrad souhlasím, to se hned pozná, že jsi volič a ne člen nějaké politické strany.
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 23.03.2005 19:22:52 ... (73/2331)
Re (5): Nová politická strana - světlé zítřky v dohledu.
Odpověď na příspěvek od Vilhanka z 23.03.2005 09:00:39:
Jsem li příznivcem ODS sám nevím, spíše jejich voličem.Já myslím že lidi můžeme rozdělit na ty špatné a ty ještě horší a politické strany tvoří také lidé tedy i politické strany jsou špatné a ty ještě horší.ODS volím proto že je to podle mého názoru špatná strana.
Případ pana Horského jsem viděl jen z části ,lépe řečeno jeho konec ale nabyl jsem dojmu že největší chybu v tomto případě udělalo zastupitelstvo obce už tím že byty prodalo.
Co se týče deregulace nájemného myslím že má být provedena ale vzhledem k dlouhodobému přerušení normálních vztahů v otázce bydlení by se tak mělo dít s citem.Taky si myslím že peníze které stát investuje do řešení bytové otázky jsou vynakládány naprosto neúčelně a to všemi vládami.
guest Muž Vilhanka ... 23.03.2005 09:00:39 ... (72/2331)
Re (4): Nová politická strana - světlé zítřky v dohledu.
Odpověď na příspěvek od Don4 ( mailto:Don4@centrum.cz ) z 20.03.2005 20:38:34:
I tady bych si dovolila přerušit tuto nesmyslnou a dlouho neaktualizovanou debatu.Titulek tohoto fóra zní Aktuality, tak bych se chtěla zeptat, zda se včera někdo díval na pořad Na vlasní oči a co říkáte na podnikání pana Horského.Zvláště by mě zajímal názor příznivců a členů ODS, kteří tak razantně prosazují, že jedním z prvořadých problémů, které by jejich strana řešila, by byla deregulace nájemného.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 z 234 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: