XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Aktuality

 

Aktuality

Aktuality

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co se stalo dnes nebo i v blízké minulosti
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 z 234 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | » | Poslední

 

guest Muž Don4 (Don4@centrum.cz) ... 16.04.2005 09:49:05 ... (91/2331)
Re (6): Co vy říkáte na svatbu Camilly a Charlese ?
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 16.04.2005 08:39:04:
Jak mnůžeš vědět jaká byla v soukromém životě? Jsem nevěděl, že jsi sní žil a tak to víš a jestli hodnotíš, podle ostatních tak je to nesmysl. Jinak jsem trošku nepochopil tu tvojí poslední větu "oni mají strach z intimního života" a to jako kdo?
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 16.04.2005 08:39:04 ... (90/2331)
Re (5): Co vy říkáte na svatbu Camilly a Charlese ?
Odpověď na příspěvek od ARCMAN ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 15.04.2005 18:09:47:
Vilhanka má v tomto pravdu .Dianu mu opravdu vybrala rodina.V tom že někdo klopí zrak ještě není nic špatného ale můj celkový dojem z princezny Diany byl podobný jako má Vilhanka.Někteří lidé si svou vnitřní nejistotu na veřejnosti kompenzují tvrdými a nesmlouvavými postoji v soukromí a je velmi obtížné se s nimi na čemkoli domluvit.V soukromí jsou to lidé chladní a nepřístupní . Oni mají strach z intimního vztahu .
guest Muž ARCMAN (arkman@seznam.cz) ... 15.04.2005 18:09:47 ... (89/2331)
Re (4): Co vy říkáte na svatbu Camilly a Charlese ?
Odpověď na příspěvek od Vilhanka z 15.04.2005 10:16:11:

A nebyli náhodou od začátku proti jeho sňatku s Dianou? Chvíli je po smrti a jak se zapomíná jak to bylo. A soudit podle toho, že někdo klopí zrak? já ho většinou klopím když mám problémy a nechci aby to ostatní viděli - je tohle zločin?

PS: teda ty oči jsou podle mě kravina, ale když už chceš rozebírat subjektivní "starosti" :o)
guest Muž Vilhanka ... 15.04.2005 10:16:11 ... (88/2331)
Re (3): Co vy říkáte na svatbu Camilly a Charlese ?
Odpověď na příspěvek od Don4 ( mailto:Don4@centrum.cz ) z 15.04.2005 09:45:45:Víš, já lidi odjakživa posuzuji podle očí, mám s tím v osobním životě téměř stoprocentní úspěšnost. Diana vždy klopila zrak a její pohled byl vždy nejistý, roztržitý a roztěkaný.. Proto jsem psala, že na mě to celé působí téměř románově. Myslím si, že Charles se s Camilou milovali odjakživa. Ovšem rodina mu vybrala DianuUž před svadbou se jejím kamarádkám, známým a vůbec okolí jevila jako osoba nejistá, náladová a manipulovatelná. To jsem samozřejmě četla , ne vydedukovala z jejich očí.. Co se týče Charlese, byl hlavně poslušný jako každý syn své despotické matky. Jak mohlo takové manželství fungovat? Podle mě právě proto pak žila Diana, tak jak žila. Ne ona ale lidé ji vmanipulovali do role zbožňované princezny právě pro její nejisté vystupování, které si lidé vysvětlili jako projev skromnosti. Podle mě byla dobrý člověk, ale žila tak, jak ji lidé chtěli vidět a jak ji ostatní diktovali..Víš, i když jsem ženská, nesnáším hysterky a navíc zastávám názor, že dobré manželství vždy zajišťuje žena. Podle mě, Diana, ač hodný a slušný člověk, selhala nejen jako manželka ale i jako matka. Kdyby ti dva měli hned od začátku jiné parnery, kteří by jim byli oporou v jejich nejistých povahách a víc vnímali jejich pocity a potřeby, možná by oba prožili daleko kvalitnější život. A jestli se to CHarlesovi povede aspoň teď, čemuž věřím, přeju mu to. Přála bych to i Dianě, ale ta už bohužel není mezi námi.
guest Muž Don4 (Don4@centrum.cz) ... 15.04.2005 09:45:45 ... (87/2331)
Re (2): Co vy říkáte na svatbu Camilly a Charlese ?
Odpověď na příspěvek od Vilhanka z 15.04.2005 09:06:08:
proč rpozmazlená Diana? *24* to co ona dělal po dobu co byla mezi náma je obdivuhodné. Kdyby byla rozmazlená tak sedí doma na .... a popíjí si šampaňské, ale ona raději trávila svůj čas s lidmama, které ji pomalu neviděli ani na fotce. Nemůžu říct, že jím to partnerství nepřeji, ale nepodporuju ho. Nebyl to jeden z mála důvodů proč se vlastně Diana a Charles rozdedli?
guest Muž Vilhanka ... 15.04.2005 09:06:08 ... (86/2331)
Re: Co vy říkáte na svatbu Camilly a Charlese ?
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 10.04.2005 20:56:28:I já této dvojici moc fandím a jejich osud mě docela dojímá. Působí na mě téměř románově. Camilu jsem měla radši ještě za Dianina života. Vždy mi přišla daleko vhodnější manželka následníka trůnu, než ta rozmazlená a nevyrovnaná Diana. Jsem ráda, že si konečně prosadili svou a mohou být spolu.
guest Muž Don4 (Don4@centrum.cz) ... 10.04.2005 23:31:56 ... (85/2331)
Re: Co vy říkáte na svatbu Camilly a Charlese ?
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 10.04.2005 20:56:28:

Přesně tak, klobouk dolů před tím co udělal, mohl si klidně vzít nějakou 20letou modrookou blondýnu (nic pro nic, aj mě se líbí *40*), ale pak bych chtěl vidět ty titulky v novinách. Ani nevím proč, ale já tu svatbu nepodporoval *6*, protože nemám rád to, že se někdo rozvedeme s manželkou kvůli jinému člověku (ted se mi to stalo, sice jen u bývalé přítelkyně, ale je to něco hnusného a nepřál bych to nikomu, ani tomu klukovi s kterým byla).
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 10.04.2005 20:56:28 ... (84/2331)
Co vy říkáte na svatbu Camilly a Charlese ?
Možná vám to připadá jako banalita ,proč se s tím zabývat ? Mne v této souvislosti zajímají názory veřejnosti zpracované sdělovacími prostředky.Na jedné straně nekritický obdiv až zbožňování princezny Diany ,ve skutečnosti hysterické Bárbíny se kterou by nevydržel ani svatý.Na druhé straně zesměšňování vtipné a duchaplné Camilly jen proto že to není oslnivá krasavice.Také rozhodnutí Charlese vzít si svou dávnou lásku které je 57 je mi sympatické i když by pro něj s jeho penězi nebyl problém získat nějakou o 30 let mladší královničku krásy.
guest Muž ARCMAN (arkman@seznam.cz) ... 30.03.2005 00:48:43 ... (83/2331)
Re (7): Gros opět v čele ČSSD.
Odpověď na příspěvek od Vilhanka z 29.03.2005 11:00:39:

Souhlas - když to funguje jinde proč né klidně tady.
guest Muž Vilhanka ... 29.03.2005 11:00:39 ... (82/2331)
Re (6): Gros opět v čele ČSSD.
Odpověď na příspěvek od Don4 ( mailto:Don4@centrum.cz ) z 29.03.2005 10:21:18:Co k tomu dodat, říkáš to, co si myslí většina obyčejných, slušných lidí, ale ti nahoře neposlouchají.Nevím, co by je donutilo poslouchat názory nás většiny.Nevím, kam až tohleto musí dojít, aby se konečně opravdu něco změnilo.Co se musí stát, aby konečně pochopili, že nezáleží, kdo je z které strany, ale co je třeba udělat, abychom byli Česká republika - stát ve střední Evropě.Stát,kde každý žije podle svých možností a schopností. Jak dlouho to ještě bude trvat, než je okolnosti donutí sednout si k jednomu stolu a společně vytvořit podmínky pro slušné všechny slušné lidi.Někdy mám pocit, že jsou jen dvě možnosti. Buď zrušit všechny strany a vytvořit jen dvě: Levici a pravici. Každý v této zemi si zvolí tu, co je jeho strdci bližší. I politici i voliči.Volby rozhodnou, co si lidé zvolí. Nikdo nemůže zpochybnit, že levice apravice bude mít přesně opačné názory, jak docílit stability země. I politici i voliči si budou muset vybrat pouze ze dvou variant- nepochybně protichůdných.Po čtyřech letech se zase budou moci politici i voliči rozhodnout, zda před čtyřmi lety zvolili dobře, anebo špatně. Ale zase mají jen dvěmožnosti. Levice nebo pravice. Jasná a jednoduchá pravidla, v tom se snad musí zorientovat každý, není možnost žádných spekulací a planých slibů, nikdo nemůže říct, že neměl šanci prosadit, co sliboval Že by to byla diktatura? No a co? Pokud by určila jasná pravidla a to by musela, protože by věděla, že pokud neučiní lidi spokojenými, nebude se mít na koho vymluvit a půjde za čtyři roky od válu, tak ať nám diktuje. Vím, je to experiment s lidma, ale copak teď nejsme jak pokusní králíci? Co by se nám ještě horšího mohlo stát? Nic mě nenapadá

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 z 234 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: