XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Humor a zábava / Jedničky mezi vtipy

 

Jedničky mezi vtipy

Jedničky mezi vtipy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
vtipy co smíchy rozbrečí
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: hudyna

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 84 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

guest Muž Osamelec78 ... 01.09.2011 00:23:06 ... (765/835)
Krasne rande
Papicek prijde domu a tatinek se zvedave zepta:: Tak jaky bylo rande? Pepicek. Tatinku skvele.. Delaly jsme to v parku, jenze ona neprisla.
guest Muž Osamelec78 ... 28.08.2011 19:16:49 ... (764/835)
redaktor
Na frekventovane silnici stopuje mlada hezka divka a u ni zastavi tereni vozidlo. devce nastoupi a: posliste nejste vy ten slavny redaktor z radia? ridic. No to jsem, divenka pokracuje: no Mi rodice slav vyroci svatby a ja bych jim chtela poprat. Muzu od vas? Ridic: no prave dneska mam na spech, tak to asi nepujde. Divka ho prosi, skemra a silbuje ze udela co on bude chtit. Ridic tedy zastavi na okraji lesa, rozepne poklopec vy tahne ud, divka se diva a zrudne: no vite pane redaktore ja to jeste nikdy nedelala. Rdaktor: to jiste zvladnete. Divka: urcite? Redaktor: urcite, nemejte strach. Divka si ud jeste prohlizi a nakonec hu vezme do ruky, nahne s k udu a..MILA MAMINKO A TATINKU!
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 19.06.2011 21:29:08 ... (763/835)
...
Přijde cikán do krámu a ptá se: "Máte něco od Algidy?"
Prodavač na něj vytáhne revolver a povídá: "Ano, Magnum!"

Cikán čte cikánovi nápis na ceduli: "Cikáni za 50,- bez gumy, bílý za 700,- s gumou."
"To se mi líbí, žádnej rasismus," říká druhej cikán, " a co tam ještě píšou?" "Bungee Jumping."


*4835* http://xchat.cz/Johny_travnikar">Džony *5264*
*1279* http://mistnost.xchat.cz/pohlazeni">Pohlazení
*2204*
guest Muž Osamelec78 ... 12.06.2011 22:22:11 ... (762/835)
ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA
Zarostlým trništěm se prosekává princ a najednou spatří spící krásnou Růženku a jiného prince a vidí jak ji znásilnuje. Ten se otočí a zavolá: nazdar kamaráde. Pojd si taky vrznout. Ale prosím tě nelíbej ji.
guest Muž Osamelec78 ... 31.05.2011 23:28:48 ... (761/835)
JISTOTA
Na pláži u krásně šumícího moře se prochází Pepíček a najednou vidí jak jeho tatínek souloží maminku na misionáře. Papíček se tady zvědavě zeptá tatínka: tatínku copak to děláš mamince. A tatínek odpoví: nic Pepíčku. Jenom tady pumpuju maminku, aby se naetopila až vleze do vody. Víš? Papíček pak říká: to je dobře. Jistota je jistota protože jsem vidšl, jak včera pan plavčík taky takhle pumpoval naší maminku a ještě ze spoda skoušel jazykem, jastli neuniká vzduch.
guest Muž Osamelec78 ... 31.05.2011 23:04:28 ... (760/835)
ZÁZRAČNÁ ŽABIČKA
Přijde chlápek do zverimexu a uvidí v akvárku žabku která stála 7000,- kč. Ten si ji prohlíží, pak se otočí k prodavačce a ptá se: prosim vás, to ta žába umí mluvit? když stojí takový prachy? Prodavačka mu odpoví: to neumí. Ale za to umí do čista pěkný orální sex. Chlap nevěří svím uším, a tak mu dovolí si jí zdarma vyskoušet. on tedy vzal žabku šel s ní za plentu a po několika minutách se vrátil spokojen. Tak se rozhodl tu žabku koupit. Přijde domů, postaví žabku před jeho manželkou a ona jásala: tu krásnou žabičku jsi koupil pro mně? No ty jsi tak hodný. A on říká: nauč ji svíčkovou a vypadni.
guest Muž blue.storm (blue.storm@seznam.cz) ... 30.05.2011 17:49:06 ... (759/835)
Re: POHÁDKA O ZVÍŘÁTKÁCH
Odpověď na příspěvek od Osamelec78 z 26.05.2011 12:32:15:
Výstížný!!! :D
guest Muž Osamelec78 ... 30.05.2011 12:33:57 ... (758/835)
ETUDA
Jak vypadá etuda z rozpsu zaměstnanců? procházka, uviděl, ohlížel, zastavil, dohonil, pozdravil, rozmlouval, domlouval, nedostal, přecechtěl, přemlouval, sliboval, hladil, líbal, lechtal, dráždil, porazil, vysoukal, hledal, našel, vyndal, roztáhnul, přistrčil, vrazil, vrtal, hekal, šoupal, klátil, potil, mačkal, mlaskal, stříkal, bryndal,kouřil oklepal, zastrčil, vstal, neplatil, utíkal, výskal, zarazil, polekal, štípal, pálil otočil, zautíkal, zeptal, doktor léčil, mazal natíral, balil, sušil, nadával, dopálil, uřezal, zahodil, skonal.
guest Muž Mc_Murphy (m.prindis@seznam.cz) ... 30.05.2011 10:04:41 ... (757/835)
Re: Harry Potter
Odpověď na příspěvek od sweetkiss4u ( mailto:sweetkiss4u@centrum.cz ) z 29.05.2011 17:13:31:

To mě upřímně rozesmálo. *3* *47*


Znáte mě všichni.
Pamatuji časy, kdy prérie i wigwamy byly větší, ohnivá voda lacinější a indiáni. . . opálenější. . .
guest Muž Osamelec78 ... 30.05.2011 02:14:47 ... (756/835)
SVĚTLO
Policajt dostane poprvé baterku do ruky a hned nasral problém. ijde k velitelovi a říká: pane náčelníku s tou baterkou něco ja. když jsem rozsvítil baterku, na zdi se objevilo světlo. Když jsem baterku zhasnul, světlo najednou zmizelo. Tak jsem ho hledal mezi papírama v šuplíku, na poličce nenašel jsem ho. Tak jsem rozšrouboval baterku a tam světlo taky nebylo. Velitel odpoví. To bude nějaká záhada. Hele půjčte mi tu baterku a zítrya vám povím co a jak. Druhý den se ptá velitele: tak co, a jak? Velitel byl Vysmátý jak lečo. Tak jsem pátral až jsem nakonec vypátral. Manželku jsem s dětma poslal k babičce, zatáhnul jsem roletu a pustil jsem se do pátračky. Když jsem rozsvítil baterku skutečně se na zdi objevilo světlo.Když jsem ale baterku zhasnul, bylo světlo pryč. Tak jsem začal hledat v šatníku, v zásuvce, V poličce normálně jsem rozházel byt vzhůru nohana a světlo jsem nenašel. Tak jsem rozebral baterku a tam taky nebylo. Nakonec jsem šel do kuchyně a hle!! ON TEN PREVÍT SE SCHOVAL V NAŠÍ LEDNIČCE!!!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 84 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: