XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Láska na dálku

 

Láska na dálku

Láska na dálku

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zažili jste jí někdy, chtěly byste jí vyzkoušet? Máte jí daleko??
Prosím pište sem jen to co se týká tématu.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 68 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž brany.jirik (Jirka.Joska@centrum.cz) ... 07.03.2013 01:49:38 ... (652/672)
Re (3): Odpověď na příspěvek od cernajs (cernajs@centrum.cz)
Odpověď na příspěvek od ULA.KULAWIAK ( mailto:ULA.KULAWIAK@centrum.cz ) z 17.08.2012 05:47:50:
I já s tebou naprosto a úplně sdílím tvůj názor. Spousta lidí si myslí, že vztah na dálku nejde a nefunguje. Ale opak je pravdou. Když se dva sejdou na stejné vlně. Tak i vztah na dálku funguje. Je to pravda. Třeba se nevíte tak často. Ale právě takhle se nejlépe pozná. Kdo a jak moc - toho druhého miluje. Já tady poznal jednu slečnu. Byli jsme od sebe 285km. Měli 5let přátelství. Kdy si jenom spolu psaly, volali či nějakou MMS si vyměnily. Po 5letech mě napadlo a jednou si řekl, co kdybych dál vztahu šanci? Ona mi tu pořád píše např: Moc tě miluji!, chtěla bych být v tvém náručí a držet tě za ruku. I když tě osobně neznám. Tak semi po tobě stýská. Jednou jsme si tak volali a já jí řekl, jestli mě pořád chce za kluka. I když to máme od sebe tak daleko a neuvidíme se tolik. Zda to vážně chce. Přitom jí nevadilo nic! Ani to že, špatně chodím po úraze. Po 5letech jsem dojel do Trutnova. Vstával v 4h protože jsem se, tak těšil. V 7vyjel. V 13h jsem dojel. Měl jsem sraz z její kamarádkou, kamarádčinou dcerou a jejím manželem. Protože, ta moje musela ještě k lékaři. Tak jsem vrátil den s nima. Prošel si město a čekání se vyplatilo. Když vystoupila z autobusu. Tak já jsem věděl 100% ona'' to je ta práva. Protože i když jsem kluk a holky si myslí, že mi nejsme tak citlivý. Ale já se v skutečnosti zamiloval v realu hned. Už podle fotky v nicku a i v realu.
guest Muž ULA.KULAWIAK (ULA.KULAWIAK@centrum.cz) ... 17.08.2012 05:53:21 ... (651/672)
Re (2): Odpověď na příspěvek od cernajs (cernajs@centrum.cz)
Odpověď na příspěvek od funnymore ( mailto:damiasekJB@seznam.cz ) z 25.04.2010 22:10:29:
musim s Tebou plně souhlasit je to adrenalim krásny si tady s někym opačneho pohlavi psát jak ho milujete a on vás.Jsem ráda že existuje xchat.Láska a vztah na dalku funguje a je moc vzrušujici a lepši zajimavějši.A je to napinavějši.Romantičtějši .Že po sobě toužite toužite a nemužete se vydět jak byste chtěly jste si pak vzacni neokoukate se jeden druhému a toužite vice a chcete se toužite po sobě vice tak.Mám s tim už skušenosti měla jsem 3letý vztah.Moc jsme se milovaly.Nerozešly se .TRAGICKÁ VÉC Z JEHO STRANY SEBEVRAŽDA. Proč mi to udělal ja ho moc milovala a miluji do dnes a po nocich brečim za nim ať se mi ozve a vrádi
guest Muž ULA.KULAWIAK (ULA.KULAWIAK@centrum.cz) ... 17.08.2012 05:47:50 ... (650/672)
Re (2): Odpověď na příspěvek od cernajs (cernajs@centrum.cz)
Odpověď na příspěvek od funnymore ( mailto:damiasekJB@seznam.cz ) z 25.04.2010 22:10:29:
musim s Tebou plně souhlasit je to adrenalim krásny si tady s někym opačneho pohlavi psát jak ho milujete a on vás.Jsem ráda že existuje xchat.Láska a vztah na dalku funguje a je moc vzrušujici a lepši zajimavějši.A je to napinavějši.Romantičtějši .Že po sobě toužite toužite a nemužete se vydět jak byste chtěly jste si pak vzacni neokoukate se jeden druhému a toužite vice a chcete se toužite po sobě vice tak.Mám s tim už skušenosti měla jsem 3letý vztah.Moc jsme se milovaly.Nerozešly se .TRAGICKÁ VÉC Z JEHO STRANY SEBEVRAŽDA. Proč mi to udělal ja ho moc milovala a miluji do dnes a po nocich brečim za nim ať se mi ozve a vrádi
Ebisek Muž Ebisek ... 26.07.2012 18:08:38 ... (649/672)
Rána do srdce pro všechny internetofoby a psychology
http://www.novinky.cz/koktejl/274203-...d-se-budou-brat.html

Vyjadřuji tímto lítost nad psychology, jež chodí po základních a středních školách a tvrdí, že "kamarádi z internetu by měli zůstat na internetu" *18*
guest Muž I_will_kiss_you (seximer@centrum.cz) ... 30.08.2011 19:05:42 ... (648/672)
Re: má láska
Odpověď na příspěvek od Osamelec78 z 23.07.2011 15:43:23:
Kdybych uměl na netu vyjádřit bujarý,nekontrolovatelný smích,praskne ti monitor.Si blbec...Až se rozejdete,mrzet vás to nebude
guest Muž Osamelec78 ... 23.07.2011 15:43:23 ... (647/672)
má láska
moje dívenka se kterou jsem, pochází z U.S.A a jsme spolu již 6 měsíců.
guest Muž MaXXter ... 13.06.2011 22:55:49 ... (646/672)
60 km
Zdravím všechny ;)
S bývalou přítelkyní jsme byli od sebe vzdáleni 60 km. Mě to nevadilo, protože jsme se mohli celkem v pohodě vídat. Ona to ale kvůli tomu ukončila. Prej chce kluka, se kterým může být kdykoliv. A hle, našla si jej.. No, po půlroce se rozešli. Se mnou byla skoro dva roky. A já tvrdím, že na dálku je to zajímavější, člověk se má na co těšit. Než být s druhým den co den, to už pak ztrácí kouzlo. A když se dva mají opravdu rádi, tak to vydrží.
guest Muž HITALL (loaderbycracker@gmail.com) ... 02.05.2011 21:47:31 ... (645/672)
muj nazor
ma nova laska bydli v australii a bohuzel nedostala povoleni k pobytu,takze spolu nemuzeme byt.jen pres skype.jsme zkratka byrokraticky stat,skoda slov.jinak vztahy na dalku nefunguji,protoze toho 2 nemuzete kontrolovat,co dela.a myslet si,ze je vam verny je naivni.
guest Muž standoslav ... 09.01.2011 18:23:29 ... (644/672)
Re (3): LZE
Odpověď na příspěvek od I_will_kiss_you ( mailto:seximer@centrum.cz ) z 09.01.2011 04:18:29:
Hombre, s tou co na mne cekala kdyz jsem byl na vojne jsem nikdy zadne deti nemel a vidis to vse moc cerně. *111*
guest Muž I_will_kiss_you (seximer@centrum.cz) ... 09.01.2011 04:18:29 ... (643/672)
Re (2): LZE
Odpověď na příspěvek od standoslav z 13.12.2010 08:10:25:
Tak pokud nesedí počet měsíců,ověř si otcovství...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 68 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: