XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Láska na dálku

 

Láska na dálku

Láska na dálku

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zažili jste jí někdy, chtěly byste jí vyzkoušet? Máte jí daleko??
Prosím pište sem jen to co se týká tématu.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž funnymore (damiasekJB@seznam.cz) ... 25.04.2010 22:10:29 ... (Strom/Strom)
Re: Odpověď na příspěvek od cernajs (cernajs@centrum.cz)
Stačí mít jen vlastní zkušenosti , život nás naučí sám*45* Určitě každej z nás by alespoň jednou chtěl slyšet a vidět , jak mu jeho / její idol do očí řekne ''Miluju Tě'' ..cítit ty doteky , vnímat jeho smyslnost*845*...Jenže velká část si o tomhle všem myslí že je to hovadina 3. stupně*144*...
Jak můj přítel ( Talé jsem se s ním poznala právě přes xchat) řekl: '' Podle mýho názoru je dobře se takhle seznámit , přes chat...Člověku alespoň můžeš říct to , co by jsi mu třeba hned na poprvé nedokázal do očí říct '' ....a má samozřejmě pravdu*47*... pokud si začnete psát přes net miluju Tě , Chci tě , nemůžu bez tebe být , bez Tebe prostě nežiju a tak , a pak pozdějš si to ještě třeba pomocí skypu řeknete navzájem , oslovujete se různými sladkými přezdívkami , pak je to dobře...protože v reálu se tyhle věcí jako ''Chci Tě'' ''Miluju Tě'' ''Seš moje všechno'' nebojíte říct*41* proč se taky bát , když s tím člověkem jste nějaký dejme tomu rok a tohle všechno jste si říkali...slyšeli to , jak Vám te druhý říká ''Miláčku , já tě miluju'' *105*..dyť je krásný to slyšet*845* ...podle mě je to prostě adrenalin..je to prostě takový víc zajímavější , máte se na co těšit v tom vztahu...a nejlepší konečnej pocit máte z toho , když se Vám všechny vaše plány a všechny vaše představy s tím koho milujete splní*845**15*




►SeX *66* , LoVe*845* , HaTe *41*◄
guest Muž ULA.KULAWIAK (ULA.KULAWIAK@centrum.cz) ... 17.08.2012 05:47:50 ... (Strom/Strom)
Re (2): Odpověď na příspěvek od cernajs (cernajs@centrum.cz)
Odpověď na příspěvek od funnymore ( mailto:damiasekJB@seznam.cz ) z 25.04.2010 22:10:29:
musim s Tebou plně souhlasit je to adrenalim krásny si tady s někym opačneho pohlavi psát jak ho milujete a on vás.Jsem ráda že existuje xchat.Láska a vztah na dalku funguje a je moc vzrušujici a lepši zajimavějši.A je to napinavějši.Romantičtějši .Že po sobě toužite toužite a nemužete se vydět jak byste chtěly jste si pak vzacni neokoukate se jeden druhému a toužite vice a chcete se toužite po sobě vice tak.Mám s tim už skušenosti měla jsem 3letý vztah.Moc jsme se milovaly.Nerozešly se .TRAGICKÁ VÉC Z JEHO STRANY SEBEVRAŽDA. Proč mi to udělal ja ho moc milovala a miluji do dnes a po nocich brečim za nim ať se mi ozve a vrádi
guest Muž brany.jirik (Jirka.Joska@centrum.cz) ... 07.03.2013 01:49:38 ... (Strom/Strom)
Re (3): Odpověď na příspěvek od cernajs (cernajs@centrum.cz)
Odpověď na příspěvek od ULA.KULAWIAK ( mailto:ULA.KULAWIAK@centrum.cz ) z 17.08.2012 05:47:50:
I já s tebou naprosto a úplně sdílím tvůj názor. Spousta lidí si myslí, že vztah na dálku nejde a nefunguje. Ale opak je pravdou. Když se dva sejdou na stejné vlně. Tak i vztah na dálku funguje. Je to pravda. Třeba se nevíte tak často. Ale právě takhle se nejlépe pozná. Kdo a jak moc - toho druhého miluje. Já tady poznal jednu slečnu. Byli jsme od sebe 285km. Měli 5let přátelství. Kdy si jenom spolu psaly, volali či nějakou MMS si vyměnily. Po 5letech mě napadlo a jednou si řekl, co kdybych dál vztahu šanci? Ona mi tu pořád píše např: Moc tě miluji!, chtěla bych být v tvém náručí a držet tě za ruku. I když tě osobně neznám. Tak semi po tobě stýská. Jednou jsme si tak volali a já jí řekl, jestli mě pořád chce za kluka. I když to máme od sebe tak daleko a neuvidíme se tolik. Zda to vážně chce. Přitom jí nevadilo nic! Ani to že, špatně chodím po úraze. Po 5letech jsem dojel do Trutnova. Vstával v 4h protože jsem se, tak těšil. V 7vyjel. V 13h jsem dojel. Měl jsem sraz z její kamarádkou, kamarádčinou dcerou a jejím manželem. Protože, ta moje musela ještě k lékaři. Tak jsem vrátil den s nima. Prošel si město a čekání se vyplatilo. Když vystoupila z autobusu. Tak já jsem věděl 100% ona'' to je ta práva. Protože i když jsem kluk a holky si myslí, že mi nejsme tak citlivý. Ale já se v skutečnosti zamiloval v realu hned. Už podle fotky v nicku a i v realu.
Ebisek Muž Ebisek ... 14.03.2013 16:40:22 ... (Strom/Strom)
Re (4): Odpověď na příspěvek od cernajs (cernajs@centrum.cz)
Odpověď na příspěvek od brany.jirik ( mailto:Jirka.Joska@centrum.cz ) z 07.03.2013 01:49:38:

Tak já jsem na tom byl trochu podobně, až na detaily a souhlasím s tím. *4*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: