XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Láska na dálku

 

Láska na dálku

Láska na dálku

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zažili jste jí někdy, chtěly byste jí vyzkoušet? Máte jí daleko??
Prosím pište sem jen to co se týká tématu.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 68 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž MAKO777627 (martindudasmarek@gmail.com) ... 24.07.2017 09:00:05 ... (672/672)
Laska
Ano zažil a bylo to.nádherý. Ja zde v ČR a ona USA. Po pul roce příjela a za měsíc jsme spolu odletěli. ;-(
guest Muž bara1997 (drancakova.barb1@seznam.cz) ... 10.05.2017 11:56:19 ... (671/672)
ano až v bratislave -partizánskom
stačí vám to a zažila
Ebisek Muž Ebisek ... 24.05.2013 19:18:52 ... (670/672)
Re (11): dálka
Odpověď na příspěvek od BranDuff ( mailto:branduff@centrum.cz ) z 24.05.2013 13:59:27:

Problémy jsou spojeny s typem vozu, podle toho jaké je konstrukce a zda má pokovená skla, která dělají šílený útlum.
No a pak samozřejmě zarušením. Regiojet začal vsázet na to, že zlepší propustnost skříně tím, že tam dá opakovač. Jenže tím akorát zarušil všechno v okolí. Mobil má sice dobrý signál, ale přenosová kapacita linky je zprasená chybama.

Nevím kdy jsi tím jel, ale jediné problémy s internetem v Pendolinu byly, tak ze začátku, když to neveřejně testovali :-)
Jezdím do Pardubic několikrát týdně, takže jsem za tu dobu snad nasbíral dostatek zkušeností *18*
guest Muž BranDuff (branduff@centrum.cz) ... 24.05.2013 13:59:27 ... (669/672)
Re (10): dálka
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 23.05.2013 12:54:09:

Nevím čím jezdíš , ovšem já mám úplně jiné zkušenosti , zatím co v regiojetu přes garenu jsem si dal pár her s angličanama , v čd , se mi párkrát sekalo na stejné trase i blbé xko , mam vodafone a problém s odesláním sms jsem ve vlaku až na cestu přes krnov kde mi hlásilo že jsem v polsku , nikdy problém .



Go n-éirí an bóthar leat!
Ebisek Muž Ebisek ... 23.05.2013 12:54:09 ... (668/672)
Re (9): dálka
Odpověď na příspěvek od BranDuff ( mailto:branduff@centrum.cz ) z 23.05.2013 06:47:21:

Ale kdepak. Regiojet má ICT naprosto šílené. Podle toho co jsem viděl a zkoušel, tak má na koleně udělané nějaké routery s modemy. ČD oproti tomu mají propracovaný systém od Cisco, který funguje skoro všude, navíc skutečně využívá linek všech operátorů. Navíc zesilovače GSM u Regiojetu jsou největší rušičkou, co jsem kdy viděl. Když jsem jel, tak jsem měl sice signál, ale mobil odmítal odeslat i blbou sms.
guest Muž BranDuff (branduff@centrum.cz) ... 23.05.2013 06:47:21 ... (667/672)
Re (8): dálka
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 23.05.2013 03:27:36:

Ono je ironie že čím dál jedeš , tím mín platíš , alespon u těchle dopravců , když sestra chtěla do kolína , bylo ji naznačeno , že jsi má koupit nějakou speciální jízdenku do prahy , že ji to příjde levnější , u čd se to taky stává , o prázdninách jsem cestoval do Hranic na Morave , díky tomu že do Olomouce vysla rodina jizdenka na nejakou akci ( památky unesco či co ) o víc jak polovinu levnejší , vzal jsem kamarádku a madší segru na rodinovku .....
co se musí uznat regio ma nejstabilnější připojení na internet , v CD to pada i tam kde by nemelo .....



Go n-éirí an bóthar leat!
Ebisek Muž Ebisek ... 23.05.2013 03:27:36 ... (666/672)
Re (7): dálka
Odpověď na příspěvek od BranDuff ( mailto:branduff@centrum.cz ) z 23.05.2013 00:14:36:

Buď rád, v LEO Expressu se zase stává to, že se otevírají zamklé dveře *3* hooodně lidí si na to stěžuje a podle všeho to ještě nikdo neopravil *3*
Jinak s Regiojetem to je takové všelijaké. Aktuálně sice dají zadarmo espreso a za pár kaček dortíky, nicméně je jasné že to je do doby než některý z dopravců nekrachne a pak půjde cena hezky nahoru, jelikož to je všechno brutálně dotované.

Je to sázka do loterie, za stovku se dá jet, ale je to druhý ranní vlak a pouze 20 míst atd. Nedá se s tím nikdy počítat na jistotu. Například ty Pardubice vyjdou nejlevněji s ČD.
guest Muž BranDuff (branduff@centrum.cz) ... 23.05.2013 00:14:36 ... (665/672)
Re (6): dálka
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 22.05.2013 23:31:26:

já jel na školení do práglu , nechtěl jsem použít auto , v únoru jsem jsi tejden předem zamluvil tam a zpět a vyšlo mně to dohromady na 250 kč , což je 125 tak . Do olmíka jsem minulej tejden platil 60 , tejden předem , čd to výjde z Ostravy hlavní kolem 100 kč .
Taky nemam rad mechaniku , jednou v Pendolínu jsem se sekl na wc , nešlo mi otevřít dveře , dojel jsem do prahy a pak zpět do bohumína , tam sem se vydal zpátky směr praha , přes me mlácení do dveří ( bohužel mobil vybitej ) mne pustila po několika hodinach až starší paní před pardubicemi , což mi čd totálně znechutilo , žádnej pruvodčí ani uklizečka na konečne ... prostě nic ....
Mně se v regiu libilo víc než v mezistatních vlacích , lepší jídlo a pohodlí ale záleží na vkusu , mně tam nic nehučelo ani nevybrovalo , stěny špinave nebyli , navíc obsluhu jsem měl mezi zastávkami u sebe minimálně dvakrát . jak do prahy tak z prahy ....



Go n-éirí an bóthar leat!
guest Muž BranDuff (branduff@centrum.cz) ... 23.05.2013 00:08:39 ... (664/672)
Re (6): dálka
Odpověď na příspěvek od Lingali z 22.05.2013 21:05:02:

Stopem jsem jednou chtěl z Ostravy do Nového jičína , asi 30 km . Stopl jsem kamion co jel do Kodaně , tak jsem jel sním , od té doby moc štěstí nemám , asi blbě vypadám :D
Nevim jak z Plzně ale do prahy z ovy se dostanu osobákem , nějakým lepším co nezastavuje v každé díře za 4 hodinky , což není tak špatný .


Go n-éirí an bóthar leat!
Ebisek Muž Ebisek ... 22.05.2013 23:31:26 ... (663/672)
Re (5): dálka
Odpověď na příspěvek od BranDuff ( mailto:branduff@centrum.cz ) z 22.05.2013 19:05:53:

Regiojetem jsem jel, celou dobu mi něco hučelo a vibrovalo pod podlahou, stěny byly ušmudlané a všechno mechanické. Navenek to sice natřeli dobře, ale interiér zůstal tak, jak to soudruzi v NDR před 30 lety postavili. Nehledě na to, že reálná cena je úplně jiná než v reklamě na idnesu. Přítelkyně ke mě jezdí z Pardubic na jízdenky, které si koupí na druhý den a stojí jí to 160Kč. Regiojet vyjde na 233.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 68 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: