XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Láska na dálku

 

Láska na dálku

Láska na dálku

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zažili jste jí někdy, chtěly byste jí vyzkoušet? Máte jí daleko??
Prosím pište sem jen to co se týká tématu.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž terry.uiu ... 12.12.2010 18:49:57 ... (Strom/Strom)
Vztah na dálku
Vidím, že tu řešíte vztah na dálku přes internet, ale já si prožila ještě ten starý "romantičtější". Seznámil nás můj spolužák a ten kluk bydlel 20 kilometrů od našeho města. Protože jsme byli ještě děcka školou povinný a jediný spoj byl autobus, tak jsme se vídali jen jednou týdně na dvě hodiny (pak mu jel poslední bus). Denně jsme se prozváněli, aby ten druhý věděl, že na sebe myslíme, volali jsme si a psali sms (to ještě neměl doma net ani jeden z nás a vůbec málokdo měl doma net). Jenže po 2 měsících jsem ten vztah ukončila, protože jsem chtěla kluka, kterého bych mohla vidět i třeba ve středu, ne jen na 2 hodiny v neděli. Kluka, kterýmu bych napsala: Přijeď, je mi smutno - a on by přijel. Mu bohužel ten vztah vyhovoval tak, jak byl, takže jsem za tu svini rozcházečskou byla já :) Už bych nešla do vztahu na dálku, když s někým jsem, tak s ním chci být kdykoliv chci a ne se podřizovat autobusovým řádům a nebo jeho rozmarům, že nemá čas a musí se učit (to se pak už ani nedá nazvat láskou, když jste až na druhém místě před flákáním se u netu a děláním před matkou, že se učíte). Nejvíc jsem byla smutná, že se mnou nechtěl jít ani na ples v sobotu (že se pak neměl jak dostat domů, i když jsem mu nabízela odvoz od mýho taťky) a to byl jeden z posledních hřebíčků do rakve, kdy jsem prostě věděla, že jsem jen jeho přítelkyně na dvě hodiny v neděli a číslo v mobilu, kterým machruje, že ho zase prozvání mladá.
guest Muž standoslav ... 13.12.2010 08:10:25 ... (Strom/Strom)
Re: LZE
Odpověď na příspěvek od terry.uiu z 12.12.2010 18:49:57:
Jejda Ty jsi ale zahořklá při té vzpomínce; zřejmě to až tak velká láska nebyla. Když se dva milují, nevadí ani měsíce odloučení. Za mého mládí chodili kluci na vojnu, já tu svou nevidel 5měsíců a taky se to při dopisech dalo vydržet. Přítel mé dcery byl rok v Anglii a chodí spolu dál, no teď se chystá do USA tak uvidime . . . .
guest Muž I_will_kiss_you (seximer@centrum.cz) ... 09.01.2011 04:18:29 ... (Strom/Strom)
Re (2): LZE
Odpověď na příspěvek od standoslav z 13.12.2010 08:10:25:
Tak pokud nesedí počet měsíců,ověř si otcovství...
guest Muž standoslav ... 09.01.2011 18:23:29 ... (Strom/Strom)
Re (3): LZE
Odpověď na příspěvek od I_will_kiss_you ( mailto:seximer@centrum.cz ) z 09.01.2011 04:18:29:
Hombre, s tou co na mne cekala kdyz jsem byl na vojne jsem nikdy zadne deti nemel a vidis to vse moc cerně. *111*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: