XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Věkový rozdíl

 

Věkový rozdíl

Věkový rozdíl

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Máte zkušenosti s věkovým rozdílem ve vztahu? Je normální vztah 15-ti leté slečny a 25-ti letého pána? Podělte se...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 96 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 

guest Muž vasa54 (alt1954@atlas.cz) ... 02.06.2010 08:51:30 ... (902/952)
Re (2): :)
Odpověď na příspěvek od bes-tie ( mailto:bes111@centrum.cz ) z 02.06.2010 08:22:46:
nedělám pořádek,nekřivdi jen jsem zareagoval na to co jsem pocítil a není to o tom že jsi špatná nebo ošklivá jen je to o tom že by jsi měla přehodnotit určité názory,nemáš v nich pravdu.tak se nezlob a ani na ni
guest Muž vasa54 (alt1954@atlas.cz) ... 02.06.2010 08:48:18 ... (901/952)
Re (8): Bez problému
Odpověď na příspěvek od bes-tie ( mailto:bes111@centrum.cz ) z 02.06.2010 05:27:43:
ahojky dík za písmenka.nereagoval jsem na podpis ale na t´vůj profil.a co se týče mého vzhledu,pak je přiměřenej k mému věku a jsem s ním docela zpokojenej.a navíc nejsem baba.nemyslím si,že by jsem byl až tak duchaplnej,jen mám na myšlení mozek.a poznámka aby jsi se podívala do zrcadla není o tom,že by jsi musela chodit s pytlem na hlavě,ale o tom,že jsi už dost stará na to aby jsi mohla nebo měla pochopit,že vás je stále více jak chlapů a ne vše si můžeš za prachy koupit.určitě jsem tě ale nechtěl urazit,jen mi trochu neseděla tvá arogance a přílišné dávání najevo svýma poznámkama.neměl jsem kdy nápad člověka hodnotit podle vzhledu.určitě mne spíš osloví spíš jeho pohled na své okolí a vztah k lidem.krása je pomijející,blbost je věčná.a na to že nedíra nechodí na čet už dva roky jsem ani nepostřehl,nicméně není to jen poplatné pro ni.protože jací jsme jsme jasně prokázali v těchto volbách.nicméně,fakt je,že věkový rozdíl chápeme každý trochu jinak a po svém,a je to tak v pořádku.kdyby mi někdo před dvěma lety řekl,že budu mít partnerku s takovým odstupem,vysmál bych se mu.dneska už vím,že to není věkem ale mentalitou a jestliže chlap v mém věku přistoupí na takovýto vztah,musí být zákonitě zastydlej puberťák,protože jinak nebude stíhat.
guest Muž bes-tie (bes111@centrum.cz) ... 02.06.2010 08:22:46 ... (900/952)
Re: :)
Odpověď na příspěvek od Rickie- ( mailto:Denisa04@centrum.cz ) z 02.06.2010 07:09:13:

Máš na mysli i MOJE chování? JÁ jsem tady začala pánovi doporučovat ať se koukne do zrcadla?
Pán tady přišel dělat "pořádek" po několika letech,když už nikdo na tohle téma nepsal:-)

A začal psát úplně mimo mísu,aspoň co se reakce na mou osobu týká:-) Tohle není fórum o - "Zrcadlo,zrcadlo,pověz,kdo je na světě nejkrásnější":-D
Zcela evidentně cítil potřebu někoho napadnout,budiž mu přáno,pokud mu stačí ke "štěstí" takhle málo:-)Já mám přece jen kapku jiné priority.*4*

Nemám s pánem žádnou rozepři,vlastně ho mám v...někde:-)Chtěla jsem mu jen vysvětlit,že PODPIS nepatří k tématu fóra :-)Snad pochopí,i když...mám v poslední době nějak "štěstí" na lidi,kteří nejsou zrovna bystří...kulantně řečeno...možná bude pán výjimka:-D
guest Muž Rickie- (Denisa04@centrum.cz) ... 02.06.2010 07:09:13 ... (899/952)
:)
Osobně bych nechtěla kluka staršího o víc jak 3 roky.Kvůli rozdílnému myšlení.Jinak k vaší rozepři ohledně vzhledu: Já taky nejsem bůhvíjaká krasavice.A nevadí mi to.Záleží spíš na vaŠem chování :)
guest Muž Rickie- (Denisa04@centrum.cz) ... 02.06.2010 07:05:52 ... (898/952)
:)
Osobně bych nechtěla kluka staršího o víc jak 3 roky.Kvůli rozdílnému myšlení.Jinak k vaší rozepři ohledně vzhledu: Já taky nejsem bůhvíjaká krasavice.A nevadí mi to.Záleží spíš na vaŠem chování :)
guest Muž bes-tie (bes111@centrum.cz) ... 02.06.2010 05:27:43 ... (897/952)
Re (7): Bez problému
Odpověď na příspěvek od vasa54 ( mailto:alt1954@atlas.cz ) z 02.06.2010 02:03:52:

Koukám jak červ z jabka:-) V mém příspěvku na dané téma nebyla zmínka o VIAGŘE:-) *71* Víš,to co mají lidé dole pod příspěvkem,to neznamená jakože to patří do příspěvku...to si tam člověk nastaví(viz dole Podpis) a má to tam jako jakési motto i když diskutuje třeba na fóru o vaření:-D

Někdo tam nemá nastavené nic,někdo občas něco...jako já,konkrétně v období,kdy jsem psala příspěvek tady na tomto fóru jsem jaksi "reagovala" tímto mottem na nějaký "průser" v našem senátu,nikoliv na téma tohoto fóra:-) Už to chňápeš?:-D
Btw: nedira na xchat nechodí už takové 2 roky,takže se obávám,že si tvůj duchaplný příspěvek opravdu nepřečte...já vím,je to velká škoda,ale dobře jí tak:-)

Ehm...nikdy jsem nesoudila lidi podle vzhledu,ale když už jsi to načal...v tvém případě bych se o koukání do zrcadla,raději moc nezmiňovala:-D Nebudeme to dále rozebírat,že,...nechtěla bych být protivná,vzhled člověka je pro měasi tak důležitý jako politická situace v Zimbabwe:-)))

Takže,moc tě prosím,přečti si tento můj příspěvek... raději víckrát a dojde ti,že - tohle fórum opravdu NENÍ o vzhledu,ani o tom,že by starší muži při pohledu na mou personu museli či nemuseli polykat viagru:-)
Zkrátka -tamto dole...byla poznámka k politice a měla jsem ji v tom období na každém fóru,na které jsem přispívala:-)
guest Muž vasa54 (alt1954@atlas.cz) ... 02.06.2010 02:03:52 ... (896/952)
Re (6): Bez problému
Odpověď na příspěvek od bes-tie ( mailto:bes111@centrum.cz ) z 05.06.2009 14:33:00:
a podívala jsi se do zrcadla?možná že to je ten důvod proč potřebovali viagru.je třeba též trochu sebekritiky.hezké sny
guest Muž vasa54 (alt1954@atlas.cz) ... 02.06.2010 01:58:46 ... (895/952)
Re (2): Clanek
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 05.06.2009 17:26:07:
ahojky,nelze nereagovat na tvůj příspěvek.Myslím,že kvalitní vztah není o tom kolikrát za den tě zatáhne do postele.nevím o jakém přesvědčování to tu píšeš,mám pocit,že jsi mohla poznat tak dědka s úmrťákem v kapse.co tomu staršímu tak nejde?píšeš tak jakoby jsi si jednou v životě vrzla a teď už se jen dusíš záští.kdyby jsi měla nějakou zkušenost,tak bys určitě takové hlouposti nemlela.mám partnerku o 18 let mladší a můžu tě ujistit že se nedohadujem o to jak to chce a víš proč? protože je to tom o čem zřejmě nemáš ponětí.(citový vztah).a věř,že to není ani o materialní stránce.jestliže ty sama nejsi schopna citového projevu pak jej těžko můžeš očekávat.a pakliže vypadneš tomu starýmu z ruky pak věř,že se budeš chladit,protože on na rozdíl od toho mlaďasa už ví jak tě dostat.a ten který by ti nestačil by tě ani nechtěl,musela by jsi jej něčím zaujmout a věř že tam už to není o čísle podprsenky.to co by jej zajímalo je tvé nitro,vychcandír lítá po světě víc jak dost.
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 05.04.2010 22:24:32 ... (894/952)
Re: názor.
Odpověď na příspěvek od jirkazim ( mailto:jafholz@email.cz ) z 26.03.2010 22:08:24:

taky jsem měl...

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž jirkazim (jafholz@email.cz) ... 26.03.2010 22:08:24 ... (893/952)
názor.
Nazdarek. já mám holku která je o 12 let mladší a je velice spokojena. vubec nám ten věkoví rozdíl nevadí spíše je ráda že nemá blbečka. Ps: sex je dokonalej :-))

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 96 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: