XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Věkový rozdíl

 

Věkový rozdíl

Věkový rozdíl

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Máte zkušenosti s věkovým rozdílem ve vztahu? Je normální vztah 15-ti leté slečny a 25-ti letého pána? Podělte se...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Rickie- (Denisa04@centrum.cz) ... 02.06.2010 07:09:13 ... (Strom/Strom)
:)
Osobně bych nechtěla kluka staršího o víc jak 3 roky.Kvůli rozdílnému myšlení.Jinak k vaší rozepři ohledně vzhledu: Já taky nejsem bůhvíjaká krasavice.A nevadí mi to.Záleží spíš na vaŠem chování :)
guest Muž bes-tie (bes111@centrum.cz) ... 02.06.2010 08:22:46 ... (Strom/Strom)
Re: :)
Odpověď na příspěvek od Rickie- ( mailto:Denisa04@centrum.cz ) z 02.06.2010 07:09:13:

Máš na mysli i MOJE chování? JÁ jsem tady začala pánovi doporučovat ať se koukne do zrcadla?
Pán tady přišel dělat "pořádek" po několika letech,když už nikdo na tohle téma nepsal:-)

A začal psát úplně mimo mísu,aspoň co se reakce na mou osobu týká:-) Tohle není fórum o - "Zrcadlo,zrcadlo,pověz,kdo je na světě nejkrásnější":-D
Zcela evidentně cítil potřebu někoho napadnout,budiž mu přáno,pokud mu stačí ke "štěstí" takhle málo:-)Já mám přece jen kapku jiné priority.*4*

Nemám s pánem žádnou rozepři,vlastně ho mám v...někde:-)Chtěla jsem mu jen vysvětlit,že PODPIS nepatří k tématu fóra :-)Snad pochopí,i když...mám v poslední době nějak "štěstí" na lidi,kteří nejsou zrovna bystří...kulantně řečeno...možná bude pán výjimka:-D
guest Muž vasa54 (alt1954@atlas.cz) ... 02.06.2010 08:51:30 ... (Strom/Strom)
Re (2): :)
Odpověď na příspěvek od bes-tie ( mailto:bes111@centrum.cz ) z 02.06.2010 08:22:46:
nedělám pořádek,nekřivdi jen jsem zareagoval na to co jsem pocítil a není to o tom že jsi špatná nebo ošklivá jen je to o tom že by jsi měla přehodnotit určité názory,nemáš v nich pravdu.tak se nezlob a ani na ni
guest Muž vasa54 (alt1954@atlas.cz) ... 02.06.2010 08:57:35 ... (Strom/Strom)
Re (3): :)
Odpověď na příspěvek od vasa54 ( mailto:alt1954@atlas.cz ) z 02.06.2010 08:51:30:
nereagoval jsem na podpis jen jsem použil to slůvko,a o té bystrosti by jsem raději pomlčel,nechodím kázat morálku,a určitě neužívám aroganci.v čem si tak vyjímečná,v autu,baráku nebo v čem?nechápu a ještě napadáš rickie za její názor.ona ti ten tvůj též nebere a já ti též nehodlám nic vyvracet a přeji hezký den plný pohody
guest Muž bes-tie (bes111@centrum.cz) ... 02.06.2010 11:02:25 ... (Strom/Strom)
Re (4): :)
Odpověď na příspěvek od vasa54 ( mailto:alt1954@atlas.cz ) z 02.06.2010 08:57:35:

Já jsem napadala rickie? Prosím tě čti pořádně...Máš vzácný "dar" překroutit kdeco,jak tak koukám,nemám jediný důvod tuhle dívenku urážet,je milá a její názor jí neberu....nebo to tam někde vidíš?
guest Muž vasa54 (alt1954@atlas.cz) ... 02.06.2010 11:37:58 ... (Strom/Strom)
Re (5): :)
Odpověď na příspěvek od bes-tie ( mailto:bes111@centrum.cz ) z 02.06.2010 11:02:
já ji neurážím,naopak na její věk je dost rozumná a fandím jí.ale nechme toho překrucuješ ty ne já .ale vždyť o nic nejde,jsi horkokravná a startuješ na první našlápnutí.prosímtě máš právo nejen na kritiku a nebo názor tak jak druzí,ale buď tak láskyplná a přijmi i názor druhé strany,přece ne vždy musíme s každým souhlasit,nejde o život,a já to nepsal proto aby jsem poučoval nebo tak nějak.jen jsem reagoval na to co jsem si přečetl od tebe a nedíry.vem mne na milost.už dávno vím,že žena se ukecat nedá.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: