XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Věkový rozdíl

 

Věkový rozdíl

Věkový rozdíl

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Máte zkušenosti s věkovým rozdílem ve vztahu? Je normální vztah 15-ti leté slečny a 25-ti letého pána? Podělte se...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

feainne Muž feainne ... 05.06.2009 17:07:17 ... (Strom/Strom)
Clanek
Misto dohadovani si radeji prectete treba tento clanek:

http://www.reflex.cz/Clanek36111.html

:)
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 05.06.2009 17:26:07 ... (Strom/Strom)
Re: Clanek
Odpověď na příspěvek od feainne z 05.06.2009 17:07:17:..

Já si prostě myslím , že vtip je v tom, že ten mladší kluk je tak nadrženej , že udělá mnohem víc, než starej kterýmu už to tak nejde a naučil se během života kličkovat a tu ženskou očurávat.................Mladý kluci často nemaj pravidelnej sex a jsou tak unešený z toho , že najednou můžou kdykoliv, že prostě udělají všechno..........jedou na dovču, pozvou na véču, přinesou snídani do postele, upečou buchtu (hihi Bestie *3*)..............z dědkem se musím většinou dohadovat o všem, včetně praktik , který proběhnou ...............a to je nechutný ..............nechutnej starej chlap, nechutný dohadovačky ..........to se na to můžu vy.......................
guest Muž vasa54 (alt1954@atlas.cz) ... 02.06.2010 01:58:46 ... (Strom/Strom)
Re (2): Clanek
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 05.06.2009 17:26:07:
ahojky,nelze nereagovat na tvůj příspěvek.Myslím,že kvalitní vztah není o tom kolikrát za den tě zatáhne do postele.nevím o jakém přesvědčování to tu píšeš,mám pocit,že jsi mohla poznat tak dědka s úmrťákem v kapse.co tomu staršímu tak nejde?píšeš tak jakoby jsi si jednou v životě vrzla a teď už se jen dusíš záští.kdyby jsi měla nějakou zkušenost,tak bys určitě takové hlouposti nemlela.mám partnerku o 18 let mladší a můžu tě ujistit že se nedohadujem o to jak to chce a víš proč? protože je to tom o čem zřejmě nemáš ponětí.(citový vztah).a věř,že to není ani o materialní stránce.jestliže ty sama nejsi schopna citového projevu pak jej těžko můžeš očekávat.a pakliže vypadneš tomu starýmu z ruky pak věř,že se budeš chladit,protože on na rozdíl od toho mlaďasa už ví jak tě dostat.a ten který by ti nestačil by tě ani nechtěl,musela by jsi jej něčím zaujmout a věř že tam už to není o čísle podprsenky.to co by jej zajímalo je tvé nitro,vychcandír lítá po světě víc jak dost.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: