XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Vaříme s XChatem

Vaříme s XChatem

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
a s chutí :)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 12.06.2010 11:31:15 ... (Strom/Strom)
Něco přidám
Mohu něco přidat?
Pečínka:
800g vepřové kotlety, 1 dcl tmavého piva, 1 lžíce vodky, olej, 1 lžíce polévkového koření, 1 lžíce plnotučné hořčice, 1/2 lžičky mleté pálivé papriky, 100g sterilované okurky nebo cukety, mletý pepř, sůl.
Kotelty nakrájíme na malé řízečky, a naklepeme. Z piva, vodky, 2 lžic oleje, koření, hořčice a soli připravíme marinádu. Tou zalijeme naklepané maso a necháme v lednici 24 hodin. Pak na pánvi rozehřejeme olej, přidáme maso, krátce osmahneme, pak stáhneme plamen , přidáme zbytek marinády, nadrobno nakrájenou sterilovanou zeleninu a zvolna dusíme.
Příloha: dobrovolná.
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 12.06.2010 23:17:25 ... (Strom/Strom)
Re: Něco přidám
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 12.06.2010 11:31:15:

Ahoj,
dělávám něco podobného - místo kotlety na pánvičku většinou házím libovější krkovičku. Místo vodky kapku brandy a mletou pálivou papriku skoro nepoužívám, dávám špetku chilli, přijde mi výraznější.
Ale tvou verzi zkusím.


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 14.06.2010 12:20:24 ... (Strom/Strom)
Re: Něco přidám
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 12.06.2010 11:31:15:
Výýýýýborné!

Vezmeme alobal, potřeme olejem, dáme vrstvu najkrájených brambor (syrových),osolíme, na to hodně cibule, pak papriky - červenou, zelenou, žlutou na plátky, pokapeme worchesterem a sojovkou, na to plátky sýra, na něj slaninu a klobásku, na to naklepané, osolené, opepřené maso,pokapem zase worchesterem a sojovkou. Dobře zabalíme do alobalu, dáme na plech, který podlijeme vodou a tak hodinku pečeme. Alobal musí být dobře zabalený, aby se voda z plechu nedostala dovnitř. Každá porce se dělá zvlášť.
Pak už se dá jen na talíře a papá se to!
Pozn.: maso může být plecko, kotletky, řízky..........Já přidala i česnek a další koření dle chuti.... K tomu tatarka nebo ečup, klidně obojí!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: