XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kluci s kluky

Kluci s kluky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
!15+!, BEZ DOHODY, DĚVEK, KURVIČEK, ODMĚN, BRIGÁD 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 | 394 | 395 | 396 | 397 z 398 | 398 | » | Poslední

 

guest Muž mrdsemmrdtam (mrdsemmrdtam@seznam.cz) ... 17.12.2004 14:06:11 ... (12/3972)
Re: Holky
Odpověď na příspěvek od NeCaR ( mailto:necar@centrum.cz ) z 17.12.2004 13:54:47:
Ja se oficialne podepisuji pod anketu.HONZA
guest Muž NeCaR (necar@centrum.cz) ... 17.12.2004 13:54:47 ... (11/3972)
Holky
Jak napsala Sabina nic se tím nedosáhne pokud dáme do popisu místnosti větu vstup holkám zakázán počítejte s tím že jich sem poleze 2x tolik to už se zde zkoušelo. Nehledě na to pokud pozoruje člověk prudiče je to půl na půl co se týká nadávání a dovolím si tvrdit že mužské nicky jsou mnohem sprostější.Jenže každej si spíš všimne holky než kluka že.
Podle mne je blbost odsuzovat lidi podle pohlaví, vyznání a rasy o toto se snaží všechny gay a podobné organizace aby nás gaye a lesbičky bralo okolí jako normální a mi jim jen ukazujem že se straníme a chcem bejt v izolaci.Tímhle kluci nikdy nedosáhnem aby byla nějaká velká tolerance když chcem aby nás okolí bralo a sami ho vyháníme od sebe.Zauvažujte nad tím.
Pokud by nadále byl zájem o zřízení hlasovací ankety o tomto zda vyhazovat či ne holky napište na fora a zřídíme anketu.
guest Muž mrdsemmrdtam (mrdsemmrdtam@seznam.cz) ... 17.12.2004 13:20:55 ... (10/3972)
Re: vyhazování holek......
Odpověď na příspěvek od fajnchlap ( mailto:fajnchlap@seznam.cz ) z 17.12.2004 06:19:44:
Nezlob se na me ale ohledne toho mazani medu kolem huby:Vcera jsem vychazel s MORKIM v pohode,ja se snazim dusit v sobe ten vztek,snazim se nebejt naladovej,ale jestlize mi prijde 5 sprostych sms tak sen a me nezlob ale kazdy ma duvo se rozzlobit.
guest Muž Kevin19 ... 17.12.2004 13:18:23 ... (9/3972)
Re: mohou ci nemohou holky do nasi mistnosti
Odpověď na příspěvek od Kevin19 z 17.12.2004 11:16:18:
dalsi odpoved od adminky na moji otazku
MocelaUmbra: to záleží na tom jak se dohodnete v místnosti se stálejma správce a s uživatelema. Necar už to nakous na fóru a bylo mu řečeno ať udělá nějakou ankteru, aby se každej mohl vyjádřit
fakt to záleží na vás, jaxe dohodnete v místnosti ... pokud tam holky nesmí tak by bylo dobrý to dát do popisku, aby se pak každej nedivil že bude vyhozenej
guest Muž fajnchlap (fajnchlap@seznam.cz) ... 17.12.2004 12:27:18 ... (8/3972)
Re: mohou ci nemohou holky do nasi mistnosti
Odpověď na příspěvek od Kevin19 z 17.12.2004 11:16:18:
No tak jsme se dozvěděli,co si myslí malá část adminů...Jen nechápu co to má společného s tím co si myslíme nebo chceme my,návštěvníci room KsK....??????*9*
guest Muž xTUNTAx (sabina.tunta@centrum.cz) ... 17.12.2004 11:28:17 ... (7/3972)
Re: mohou ci nemohou holky do nasi mistnosti
Vím, že můj názor budeš brát jako druhořadý (třetiřadý, hafořadý :o) ), ale zkus se nad ním aspoň trošku zamyslet, i když je od holky .o)

Ano, v HnaH kluci nemají povolen vstup. A pomohly si tím holky nějak? Ne. Klucí tam chodí pod holčičími nicky. Chceš to samé aj u vás? I já jsem jeden čas k vám chodila pod klučičím nickem. Jestli byl důvod ten, že jsem nechtěla pod xTx, nebo ten, že tam holky nesměly nevím ... to už si opravdu nepamatuji. A nikdo by se nedozvěděl, jestli jsem holka nebo kluk. (btw ... jen podotýkám, že jsem se tam chodila bavit s osobami, které věděly, kdo jsem .. to abys nenadával - i když asi budeš - právem) Pokud tam povolíte holky, tak máš větší šanci, že tam přijdou pod svým pohlavím. A pokud se s holkou bavit nechceš nemusíš. Pokud tam přijde pod klučičím, tak se s ní bavíš, aniž bys chtěl.
A argument, že holky vás tam chodí urážet není pravdivý. Chodí vás tam urážet stejně jako tam chodí klucí. A chodí se tam chovat stejně slušně jako zase jiní mužského pohlaví. V tomhle rozdíl pohlaví není.

To se budete ptát pokaždé adminů, jakmile budou noví? Pokud si dobře pamatuji, tak právě to, jestli tam smíme nebo nesmíme se tu "řešilo" asi před rokem.

A i v době, kdy jsem já byla stálým návštěvníkem KsK, tak mi admin (Mili) řekl, když se dozvěděl, že k vám chodím, že by mne z té místnosti vyhodil, kdyby mne tam našel. Až teprve poté se ode mne dozvěděl, že k vám mají holky vstup povolen.

.... škoda, že není starší verze for, možná bys tam příspěvky ohledně toho, zda holky mají nebo nemají k vám chodit, ještě našel...

je to vaše věc, jen říkám, že tím prostě nic nevyřešíte :o(
guest Muž Kevin19 ... 17.12.2004 11:16:18 ... (6/3972)
mohou ci nemohou holky do nasi mistnosti
ptam jse adminu a oni mi odpovidaji takhle na otazku:
ahoj mam prozbu muzou holky do mistnosti kluci s kluky kdyz kluci nesmeji do mistnosti holki s holkama takze jsi myslim ze holky jsem nesmeji mam pravdu?
PraZDroJ: Záleží na vás. Mohou tam být, ale pokud to někomu bude vadit, může se ozvat.
J-H: No neměli by tu být.
Brouk-y2k: no neměly by..
Giggo: to dle mně záleží jak se dohodnete vy v room *4*
Hornet: Záleží naprosto na dohodě vás kluků v místnosti. POkud se shodnete že tam holky nechcete, nebudou tam, pokud vám tam nevadí, nechávejte je tam. Vy k holkám nesmíte, pač ony vás tam nechtěj *4*


tak toto byly odpovedi adminu
guest Muž fajnchlap (fajnchlap@seznam.cz) ... 17.12.2004 06:19:44 ... (5/3972)
vyhazování holek......
Koukám,že je nemyslitelné,aby byl v místnosti chvíli klid...*21*..Pořád jen hádky o malichernostech.Co se týče vyhazování holek je pravda že se SS domluvili,že se holky budou tolerovat,ale není to naše zvůle-je to podle mě názor většiny osazenstva této místnosti.Pokud vím,tak jen pár jedinců si přeje,aby tady holky nechodily.Chodím do room už několik let a nepamatuju si že by tady měly někdy holky striktní zákaz vstupu(až na pár krátkodobých vyjímek)
Myslím že to je tak trochu o toleranci a neznamená že když se takhle chovají v jiných místnostech,že by sme se měli opičit,nebo snad mstít.
Myslím si ale že by nebyl problém uspořádat anketu,nebo průzkum co na to ostatní uživatelé a řídit se názorem většiny.Jen nevím jak to technicky provést,aby to bylo objektivní a nestranné..
Ohledně včerejších hádek na skle..Vím ,že Necar někdy dovede zareagovat podrážděně,ale včera jsem u hádky byl a termín "buzny zasraný" na skle nepadl..Byl přítomen i admin Mili,který to vlastně potvrdil...
Jen mi připadá divné,že kluci co tady někoho nařkli z náladovosti,se chovají úplně stejně..Jeden den se tady pusinkují a mažou med kolem huby a druhej den se urážejí,píšou stížnosti atd..Zdá se Vám to fér..??...Takže se trochu zamyslete,než zase budete někoho napadat....Hezkej den......*6*
MiLiČerná hvězdička Muž MiLi (mili27@centrum.cz) ... 16.12.2004 17:48:15 ... (4/3972)
Re: NeCar a jeho nálady
Odpověď na příspěvek od mrdsemmrdtam ( mailto:mrdsemmrdtam@seznam.cz ) z 16.12.2004 17:39:51:

Buzny zasraný neřek a nelži to bytostně nesnášíma nepodávej dezimformace o tom co řek a neřek*4*.Co se týče jeho chávání si vyřešte v rámci vaší místnosti ale řešte to tak jak se věci a bez slovíčkaření*4*
guest Muž mrdsemmrdtam (mrdsemmrdtam@seznam.cz) ... 16.12.2004 17:39:51 ... (3/3972)
NeCar a jeho nálady
Vis NeCaRe narovinu nikdo nema trpelivost na tve nalady a jestli to odmitas pochopit tak se priklanim k tomu aby to bylo odebrano stale spravcovstvi je mi jedno ze me budes vyhazovat pokazde kdy me uvidis ale ty bys nemel byt SS kvuli nevhodnemu chovani ophledne toho jestli maji holky co delat v mistnosti kluci s kluky-v pravidlech je jista mezera do ktere jsme se dostali zalezi na vetsine ktera bud rozhodne ze kdyz holky nebudou psat nic mimo pravidla nebudou vyhozeni.Jestlize administratori vyhazuji holky a rikaji ze tam nemaji co delat,tak at se domluvi s SS kteri jsou udajne domluveni ze pokud nedelaji nic proti pravidlum tak je to beztrastne.Nevim jak by dopadlo u normalniho uzivatele ktery nema certifikaci to kdyby napsal buzny zasrany a dal tam zvracejiciho smajlika ale myslim ze nemelo cenu se o NeCaRove vyhazovu hadat bylo to prokazatelne.Vice k tomu nemam.Jsem pro odebrani SS NeCaRovi.Podpisem:HONZA-mrdsemmrdtam

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 | 394 | 395 | 396 | 397 z 398 | 398 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: