XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kluci s kluky

Kluci s kluky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
!15+!, BEZ DOHODY, DĚVEK, KURVIČEK, ODMĚN, BRIGÁD 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 386 | 387 | 388 | 389 | 390 z 398 | 391 | 392 | 393 | 394 | 395 | » | Poslední

 

guest Muž Kevin19 ... 17.01.2005 20:02:03 ... (82/3972)
Kevin19
*90* kluci udelaly ste z meho nicku neduverny takze se svamy loucim uz jsem zrusil cerfitikaci co jsem mel od necara dnes ste me fakt dostlali a moc *12* verim ze nekteri uzivatele budou mit radost ze odchazim z xchatu na vzdi nejsem zavyslej na xchatu takze odchazim a rusim nick *8* takze uz muzete oslavovat ze konecne odchazim takze se loucim AHOJ *86*

*90* pro ty kteri jsou semnou dekuji ze vse a prosim nechte me zit bez vas sbohem *12* *90*

---------------------------------------! !! -louci se svama kevin19 sbohem - !!! ---------------------------------------
guest Muž fajnchlap (fajnchlap@seznam.cz) ... 17.01.2005 19:53:48 ... (81/3972)
Názor....
Koukám ,že v room KsK snad nikdy nebude klid*21*.Sleduju spor Necar+Kevin+zbytek světa už delší dobu,ale nikdy jsem úplně nepochopil o co jde a proč vlastně vznikl.A to věčné napadání a osočování kdo je větčí podrazák a kdo je nejpodlejší a kdo co druhému provedl a udělal mě už nebaví číst ani na skle a ani na foru..
Je třeba se pořád hádat?Nikdo nemůže čekat že se všichni v místnosti budou mít rádi a budou se snášet,ale ty věčné hádky jsou stejně k ničemu,nic neřeší a ještě otravujou ostatní uživatele.
Kdybych se měl hádat s každým,kdo mě kdy podrazil nebo mi nějak ublížil,tak bych byl v hádce imervere furt.
Nechci tím říct,aby na sebe všichni byli jako andílci.To je sci-fi... Ale stačilo by se jen tolerovat,nebo i ignorovat a věnovat se těm ostatním..Bud to berte jako mou radu,nebo můj názor to je fuk...Chyby udělaly obě strany někdo větší,někdo menší.....Vy zúčastnění sami víte kdo kde jste ujeli....
A co se týče Honzy mrsemmrdtam...Kecal sem s ním i já a docela rád..Je chytrej kluk a dalo se s ním pokecat o čemkoliv(což s některými podstatně staršími nejde).Že nás všechny oblbnul s věkem s tím už nic nenaděláme..Já mu to za zlé nemám ...Room je od 15,takže tam nemůže a tím je problém vyřešen a kdo chce tak si s ním pokecá jinde..
guest Muž Duracel (tessien@post.cz) ... 17.01.2005 19:09:21 ... (80/3972)
Řvu
Já z Vás řvu smíchy. Evidentně máte málo práce a cítíte potřebu všechno rozpitvávat a rejpat se. Místo rázného řešení styl ála Beverly Hills - Hele, Dylene, o tom si musíme popovídat... Výsledek...? Jste šašci :o)
guest Muž NeCaR (necar@centrum.cz) ... 17.01.2005 18:23:39 ... (79/3972)
kevin19
A ted mé stanovisko: Kevin19 je nejpodlejší uživatel místnosti KsK.Za celou dobu co chodím na xchat a že je to již nějakej pátek jsem více falešného člověka nepoznal, svýma podvodama a podrazama zde nadělal již mnohokrát zle a nedá si neustále pokoj.Proto zde varuji všechny před ním jelikož mám dost jeho podrazů,lží a falše.Toto zde píšu jako uživatel NeCaR a né jako ss.Co provedl mrdsemmrdtam je sice špatné ale dokázal se omluvit a chápu je mladej,Doufám že se poučil že pravda vždy vyjde najevo.MYSLÍM ŽE PRO KEVINA BUDE NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ CO MU NAPSAL JIŽ JEDNOU PRAZDROJ
16:31:50 Prazdroj: Zdravím
16:32:10 Prazdroj: Kevin19: Když jsi přišel na takový objev, tak se divím, co tě tu drží, když je tu místnost plná lhářů, jak sám tvrdíš.
16:32:28 Prazdroj: Kevin19: Najdi si jinou místnost a přestaň urážet lidi této místnosti.
16:33:06 Prazdroj: Kevin19: Místností je tu dost, tak dej lidem tady pokoj, ať si mohou v klidu pokecat a ne, že tu budeš rozpoutávat další hádky. Jako by si jich tu neužili už tak dost.
16:33:35 Prazdroj: Kevin19: Pořád vymýšlíš něco, jak tu dělat problémy a nikdo na to není zvědavý.
16:33:47 Prazdroj: Kevin19: Předem díky za pochopení.
16:34:05 Prazdroj: Kevin19: Doufám, že stížháš tak rychle číst nebo že ti to někdo zkopíruje.
16:34:06 Kevin19: tak cau lhari je mi zvas
Tohle mluví samo za sebe................ ...
guest Muž Hornet (hornetoff@centrum.cz) ... 17.01.2005 18:16:12 ... (78/3972)
mrdsemmrdtam
Příspěvek povolen po dohodě s tím, že bude opravdu poslední a jelikož se jedná o omluvu, která je namístě *4*
guest Muž mrdsemmrdtam (mrdsemmrdtam@seznam.cz) ... 17.01.2005 18:08:38 ... (77/3972)
Kevin19,NeCaR a já
Má poslední zpráva pro místnost KsK:Tak se dokázalo co dokáže udělat člověk s certifikací normálnímu člověku,který se chodí na chat pobavit.Myslím,že mé účinkování v této místnosti bylo krátké,ale dalo by se o tom psát dlouhé hodiny.Myslím,že pravé tváře lidí kteří mi jednou pomohou a jindy ne bych musel poznat na vlastní oči.Ale opravdu nechci aby mi někdo dělal průvan tam kde toto téma již nemá co dělat znechucuje chat několika dalším desítkám lidí,které o to nestojí.Myslím si nevím kolik se ke mně přidá lidí že Kevin19 je namyšlenější člověk než NeCaR,který jak jsem již naznačil ukázal svou dobrou stránku povahy a postavil se za mě.Čekám,že většina lidí mi nedá zapravdu,protože je tam Tomáš dovede přesvědčit,ale jak mi již několik lidí napsalo.....Vzbuďte se!!!!A tak doufám že tento můj poslední vzkaz do fora KsK dá alespoň nyní zapravdu mě...A ne kvůli mému přesvědčování ale kvůli pravdě.Honza
guest Muž NeCaR (necar@centrum.cz) ... 17.01.2005 17:35:25 ... (76/3972)
mrdsemmrdtam
Pro upřesnění uživatel mrdsemmrdtam má zákaz jak vstupu do místnosti tak i sem na fora.V příspěvku se omlouval všem které obelhal svým věkem a velmi toho lituje co se stalo,, následně ale napadl kevina19 at již přestane všem lhát a všechny pomlouvat že takový přístup k lide nemá cenu.
guest Muž Hornet (hornetoff@centrum.cz) ... 17.01.2005 17:27:21 ... (75/3972)
info
Smazán příspěvek mrdsemmrdtam, který moc dobžř ví, že na těchto forech, stejně jako v této místnosti nemá co pohledávat, tudíž nechť to bere jako poslední varování *90*

Omlouvám se za narušení fór *4*
guest Muž NeCaR (necar@centrum.cz) ... 15.01.2005 21:29:46 ... (74/3972)
Re: *12*
Odpověď na příspěvek od NeCaR ( mailto:necar@centrum.cz ) z 14.01.2005 13:56:35:
http://www.onlineschatz.de/parte/eva.jpg
guest Muž snecik (snecik@seznam.cz) ... 15.01.2005 11:17:33 ... (73/3972)
Re: Anketa o nej kluka
Je to podvod:

1) v průběhu ankety byly některé hlasy mazány
2) v průběhu ankety bylo měněno, o co se vlastně hlasuje (chvíli o nej kluka, chvíli o podvodníka)
3) anketa měla být do 16.1, ti kteří chtěli hlasovat až později, tedy hlasovat nemohli
4) anketa byla neoprávněně označena jako anketa místnosti kluci s kluky

Asi uděláme taky anketu *1* :
Anketa byla
a) zmanipulovaná
b) podstrčená
c) pokus o provokaci
d) kabaret

Hlasovat můžete kdy chcete :)

// pro Kevin19
i) dneska si pokud vim mame neco vyridit tak doufam ze prijedes
ii) ja jsem pro sebe hlasoval jednou.. to ze sem dostal vic hlasu je prace ostatnich.. a je mi jedno jak jsem se umistil ve tve zmanipulovane ankete

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 386 | 387 | 388 | 389 | 390 z 398 | 391 | 392 | 393 | 394 | 395 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: