XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kluci s kluky

Kluci s kluky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
!15+!, BEZ DOHODY, DĚVEK, KURVIČEK, ODMĚN, BRIGÁD 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 z 398 | 394 | 395 | 396 | 397 | 398 | » | Poslední

 

guest Muž Barley ... 06.01.2005 15:07:04 ... (52/3972)
Re (3): Nestranným pohledem
Odpověď na příspěvek od snecik ( mailto:snecik@seznam.cz ) z 05.01.2005 17:23:03:
Rozhoduje jaký výklad zákonu dávají soudy. Taže nerozhoduje co se zdá či nezdá mně, ani nerozhoduje, jaký výklad zákona zde předkládáš ty, ale rozhoduje to, že soudy se jaksi tvým tvrzením, které tu prezentuješ, neřídí. A můžeš tak jen někoho přivést do neštěsí, když se spolehne na tvé právní výklady z tohoto fora.
V šeptání jaksi to řešit prakticky nemohu, protože pro nováčka je težké se zapojit do vaší exkluzivní komunity, když přijdu do místnosti, tak se se mnou nikdo nebaví a raději jdu tedy dělat něco užitečnějšího. Jaksi sedět v místnosti hodiny, s nikým se nebavit, bojovat aby tě to nevyhodilo, a čekat až tam ty přijdeš a jestli vůbec budeš ochoten se bavit, mi jaksi nepřijde racionální.
Navíc, když jsi svá tvrzení prezentoval na forech jako fakt, dovolil jsem si taky zde na forech upozornit, že situace a praxe je poněkud jiná, aby někdo, kdo čte tato fora a vzal by tvé tvrzení za bernou minci se zbytečně neuvrtal do nemalých nepříjemností.
Každému radím, aby se o výklad dané problematiky raději obrátil na nějakého renomovaného právníka.
A než bych tu rozjel nějakou flamewar (hádku), ke které jak tu na forech vidím nemáte nikdy daleko, tak se raději stahuji. Věřte si čemu chcete :-), ale balíčky vám do vazby posílat nebudu :-)
guest Muž xTUNTAx (sabina.tunta@centrum.cz) ... 06.01.2005 13:01:22 ... (51/3972)
Re (2): jen tak dotaz ...
viz Grantik (bezdekj@centrum.cz) ... 04.01.2005 20:39:52 ... (146/156)
... pokud jsem to špatně nepochopila, tak by mělo platit to, co jsem psala ve svém minulém příspěvku... což mne právě celkem zaráží *85*
guest Muž LuckyBoy__ (chat@lucynka.com) ... 06.01.2005 12:32:51 ... (50/3972)
Re: jen tak dotaz ...
Odpověď na příspěvek od xTUNTAx ( mailto:sabina.tunta@centrum.cz ) z 06.01.2005 10:21:44:

Oni nesmí pod 15 na sraz *9*. To jsem netušil, zní to jako pěkná pitomost. Pokud se jedná o sraz přímo místnosti a ne soukromý - snad je tam SS a další zodpovědní lidé, kteří dokáží dohlédnout na to, aby se tam nikdo nemusel bát.

<=O
guest Muž xTUNTAx (sabina.tunta@centrum.cz) ... 06.01.2005 10:21:44 ... (49/3972)
jen tak dotaz ...
Teď to neberte nikdo jako něco zlého, ale mám dotaz (ono se to dá vztáhnout na všechny místnosti v sexu, nejenom na KsK :o) )
Proč k vám nesmí mladší patnácti let? *85* .... dobře, dá se to brát tak, že by se u vás (nebo kdekoliv v sexu) "zkazili".
Ale proč třeba nesmí ani na srazy? Vždyť si tam může jít jen tak pokecat, ne? *42* A navíc - tam přeci za něj nikdo zodpovědnost nenese...

PS: pro SSka ... klucí, klidně mi to smažte, poněvadž asi píchám do vosího hnízda, takže pokud by vám ten příspěvek vadil, tak klidně dejte "smazat" :o) *18* *45*
guest Muž snecik (snecik@seznam.cz) ... 05.01.2005 17:23:03 ... (48/3972)
Re (2): Nestranným pohledem
Odpověď na příspěvek od Barley z 05.01.2005 16:02:47:
mně je jedno jestli se ti nějaký argument zdá nebo ne *3* rozhoduje co je v zákoně a ne co se ti zdá :) a psal jsem KDO TO CHCE ŘEŠIT TAK V ŠEPTÁNÍ..
guest Muž Barley ... 05.01.2005 16:02:47 ... (47/3972)
Re: Nestranným pohledem
Odpověď na příspěvek od snecik ( mailto:snecik@seznam.cz ) z 04.01.2005 21:31:42:
No ja nevím, ale i třeba v případě Opočenského jeho obhajoba, že ty hoky vypadaly vyspěle a dělaly to dobrovolně jaksi neuspěla a byl odsouzený a je zavřený. Obdobně i v jiných podobných případech se vždycky říkalo a psalo, že záleži i na jediném dnu - den před 15 narozeninami je to trestné, den po narozeninách už ne. A vůbec nezáleží jak kdo vyspěle a na kolik vypadá a kolik si o něm kdo myslí, že mu je. Objektivně rozhoduje datum narození. Tak se mi ten argument o tzv. negativním omylu skutkovém nezdá.
guest Muž kevin_kevin ... 05.01.2005 15:22:13 ... (46/3972)
kevin19 a mrdsemmrdtam
nick kevin19 ma zablokovan pristup na fora*1* , no tak sem musim jit pod timto nickem. Povim vam neco o nicku mrdsemmrdtam. Jmenuje se Honza, je to docela prima kluk, ale je mu jen 13let, ale to nikdo z nas nikdy nevedel:-( kdyby jsme to vedeli, tak bychom si na nej davali moc velkej pozor, ale aspon mi honza pomohl stim, abych uz nikomu neveril a uz taky nikdy nikomu verit nebudu:-( . Co vam jeste o Honzovi muzu rict, ze ho znam docela dobre, ja osobne jsem snim nikdy nemel zadnej problem a to jsem rad a neco i o mne, jsem kluk, ale to asi vite*1* , pro nekoho jsem ***** a pro nekoho jsem pohodovej kluk. Jsem zadany a jsem stasny, ze mam tak moc prima kluka. Je mu jako mne a rozumime si moc dobre*1* , ale k tematu mrdsemmrdtam. Ten den, jak se Honza stratil, jsem mluvil z jeho mamkou. Moc hodna zenska, asi se dam zas na zensky*3* . Hodne se o nej bala. Prede mnou jeho mamka mluvila s jednim klukem z xchetu po telefonu, ten kluk je SS mistnosti KsK, udelal dobre, ze mu hned zablokoval IP a zistil odkud byl Honza pripojen. Toho si vazim, ale nevim cim tim pomohl jeho mamce, no uz to nebudu resit bude to lepsi pro vsechny uzivatele xchetu co znaji, nebo znali Honzu. Mrdsemmrdtam koncim malinkatou radou, kdyz poznate prima kluka, podivejte se take do jeho obcanky*4* .
guest Muž snecik (snecik@seznam.cz) ... 04.01.2005 21:31:42 ... (45/3972)
Nestranným pohledem
Už jsem se poučil, že do diskuzí na tomto foru se člověk zapojovat nemá, neboť by pro to mohl být popoháněn ostatními uživateli (třeba do postýlky, ehm:), a tudíž se pokusím vyjádřit můj nestranný pohled, protože do věci nejsem osobně zapojen.

Shrňme fakta:
13 letý kluk chodil do místnosti v kategorii sex. Ostatním říkal, že mu je 16, jinak by ho správci vyhodili. Bavil se s ostatními, s některými se sešel a, jak jsem pochopil z příspěvků, s nimi navštívil nějaké podniky nebo zábavní zařízení.

A za to mu byl zablokován nick a místnost bude sledována, zda se v ní nenachází uživatel s podobnou IP, teda zda se náhodou nejedná o jednoho 13letého kluka.

Pozn. 1) V místnosti Kluci s Kluky a Kluci honění je zhruba 1% uživatelů (tj. zhruba 1 přítomný uživatel v obou místnostech dohromady) zastoupena dětmi do 15 let. Zpravidla uvádějí věk 15 let, a to proto, aby nebyli z těchto místností vyháněni.
Pozn. 2) Represívní politikou se chráněný zájem ohrozí. Likvidační postup uživatelů pod 15 let povede ke zvýšení opatrnosti těchto uživatelů a horší odhalitelnosti. Pokud si takový uživatel zde domluví sex (ohr.záj.uv.§242trz), je to ze strany netcentra hůře odhalitelné než v případě, že se o takovém uživateli bude vědět, že je nízkého věku, a jeho šeptání tak může být monitorováno pro případ, že by se s ním někdo domluvil na sexu.

Poměrně velkou paniku zde způsobila představa, že by takový uživatel měl s někým sex.

Pozn. 3) V tomto případě by se však jednalo o tzv. negativní omyl skutkový, který vylučuje trestnost. Jinými slovy: pokud by dotyčný předpokládal, že je mu skutečně 16 let, jak říká, a i svým vzhledem by na to vypadal a pokud by se neprokázalo, že dotyčný mohl tušit, že je mu méně (například že navštěvuje základní školu nebo jezdí na poloviční jízdné), nejednalo by o protiprávný čin. (Více ke skutkovému omylu lze konzultovat se mnou osobně v šeptání)

Ve skutečnosti se tedy nic nestalo. Alespoň ne nám, jak se změnil jeho život, to nás zajímat nemusí, to je přece jedno.
guest Muž Grantik (bezdekj@centrum.cz) ... 04.01.2005 20:39:52 ... (44/3972)
Re (2): fuj
Odpověď na příspěvek od Schorschi ( mailto:schorschi@centrum.cz ) z 04.01.2005 19:54:57:
Jasan,ted už pokud bude jiná akce,tak kdo nebude mít občanku sebou a neukáže mi ji,tak se bude moct otočit a zase jít,nepustím,ani náhodou,nechci mít malér,i když se nic nestalo,ale ono uplně stačí,že tam byl,mohlo se stát cokoliv a nějaký nevinný člověk by to ještě chudák odnesl
guest Muž Schorschi (schorschi@centrum.cz) ... 04.01.2005 19:54:57 ... (43/3972)
Re: fuj
Odpověď na příspěvek od Grantik ( mailto:bezdekj@centrum.cz ) z 04.01.2005 19:18:09:
Ahoj, nejseš sám, kdo je v šoku.

Když jsem se to dozvěděl, tak mi úplně spadla čelist, a to jsem si myslel, že Necar si ze mě dělá jako vždycky srandu...

Myslím, že nejsme jediní, kdo takhle jsou v šoku. Pravda, když jsem setkal poprvé s Martinem, tak taky jsem po něm vyžadoval občanku, ale když je to už v grupě, tak nevím nevím...

Holt, jsme se poučili a už víme jak dál... proto ID u sebe, v každém případě.

Čusík

Schorschi

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 z 398 | 394 | 395 | 396 | 397 | 398 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: