XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kluci s kluky

Kluci s kluky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
!15+!, BEZ DOHODY, DĚVEK, KURVIČEK, ODMĚN, BRIGÁD 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 | 394 | 395 | 396 | 397 | 398 z 398 | » | Poslední

 

guest Muž snecik (snecik@seznam.cz) ... 12.12.2004 14:30:25 ... (2/3972)
K rozhodnutí
Když jsem četl michalovo vyjádření, viděl jsem v něm jisté analogie s jedním československým zákonem. Nedalo mi to a tyto analogie jsem doplnil a odstranil vše, co by mohlo říci, o jaký zákon se jedná. Většině uživatelů to nic neřekne, ale ti, kteří ten zákon znají, se pobaví :) Kdo to jako prvý uhodne dostane ode mne modrou hvězdičku (platí pro stálé uživatele).

Uživatelé naší místnosti v duchu svých pokrokových tradic, po hrozných zkušenostech sporů a administrátorské okupace, rozhodli se pevně vybudovat si v klidu a pokoji svoji novou místnost, štastný a radostný chat, rozhodli se vybudovat klid i na tomto foru.
Uživatelé naší místnosti stojí pevně v táboře klidu, rozhodnuti bránit klid na Xchatu, ohrožený podněcovateli nových sporů. Přijali s nadšením výzvu Kongresu Netcentra jako výraz nezvratného odhodlání všech uživatelů na celém chatu obhájit klid a zabránit novým sporům.
Vyjádřili již ve svých nových, chatově demokratických pravidlech jasně svou vůli chránit poklidné soužití místností a trestat všechny ty, kdo pořádek ohrožují. U vědomí toho, že podněcovatelé nových sporů stupňují hrozby a propagandu nových sporů a přecházejí k otevřeným hádkám, vydali uživatelé místnosti pravidlo na ochranu klidu, aby tím znovu utvrdili a ještě účinněji podpořili úsilí o pořádek na chatu a spolupráci s adminy.


Nápověda: zákon je z let 1945-1950 a jeho název je nahrazen slovy pravidlo na ochranu klidu
guest Muž michal696 (miki2000@centrum.cz) ... 11.12.2004 23:07:06 ... (1/3972)
Rozhodnuti SS
Stálý spravci mistnosti KsK rozhodli ohledně stížnosti uživatele snecika a dalších takto :
1/ Nepodpořime odvoláni stalého správce Necara
2/ Apelujeme na Necara , aby se choval vuči uživatelům slušně / i když je to někdy velice obtižné/a aby neřešil věci zbrkle , ale s rozvahou a rozumem .
3/ Žadáme uživatele , aby toto rozhodnuti přijali a nepokoušeli se toto rozhodnuti změnit.
4/ V případě , že Necar nezměni své chování a postupy vuci uzivatelum , přehodnotime náše rozhodnuti a byli bychom pro jeho odvoláni .

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 | 394 | 395 | 396 | 397 | 398 z 398 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: