XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Chtěli byste vrátit čas?

 

Chtěli byste vrátit čas?

Chtěli byste vrátit čas?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Udělali jste v minulosti něco, co byste chtěli změnit? Vrátit se tam a nedopustit, aby se to stalo...pište pište :)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Nick.iE

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 23 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

guest Muž HAfi2 (HAfi2@centrum.cz) ... 23.01.2012 21:09:05 ... (159/229)
.
Chtěla bych vrátit čas a zastavit.. zamrazit v jednom určitém okamžiku, aby se dál už nepohyboval a zůstal ten okamžik na věčnost.



*245*
guest Muž MaXXter ... 13.06.2011 23:23:48 ... (158/229)
No..
Zdravím ;)
Vrátit čas? Nevím. Spíš s ním manipulovat.
guest Muž HITALL (loaderbycracker@gmail.com) ... 04.05.2011 07:56:02 ... (157/229)
muj nazor
urcite ano.pred rok 1989,protoze byla jistota,vseho dost,zkratka vse v pohode a nikdo si nemohl stezovat.a dnes?cr uplne o nicem.dobre se maji jen ti bohati a nikdo jiny.dnes se mate treba dobre a zitra jste bezdomovec a vubec nikoho to nezajima.upsal bych se i peklu,kdybych se mohl hned trvale odstehovat do ciziny.
guest Muž I_will_kiss_you (seximer@centrum.cz) ... 02.05.2011 02:13:21 ... (156/229)
Kapr nebo kluk??
Navíc to tu vypafá,že by jsme se rádi kritizovali za každou větší sentimentalitu.
Tady není dům fňukání...Hlášky typu fňuk,nechal mě kluk není na místě...I kdybych chtěl vrátit čas kvůli obřímu kaprovi,kterej sem mi utrhnul na Jihlavě,je to pořád lepší,než říkat,že jsem někoho nechal odejít kvůli číslu,blbosti,nezájmu,atd...Věřte,že někdo,kdo vás nechal,už ani neví,jak se jmenujete...
guest Muž I_will_kiss_you (seximer@centrum.cz) ... 08.04.2011 01:34:13 ... (155/229)
Re: Připouštím...
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 20.03.2011 00:21:25:
Jistě,vám to přijde divné,ale opravdu jsem nepsal o ztrátě,či jak se mi snažíte podsunout,sebevraždě.
Výlevy puberťaček,které zítra potkají dalšího ,,fajn" kluka zastávejte dál...Obhajovat hloupost před realitou není známkou inteligence ani dobrého mínění.
Nejde o soutěž.Pokud si někdo myslí,že tady někoho trumfne ,,větší ztrátou",je idiot.Pokud se rád chytáte,a děláte mravokárce a inteligentního kritika,jste idiot.Beru to podle vás.První ste se ozval...
Pouze jsem díky vaším kritériím konstatoval,že litovat ztráty kluka díky nedostatku kreditu je hloupé a není to ztráta.Ale pouze a jen ten nedostatek...Když nemohla napsat,nemá nohy???Nebo že by zavolala?HE??Přijdu,řeknu,,zdar,nemohla jsem zavolat,napsat,blabla,tak jsem tady..."
Opravdu kulervoucí těžkost
guest Muž I_will_kiss_you (seximer@centrum.cz) ... 08.04.2011 01:19:30 ... (154/229)
Re: chtela jsem vratiti cas
Odpověď na příspěvek od m-monika ( mailto:monisek7855@centrum.cz ) z 22.03.2011 10:07:39:
Stává se,že někdy ty city nejsou tak úplně opětované...Je to bolestivé,a hodně se s tím pereme,ale pokud nám nepomůže Bůh,nezbývá,než se s tím smířit...Ti,co jsme ztratili,se nám nevrátí.Přezto žijí v nás a v těch,co je měli rádi.
guest Muž m-monika (monisek7855@centrum.cz) ... 22.03.2011 10:07:39 ... (153/229)
chtela jsem vratiti cas
ja bych chtela vratiti vcas jen diki to mu co se stalo stratila jsem kluka ktery pred trema rokama umrel śkteryym sem chodila a jeste abych mohla se vratit ke svemu milackovy ktery ale nechce se mi vratit ke mne
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 20.03.2011 00:21:25 ... (152/229)
Připouštím...
...že kdykoli někdo pocítí potřebu se někoho zastat, protože tak velí obecná morálka, vyzní to vždy mravokárně a mnohem méně přirozeně, než když se pisatel (jako Vy) bezdůvodně a hulvátsky naveze do 2 pisatelek. Soudě aspoň podle toho, že ze všech čtenářů zdejšího fóra se ozval jen Thorough a to ještě s narážkou, kterou jste dle mého vůbec nepochopil.

Dle mého jste nepochopil ani můj, mnohem polopatičtější, příspěvek. Tak si počkejte, až Vám to někdo vysvětlí lépe. Vč. toho, že znakem dospělosti není ani poukazovat na to, že když něco dělá (dle Vás) většina, Vy se musíte přidat.

Ale je tu i možnost, že chyba je na mém přijímači, protože vůbec nechápu, proč mi podsouváte něco, co jsem výslovně označil jako parafázi Vašich reakcí, ani omylem mi nedošlo, že v reakci na jirinku01 tím "jediným a nejlepším klukem" jste myslel telefon, ani po opakovaném pročtení příspěvku od Lyrusky nemůžu najít nic o tom, že by "pochybovala nad životem" v důsledku rozchodu, ani jsem si nevšiml, že tu probíhá soutěž o "největší ztrátu".
guest Muž I_will_kiss_you (seximer@centrum.cz) ... 19.03.2011 04:15:34 ... (151/229)
Re (5): Opravdu?
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 28.02.2011 22:05:09:
Navíc každý,kdo vidí největší ztrátu v rozchodu je idiot.
Navíc vy jste vzkutku citlivý...Určitě je ,,strašné",když se někdo nedá spolu dohromady,z toho se dá vážně pochybovat nad životem.Ale když někdo zahyne,tak o nic vlastně nejde,přece se to stalo ,,skoro před pěti lety...Uvědom si co meleš!Pak mě napomínej!!!
guest Muž I_will_kiss_you (seximer@centrum.cz) ... 19.03.2011 03:53:58 ... (150/229)
Re (5): Opravdu?
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 28.02.2011 22:05:09:
Ano...Zřejmě jsem bezcitný.
Nejspíš proto,že nikdo dnes nemá soucit s nikým.Vy ano??Na co si hrajete??Spasitele??Dobráka??Nehodící se škrtněte.
Nemám pravdu??Je dospělé svalovat vinu na telefon
Je ubohé,když myslíme na ty,co zemřeli??Pak něco není v nepořádku se mnou,ale s vámi.Díky za příspěvek.
Snažíte se dělat inteligenta?Tak přestante blábolit.
Pokud vy nemyslíte na ty,co zemřeli dříve než vy,nejste ubožák...Jste pouhopouhý kretén
S pozdravem
Jeden z uživatelů xchatu

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 23 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: