XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Chtěli byste vrátit čas?

 

Chtěli byste vrátit čas?

Chtěli byste vrátit čas?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Udělali jste v minulosti něco, co byste chtěli změnit? Vrátit se tam a nedopustit, aby se to stalo...pište pište :)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Nick.iE

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž jirinka01 ... 21.07.2010 22:39:49 ... (Strom/Strom)
chtěla
Chtěla bych vrátit čas..nechala jsem si "uplavat" toho nejlepšího kluka a to jen kvůli jinému.. takže jsem mu jednu dobu vůbec nepsala,nic..protože jsem prostě už neměla kredit..teď bych to všechno vrátila :( peníze už nehrají takovou roli, navíc když je na každém rohu nějaká akce od operátora, třeba jako teď od O2 ...no holt chybami se člověk učí :(
guest Muž I_will_kiss_you (seximer@centrum.cz) ... 26.07.2010 18:40:53 ... (Strom/Strom)
Re: chtěla
Odpověď na příspěvek od jirinka01 z 21.07.2010 22:39:49:
Si hloupá...Ne-li přímo blbá...Nikoho tu nezajímaj výlevy malý pubertačky,která si naivně myslí,že existuje jen ten nejlepší a milej kluk,že je dobrej kluk tenhleten sentimentální žvást si nech pro sebe *645*
guest Muž Thorough ... 27.02.2011 00:09:26 ... (Strom/Strom)
Re (2): chtěla
Odpověď na příspěvek od I_will_kiss_you ( mailto:seximer@centrum.cz ) z 26.07.2010 18:40:53:

No a ty jsi co, tvrdej kluk? ;)
guest Muž I_will_kiss_you (seximer@centrum.cz) ... 28.02.2011 17:50:31 ... (Strom/Strom)
Re (3): chtěla
Odpověď na příspěvek od Thorough z 27.02.2011 00:09:26:
Neřekl bych tvrdej,spíš jen tvrdě poučenej.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 28.02.2011 22:05:09 ... (Strom/Strom)
Re (4): Opravdu?
Odpověď na příspěvek od I_will_kiss_you ( mailto:seximer@centrum.cz ) z 28.02.2011 17:50:31:

Tak si k tomu "tvrdému poučení“ připočítejte toto:

"Jste trapnej, když myslíte na skoro 5 let starou událost. Není to hloupé, je to ubohé gesto nedospělých. Nikoho tu nezajímaj výlevy zastydlýho puberťáka, který si naivně myslí, že existuje jen to nejlepší a milá holka, že je dobrá holka. Tenhleten sentimentální žvást si nechte pro sebe.“

Líbí? Mělo by, protože jsou to parafáze Vašich "dospělých“ reakcí.

I když jsem to musel aspoň gramaticky a syntakticky srovnat, když už mi Vaše myšlenkový pochody úplně unikají. Pokračujte v tom "zrychleném dospívání“, třeba jednou dospějete opravdu a uvědomíte si, že jste se hned 2x po sobě zachoval jako bezcitný a sebestředný hulvát.
guest Muž I_will_kiss_you (seximer@centrum.cz) ... 19.03.2011 04:15:34 ... (Strom/Strom)
Re (5): Opravdu?
Odpověď na příspěvek od Deleatur ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 28.02.2011 22:05:09:
Navíc každý,kdo vidí největší ztrátu v rozchodu je idiot.
Navíc vy jste vzkutku citlivý...Určitě je ,,strašné",když se někdo nedá spolu dohromady,z toho se dá vážně pochybovat nad životem.Ale když někdo zahyne,tak o nic vlastně nejde,přece se to stalo ,,skoro před pěti lety...Uvědom si co meleš!Pak mě napomínej!!!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: